ĪPAŠIE KRUĪZI

Maģijas laiks Baltijas jūrā
10.03.–19.03.
Neredzēti triki, pārsteidzošas ilūzijas, roku veiklība un, iespējams, pat īstas burvestības. Pievienojieties šajā maģiskajā jūras ceļojumā un baudiet īstu iluzionistu priekšnesumus Baltijas jūrā. Uz kuģa Isabelle iluzionists Edžus kopā ar savu asistenti Ievu pārsteigs ar trikiem gan lielus, gan mazus. Uz kuģa Romantika Toms Felkers liks iemīlēt ielu maģiju pat lielākajiem skeptiķiem. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »  
Improvizācijas teātris uz kuģa
15.03.
Smiekli, aktiermāksla, pārsteigumi un skatītāju iesaiste izrādē – tas viss neparastajā Improvizācijas teātra kruīzā ar kuģi Romantika. Jūs varēsiet vērot Rīgas improvizācijas teātra studijas In Impro tematiskās izrādes, kas saistītas ar nosaukumu IN – bINgo, INtro, aculiecINieks, dopINgs, bildINājums. Improvizācijas teātris ir skatuves žanrs, kurā netiek izmantots iepriekš sarakstīts materiāls, visas darbības un dialogi rodas reālajā laikā. Pirkt ceļojumu »  
Foršās skolēnu brīvdienas
10.03.–19.03.
Pavasara skolēnu brīvdienās dodies kruīzā ar Isabelle un Romantika, baudi brīvību jūras ceļojumā un piedzīvo neticamus mirkļus kopā ar Latvijā zināmiem un populāriem burvju māksliniekiem – Edžu un Tomu Felkeru. Šīs būs pozitīvi trakas brīvdienas uz kuģa un Stokholmā. Pievienojies foršākajām skolēnu brīvdienām un dari visu, ko sirds kāro. Pastāsti arī draugiem, jo kruīzs četrvietīgā kajītē tikai no 80 EUR. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »  
BNN ar DJ Deila
24.03.
Ballīgās Nedēļas Nogales Baltijas jūrā turpinās un kļūst arvien jautrākas! Pievienojieties karstai ballītei ar DJ Deila uz kuģa Isabelle. DJ Deila piedāvā daudzpusīgu, enerģisku un pārdomātu skaņu buķeti jaunās elektroniskās deju mūzikas noskaņās. Jauna un aizrautīga - viņa aizvedīs Jūs aizraujošā piedzīvojumā visas nakts garumā. DJ Deila moto: Kad mūzika runā, visa pasaule klausās.
Pirkt ceļojumu »
Līnijdeju kruīzs
07.04.
Aicinām visus dejot mīlētājus doties ikgadējā pavasara Līnijdeju kruīzā ar kuģi Isabelle. Nav nozīmes, vai Jums ir vai nav deju partneris, vai esat profesionāls dejotājs vai tikai iesācējs. Galvenais ir vēlme dejot! Šī noteikti ir iespēja padarīt savu ikdienu krāsaināku, ritmiskāku un pozitīvām emocijām bagātāku. Pasākuma organizators Latvijas līnijdeju un kantrī vesterna deju asociācijaPirkt ceļojumu » 
Žorža Siksnas 60 gadu jubilejas koncerts
20.04.
Uz kuģa Romantika ciemosies skatuves mākslinieks, kura vārds vairumam latviešu atsauc atmiņā tādas dziesmas kā Muļķe Sirds, Genoveva, Ugunsputns, Vālodzīte, Ap Jāņiem Mārtiņos un Leonora. Tautā iemīļotais dziedātājs Žoržs Siksna, kurš šogad svin 60 gadu jubileju, ar ieskaņas koncertu uzstāsies Baltijas jūrā. Jubilejas koncertā skanēs mākslinieka labākās dziesmas, kuras izpildīs jubilārs kopā ar orķestri Vintāža. Pirkt ceļojumu »
Silent Disco
21.04.
Neparastais deju pasākums Silent Disco uz kuģa Isabelle. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē vienlaikus spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 un latviešu deju mūziku. Šī būs skaļākā klusā ballīte Baltijas jūrā. Jums ir tikai jāizlemj, ko vēlaties dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas dejām. Pirkt ceļojumu »
Senioru kruīzs Baltijas jūrā
24.04.
Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Romantika un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Zviedrijas galvaspilsētā dodieties ekskursijā kopā ar gidu un apmeklējiet vēsturisko Venngarn pili. Atklājiet vairāk »
Prāta spēles uz kuģa
28.04.
Vēlaties pārbaudīt erudīciju, uzzināt ko jaunu un, iespējams, izcīnīt Baltijas jūras kausu? Vai labi pavadīt laiku kopā ar draugiem? Prāta spēļu kruīzs ar kuģi Romantika ir domāts tieši Jums. Atbildiet uz āķīgiem jautājumiem komandā, kas sastāv no 4–6 dalībniekiem. Prāta spēles izklaidē, rosina domāšanu un saliedē cilvēkus – pievienojieties arī Jūs! Sadarbībā ar Prāta spēles. Papildu informācija par īpašo kruīzu un dalības pieteikšana šeitPirkt ceļojumu »
Māmiņdienas kruīzs
13.05.
Māmiņas un mazos ceļotājus aicinām doties nu jau par labu tradīciju kļuvušajā Māmiņdienas kruīzā ar kuģi Isabelle. Mēs parūpēsimies gan par īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu, gan par to, lai ceļojums ar mazajiem būtu lielisks piedzīvojums ikvienam. Spēles un rotaļas, dziesmas un dejas, bērnu smiekli un mīļas bučas. Un tas viss maija skaistāko svētku svinību laikā Māmiņdienas kruīzā. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »   
Velokruīzs velomāniem
18.05.
Vēlaties lieliski pavadīt laiku kopā ar citiem velosporta, aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida piekritējiem, tad Velokruīzs ir domāts tieši Jums. Mēs parūpēsimies par dažādiem pārsteigumiem un īpašām aktivitātēm uz kuģa un Stokholmā. Dodieties Velokruīzā un ņemiet velosipēdu līdzi bez maksas. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar ekspertiem no veikala Gandrs. Pirkt ceļojumu »