ĪPAŠIE KRUĪZI

Ballīgās nedēļas nogales
26.05.–02.06.
Ballītes uz kuģiem Romantika un Isabelle ir vēl karstākas, vēl jautrākas un vēl dejām bagātākas. Piektdienas reisos par populāriem hitiem un fantastisku noskaņu rūpējas dīdžeji no Latvijas – Dj LevelUp, DJ Artis Dvarionas, DJ Zane Stocka. Dodieties kruīzos piektdienās un dejojiet vēl vairāk! Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »  
Skriešanas kruīzs
15.06.
Ja Jums patīk piedalīties maratonos un sacensībās, mīlat skriet un piekopjat sportisku dzīvesveidu, tad aicinām doties īpašā Skriešanas kruīzā. Kruīza laikā uzziniet, vai kopīgiem spēkiem varam aizskriet līdz Stokholmai, kā pareizi stiprināt ķermeni pirms skriešanas un ko Jūs zināt par mežiem un takām. Jums ir iespēja arī apvienot ceļojumu ar dalību taku skrējienā Eco Trail Stockholm. Pasākuma organizators: Stirnu buks. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »
Līgo svētki uz kuģa
22.06.–25.06.
Aicinām Jūs atklāt Līgo dienas un Jāņu nakts mazliet maģisko noskaņu ar atraktīvu sadejošanos vasaras svētku ballē Baltijas jūrā, kur būs Jāņi un Līgas, Līgo dziesmas un īstena svētku jautrība. Līgo svētkos uzstāsies Saldus Novada Kultūras centra deju kolektīvs, vokālā grupa Druvas tonis un pūtēju orķestris ansamblis Saldus. Gada visīsākās nakts visgarākā ballīte, lai notiek uz kuģa Isabelle! Pirkt ceļojumu » 
Lotes dzimšanas diena uz kuģa
24.07.
Tallink draudzene suņu meitene Lote svin savu dzimšanas dienu un ielūdz ciemos mazos un lielos draugus. Uz Isabelle īstā kuģa ballītē Jūs sagaida jautras rotaļas, daudz smieklu, pozitīvu emociju, prieka un, protams, gardā dzimšanas dienas torte. Mazākie ceļotāji aicināti ceļojumā ņemt līdzi savu zīmējumu par tēmu “Es un Lote” un uzdāvināt to Lotei dzimšanas dienā. Pirkt ceļojumu » 
Uz simtgades viļņa
28.07.
Simtgades ceļojošā karoga pacelšana, deju kolektīvu priekšnesumi un latviešu mūziķu koncerti – pievienojieties arī Jūs Eiropas Latviešu kongresa dalībnieku simboliskā maršrutā uz Latvijas simtgadi. Uz kuģa Isabelle pirmajā Eiropas Latviešu kongresā dažādu nozaru profesionāļi strādās pie Latvijas "Simtgades ceļa kartes”, kas apkopos starptautiskas pieredzes atziņas un iniciatīvas Latvijas izaugsmei dažādās jomās. Pasākuma organizators: Eiropas Latviešu kongress. Pirkt ceļojumu » 
Senioru kruīzs Baltijas jūrā
02.10.
Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Stokholmā dodieties īpašā ekskursijā kopā ar gidu un iepazīstiet šo Skandināvijas zemi. Pozitīvām emocijām bagātais Senioru kruīzs radīs prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās. Pirkt ceļojumu »