ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

pirkt ceļojumu

2019. gada īpašie datumi

Valentīndiena uz kuģa
13.–16.02.

Sajūti mīlestību un pārsteidz savu otru pusīti gada romantiskākajā nedēļā. Nosvini Valentīndienu romantiskā kruīzā uz karalisko Stokholmu ar kuģiem Isabelle un Romantika. Iepriecini savu mīļoto – sagādā romantisku pārsteigumu kajītē, palutini ar gardām vakariņām kādā no kuģa restorāniem, uzlūdz uz deju šova zālē, nodziedi viņas mīļāko dziesmu uz karaoke skatuves un iegādājies sirsnīgu dāvanu kuģa veikalā. Baudi nesteidzīgu pastaigu un kopā būšanas mirkli pārsteidzošajā Stokholmā.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU → 

Lietuvas Neatkarības dienas kruīzs
15.02.

16. februāris lietuviešiem ir īpaša diena, jo šajā datumā 1918. gadā tika pieņems Lietuvas valsts Neatkarības akts. Uz kuģa Romantika dejo lietuviešu tautas mūzikas pavadībā ar ansambli Siaudela, dziedi lietuviešu iemīļotas dziesmas uz karaoke skatuves, piedalies radošajās darbnīcās, iepazīsti tautas dziesmas. Baudi gardus ēdienus restorānos, vēro pasakainos Baltijas jūras skatus un pavadi prieka pilnu dienu Stokholmā. Ņem līdzi ģimeni, draugus un dodies brīnišķīgā jūras ceļojumā.
PĒRC KRUĪZU →

KRUĪZS AR PĀRGĀJIENU STOKHOLMĀ
23.02.

Vai esi bijis Stokholmas pievārtē ziemā? Vai esi vērojis sastingušos jūras līcīšus un sniega apņemtos mežus? Ziemā ainavas ir īpaši skaistas, un tieši tās mēs šoreiz dosimies lūkot. Ceļojums ir domāts tieši Tev, ja Tev patīk aktīvi piedzīvojumi, kuros nosoļot daudzus kilometrus un baudīt pastaigu dabā. Kopā ar Hiking in Latvia komandu dosimies prom no centra, prom no pelēkām ielām, prom no izplūdes gāzēm un trokšņiem. Šoreiz paņem līdzi arī ābolīti, jo arī pieaugušie varēs atgriezties bērnībā un nošļūkt no kalna. Saģērbies ziemai atbilstoši un ņem līdzi siltu tēju termosā. Pasākums sadarbībā ar HIKING IN LATVIA.
Pērc par spec cenu līdz 25.01. Spec cena spēkā, ja rezervācijai pievienots pārgājiens Stokholmā.
ATKLĀJ VAIRĀK PĒRC KRUĪZU

 

 

8. marta kruīzi
7., 8.03.

Nosvini Starptautisko sieviešu dienu priecīgi un skaisti – dodies kruīzā uz romantisko Stokholmu. Pārsteidz savu mammu, māsu vai kādu citu sev nozīmīgu sievieti ar brīnišķīgu jūras ceļojumu. Palutini savu mīļoto sievieti ar gardām vakariņām kādā no kuģa restorāniem, sagādā patīkamu pārsteigumu kajītē un uzlūdz uz deju šova zālē. Ļaujieties svētku noskaņai un kopā būšanas priekam Stokholmā.
ATKLĀJ VAIRĀK  PĒRC KRUĪZU 

Silent Disco
08.03.

Piedzīvo skaļāko klusāko ballīti Baltijas jūrā. Dodies īpašā kruīzā ar kuģi Isabelle un piedalies pavisam neparastajā Silent Disco pasākumā. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 skaņdarbiem un latviešu deju mūziku. Tev tikai jāizlemj, ko vēlies dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas azartiskām dejām.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU →

spec cena 4=80 €

Skolēnu brīvdienu kruīzi
08.–15.03.

Tavas labākās skolēnu brīvdienas sākas ar priecīgu jūras ceļojumu uz Stokholmu skolēnu 40 LAIMĪGAJĀS STUNDĀS kopā ar savējiem. Smelies enerģiju, spēku un iedvesmu jaunam mācību cēlienam, ļaujies smiekliem un jautrībai uz mūsu kuģiem Isabelle un Romantika. Izklaidējies, uzņem selfijus, dejo līdz spēku izsīkumam, dziedi mīļākās dziesmas karaokē un izvēlies iecienītākos saldumus veikalā. Karaliskajā Stokholmā būs skaistiem piedzīvojumiem piepildītas ekskursijas. Ceļo pats un ņem līdzi draugus, jo kopā vienmēr jautrāk un laimīgāk.
Atklāj vairāk →  PĒRC KRUĪZU →

Deju kruīzs
09.03.

Piedzīvo lietuviešu deju kruīzu uz kuģa Romantika. Būs jautri visiem – gan tiem, kas dejo ikdienā profesionāli, gan tiem, kam dejošana ir sirdslieta brīvajā laikā. Dodies brīnišķīgā jūras ceļojumā un jaunā piedzīvojumā. Parādi sevi un satiec citus. Pavadi lielisku dienu Stokholmā un iepazīsti iedvesmojošo Zviedrijas galvaspilsētu.
PĒRC KRUĪZU →

TIME RUN FOTO ORIENTĒŠANĀS KRUĪZS
22.03.

Dodies jautrā jūras ceļojumā ar foto orientēšanos uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Sacensību laikā iepazīsti kuģi vēl vairāk un ieraugi Stokholmu no cita skatu punkta. Dotie uzdevumi liks sajust azartu visa kruīza laikā. Sadzirdi, kā dūc kuģa motors, veido portretu saulrietā vai ballītē, atrodi neredzamo, bet zināmo. Sacensību gars, prāts un komandas spēle – dodamies piedzīvojumā kopā. Piesaki savu komandu pie pasākuma organizatoriem Time run.
PĒRC KRUĪZU

 

Senioru kruīzs
02.04.

Atklāj jūras ceļojuma burvību un dodies jaukām emocijām piepildītā Senioru kruīzā. Uz kuģa dejo dzīvās mūzikas pavadībā, dziedi līdzi skaistām melodijām un iedvesmojies no aizraujošām šova izrādēm. Ar īpašu programmu kruīzā uzstāsies tautā iemīļotais dziedošais aktieris Jānis Paukštello, bet raitā deju solī visus aicinās griezties grupa CountrySide, izpildot arī populāras šlāgermūzikas dziesmas. Stokholmā komfortabls autobuss Tevi gaidīs Värtahamnen ostā, lai tālāk dotos ekskursijā uz Zviedrijas ceturto lielāko pilsētu Upsālu un visas dienas garumā apskatītu tās ievērojamākās vietas. Ceļojums radīs daudz prieka un skaistas atmiņas – tajā satiksi jaunus draugus un sarunu biedrus.
Cenā ir iekļautas vienas brokastis zviedru galda restorānā uz kuģa.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU

 

Silent Disco
19.04.

Piedzīvo skaļāko klusāko ballīti Baltijas jūrā. Dodies īpašā kruīzā ar kuģi Isabelle un piedalies pavisam neparastajā Silent Disco pasākumā. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 skaņdarbiem un latviešu deju mūziku. Tev tikai jāizlemj, ko vēlies dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas azartiskām dejām.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU →

Lieldienu brīvdienu kruīzi
19.04.–22.04.

Lieldienas nosvini krāšņi un priecīgi. Pavasarīgās noskaņās dodies skaistā jūras ceļojumā uz Stokholmu ar lielisku atpūtas un izklaides programmu Baltijas jūrā. Ņem līdzi krāsotas Lieldienu olas un organizē olu kaujas ar līdzbraucējiem. Dalies ar savām svētku svinēšanas tradīcijām ar citiem. Kuģa veikalā iegādājies Lieldienu tematikai veltītus gardumus un uz karaokes skatuves izvēlies savu Lieldienu ceļojuma dziesmu. Mazākie ceļotāji varēs ļauties aizraujošām rotaļām un spēlēm, kā arī jautri pavadīt laiku bērnu rotaļu istabā. Tiekamies Tavās labākajās Lieldienās uz kuģiem Isabelle un Romantika.
pērc kruīzu

Māmiņdienas kruīzs
11.05.

Māmiņas kopā ar ģimenēm aicinām doties par skaistu tradīciju kļuvušajā Māmiņdienas kruīzā. Piedzīvo īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu, tas būs lielisks piedzīvojums visiem kopā. Ikviens varēs darboties dažādās radošajās darbnīcās, baudīt muzikālus sveicienus un saņemt patīkamus pārsteigumus. Spēles un rotaļas, dziesmas un dejas, bērnu smiekli un mīļas bučas. Tas viss maija skaistāko svētku laikā – Māmiņdienas kruīzā.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU → 

 

 

Draudzeņu kruīzs
24.05.

Palutini sevi un draudzenes – dodieties kopīgā jūras ceļojumā ar lielisku izklaidi un atpūtu. Sirsnīgas un atklātas sarunas par visu aktuālo, dziesmu un deju maratons, ballīte līdz saullēktam, krāšņas šova izrādes un iepirkšanās prieks uz kuģa un Stokholmā. Izklausās lieliski? Piedzīvo to visu savu labāko draudzeņu kompānijā. Draudzeņu kruīzs – labākais sākums skaistai vasarai. 
ATKLĀJ VAIRĀK  PĒRC KRUĪZU 

spec cena līdz 28.02. no 20 €

Velokruīzs
30.05.

Pievienojies jautram jūras ceļojumam. Jau piekto gadu sadarbībā ar ekspertiem no GANDRS baudīsim aizraujošu atpūtu ar velobraucienu un velo-orientēšanos Zviedrijas galvaspilsētā un dažādām interesantām veloaktivitātēm uz kuģa. Ceļo ar ģimeni un draugiem. Tavs labākais piedzīvojums vasaras sākumā. Ņem līdzi velosipēdu bez maksas. Pērc līdz 28.02. par spec cenu ar kodu VELO. ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU →