CEĻOTPRIEKS

Kuģis M/S Romantika

Ļaujieties jūras ceļojuma burvībai. Ik mirklis, ko pavadīsiet uz modernās M/S Romantika klāja, sniegs Jums neaizmirstamas izjūtas, prieku un aicinās doties jaunā kruīzā!

Uzziniet vairāk »

Stokholma rudenī

Dodieties pastaigā un skatiet klātienē rudens rotā ietērptās Stokholmas skaistumu, apmeklējiet dažādos pilsētas muzejus un vienkārši baudiet mini brīvdienas Zviedrijā.

Uzziniet vairāk »

Kuģis M/S Isabelle

Baudiet labāko atpūtu un jautrāko izklaidi jūras ceļojumā Baltijas jūrā. Ceļojums ar šarmanto M/S Isabelle paliks vēl ilgi atmiņās gan lieliem, gan maziem ceļotājiem.

Uzziniet vairāk »

Īpašie kruīzi

Skolēnu brīvdienas

Šajās skolēnu brīvdienās ir laiks izbaudīt brīvību jūras ceļojumā uz Stokholmu. Pievienojieties foršākajam piedzīvojumam un atklājiet pozitīvi trakas brīvdienas Baltijas jūrā.

Uzziniet vairāk »

Svinam Latviju

Tuvojoties Latvijas simtgadei, iedibinām jaunu tradīciju – Svinam Latviju! Šogad Latvijai 98 un arī mēs visu novembri svinēsim uz kuģa Baltijas jūrā, un aicinām svinēt arī Jūs. 

Uzziniet vairāk »

$image.alt-text.data

Kļūsti, par ko vien vēlies

Jaungada sagaidīšana Baltijas jūrā – masku balle, gadu mijas šovs un svētku prieks 41.5h. Aicinām doties svētku kruīzā 30.12. ar M/S Isabelle un 31.12. ar M/S Romantika.

Uzziniet vairāk »

Iepirkšanās kuģa veikalos

 

Kuģu veikalos ir plašs populāru un kvalitatīvu zīmolu produktu piedāvājums par ļoti izdevīgām cenām. Vairākas preces var iegādāties tikai uz mūsu kuģiem, un tās nav pieejamas veikalos uz sauszemes. Liela daļa produktu, salīdzinot ar veikaliem uz sauszemes, svara un tilpuma ziņā kuģu veikalos ir lielākā iepakojumā, bet par zemāku cenu, nekā iegādājoties šīs preces uz sauszemes. 

Uzziniet vairāk »