ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

PĒRC KRUĪZU

2020

Lietuviešu deju kruīzs

KRUĪZS: 28.02.
KUĢIS: ROMANTIKA

Lietuviešu deju kruīzā aicinām doties jau ceturto reizi. Nav nozīmes, vai esi dejotājs, dejo kolektīvā vai Tev vienkārši patīk dejot – pievienojies brīnišķīgam jūras ceļojumam piedzīvojumu garā, dejo līdz rītausmai, parādi savu varēšanu un mācies no citiem.

GRUPAS TRANZĪTS KONCERTS

KRUĪZS: 05.03.
PASĀKUMS: 05.03.
KUĢIS: ROMANTIKA

Tranzīts atgriežas ar koncertu uz kuģa Romantika. Viens no vecākajiem latviešu deju mūzikas projektiem Tranzīts šogad atzīmē 25 gadu jubileju kopš pirmā albuma Paralēlās pasaules iznākšanas. Grupa izdevusi 8 studijas albumus. Mūzika, dziesmu teksti un vokāls ir Ralfa Rubeņa pārziņā. Par dejām, horeogrāfiju un publikas izklaidēšanu gādā Edijs Aleksejevs un Gunārs Ambergs.

sieviešu dienas KRUĪZS

KRUĪZS: 08.03.
KUĢIS: ISABELLE

Nosvini Starptautisko sieviešu dienu priecīgi un skaisti – dodies kruīzā uz romantisko Stokholmu. Pārsteidz savu mammu, māsu vai kādu citu sev nozīmīgu sievieti ar brīnišķīgu jūras ceļojumu. Palutini savu mīļoto sievieti ar gardām vakariņām kādā no kuģa restorāniem, sagādā patīkamu pārsteigumu kajītē un uzlūdz uz deju šova zālē. Ļaujieties svētku noskaņai un kopā būšanas priekam Stokholmā.

SKOLĒNU BRĪVDIENU KRUĪZI

KRUĪZS: 13.03.–22.03.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Atpūties skolēnu brīvdienās kopā ar draugiem un ģimeni. Visu nedēļu uz kuģiem būs aizraujoši priekšnesumi, pārsteidzoši paraugdemonstrējumi un tematiski kruīzi. Uz laiku atstāj malā pienākumus skolā, smelies enerģiju un iedvesmu jauniem darbiem ar smiekliem, azartiskām dejām, līksmu dziedāšanu, gardu saldumu ēšanu un atpūtu uz kuģa Baltijas jūrā. Vēro krāšņas vakara šovu izrādes un laimē vērtīgas balvas loterijā. Ļaujies pārsteigumiem un piedzīvojumiem pilnam brīvajam laikam Stokholmā.
 
Pievienojies organizētajam braucienam uz iespaidīgo Tom Tits eksperimentu muzeju. Aizraujoši un izzinoši, Tev tas ir jāredz.

KRUĪZS AR ROBO HUB

KRUĪZS: 12.03. – 18.04.
KUĢIS: ISABELLE

Kruīzos uz Stokholmu bērni varēs piedalīties interesantās robotikas nodarbībās, kā arī uzspēlēt īstu robotu futbolu. Robotikas skola ROBO HUB ir vadošā robotikas skola Latvijā bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Modelējot un konstruējot, bērni iemācās loģiski un radoši domāt, kas noderēs turpmākajā dzīvē.

GRUPAS BERMUDU DIVSTŪRIS KONCERTS

KRUĪZS: 17.03.
PASĀKUMS: 17.03.
KUĢIS: ROMANTIKA

Skolēnu brīvdienu laikā īpašs daudzu jauniešu iemīļotās grupas Bermudu Divstūris koncerts. Grupu veido divi ļoti simpātiski, neaprakstāmi talantīgi un neticami pievilcīgi brālēni – Biceps un Triceps. Brālēnus uz koncertiem pavada rajona bračkas – Snickers, Lee, Saldais un bungu pavēlnieks - Vicītis. Grupa ir sasniegusi ap 100 miljonus skatījumu YouTube, kā arī, ir ierakstīti divi albumi – BALLĒJAM NEGUĻAM un BALLPLĒSIS. 2019. gada decembrī grupa tika apbalvota ar YouTube balvu Silver Button. Bermudu Divstūris klajā laidis neskaitāmus ballīšu grāvējus, ieguvis godalgotas vietas un saņēmis daudz atzinīgu balvu.

 

Pievienojies organizētajam braucienam uz iespaidīgo Tom Tits eksperimentu muzeju. Aizraujoši un izzinoši, Tev tas ir jāredz.
Vairāk par braucienu uzzini šeit

Kendama Jam Session Baltijas jūrā

KRUĪZS: 18.03.
KUĢIS: ISABELLE

Kendama mīļotāju, cienītāju un interesentu burziņš. Garlaicību atstāj mājās un nepalaid garām lielāko Kendama pasākumu. Paraugdemonstrējumi, apmācības un sacensības, jo kopā ar mums ceļojumā dosies un ar savām zināšanām dalīsies Kendama krusttēvs Baltijā – Ke Ke Kendama dibinātājs Ingus Rutulis. Aicināti visi, kuri jau pārvalda Kendama trikus, vai arī tikai sāk tos apgūt.
pērc kruīzu

SILENT DISCO KRUĪZI

KRUĪZS: 26.03., 17.04., 18.09., 02.10., 27.11.
KUĢIS: ISABELLE

Izbaudi vakara ballīti neparastajā Silent Disco stilā. Tas ir jautrākais pasākums Baltijas jūrā, kurā vairāki DJ vienā deju zālē spēlēs dažādu žanru mūziku – uzliec bezvadu austiņas, izvēlies mūziku un ļaujies dejām.

PĀRGĀJIENS AR FOTOGRAFĒŠANU STOKHOLMĀ

īpaša cena līdz 09.03.

KRUĪZS: 02.04.
PASĀKUMS: 03.04.
KUĢIS: ROMANTIKA

Stokholmā dodies aizraujošā pārgājienā ar fotografēšanu. 13 km garajā distancē kopā ar Movement Spontaneous un fotogrāfi Andru Martu Babri varēsi iepazīt Stokholmas ainavisko piekrasti. Plānotais maršruts vīsies caur mežu gar jūras krastu un laivu piestātnēm, šķērsojot gleznainus tiltiņus. Ņem līdzi piemērotu apģērbu, ūdeni, uzkodas un fotokameru. Pasākums notiks angļu valodā.

Iegādājoties kruīza ceļojumu internetā, sadaļā “Izklaide krastā” pievieno pakalpojumu “Pārgājiens ar fotografēšanu Stokholmā”.

Ja vēlies, mēs varam Tev piedāvāt iespēju iegādāties arī atsevišķu vietu kajītē.
Šim nolūkam vispirms nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT.

Līnijdeju maratons Baltijas jūrā

KRUĪZS: 03.04.
KUĢIS: ISABELLE

Aicinām visus dejot mīlētājus doties ikgadējā pavasara līnijdeju kruīzā, jo tās ir vienas no jautrākajām dejām, kuras var dejot visi un visur. Nav nozīmes, vai Tev ir deju partneris un cik daudz Tev ir draugu, esi profesionāls dejotājs vai tikai iesācējs, galvenais ir vēlme dejot! Šī noteikti būs iespēja padarīt savu ikdienu krāsaināku, ritmiskāku un pozitīvām emocijām bagātāku. Profesionāla deju skolotāja Dzintra Rozīte palīdzēs Tev apgūt deju soļus un iemīlēt deju. Pievienojies arī Tu, tiekamies līnijdeju kruīzā!
Pasākuma organizators: Latvijas līnijdeju un kantrī vesterna deju asociācija
PĒRC KRUĪZU

LIELDIENU KRUĪZI

KRUĪZS: 09.04.–13.04.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Lieldienas nosvini krāšņi un priecīgi. Pavasarīgās noskaņās dodies skaistā jūras ceļojumā uz Stokholmu ar lielisku atpūtas un izklaides programmu Baltijas jūrā. Ņem līdzi krāsotas Lieldienu olas un organizē olu kaujas ar līdzbraucējiem. Dalies ar savām svētku svinēšanas tradīcijām ar citiem. Kuģa veikalā iegādājies Lieldienu tematikai veltītus gardumus un uz karaokes skatuves izvēlies savu Lieldienu ceļojuma dziesmu. Mazākie ceļotāji varēs ļauties aizraujošām rotaļām un spēlēm, kā arī jautri pavadīt laiku bērnu rotaļu istabā.

SENIORU KRUĪZS

KRUĪZS: 22.04.
KUĢIS: ROMANTIKA

Atklājiet jūras ceļojuma burvību un dodieties jaukām emocijām piepildītā Senioru kruīzā. Uz kuģa dejojiet dzīvās mūzikas pavadībā, dziediet līdzi skaistām melodijām un iedvesmojieties no aizraujošām šova izrādēm. Pasākumu kuplinās lustīgās māsas Legzdiņas, kuras uzstāsies kopā ar dāmu vokālo ansambli Ilūzija. Par ballīti un jautru noskaņojumu vakara garumā rūpēsies grupa Zvaigžņu lietus. Stokholmā komfortabls autobuss Jūs gaidīs Värtahamnen ostā, lai tālāk dotos interesantā ekskursijā. Ceļojums radīs daudz prieka un skaistas atmiņas – tajā satiksiet jaunus draugus un sarunu biedrus.
Rezervējot ar kodu 80909, kruīzam automātiski tiek pievienotas vienas brokastis. Ceļojiet īpaši izdevīgi.
Pievienojieties ekskursijai uz slaveno Drotningholmas pili, kas ir Zviedrijas karaliskās ģimenes pastāvīgā rezidence. Skaisti un interesanti. Vairāk uzziniet ŠEIT.

Grupas Zvaigžņu lietus koncerts

KRUĪZS: 22.04.
KUĢIS: ROMANTIKA

Grupa Zvaigžņu lietus aicina visus, kam patīk baudīt atpūtu, līdzi dziedāšanas prieku un jautru deju soli uz kārtīgu ballīti Baltijas jūrā. Grupa muzicē jau 25 gadus un ir izdevusi 6 mūzikas albumus, un nu ir sākusi darbu pie 25. jubilejas gada pārsteigumiem. Grupa ir piedalījusies dažādos šlāgermūzikas un populārās mūzikas konkursos un šovos. Uz kuģa varēsi dzirdēt “Roku man sniedz”, “Vasaras popūrijs”, “1000 laimes” un daudzas citas dziesmas.

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra izrāde “Lūk, istaba šī…”

KRUĪZS: 29.04.
PASĀKUMS: 29.04.
KUĢIS: ISABELLE

Īpaši! Uz kuģa notiks Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra lieliskā izrāde “Lūk, istaba šī…”. To apzīmē arī kā “kvarķiņiku” (mājas koncerts), kas veltīts dzejnieka un dziesminieka Bulata Okudžavas daiļradei. Mūsdienās, kad laiks rit ātri un jāpaspēj tik daudz, kluss vakars draugu lokā iepriecina sirdi. Tas ir vakars ar dziesmām un dzeju, kas atmodina visdažādākās sajūtas, gan satrauc, gan dāvā cerību. Vakars, kad dvēsele runā ar dvēseli vienā, patiesu jūtu valodā, vakars, kurā kļūstam tuvāki viens otram. Par "kvarķirņiku" dēvē nelielu mājas koncertu, kas notiek dziedātāju vai mūziķu dzīvoklī. Izrādes režisore ir Dana Bjorka, un tajā bez viņas (vokāls) piedalās arī Nikolajs Gruničevs (ģitāra), Anna Marija Ivana (akordeons) un Ņikita Osipovs (kontrabass). “Lūk, istaba šī…” pirmizrādi piedzīvoja 2018. gada decembrī.

Izrāde notiks krievu valodā plkst.18.30 šova zālē Starlight.

Biļetes uz teātra izrādi ir jāiegādājas atsevišķi. Cena 6€.
PĒRC KRUĪZU

BALTĀ GALDAUTA SVĒTKU BRANČS UZ KUĢA ROMANTIKA

PASĀKUMS: 04.05.
KUĢIS: ROMANTIKA

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 04.05., aicinām Tevi kopā ar saviem tuvajiem svinēt Baltā galdauta svētkus uz kuģa Romantika. No plkst. 12:15 līdz 15:00, kamēr kuģis atrodas Rīgas Pasažieru ostā, nāc kopā ar ģimeni, draugiem, kaimiņiem un paziņām, lai baudītu svētku branču jeb vēlās brokastis kuģa restorānā. Baltiem galdautiem klāti galdi, gardi ēdieni, lieliska atmosfēra, iespēja būt kopā un pārrunāt ieceres sava pagalma, apkaimes, pilsētas, novada un valsts nākotnei. Svinēsim svētkus kopā!

MĀMIŅDIENAS KRUĪZS

KRUĪZS: 09.05.
KUĢIS: ISABELLE

Māmiņas kopā ar ģimenēm aicinām doties par skaistu tradīciju kļuvušajā Māmiņdienas kruīzā. Piedzīvo īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu, tas būs lielisks piedzīvojums visiem kopā. Ikviens varēs darboties dažādās radošajās darbnīcās, baudīt muzikālus sveicienus un saņemt patīkamus pārsteigumus. Spēles un rotaļas, dziesmas un dejas, bērnu smiekli un mīļas bučas. Tas viss maija skaistāko svētku laikā – Māmiņdienas kruīzā.
Ceļo Māmiņdienas kruīzā un kopā ar ģimeni turpini lielisko piedzīvojumu arī Stokholmā. Dodies organizētā braucienā uz pasaulē vecāko brīvdabas muzeju Skansen. Vairāk uzzini ŠEIT.

JURIS JOPE UN ANATOLIJS LIVČA MUZIKĀLĀ SVEICIENĀ ĢIMENĒM

KRUĪZS: 09.05.
PASĀKUMS: 10.05.
KUĢIS: ISABELLE

Dodies Māmiņdienas kruīzā, kur par īpašu muzikālo sveicienu ģimenēm rūpēsies dziedātājs Juris Jope un pianists Anatolijs Livča. Atpakaļceļā no Stokholmas mūziķi piedāvās atpūtas brīdi ģimeniskās noskaņās. Klausoties duetā, kur savijas balss un klavieru pavadījums, iespējams sadzirdēt vissīkākās skaņas nianses un vēstījumu, izbaudīt katru izdziedāto vārdu un izskanējušo noti. Koncertprogrammā tiks atskaņoti dažādu komponistu darbi ar īpašu veltījumu māmiņām. Būs muzikāli pārsteigumi arī mazajiem klausītājiem.

Kruīzs ar pārgājienu

KRUĪZS: 15.05.
PASĀKUMS: 16.05.
KUĢIS: ISABELLE

Stokholmu var iepazīt arī citādi – dzīvespriecīgā pārgājienā. Jau ceturto gadu organizējam īpašu kruīzu pieredzējušu Hiking in Latvia un PostNos pārgājienu vadītāju pavadībā. Salu akmeņainie krasti, Zviedrijai raksturīgie meži, ainaviskas pauguru virsotnes un mazu ieliņu labirinti ciematos ir šī piedzīvojuma vizītkarte. Piedāvājums ir domāts tieši Tev, ja Tev patīk aktīvi pārgājieni, vai arī mierīgas pastaigas, jo būs sagatavoti vairāki maršruti dažādiem tempiem un distancēm. Piedzīvojums mūs vedīs prom no ielām, prom no steigas un prom no centra vairākas stundas garā pārgājienā piepilsētā. Nokļūsim nelielu ieliņu un privātmāju rajonos, soļosim cauri parkiem un mežiņiem, baudīsim pavasara dabu un vērosim jūras viļņošanos.

Silent Disco skolēniem

KRUĪZS: 15.05.–18.06.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Silent Disco skolēniem mācību gada noslēgumā uz mūsu kuģiem. Silent Disco ir ierasta deju ballīte ar vienu atšķirību – tā notiek klusumā. Līdz brīdim, kad Tu paņem un uzliec bezvadu austiņas. Pēc tam izvēlies savu iemīļotāko mūziku no dažādiem mūzikas kanāliem un dejo, dejo, dejo.

GRUPAS GAIN FAST KONCERTS

KRUĪZS: 22.05.
PASĀKUMS: 22.05.
KUĢIS: ROMANTIKA

Lielisks koncerts uz kuģa! Grupa Gain Fast, kas izveidota 2004. gadā, gadu gaitā ir radījusi daudzas dziesmas, kas kļuvušas iemīļotas klausītāju vidū. Zināmākās no tām “Brīži”, “Vārdi izskan klusi čukstot”, “Smaids”, “Kliedz” un daudzas citas, ar kurām grupa visus šos gadus priecējusi savus klausītājus ar 100 koncertiem ik gadu. Līdz šim grupa izdevusi trīs albumus: "Viss mainījies", "Tas nav no zemes šīs" un "Pāri laikam". Grupas sastāvā ir Kaspars Zlidnis, Andžejs Grauds, Rolands Stepanovs, Jānis Zvirgzdiņš un Uldis Beitiņš.

ekskluzīvs KRUĪZS
RĪGA–VISBIJA–RĪGA
tikai 1 reizi 2020

KRUĪZS: 02.06.
KUĢIS: ISABELLE

Ar kuģi Isabelle dodies ekskluzīvā ceļojumā uz pasakaino Gotlandes salu, kuras apbrīnojami skaistā daba aizraus un iepriecinās gan mazos, gan lielos ceļotājus. Plašās atpūtas un izklaides iespējas jūras ceļojuma laikā uz kuģa un viesmīlīgā sala ļaus visai ģimenei piedzīvot daudz jauna un interesanta. Dodies aizraujošā pastaigā pa apbrīnojamo viduslaiku Visbiju, apskati tās ievērojamākās vietas un papildini savu fotoalbumu ar skaistiem attēliem.

GRUPAS Rumbas kvartets KONCERTS

KRUĪZS: 04.06.
PASĀKUMS: 04.06.
KUĢIS: ISABELLE

Ja zaļumballe, tad Rumbas Kvartets. Tā par sevi kodolīgi saka šlāgermūzikas grupa no Kuldīgas. 2013. gada maijā kopā sanāca četri Kuldīgas vīri ar domu pamuzicēt vienā pasākumā, bet viss izvērties daudz plašāk. Rumbas Kvartets piedalās daudzos saviesīgos pasākumos un saņēmis daudzus apbalvojumus Latvijā šlāgermūzikas žanrā. Rumbas Kvarteta mērķis ir popularizēt dzīvo instrumentu mūziku, kas dod iespēju muzicēt arī bez pastiprinošām iekārtām, kā to darīja mūziķi pagājušā gadsimta 20. un 30. gados, kā arī neļaut aizmirst vecās ziņģes un galda dziesmas. Dziedot un izpildot šīs dziesmas, mūziķu sastāvs tiecas uz to, lai saglabātu veco skanējumu.

DRAUDZEŅU KRUĪZS

KRUĪZS: 05.06.
KUĢIS: ROMANTIKA

Palutini sevi un draudzenes – dodieties kopīgā jūras ceļojumā ar lielisku izklaidi un atpūtu. Sirsnīgas un atklātas sarunas par visu aktuālo, dziesmu un deju maratons, ballīte līdz saullēktam, krāšņas šova izrādes un iepirkšanās prieks uz kuģa un Stokholmā. Izklausās lieliski? Piedzīvo to visu savu labāko draudzeņu kompānijā. Draudzeņu kruīzs – labākais sākums skaistai vasarai. Draudzeņu kruīzā vēro arī lielisko Male Empire Night_out Show.
Lai piedalītos Draudzeņu kruīza īpašajos pasākumos, pērc kruīzu ar kodu DRAUDZENES un gūsti vairāk – cenā iekļauts kafijas galds un programma ar tematiskām aktivitātēm.
Pievienojies ekskursijai uz skaisto Sodermalmas salu, kur varēsi baudīt lielisku atpūtu un priecāties par Stokholmas brīnišķīgajiem panorāmas skatiem. Vairāk uzzini ŠEIT.

Male Empire Night_out Show

KRUĪZS: 05.06.
PASĀKUMS: 05.06.
KUĢIS: ROMANTIKA

Draudzeņu kruīzā vēro lielisko Male Empire Night_out Show, kas pirmo reizi sevi pārādīja uz lielās skatuves festivālā EROTS 2016 ar Las Vegas stila pikantajiem šoviem, un izklaides industrijā sevi pierādījuši kā augsta līmeņa striptīzdejotāju kompānija. MEN’$ šovs solās būt unikāls. Ikvienai būs iespēja nokļūt muskuļotā kareivja un iekarotāja rokās, pavedinošā džentelmeņa, skaistuma glābēja, kā arī kārtības drošības spēlītēs. Ņem līdzi draudzenes un atpūties no sirds!

VELOKRUĪZS

KRUĪZS: 11.06.
KUĢIS: ROMANTIKA

Dodies kruīzā, ņem līdzi velosipēdu bezmaksas un Stokholmā atpūties sportiski un veselīgi. Pievienojies jautram jūras ceļojumam sadarbībā ar Velomens. Baudīsim aizraujošu atpūtu ar velobraucienu Zviedrijas galvaspilsētā un dažādām interesantām veloaktivitātēm uz kuģa. Ceļo ar ģimeni un draugiem. Tavs labākais piedzīvojums vasaras sākumā.
Stokholmā pievienojies aizraujošam un interesantam velobraucienam. Izvēlies sev atbilstošāko distanci. Vairāk uzzini ŠEIT. 

LĪGO KRUĪZI

KRUĪZS: 22.06.–23.06.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Lustīga līgošana un vasaras saulgriežu svinēšana uz kuģa Baltijas jūrā ar dažādām tematiskām aktivitātēm un latviskām tradīcijām – dziesmām, dejām, ēdieniem un kolektīvu uzstāšanos.

GRUPAS DZIĻI VIOLETS KONCERTS

KRUĪZS: 23.10.
PASĀKUMS: 23.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Ārzemēs grupu pazīst kā Deep Purple, un tā par savām otrajām mājām sauc Pusnakts Šovu Septiņos ar Jāni Skuteli, kur arī notika grupas rašanās. Dziļi Violets sastāvā tikai nopietni vīri – Nauris Brikmanis (vokāls), Valters Osis (taustiņi), Viesturs Butāns (bass), Edgars Jercums (ģitāra), Jēkabs Zemzaris (bungas). No mums var sagaidīt dziesmas – gan pašu, gan citu rakstītas. Un var gadīties, ka būs jāsit ritmā kāja pie zemes, varbūt pat jāceļas un jāmetas dejā.