ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

PĒRC KRUĪZU

2020

VALENTĪNDIENAS KRUĪZI

KRUĪZS: 13.02., 14.02.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Nosvini Valentīndienu romantiskā kruīzā uz karalisko Stokholmu. Iepriecini savu mīļoto, sagādā arī romantisku pārsteigumu kajītē un nodziedi viņas mīļāko dziesmu uz karaoke skatuves. Baudi nesteidzīgu pastaigu pārsteidzošajā Stokholmā. Ļaujies mīlestības piepildītam jūras ceļojumam ar savu otro pusīti, un šis kļūs par Jūsu romantiskāko randiņu.

SILENT DISCO KRUĪZI

KRUĪZS: 27.02., 26.03., 17.04., 18.09., 02.10., 27.11.
KUĢIS: ISABELLE

Izbaudi vakara ballīti neparastajā Silent Disco stilā. Tas ir jautrākais pasākums Baltijas jūrā, kurā vairāki DJ vienā deju zālē spēlēs dažādu žanru mūziku – uzliec bezvadu austiņas, izvēlies mūziku un ļaujies dejām.

Lietuviešu deju kruīzs

KRUĪZS: 28.02.
KUĢIS: ROMANTIKA

Lietuviešu deju kruīzā aicinām doties jau ceturto reizi. Nav nozīmes, vai esi dejotājs, dejo kolektīvā vai Tev vienkārši patīk dejot – pievienojies brīnišķīgam jūras ceļojumam piedzīvojumu garā, dejo līdz rītausmai, parādi savu varēšanu un mācies no citiem.

GRUPAS TRANZĪTS KONCERTS

KRUĪZS: 05.03.

PASĀKUMS: 05.03.
KUĢIS: ROMANTIKA

Tranzīts atgriežas ar koncertu uz kuģa Romantika. Viens no vecākajiem latviešu deju mūzikas projektiem Tranzīts šogad atzīmē 25 gadu jubileju kopš pirmā albuma Paralēlās pasaules iznākšanas. Grupa izdevusi 8 studijas albumus. Mūzika, dziesmu teksti un vokāls ir Ralfa Rubeņa pārziņā. Par dejām, horeogrāfiju un publikas izklaidēšanu gādā Edijs Aleksejevs un Gunārs Ambergs.

sieviešu dienas KRUĪZS

KRUĪZS: 08.03.
KUĢIS: ISABELLE

Nosvini Starptautisko sieviešu dienu priecīgi un skaisti – dodies kruīzā uz romantisko Stokholmu. Pārsteidz savu mammu, māsu vai kādu citu sev nozīmīgu sievieti ar brīnišķīgu jūras ceļojumu. Palutini savu mīļoto sievieti ar gardām vakariņām kādā no kuģa restorāniem, sagādā patīkamu pārsteigumu kajītē un uzlūdz uz deju šova zālē. Ļaujieties svētku noskaņai un kopā būšanas priekam Stokholmā.

SKOLĒNU BRĪVDIENU KRUĪZI

KRUĪZS: 13.03.–20.03.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Atpūties skolēnu brīvdienās kopā ar draugiem un ģimeni. Visu nedēļu uz kuģiem būs aizraujoši priekšnesumi, pārsteidzoši paraugdemonstrējumi un tematiski kruīzi. Uz laiku atstāj malā pienākumus skolā, smelies enerģiju un iedvesmu jauniem darbiem ar smiekliem, azartiskām dejām, līksmu dziedāšanu, gardu saldumu ēšanu un atpūtu uz kuģa Baltijas jūrā. Vēro krāšņas vakara šovu izrādes un laimē vērtīgas balvas loterijā. Ļaujies pārsteigumiem un piedzīvojumiem pilnam brīvajam laikam Stokholmā.
 
Pievienojies organizētajam braucienam uz iespaidīgo Tom Tits eksperimentu muzeju. Aizraujoši un izzinoši, Tev tas ir jāredz.
Vairāk par braucienu uzzini šeit

LIELDIENU KRUĪZI

KRUĪZS: 09.04.–13.04.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Lieldienas nosvini krāšņi un priecīgi. Pavasarīgās noskaņās dodies skaistā jūras ceļojumā uz Stokholmu ar lielisku atpūtas un izklaides programmu Baltijas jūrā. Ņem līdzi krāsotas Lieldienu olas un organizē olu kaujas ar līdzbraucējiem. Dalies ar savām svētku svinēšanas tradīcijām ar citiem. Kuģa veikalā iegādājies Lieldienu tematikai veltītus gardumus un uz karaokes skatuves izvēlies savu Lieldienu ceļojuma dziesmu. Mazākie ceļotāji varēs ļauties aizraujošām rotaļām un spēlēm, kā arī jautri pavadīt laiku bērnu rotaļu istabā.

SENIORU KRUĪZS

KRUĪZS: 22.04.
KUĢIS: ROMANTIKA

Atklājiet jūras ceļojuma burvību un dodieties jaukām emocijām piepildītā Senioru kruīzā. Uz kuģa dejojiet dzīvās mūzikas pavadībā, dziediet līdzi skaistām melodijām un iedvesmojieties no aizraujošām šova izrādēm. Stokholmā komfortabls autobuss Jūs gaidīs Värtahamnen ostā, lai tālāk dotos interesantā ekskursijā. Ceļojums radīs daudz prieka un skaistas atmiņas – tajā satiksiet jaunus draugus un sarunu biedrus.
Rezervējot ar kodu 80909, kruīzam automātiski tiek pievienotas vienas brokastis. Ceļojiet īpaši izdevīgi.
Pievienojieties ekskursijai uz slaveno Drotningholmas pili, kas ir Zviedrijas karaliskās ģimenes pastāvīgā rezidence. Skaisti un interesanti. Vairāk uzziniet ŠEIT.

BALTĀ GALDAUTA SVĒTKU BRANČS UZ KUĢA ROMANTIKA

PASĀKUMS: 04.05.
KUĢIS: ROMANTIKA

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 04.05., aicinām Tevi kopā ar saviem tuvajiem svinēt Baltā galdauta svētkus uz kuģa Romantika. No plkst. 12:15 līdz 15:00, kamēr kuģis atrodas Rīgas Pasažieru ostā, nāc kopā ar ģimeni, draugiem, kaimiņiem un paziņām, lai baudītu svētku branču jeb vēlās brokastis kuģa restorānā. Baltiem galdautiem klāti galdi, gardi ēdieni, lieliska atmosfēra, iespēja būt kopā un pārrunāt ieceres sava pagalma, apkaimes, pilsētas, novada un valsts nākotnei. Svinēsim svētkus kopā!

MĀMIŅDIENAS KRUĪZS

KRUĪZS: 09.05.
KUĢIS: ISABELLE

Māmiņas kopā ar ģimenēm aicinām doties par skaistu tradīciju kļuvušajā Māmiņdienas kruīzā. Piedzīvo īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu, tas būs lielisks piedzīvojums visiem kopā. Ikviens varēs darboties dažādās radošajās darbnīcās, baudīt muzikālus sveicienus un saņemt patīkamus pārsteigumus. Spēles un rotaļas, dziesmas un dejas, bērnu smiekli un mīļas bučas. Tas viss maija skaistāko svētku laikā – Māmiņdienas kruīzā.

ekskluzīvs KRUĪZS
RĪGA–VISBIJA–RĪGA
tikai 1 reizi 2020

KRUĪZS: 02.06.
KUĢIS: ISABELLE

Ar kuģi Isabelle dodies ekskluzīvā ceļojumā uz pasakaino Gotlandes salu, kuras apbrīnojami skaistā daba aizraus un iepriecinās gan mazos, gan lielos ceļotājus. Plašās atpūtas un izklaides iespējas jūras ceļojuma laikā uz kuģa un viesmīlīgā sala ļaus visai ģimenei piedzīvot daudz jauna un interesanta. Dodies aizraujošā pastaigā pa apbrīnojamo viduslaiku Visbiju, apskati tās ievērojamākās vietas un papildini savu fotoalbumu ar skaistiem attēliem.

DRAUDZEŅU KRUĪZS

KRUĪZS: 05.06.
KUĢIS: ROMANTIKA

Palutini sevi un draudzenes – dodieties kopīgā jūras ceļojumā ar lielisku izklaidi un atpūtu. Sirsnīgas un atklātas sarunas par visu aktuālo, dziesmu un deju maratons, ballīte līdz saullēktam, krāšņas šova izrādes un iepirkšanās prieks uz kuģa un Stokholmā. Izklausās lieliski? Piedzīvo to visu savu labāko draudzeņu kompānijā. Draudzeņu kruīzs – labākais sākums skaistai vasarai.
Rezervē ar kodu DRAUDZENES. Izmantojot īpašo kodu, rezervācijai automātiski tiks pievienots kafijas galds.

VELOKRUĪZS

KRUĪZS: 11.06.
KUĢIS: ROMANTIKA

Dodies kruīzā, ņem līdzi velosipēdu bezmaksas un Stokholmā atpūties sportiski un veselīgi. Pievienojies jautram jūras ceļojumam sadarbībā ar Velomens. Baudīsim aizraujošu atpūtu ar velobraucienu Zviedrijas galvaspilsētā un dažādām interesantām veloaktivitātēm uz kuģa. Ceļo ar ģimeni un draugiem. Tavs labākais piedzīvojums vasaras sākumā.
Stokholmā pievienojies aizraujošam un interesantam velobraucienam. Izvēlies sev atbilstošāko distanci. Vairāk uzzini ŠEIT. 

LĪGO KRUĪZI

KRUĪZS: 22.06.–24.06.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Lustīga līgošana un vasaras saulgriežu svinēšana uz kuģa Baltijas jūrā ar dažādām tematiskām aktivitātēm un latviskām tradīcijām – dziesmām, dejām, ēdieniem un kolektīvu uzstāšanos.