Club One

Atlaides ceļojumiem

Piedāvājam lielāko kuģu floti Baltijas jūrā, ceļojumus dažādos jūras maršrutos, aizraujošu iepirkšanos, izklaides un atpūtas iespējas uz mūsu kuģiem.

Uzziniet vairāk

Atlaides uz kuģiem

Izmantojiet Club One karti, lai izdevīgi iepirktos kuģa veikalos, restorānos un bāros. Ar Club One vienmēr izdevīgāk!
 

Uzziniet vairāk

Atlaides uz sauszemes

Club One karšu īpašniekiem ir plašas atlaižu iespējas pirkumiem ne tikai uz kuģiem, bet arī izmantojot Club One sadarbības partneru sniegtos pakalpojumus uz sauszemes.

Uzziniet vairāk

 

Bonusa punktu pelnīšana

Club One klientiem bonusa punkti tiek piešķirti par iegādātajām ceļojuma biļetēm un pirkumiem, kas veikti uz kuģa un Tallink Hotels viesnīcās, uzrādot Club One karti. Uzziniet vairāk »

Bonusa punktu izmantošana

Par uzkrātajiem bonusa punktiem Club One klienti var iegādāties bonusa ceļojumus jebkurā no Tallink un Silja Line maršrutiem. Uzziniet vairāk »

Bonusa ceļojumu noteikumi

Pirms rezervācijas veikšanas, lūdzam iepazīties ar bonusa ceļojumu rezervēšanas noteikumiem. Uzziniet vairāk »

Īpašie Club One piedāvājumi

Tieši Club One klientiem kuģu veikalos pieejami ekskluzīvi piedāvājumi un izdevīgas cenas plašajam populāro un kvalitatīvo zīmolu produktu klāstam. Iegādājoties preces uz kuģiem, Club One klienti saņem ievērojamas atlaides, kā arī par veiktajiem pirkumiem uzkrāj bonusa punktus. Mūsu veikalu plašajā sortimentā var atrast arī unikālas preces, ko var iegādāties tikai uz kuģiem, un tās nav pieejamas veikalos uz sauszemes. Lai saņemtu pievilcīgas atlaides un uzkrātu bonusa punktus, iepērkoties uz kuģiem, vienmēr atcerieties uzrādīt savu Club One karti.

Club One piedāvājumi SKATĪT VISU »