idejas atpūtai
ziemeļvalstīs

 

Ikviens jūras ceļojuma mirklis var būt neaizmirstams! Mēs esam parūpējušies, lai Tavas brīvdienas sāktos jau no uzkāpšanas brīža uz mūsu kuģiem. Mēs radīsim Tev relaksējošu atmosfēru, lai Tu varētu aizmirst par ikdienas rūpēm un baudīt laiku kopā ar saviem tuvajiem.
Uz kuģiem vienmēr baudi plašu izklaides un vakara šova programmu, izsmalcinātus un kvalitatīvus ēdienus modernajos un daudzveidīgajos kuģa restorānos un vilinošu iepirkšanos kuģa veikalos. Ceļo ar Tallink kuģiem un atklāj Ziemeļvalstu galamērķus, kuri papildinās lieliskas brīvdienas ar jauniem piedzīvojumiem un atklās interesantus apskates objektus ik uz soļa.
Dodies kruīzā no Rīgas uz Stokholmu un atklāj karalisko Stokholmu vai ceļo ar auto un atklāj Zviedrijas un Norvēģijas unikālo dabu.
Ceļo arī no Tallinas uz Helsinkiem un izbaudi atpūtas iespējas Somijā no atrakcijām ūdens izklaides parkos līdz pat slēpošanai kalnos.
Atrodoties Baltijas valstīs un Zviedrijā izmanto Tallink klientu lojalitātes programmas Club One īpašos piedāvājumus un daudzās priekšrocības. Uzzini vairāk ŠEIT.