ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

pirkt ceļojumu

TRANZĪTS KONCERTS

KRUĪZS: 18.10.
PASĀKUMS: 18.10.
KUĢIS: ISABELLE

Tranzīts ir viens no vecākajiem latviešu deju mūzikas projektiem, kurš nākamgad atzīmēs 25 gadu jubileju kopš pirmā albuma Paralēlās pasaules iznākšanas. Tranzīts pastāvēšanas laikā ir aktīvi koncertējis gan Latvijā, gan arī Lielbritānijā un Īrijā. Grupa izdevusi 8 studijas albumus. Mūzika, dziesmu teksti un vokāls ir Ralfa Rubeņa pārziņā. Par dejām, horeogrāfiju un publikas izklaidēšanu gādā Edijs Aleksejevs un Gunārs Ambergs.
pērc kruīzu

SKOLĒNU BRĪVDIENU KRUĪZI

KRUĪZS: 18.10.–27.10.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Skolēnu brīvdienās grib atpūsties visi – skolēni un skolotāji, vecāki, brāļi un māsas. Dodieties kruīzā un piedzīvojiet 40 LAIMĪGĀS STUNDAS ar lielisku izklaidi un patīkamu atpūtu visai ģimenei. Uz kuģa Isabelle būs Prāta spēļu kruīzs, īpašs Kendama pasākums un cirka mākslinieku dueta Lisa un Callum priekšnesums, uz kuģa Romantika – kruīzs ar robotu skolu ROBO HUB un ekstrēmās velo un moto komandas Green Trials paraugdemonstrējumi. Kruīzā uzņemiet jautrāko ģimenes foto, mielojaties ar gardiem ēdieniem kuģa restorānos un baudiet kopīgu iepirkšanās prieku kuģa veikalā. Vērojiet krāšņas vakara šovu izrādes un laimējiet vērtīgas balvas loterijā. Mazāko ceļotāju labsajūtai uz kuģa pieejama arī rotaļu istaba ar bumbiņu jūru, un viņus izklaidēs arī Tallink uzticamā draudzene Lote.

Prāta spēles

KRUĪZS: 18.10.
KUĢIS: ISABELLE

Vēlies pārbaudīt savu erudīciju kopā ar draugiem un iegūt Baltijas jūras kausu? Ja tā, tad Prāta spēļu kruīzs ir domāts tieši Tev. Šajā ceļojumā piedalies izklaidējošā erudīcijas komandu spēlē un atbildi uz āķīgiem jautājumiem. Prāta spēles izklaidē, rosina domāšanu un saliedē cilvēkus. Ieteicamais komandas dalībnieku skaits ir 4 līdz 6 personas. Piesaki savu komandu pie pasākuma organizatoriem Prāta spēles.

KRUĪZS AR ROBO HUB

KRUĪZS: 21.10. un 23.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Kruīzos uz Stokholmu bērni varēs piedalīties interesantās robotikas nodarbībās, kā arī uzspēlēt īstu robotu futbolu. Robotikas skola ROBO HUB ir vadošā robotikas skola Latvijā bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Modelējot un konstruējot, bērni iemācās loģiski un radoši domāt, kas noderēs turpmākajā dzīvē.

Kendama Jam Session Baltijas jūrā

KRUĪZS: 22.10.
KUĢIS: ISABELLE

Kendama mīļotāju, cienītāju un interesentu burziņš. Garlaicību atstāj mājās un nepalaid garām lielāko Kendama pasākumu. Paraugdemonstrējumi, apmācības un sacensības, jo kopā ar mums ceļojumā dosies un ar savām zināšanām dalīsies Kendama krusttēvs Baltijā – Ke Ke Kendama dibinātājs Ingus Rutulis, kā arī Mr. Pirmais Līgā jeb ROACH. Aicināti visi, kuri jau pārvalda Kendama trikus, vai arī tikai sāk tos apgūt.

FOTO ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS AR TIME RUN

KRUĪZS: 24.10.
KUĢIS: ISABELLE

Dodies kruīzā skolēnu brīvdienās un piedalies jautrā piedzīvojumā ar foto orientēšanos uz kuģa Isabelle un Stokholmā kopā ar Time run komandu. Sacensību laikā iepazīsti kuģi vēl vairāk un ieraugi Stokholmu no citādāka skatu punkta. Dažādie uzdevumi ļaus sajust azartu visa ceļojuma laikā – sadzirdi, kā dūc kuģa motors, veido portretu saulrietā vai ballītē, atrodi neredzamo, bet zināmo. To visu izbaudi kopā ar komandas biedriem. Sacensību gars, prāts un komandas spēle. Dodamies piedzīvojumā kopā!

HALOVĪNA SVINĪBAS

KRUĪZS: 24.10.–25.10.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Kruīzos 24.10. un 25.10. uz kuģiem Isabelle un Romantika notiks Halovīna svinības ar ķirbju grebšanu un seju apgleznošanu, kā arī Zinātniskā teātra šovs ar jautriem eksperimentiem. Piedevām, ar izgrebtajiem ķirbjiem varēs uzņemt lieliskas fotogrāfijas, un tos katrs varēs ņemt līdzi uz mājām kā svētku dekoru. Zinātniskā teātra šovs uzjautrinās visus ar smieklīgiem un varbūt arī nedaudz biedējošiem eksperimentiem, kas kutinās nervus, piemēram, "skābe", kas saēd materiālus, "īsta" inde, uguns čūskas. Nepalaid garām iespēju redzēt dzīvē zinātniskos trikus no šausmu filmām.

Lotes vārdadiena kopā ar draugiem

KRUĪZS: 03.11.
KUĢIS: ISABELLE

Bērni būs mīļi gaidīti Lotes vārdadienas svinību kruīzā, kur Lote kopā ar draugiem uzburs jautrāko svētku ballīti. Lotes vārdadienas kruīzā Tevi gaida interesantas spēles, rotaļas, dziesmas un dejas. Īpašs pārsteigums būs arī visām Lotes vārda īpašniecēm. Pievienojies svinībām arī Tu!
Līdz 21.10. pērc ar kodu LOTE par īpašu cenu.
B klases kajīte – 55 EUR, A klases kajīte – 70 EUR.
pērc kruīzu

Svini Latviju

KRUĪZS: 01.11.–30.11.
KUĢIS: ISABELLE, ROMANTIKA

Novembrī sirsnīgi, ar lielu mīlestību un himnas dziedāšanu svinēsim Latvijas 101. dzimšanas dienu uz kuģiem Isabelle un Romantika. Svētku mēnesī dodies skaistā jūras ceļojumā ar prieku un lepnumu par mūsu mīļo Latviju un baudi plašās atpūtas iespējas uz kuģa ar dejām un mūziku, krāšņām šova izrādēm un citām aizraujošām izklaides iespējām.

SVINI LATVIJAS DZIMŠANAS DIENU AR GRUPU IĻĢI

KRUĪZS: 15.11.
PASĀKUMS: 15.11.
KUĢIS: ISABELLE

Svini Latvijas 101. dzimšanas dienu kopā ar grupu Iļģi kruīzā uz Stokholmu. Grupas Iļģi Valsts svētku programma priecēs gan mazos, gan lielos ceļotājus. Skanēs arī jau zināmas un iemīļotas dziesmas. Grupa Iļģi dibināta 1981. gadā un ir starptautiski atzīta latviešu mūzikas grupa, kura spējusi radīt atmiņā paliekošu, īpašu skanējumu, saviem klausītājiem tulkojot seno vēstījumu mūsdienīgā, dinamiskā valodā.

SVINI LATVIJAS DZIMŠANAS DIENU AR GRUPU DAGAMBA

KRUĪZS: 16.11.
PASĀKUMS: 16.11.
KUĢIS: ROMANTIKA

Grupa DAGAMBA apvieno dažādas muzikālās kultūras, veidojot unikālu un spēcīgu skanējumu. Viņu izpildījumā ir dzirdams klasiskās mūzikas, roka un popmūzikas sajaukums. Programmā skan tādu komponistu kā Mocarta, Vivaldi, Čaikovska, Prokofjeva un Bēthovena darbi, kā arī citu mūzikas šedevru melodijas – Rammstein, Led Zeppelin, kā arī mūzika no filmām Zvaigžņu kari un Troņu spēles.

HAMELEONI KONCERTS

KRUĪZS:22.11.
PASĀKUMS: 22.11.
KUĢIS: ROMANTIKA

Baudi daudzu klausītāju iemīļotās grupas Hameleoni 20 gadu jubilejas koncertu Pērles & Dimanti. Tā būs ballīte uz kuģa, kurā skanēs visu laiku populārākās grupas Hameleoni dziesmas, kā arī pirmatskaņojumi. Kopā ar solistiem Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs arī pavadošā sastāva mūziķi. Grupa Hameleoni savas darbības laikā koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs un izdevusi piecus studijas albumus.
pērc kruīzu

SILENT DISCO

KRUĪZS: 29.11.
KUĢIS: ISABELLE

Izbaudi vakara ballīti neparastajā Silent Disco stilā. Tas ir jautrākais pasākums Baltijas jūrā, kurā vairāki DJ vienā deju zālē spēlēs dažādu žanru mūziku – uzliec bezvadu austiņas, izvēlies mūziku un ļaujies dejām.
pērc kruīzu

Normunda Rutuļa koncerts

KRUĪZS: 06.12.
PASĀKUMS: 06.12.
KUĢIS: ROMANTIKA

Normunda Rutuļa īpašais koncerts kopā ar pavadošo sastāvu priecēs ikvienu. Dodies muzikālā kruīzā un dziedi līdzi tautā iemīļotām melodijām. Koncerta repertuārā būs dzirdamas Normunda Rutuļa populārākās dziesmas, piemēram, "Raudāja māte", "Cāļus skaita rudenī", "Lecam pa vecam" un daudzas citas. Skaista latviešu mūzika, profesionāls izpildījums un tikai patīkamas emocijas – visu koncerta apmeklētāju priekam un atpūtai.
pērc kruīzu

BĒRNU EGLĪTE UZ KUĢA RĪGĀ

PASĀKUMS: 08.12.
KUĢIS: ROMANTIKA

Pārsteidz savus mīļos bērnus ar Ziemassvētku svinībām no plkst. 12:30 līdz 15:00 uz kuģa Romantika, kamēr tas atrodas Rīgas Pasažieru ostā. Tur klātesošos priecēs jautra spēļizrāde "Ziemassvētki Grinča stilā". Bērnu eglītē varēs satikt Ziemassvētku vecīti, saņemt jauku dāvanu, piedalīties aizraujošās spēlēs, apmeklēt rotaļu centru, piedzīvot prieku bumbiņu jūrā, mieloties ar uzkodām un našķiem. Šajā pēcpusdienā kopā pavadītais laiks būs sirsnīgs un jautrs piedzīvojums, gaidot gada visskaistākos svētkus.

A-Europa

KRUĪZS: 30.12.
PASĀKUMS: 31.12.
KUĢIS: ROMANTIKA

31.12. uz kuģa Romantika uzstāsies grupa A-Europa, izpildot gan grupas leģendāros hitus, gan jaunas kompozīcijas. Grupa dibināta 1999. gadā, kad tā uzsāka aktīvu koncertdarbību, priecējot grupas fanus Latvijā un ārvalstīs. Grupas līderis un solists ir Artūrs Duboks. Sagaidi 2020. muzikāli un krāšņi.

Aminata

KRUĪZS: 31.12.
PASĀKUMS: 31.12.
KUĢIS: ISABELLE

31.12. uz kuģa Isabelle uzstāsies Aminata, kas ieskandinās Jaungada svētku vakaru. Koncertā līdzās jau zināmām melodijām būs dzirdamas arī Aminatas jaunākās dziesmas no pēdējā albuma. Aminata piedalījusies dziedāšanas konkursos un televīzijas šovos, izdevusi 2 studijas albumus, kā arī pārstāvējusi Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, izcīnot sesto vietu. Sagaidi 2020. muzikāli un krāšņi!