Uzmanību!

No 24.01.2017. kuģi Isabelle un Romantika Stokholmā piestāj un atiet no Värtahamnen ostas. Värtahamnen ostas adrese ir Hamnpirsvägen 10, Stokholma.
Vairāk par Värtahamnen ostu skatiet šeit »

Ekskluzīvi Kuba

Sajūtu Kuba

Karsti un krāšņi, autentiski un ekskluzīvi – no marta piedzīvojiet īstu Kubu jūras ceļojumā ar Tallink. Mūziķi, dejotāji un akrobāti no Havanas kruīzā radīs īstenu Kubas noskaņu.

Atklājiet vairāk »

Por un Mundo Mejor

Uz kuģa Isabelle baudiet šova trupas Por un Mundo Mejor mākslinieku priekšnesumus Kubas gaumē ar unikālo horeogrāfiju, mūziku un tērpiem. P.M.M uzburs autentiskas Kubas sajūtas.
Atklājiet vairāk »

The Parisien

Uz kuģa Romantika iepazīstiet šova trupu The Parisien, kas atceļojusi no Havanas vēsturiskās viesnīcas Hotel National kabarē. The Parisien liks Jums noticēt, ka esat nokļuvis Kubā.

Atklājiet vairāk »

 

ĪPAŠIE KRUĪZI

Skolēniem

Pavasara skolēnu brīvdienās baudi brīvību jūras ceļojumā ar kuģiem Isabelle un Romantika. Pievienojies foršākajam piedzīvojumam un atklāj burvju triku pasauli īpašos iluzionistu priekšnesumos. Atklājiet vairāk »

Senioriem

24.04. dodieties Senioru kruīzā ar speciāli izstrādātu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa Romantika un ekskursiju uz Venngarn pili. Šis būs pozitīvākais jūras ceļojums.

Atklājiet vairāk »

Māmiņām

13.05. aicinām māmiņas un mazos ceļotājus doties Māmiņdienas kruīzā ar īpaši ģimenēm sagatavotām jautrām izklaidēm un piedzīvojumiem uz kuģa Isabelle un Stokholmā.

Atklājiet vairāk »