ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

pirkt ceļojumu

Skolēnu brīvdienas uz kuģa
19.10.–28.10.

Labākais veids kā pavadīt skolēnu rudens brīvdienas – doties jūras ceļojumā uz Stokholmu ar kuģiem Isabelle un Romantika. Uz kuģa baudi brīvību, īpašo atmosfēru, jūru un piedzīvo skolēnu LAIMĪGĀS STUNDAS. Priecājies, uzņem selfijus, dejo līdz spēku izsīkumam, dziedi mīļākās dziesmas karaokē un izvēlies veikalā iecienītākos saldumus. Neaizmirsti pastāstīt arī draugiem, jo kopā vienmēr jautrāk un laimīgāk.
PĒRC KRUĪZU → ATKLĀJ VAIRĀK →

Improvizācijas teātris IN impro
26.10.

IN impro teātris atgriežas uz kuģa Romantika skatuves un liks Taviem lūpu kaktiņiem sakustēties. Skatuve šķiet tukša, tomēr uz tās slēpjas visa pasaule - no Antarktīdas ledājiem līdz Ēģiptes piramīdām. Cilvēki šķiet ikdienišķi, tomēr tajos slēpjas visdažādākie tēli. Tas viss tiek savīts pārsteidzošās kombinācijās, un rodas stāsti - no sadzīviskām ainām līdz kosmiskām, starp dimensionālām mīlestībām. Dodies aizraujošā kruīzā un piedzīvo improvizācijas maģiju darbībā. 
PĒRC KRUĪZU →

Svinam Latviju
01.–30.11.

Latvijas valsts simtgadi svinēsim arī mēs uz kuģiem Isabelle un Romantika. Svētku kruīzos novembrī dejosim, svinēsim un priecāsimies. Novembra sākumā visus izklaidēs rokmūziķis Fēlikss Ķiģelis ar grupu, bet nedēļu vēlāk notiks Lielie sadziedāšanās svētki - kopā ar jauniešu kori Balsis izdziedāsim visiem zināmās latviešu dziesmas, kā arī ikviens varēs piedalīties karaoke kopā ar Frīdi. Svētku mēneša turpinājumā par muzikālu baudījumu rūpēsies Antra Stafecka un Otra Puse, grupa Elektrofolk, bet deju solī visus aicinās griezties neparastie deju pasākumi Silent Disco.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU →

Fēlikss Ķiģelis
02.11.

Labākais piedzīvojums Latvijas svētku mēneša ievadā ir doties īpašā svētku kruīzā Liepājas rokmūzikas noskaņās. Mūziķis Fēlikss Ķiģelis ar grupu uz kuģa Isabelle atskaņos gan savus jaunos skaņdarbus, gan tautā iemīlētās, leģendārās Ērika Ķiģeļa dziesmas, gan arī citas melodijas. Dodies kruīzā un piedzīvo svētkus ar lielisku rokmūziku.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU →

Lotes vārdadienas svinības kopā ar draugiem
04.11.

Būsi mīļi gaidīts Lotes vārdadienas svinību kruīzā uz kuģa Isabelle, kur Lote kopā ar skudru Urdu, ruksīti Limpo, Danonki Dino un citiem draugiem uzburs jautrāko rudens ballīti. Lotes vārdadienas kruīzā spēlē interesantas spēles, ej rotaļās, dziedi un dejo. Īpašu pārsteigumu saņems visas Lotes vārda īpašnieces. Pievienojies jautrai svinēšanai kopā ar draugiem.
PĒRC KRUĪZU →

Lielie sadziedāšanās svētki Baltijas jūrā
09.11.

Par godu Latvijas simtgadei uz kuģa Romantika notiks Lielie sadziedāšanās svētki, kuru laikā tas tiks pieskandināts ar skaistām dziesmām. Kopā ar jauniešu kori Balsis radīsim Dziesmu svētku sajūtu un izdziedāsim visiem zināmās un sirdij tuvās latviešu dziesmas. Dziedāsim līdzi Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Renāra Kaupera un citu izcilu mākslinieku melodijām. Ikviens varēs kāpt arī uz karaokes skatuves, lai kopā ar brašo Frīdi parādītu, ka latvieši ir dziedāt mīloša tauta.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU →

Virtuves Kabarē apvienība Gapoljeri
16.11.

Svētku kruīzs uz kuģa Isabelle ar Virtuves Kabarē apvienību Gapoljeri. Tās aizsākumi meklējami nesenā pagātnē kāda komunālā dzīvokļa virtuvē, kurā topošie aktieri un mūziķi nodevušies studiju laika bohēmai, spēlējot, kā paši saka, to, kas skan tavā virtuves magnetofonā. Viņu repertuārā ir dziesmas par virtuvē visapspriestākajām tēmām. Gapoljeri bez ierobežojuma spēj sintezēt visu, kas pašiem ienāk prātā – gan šlāgeri, gan smago roku, gan popu.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU →

Antra Stafecka un Otra Puse
17.11.

Skaistās un skanīgās balss īpašniece Antra Stafecka kopā ar grupu Otra puse Latvijas simtajā dzimšanas dienā uz kuģa Romantika atpakaļceļā no Stokholmas pasažieriem sniegs izcilu muzikālu veltījumu. Grupa izpildīs skaņdarbus no savas īpašās svētku programmas, kurā ir iekļautas dažādas latviešu dziesmas, tai skaitā oriģināldziesmas. Vēlēsim Daudz laimes Latvijai ar liriskām un skanīgām kompozīcijām.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU →

Elektrofolk
18.11.

Dodies īpašā svētku kruīzā ar kuģi Isabelle ar plašus panākumus guvušo grupu Elektrofolk. Tajā apvienojas laikmeti – tautas dainu gudrība, mūsdienīga skaņa un galvu reibinoši sapņi, kurus atnes mūzikas, video un gaismas mākslas pasaule. Grupa koncertā piedāvās dažādas latviešu dziesmas mūsdienu skanējumā. Tas būs labākais piedzīvojums Latvijas dzimšanas dienā.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU →

Melnās piektdienas iepirkšanās kruīzs
22.11.

Black Friday jeb Melnā piektdiena – gada lielākā un izdevīgākā iepirkšanās ir klāt. Dodies kruīzā ar kuģi Isabelle un izmanto Black Friday patīkamās atlaides uz kuģa un neticami izdevīgas cenas Stokholmā. Šoreiz pilnīgi visām kuģa veikalos esošajām precēm būs spēkā 20% atlaide, izņemot tabakas izstrādājumus. Atlaides kuģa veikalos būs spēkā 23.11. no plkst. 09:00 līdz plkst 11:30 un no plkst. 18:00 līdz plkst. 24:00 (pēc Latvijas laika). Šī ir Tava labākā iespēja lieliskiem pirkumiem kopā ar Tallink.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU → 

Silent Disco
30.11.

Piedzīvo skaļāko klusāko ballīti Baltijas jūrā. Dodies īpašā kruīzā ar kuģi Isabelle un piedalies pavisam neparastajā Silent Disco pasākumā. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 skaņdarbiem un latviešu deju mūziku. Tev tikai jāizlemj, ko vēlies dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas azartiskām dejām.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU →

BĒRNU EGLĪTE UZ KUĢA RĪGĀ
08.12.

Pārsteidz savas mīļās atvases ar Ziemassvētku svinībām no plkst.12:30 līdz 15:00 uz kuģa Isabelle, kamēr tas atrodas Rīgas Pasažieru ostā. Tur Tevi priecēs jautra spēļizrāde "Lācis, kam Ziemassvētkos nenāca miegs". Bērnu eglītē visi varēs satikt Ziemassvētku vecīti, saņemt jaukas dāvanas, piedalīties aizraujošās spēlēs, apmeklēt rotaļu centru, piedzīvot prieku bumbiņu jūrā, mieloties ar uzkodām un našķiem.
ATKLĀJ VAIRĀK → PIESAKIES ŠEIT →

Jaungada kruīzi
30.12. un 31.12.

Gada nogalē dodies jūras ceļojumā un tver 40 LAIMĪGĀS JAUNGADA STUNDAS gada dzirkstošākajā naktī uz kuģiem Baltijas jūrā. Ļaujies spilgtai svētku ballei, burvīgām gadu mijas šova izrādēm un dejām dzīvās mūzikas un dīdžeju pavadībā. Piedalies īpašā svētku loterijā un sagaidi brīnumainu pārsteigumu. Ceļo 30.12. ar kuģi Isabelle vai 31.12. ar kuģi Romantika un piedzīvo īpašas Jaungada svinības arī Tu.
Atklāj vairāk → Pērc kruīzu →