ĪPAŠIE KRUĪZI

Uzmanību! Kruīzu vada Renārs Zeltiņš
23.07.
Uzmanību! Jau pēc 4 dienām, 23.07., Renārs Zeltiņš kļūs par kruīza vadītāju uz kuģa Romantika. Dodies jūras ceļojumā arī Tu un piedzīvo super foršu kruīzu. Bez montāžas, bez dublieriem un bez specefektiem – viss pa īstam. Pērc tagad – vietu skaits ierobežots, un interesanto nedrīkst nokavēt!  
Atklājiet vairāk »
Lotes dzimšanas diena uz kuģa
24.07.
Tallink draudzene suņu meitene Lote svin savu dzimšanas dienu un ielūdz ciemos mazos un lielos draugus. Uz Isabelle īstā kuģa ballītē Jūs sagaida jautras rotaļas, daudz smieklu, pozitīvu emociju, prieka un, protams, gardā dzimšanas dienas torte. Mazākie ceļotāji aicināti ceļojumā ņemt līdzi savu zīmējumu par tēmu “Es un Lote” un uzdāvināt to Lotei dzimšanas dienā.
Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu » 
Uz simtgades viļņa
28.07.
Simtgades ceļojošā karoga pacelšana, deju kolektīvu priekšnesumi un latviešu mūziķu koncerti – pievienojieties arī Jūs Eiropas Latviešu kongresa dalībnieku simboliskā maršrutā uz Latvijas simtgadi. Uz kuģa Isabelle pirmajā Eiropas Latviešu kongresā dažādu nozaru profesionāļi strādās pie Latvijas "Simtgades ceļa kartes”, kas apkopos starptautiskas pieredzes atziņas un iniciatīvas Latvijas izaugsmei dažādās jomās. Pasākuma organizators: Eiropas Latviešu kongress. Pirkt ceļojumu » 
Šansona dziesmu kruīzs
02.08.
Festivāla Jūrmalas šansons ietvaros tiek organizēts īpašs Šansona dziesmu kruīzs ar kuģi Romantika. Koncertā Baltijas jūrā piedalīsies gan jaunie izpildītāji, gan šī žanra estrādes leģendas – Anželika Agurbaš, Vladimirs Markins, Jurijs Almazovs (grupas Bumer solists), Alisa Mon, grupa Vorovaiki un citi dziedātāji no Vācijas, Zviedrijas, ASV, Latvijas un Krievijas. Pasākuma organizators: Production group BileraPirkt ceļojumu » 
Jauniešu kora Balsis koncerts
27.08. (ceļā uz Stokholmu ar Isabelle)
29.08. (
ceļā uz Rīgu ar Romantika)
Jauniešu koris Balsis un diriģents Ints Teterovskis aicina uz skaistiem koncertiem Baltijas jūrā. Dodieties kruīzā 27.08. ar kuģi Isabelle vai kruīzā 28.08. ar kuģi Romantika. Balsis ir viens no vadošajiem Latvijas koriem, kas šogad svin savu 30 gadu jubileju. Koncerti Baltijas jūrā noslēdz 7 gadus ilgušo projektu Daugavas Balsis. Pasākuma organizators: Jauniešu koris Balsis. Pirkt ceļojumu »
Zinību svinību pasākums
01.09.
Uz Romantika no plkst. 12:00 līdz 15:00, kamēr kuģis atrodas Rīgas Pasažieru ostā. Atzīmējiet Zinību dienu un līksmi pavadiet laiku ar Brazīlijas cirka mākslinieku šovu un akrobātisko triku darbnīcu bērniem, dejām kopā ar Loti, sejiņu apgleznošanu, brāļu Grīnbergu bungu trio priekšnesumu, gardām uzkodām, svētku torti. Katram skolēnam būs arī pārsteiguma dāvana. Zinību svinības bērniem, lai mācību gads tiek uzsākts ar smaidu sejā. Atklājiet vairāk »
Zinību svinību ceļojums
01.09.
Uz Romantika kruīza laikā. Radiet īstus svētkus saviem bērniem – skolēniem un bērnudārza audzēkņiem – un, protams, visai ģimenei. Dodieties skaistā jūras ceļojumā uz Zviedriju un uzkrājiet prieku, smaidus, pozitīvas emocijas, kas noderēs mācību procesā gan bērniem, gan arī vecākiem. Zinību svinību ceļojums – skaists piedzīvojums ikvienam un, iespējams, jauna ģimenes tradīcija, ko atkārtot gadu no gada. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »
Tēva diena uz kuģa
08.09.
Lai tradīcijas dzīvotu, tās ir jākopj. Aicinām tēvus kopā ar ģimenēm doties īpašajā Tēva dienas kruīzā ar kuģi Isabelle, jo tieši Baltijas jūrā notiks foršākās Tēva dienas svinības. Mēs esam parūpējušies, lai uz kuģa būtu pārsteigumiem pilna atpūtas un izklaides programma gan lieliem, gan maziem. Ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas spējas un talantus dažādās jautrās spēlēs un uzdevumos. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu » 
Līnijdejas Baltijas jūrā
15.09.
Līnijdejas ir vienas no jautrākajām dejām, kuras var dejot visi un visur. Nav nozīmes, vai Jums ir vai nav deju partneris un cik daudz Jums ir draugu, galvenais ir vēlme dejot. Aicinām Jūs doties jautrā un atraktīvā ceļojumā un apgūt pirmos deju soļus no vairāku miljonu līnijdeju soļu kombinācijām. Pievienojieties arī Jūs līnijdeju piedzīvojumā uz kuģa Romantika. Viens, divi, trīs... aiziet! Pasākuma organizators: Kickin’starsPirkt ceļojumu » 
Senioru kruīzs Baltijas jūrā
02.10.
Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Stokholmā dodieties īpašā ekskursijā kopā ar gidu un iepazīstiet šo Skandināvijas zemi. Pozitīvām emocijām bagātais Senioru kruīzs radīs prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās. Pirkt ceļojumu »
Ballīte ar grupu Lustīgais Blūmīzers
02.10.
Grupas Lustīgais Blūmīzers atraktīvie muzikanti aicina uz kārtīgu ballīti Baltijas jūrā. Jau 22 gadus grupa savus klausītājus priecē gan ar tautā labi zināmām un iemīļotām, gan pašu sacerētām dziesmām. Grupas pastāvēšanas laikā ir izdoti 5 mūzikas albumi, un pavasarī klausītāji tika lutināti ar jaunu dziesmu Mums laika nepietiek. Dziedāsim un dejosim kopā, jo ballīte uz kuģa būs forša. Pirkt ceļojumu »