Īpašie pasākumi

MARŠRUTĀ RĪGA-STOKHOLMA

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

PĒRC KRUĪZU

2020

KRUĪZS RĪGA–VISBIJA–RĪGA

atcelts

KRUĪZS: 10.08.2020.
KUĢIS: ROMANTIKA

Ar kuģi Romantika dodies ekskluzīvā ceļojumā uz pasakaino Gotlandes salu, kuras apbrīnojami skaistā daba aizraus un iepriecinās gan mazos, gan lielos ceļotājus. Plašās atpūtas un izklaides iespējas jūras ceļojuma laikā uz kuģa un viesmīlīgā sala ļaus visai ģimenei piedzīvot daudz jauna un interesanta. Dodies aizraujošā pastaigā pa apbrīnojamo viduslaiku Visbiju, apskati tās ievērojamākās vietas un papildini savu fotoalbumu ar skaistiem attēliem.

Ģimenes kruīzs

atcelts

KRUĪZS: 22.08.2020.
KUĢIS: ROMANTIKA

Ceļo īpaši ģimenēm paredzētā kruīzā un izbaudi tematiski sagatavotu atpūtas un izklaides programmu. Tas būs lielisks piedzīvojums visiem kopā ar dažādām radošām aktivitātēm un patīkamiem pārsteigumiem. Kopā ļaujieties aizraujošiem piedzīvojumiem bagātai dienai Stokholmā.

 

GRUPAS GAIN FAST KONCERTS

KRUĪZS: 11.09.2020.
PASĀKUMS: 11.09.2020.
KUĢIS: ROMANTIKA

Lielisks koncerts uz kuģa! Grupa Gain Fast, kas izveidota 2004. gadā, gadu gaitā ir radījusi daudzas dziesmas, kas kļuvušas iemīļotas klausītāju vidū. Zināmākās no tām “Brīži”, “Vārdi izskan klusi čukstot”, “Smaids”, “Kliedz” un daudzas citas, ar kurām grupa visus šos gadus priecējusi savus klausītājus ar 100 koncertiem ik gadu. Līdz šim grupa izdevusi trīs albumus: "Viss mainījies", "Tas nav no zemes šīs" un "Pāri laikam". Grupas sastāvā ir Kaspars Zlidnis, Andžejs Grauds, Rolands Stepanovs, Jānis Zvirgzdiņš un Uldis Beitiņš.

SENIORU KRUĪZS

KRUĪZS: 29.09.2020.
KUĢIS: ROMANTIKA

Atklājiet jūras ceļojuma burvību un dodieties jaukām emocijām piepildītā Senioru kruīzā. Uz kuģa dejojiet dzīvās mūzikas pavadībā, dziediet līdzi skaistām melodijām un iedvesmojieties no aizraujošām šova izrādēm. Par ballīti un jautru noskaņojumu vakara garumā rūpēsies latviešu mūzuķi. Stokholmā komfortabls autobuss Jūs gaidīs Värtahamnen ostā, lai tālāk dotos interesantā ekskursijā. Ceļojums radīs daudz prieka un skaistas atmiņas – tajā satiksiet jaunus draugus un sarunu biedrus.

Pievienojieties ekskursijai uz slaveno Drotningholmas pili, kas ir Zviedrijas karaliskās ģimenes pastāvīgā rezidence. Skaisti un interesanti.

Rezervējot ar kodu 80909, kruīzam automātiski tiek pievienotas vienas brokastis. Ceļojiet īpaši izdevīgi.

Apvienības "Riga Reggae" koncerts

KRUĪZS: 06.11.2020.
PASĀKUMS: 06.11.2020.
KUĢIS: ROMANTIKA

Apvienība "Riga Reggae" kruīzā uz Stokholmu. Grupa sevi uz mūzikas skatuves pieteikusi tikai 2014. gadā, taču kopš šī brīža ir arī vienīgā aktīvā sava žanra pārstāve Latvijā. Grupa parasti muzicē 6 dalībnieku sastāvā, izpildot gan savas gan citu autoru kompozīcijas. Nereti projekta līderi Horens un Speiss sniedz akustiskos koncertus divatā. Horens labi zināms kā radio, TV balss un pasākumu vadītājs. Savukārt Speiss jeb Ints Ķergalvis ir grupas "Oranžās brīvdienas" līderis. Tas viss kopā arī ir apvienība "Riga Reggae" jeb latviski - pozitīvas vibrācijas Jamaikā dzimušos ritmos.

Grupas Very Cool People koncerts

KRUĪZS: 20.11.2020.
PASĀKUMS: 20.11.2020.
KUĢIS: ROMANTIKA

Grupa Very Cool People kruīzā uz Stokholmu. Jautrs vakars ar jautru dejošanu Tev un Taviem draugiem. Tā ir instrumentālās mūzikas grupa, kura spēlē jazz-funk un fusion stila mūziku un ir izdevusi sešus studijas albumus. Grupa cenšas sarežģītu un nopietnu mūziku padarīt viegli uztveramu un saprotamu jebkuram klausītājam. Grupa spēlē oriģinālmūziku, kurā iekļauj dažādus jazz, funk, klezmer, surff, hip-hop un soul mūzikas elementus.

2021

DRAUDZEŅU KRUĪZS

KRUĪZS: 04.06.2021.
KUĢIS: ROMANTIKA

Palutini sevi un draudzenes – dodieties kopīgā jūras ceļojumā ar lielisku izklaidi un atpūtu. Sirsnīgas un atklātas sarunas par visu aktuālo, dziesmu un deju maratons, ballīte līdz saullēktam, krāšņas šova izrādes un iepirkšanās prieks uz kuģa un Stokholmā. Izklausās lieliski? Piedzīvo to visu savu labāko draudzeņu kompānijā. Draudzeņu kruīzs – labākais sākums skaistai vasarai. Draudzeņu kruīzā vēro arī lielisko Male Empire Night_out Show.
Lai piedalītos Draudzeņu kruīza īpašajos pasākumos, pērc kruīzu ar kodu DRAUDZENES un gūsti vairāk – cenā iekļauts kafijas galds un programma ar tematiskām aktivitātēm.
Pievienojies ekskursijai uz skaisto Sodermalmas salu, kur varēsi baudīt lielisku atpūtu un priecāties par Stokholmas brīnišķīgajiem panorāmas skatiem. Vairāk uzzini ŠEIT.

PĒRC KRUĪZU

Male Empire Night_out Show

KRUĪZS: 04.06.2021.
PASĀKUMS: 04.06.2021.
KUĢIS: ROMANTIKA

Draudzeņu kruīzā vēro lielisko Male Empire Night_out Show, kas pirmo reizi sevi pārādīja uz lielās skatuves festivālā EROTS 2016 ar Las Vegas stila pikantajiem šoviem, un izklaides industrijā sevi pierādījuši kā augsta līmeņa striptīzdejotāju kompānija. MEN’$ šovs solās būt unikāls. Ikvienai būs iespēja nokļūt muskuļotā kareivja un iekarotāja rokās, pavedinošā džentelmeņa, skaistuma glābēja, kā arī kārtības drošības spēlītēs. Ņem līdzi draudzenes un atpūties no sirds!

VELOKRUĪZS

KRUĪZS: 10.06.2021.
KUĢIS: ROMANTIKA

Dodies kruīzā, ņem līdzi velosipēdu bezmaksas un Stokholmā atpūties sportiski un veselīgi. Pievienojies jautram jūras ceļojumam sadarbībā ar Velomens. Baudīsim aizraujošu atpūtu ar velobraucienu Zviedrijas galvaspilsētā un dažādām interesantām veloaktivitātēm uz kuģa. Ceļo ar ģimeni un draugiem. Tavs labākais piedzīvojums vasaras sākumā.
Stokholmā pievienojies aizraujošam un interesantam velobraucienam. Izvēlies sev atbilstošāko distanci. Vairāk uzzini ŠEIT.

PĒRC KRUĪZU