ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

PĒRC KRUĪZU

Svini Latviju

KRUĪZS: 01.11.–30.11.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Novembrī sirsnīgi, ar lielu mīlestību un himnas dziedāšanu svinēsim Latvijas 101. dzimšanas dienu uz kuģiem Isabelle un Romantika. Svētku mēnesī dodies skaistā jūras ceļojumā ar prieku un lepnumu par mūsu mīļo Latviju un baudi plašās atpūtas iespējas uz kuģa ar dejām un mūziku, krāšņām šova izrādēm un citām aizraujošām izklaides iespējām.

SVINI LATVIJAS DZIMŠANAS DIENU AR GRUPU DAGAMBA

KRUĪZS: 16.11.
PASĀKUMS: 16.11.
KUĢIS: ROMANTIKA

Grupa DAGAMBA apvieno dažādas muzikālās kultūras, veidojot unikālu un spēcīgu skanējumu. Viņu izpildījumā ir dzirdams klasiskās mūzikas, roka un popmūzikas sajaukums. Programmā skan tādu komponistu kā Mocarta, Vivaldi, Čaikovska, Prokofjeva un Bēthovena darbi, kā arī citu mūzikas šedevru melodijas – Rammstein, Led Zeppelin, kā arī mūzika no filmām Zvaigžņu kari un Troņu spēles.

HAMELEONI KONCERTS

KRUĪZS:22.11.
PASĀKUMS: 22.11.
KUĢIS: ROMANTIKA

Baudi daudzu klausītāju iemīļotās grupas Hameleoni 20 gadu jubilejas koncertu Pērles & Dimanti. Tā būs ballīte uz kuģa, kurā skanēs visu laiku populārākās grupas Hameleoni dziesmas, kā arī pirmatskaņojumi. Kopā ar solistiem Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs arī pavadošā sastāva mūziķi. Grupa Hameleoni savas darbības laikā koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs un izdevusi piecus studijas albumus.
pērc kruīzu

 

Black Friday iepirkšanās kruīzs

KRUĪZS: 29.11.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Laikā no 29.11. plkst.00:00 līdz 30.11. plkst.00:00 izmanto Black Friday lieliskās atlaides – gandrīz visām precēm kuģu veikalos 20% atlaide. Šoreiz atlaides summējas, jo piedāvājums spēkā arī akcijas precēm. Te būs plašs zīmolu preču klāsts, kā arī travel exclusive produkti par ļoti izdevīgām cenām. Tas ir labākais risinājums, lai palutinātu sevi un savus mīļos ar oriģināliem pirkumiem. Sarūpē viņiem arī brīnišķīgas Ziemassvētku dāvanas, kuras vairos ikviena prieku un labsajūtu gada skaistākajos svētkos.

SILENT DISCO

KRUĪZS: 29.11.
KUĢIS: ISABELLE

Izbaudi vakara ballīti neparastajā Silent Disco stilā. Tas ir jautrākais pasākums Baltijas jūrā, kurā vairāki DJ vienā deju zālē spēlēs dažādu žanru mūziku – uzliec bezvadu austiņas, izvēlies mūziku un ļaujies dejām.
pērc kruīzu

Normunda Rutuļa koncerts

KRUĪZS: 06.12.
PASĀKUMS: 06.12.
KUĢIS: ROMANTIKA

Normunda Rutuļa īpašais koncerts kopā ar pavadošo sastāvu priecēs ikvienu. Dodies muzikālā kruīzā un dziedi līdzi tautā iemīļotām melodijām. Koncerta repertuārā būs dzirdamas Normunda Rutuļa populārākās dziesmas, piemēram, "Raudāja māte", "Cāļus skaita rudenī", "Lecam pa vecam" un daudzas citas. Skaista latviešu mūzika, profesionāls izpildījums un tikai patīkamas emocijas – visu koncerta apmeklētāju priekam un atpūtai.
pērc kruīzu

BĒRNU EGLĪTE UZ KUĢA RĪGĀ

PASĀKUMS: 08.12.
KUĢIS: ROMANTIKA

Pārsteidz savus mīļos bērnus ar Ziemassvētku svinībām no plkst. 12:30 līdz 15:00 uz kuģa Romantika, kamēr tas atrodas Rīgas Pasažieru ostā. Tur klātesošos priecēs jautra spēļizrāde "Ziemassvētki Grinča stilā". Bērnu eglītē varēs satikt Ziemassvētku vecīti, saņemt jauku dāvanu, piedalīties aizraujošās spēlēs, apmeklēt rotaļu centru, piedzīvot prieku bumbiņu jūrā, mieloties ar uzkodām un našķiem. Šajā pēcpusdienā kopā pavadītais laiks būs sirsnīgs un jautrs piedzīvojums, gaidot gada visskaistākos svētkus.

A-Europa

KRUĪZS: 30.12.
PASĀKUMS: 31.12.
KUĢIS: ROMANTIKA

31.12. uz kuģa Romantika uzstāsies grupa A-Europa, izpildot gan grupas leģendāros hitus, gan jaunas kompozīcijas. Grupa dibināta 1999. gadā, kad tā uzsāka aktīvu koncertdarbību, priecējot grupas fanus Latvijā un ārvalstīs. Grupas līderis un solists ir Artūrs Duboks. Sagaidi 2020. muzikāli un krāšņi.

Aminata

KRUĪZS: 31.12.
PASĀKUMS: 31.12.
KUĢIS: ISABELLE

31.12. uz kuģa Isabelle uzstāsies Aminata, kas ieskandinās Jaungada svētku vakaru. Koncertā līdzās jau zināmām melodijām būs dzirdamas arī Aminatas jaunākās dziesmas no pēdējā albuma. Aminata piedalījusies dziedāšanas konkursos un televīzijas šovos, izdevusi 2 studijas albumus, kā arī pārstāvējusi Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, izcīnot sesto vietu. Sagaidi 2020. muzikāli un krāšņi!

2020

VALENTĪNDIENAS KRUĪZI

KRUĪZS: 13.02.–14.02.2020.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Nosvini Valentīndienu romantiskā kruīzā uz karalisko Stokholmu. Iepriecini savu mīļoto, sagādā arī romantisku pārsteigumu kajītē un nodziedi viņas mīļāko dziesmu uz karaoke skatuves. Baudi nesteidzīgu pastaigu pārsteidzošajā Stokholmā. Ļaujies mīlestības piepildītam jūras ceļojumam ar savu otro pusīti, un šis kļūs par Jūsu romantiskāko randiņu.

Īpaša cena līdz 15.01.2020.

Ceļojums A klases kajītē no 59 € vienai personai ar vienām cenā iekļautām vakariņām. Rezervē ar kodu VALENTINE

SILENT DISCO KRUĪZI

KRUĪZS: 27.02., 25.03., 17.04.2020.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Izbaudi vakara ballīti neparastajā Silent Disco stilā. Tas ir jautrākais pasākums Baltijas jūrā, kurā vairāki DJ vienā deju zālē spēlēs dažādu žanru mūziku – uzliec bezvadu austiņas, izvēlies mūziku un ļaujies dejām.

8. MARTA KRUĪZS

KRUĪZS: 08.03.2020.
KUĢIS: ISABELLE

Nosvini Starptautisko sieviešu dienu priecīgi un skaisti – dodies kruīzā uz romantisko Stokholmu. Pārsteidz savu mammu, māsu vai kādu citu sev nozīmīgu sievieti ar brīnišķīgu jūras ceļojumu. Palutini savu mīļoto sievieti ar gardām vakariņām kādā no kuģa restorāniem, sagādā patīkamu pārsteigumu kajītē un uzlūdz uz deju šova zālē. Ļaujieties svētku noskaņai un kopā būšanas priekam Stokholmā.

SKOLĒNU BRĪVDIENU KRUĪZI

KRUĪZS: 13.03.–20.03.2020.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Atpūties skolēnu brīvdienās kopā ar draugiem un ģimeni. Visu nedēļu uz kuģiem būs aizraujoši priekšnesumi, pārsteidzoši paraugdemonstrējumi un tematiski kruīzi. Uz laiku atstāj malā pienākumus skolā, smelies enerģiju un iedvesmu jauniem darbiem ar smiekliem, azartiskām dejām, līksmu dziedāšanu, gardu saldumu ēšanu un atpūtu uz kuģa Baltijas jūrā. Vēro krāšņas vakara šovu izrādes un laimē vērtīgas balvas loterijā. Ļaujies pārsteigumiem un piedzīvojumiem pilnam brīvajam laikam Stokholmā.

LIELDIENU KRUĪZI

KRUĪZS: 09.04.–13.04.2020.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Lieldienas nosvini krāšņi un priecīgi. Pavasarīgās noskaņās dodies skaistā jūras ceļojumā uz Stokholmu ar lielisku atpūtas un izklaides programmu Baltijas jūrā. Ņem līdzi krāsotas Lieldienu olas un organizē olu kaujas ar līdzbraucējiem. Dalies ar savām svētku svinēšanas tradīcijām ar citiem. Kuģa veikalā iegādājies Lieldienu tematikai veltītus gardumus un uz karaokes skatuves izvēlies savu Lieldienu ceļojuma dziesmu. Mazākie ceļotāji varēs ļauties aizraujošām rotaļām un spēlēm, kā arī jautri pavadīt laiku bērnu rotaļu istabā.

SENIORU KRUĪZS

KRUĪZS: 22.04.2020.
KUĢIS: ROMANTIKA

Atklāj jūras ceļojuma burvību un dodies jaukām emocijām piepildītā Senioru kruīzā. Uz kuģa dejo dzīvās mūzikas pavadībā, dziedi līdzi skaistām melodijām un iedvesmojies no aizraujošām šova izrādēm. Stokholmā komfortabls autobuss Tevi gaidīs Värtahamnen ostā, lai tālāk dotos interesantā ekskursijā. Ceļojums radīs daudz prieka un skaistas atmiņas – tajā satiksi jaunus draugus un sarunu biedrus.

Īpaša cena līdz 15.01.2020.

Ceļojums B klases kajītē no 62 € 1-2 personām ar cenā iekļautām 1 brokastīm. Rezervē ar kodu 80909

KRUĪZS RĪGA–VISBIJA–RĪGA

KRUĪZS: 02.06.2020.
KUĢIS: ISABELLE

Ar kuģi Isabelle dodies ceļojumā uz pasakaino Gotlandes salu, kuras apbrīnojami skaistā daba aizraus un iepriecinās gan mazos, gan lielos ceļotājus. Plašās atpūtas un izklaides iespējas jūras ceļojuma laikā uz kuģa un viesmīlīgā sala ļaus visai ģimenei piedzīvot daudz jauna un interesanta. Dodies aizraujošā pastaigā pa apbrīnojamo viduslaiku Visbiju, apskati tās ievērojamākās vietas un papildini savu fotoalbumu ar skaistiem attēliem.
BIĻEŠU PĀRDOŠANA SĀKSIES DRĪZ!

DRAUDZEŅU KRUĪZS

KRUĪZS: 05.06.2020.
KUĢIS: ROMANTIKA

Palutini sevi un draudzenes – dodieties kopīgā jūras ceļojumā ar lielisku izklaidi un atpūtu. Sirsnīgas un atklātas sarunas par visu aktuālo, dziesmu un deju maratons, ballīte līdz saullēktam, krāšņas šova izrādes un iepirkšanās prieks uz kuģa un Stokholmā. Izklausās lieliski? Piedzīvo to visu savu labāko draudzeņu kompānijā. Draudzeņu kruīzs – labākais sākums skaistai vasarai.

VELOKRUĪZS

KRUĪZS: 11.06.2020.
KUĢIS: ROMANTIKA

Dodies kruīzā, ņem līdzi velosipēdu bezmaksas un Stokholmā atpūties sportiski un veselīgi. Pievienojies jautram jūras ceļojumam. Baudīsim aizraujošu atpūtu ar velobraucienu Zviedrijas galvaspilsētā un dažādām interesantām veloaktivitātēm uz kuģa. Ceļo ar ģimeni un draugiem. Tavs labākais piedzīvojums vasaras sākumā.

Īpaša cena līdz 15.01.2020.

Ceļojums un velosipēda pārvadājums no 80 € B klases kajītē 1-4 personām. Par papildu samaksu pievieno velobraucienu Stokholmā. Rezervē ar kodu VELO

LĪGO KRUĪZI

KRUĪZS: 22.06.–24.06.2020.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Lustīga līgošana un vasaras saulgriežu svinēšana uz kuģa Baltijas jūrā ar dažādām tematiskām aktivitātēm un latviskām tradīcijām – dziesmām, dejām, ēdieniem un kolektīvu uzstāšanos.