Ziemas piedzīvojumi uz kuģa

SAGAIDI SVĒTKUS SKAISTI

Piedzīvo savu Ziemassvētku brīnumu skaistos jūras ceļojumos uz kuģiem Isabelle un Romantika. Gada sirsnīgākie svētki ar 40 LAIMĪGĀM STUNDĀM sasildīs sirdis maziem un lieliem – gaisā virmos īpašas sajūtas un mirdzēs eglīšu rotājumi, skanēs iemīļotas Ziemassvētku melodijas un priecēs krāšņas šovu izrādes. Tas būs svētku lieliskās garšas ceļojums ar karstvīna un piparkūku smaržu ik uz soļa.

kruīza programma un cenas

Pērc ceļojumu

CEĻO AR SVĒTKU GARŠU

Laikā no 20.11. līdz 31.12.2019. Tev piedāvāsim īpašu svētku ēdienkarti ar gardiem Ziemassvētku ēdieniem no Ziemeļvalstu un Rietumeiropas virtuves. Kuģa restorānos galdā tiks celts Ziemassvētku mielasts, apkārt virmos arī Ziemassvētkiem raksturīgā mandarīnu, piparkūku un karstvīna smarža.

Ziemassvētku ēdienkarte uz kuģiem

 

PĀRSTEIDZ SAVUS MĪĻOS

Ja vēlies iepriecināt savus līdzbraucējus, izvēlies īpašo Ziemassvētku dāvanu servisu, un omulīgais vīrs ar sniegbalto bārdu ieradīsies ciemos Tavā kajītē, lai pasniegtu pārsteidzošu svētku dāvanu. Tas ir ērti, ātri un vienkārši.

IEPĒRCIES IZDEVĪGI

Iepirkšanās kuģu veikalos ir labākā iespēja, lai Ziemassvētkos palutinātu sevi un savus mīļos. Tajos atrodams plašs pasaulslavenu un kvalitatīvu zīmolu preču piedāvājums par ļoti izdevīgām cenām. Noteikti varēsi iegādāties īpašus saldumus un citus gardumus ar Ziemassvētku tematiku, kā arī stilīgus suvenīrus un aksesuārus.

ATPŪTIES UN IZKLAIDĒJIES

Uz kuģa Romantika Tevi priecēs īpaši Ziemassvētkiem veidoti šovi ar visu laiku populārākajām dziesmām un tēliem no Ziemassvētku filmām un pasakām. Uz kuģa Isabelle ar krāšņu uzvedumu visus pārsteigs Dienvidāfrikas mūziķis Rocco V, izpildot popmūzikas dziesmas un soul mūzikas melodijas. Dejo arī dzīvās mūzikas un DJ pavadībā, kā arī dziedi savas Ziemassvētku mīļākās dziesmas uz karaokes skatuves.

Ziemassvētku šovi uz kuģiem

01.12.-31.12.2019.

Romantika:

Romantika:

Soul of Dance Winter Shows

Soul of Dance Productions no Latvijas – ir laiks svinēt ziemu! Ienirsti Ziemas brīnumzemē ar žilbinošiem šoviem! Iemīļotākās Ziemassvētku filmas un pasaku varoņi, izcili un krāšņi kostīmi, visu laiku labākās Ziemassvētku dziesmas – ceļo un izbaudi!

Kruīza programma
Isabelle:

Isabelle:

Live Show with Rocco

Lieliskais dziedātājs Rocco V no Keiptaunas un Dance Factory dejotāji vienā kruīzā piedāvās 6 brīnumainus šovus. Rūpīgi izvēlēta soula, popa un fankmūzika kopā ar seksīgajiem un talantīgajiem dejotājiem radīs īstas ballītes noskaņojumu jau šova sākumā!

Kruīza programma