Septembrī, oktobrī, novembrī un decembrī kruīza ceļojums uz Zviedriju tikai no 20.00 EUR. Baudi ceļojumu ar kuģi, gardas maltītes, izdevīgu iepirkšanos un dienu Stokholmā.

Uzziniet vairāk »

Septembrī dodies jūras ceļojumā un nopelni 1,5 reizes vairāk bonusa punktu par iegādātajiem jūras ceļojumiem un veiktajiem pirkumiem uz kuģa.

Uzziniet vairāk »

Rezervē ceļojumu septembrī un tērē līdz pat 5 reizēm mazāk bonusa punktu – kruīza ceļojums tikai no 4500 bonusa punktiem un 55.00 EUR par kajīti 1-4 personām.

Uzziniet vairāk »

Partneru piedāvājumi

Plašas atlaižu iespējas un draudzīgas cenas krastā pie mūsu sadarbības partneriem – muzejos, atpūtas parkos, izklaides vietās, restorānos, skaistumkopšanas salonos un veikalos.

Uzziniet vairāk »

Uz kuģiem īpašas cenas

Club One klientiem kuģu veikalos īpašas cenas un speciāli piedāvājumi. Tā ir lieliska iespēja iegādāties sen kārotās preces un uzkrāt vēl vairāk punktu savam ceļojumam.

Uzziniet vairāk »

Tallink Hotels piedāvājumi

Tallink Hotels viesnīcās Tallinā un Rīgā septembrī sarūpēti dažādi pārsteigumi Club One klientiem. Par veiktajiem pirkumiem viesnīcā Tu pelni arī bonusa punktus.

Uzziniet vairāk »

Kļūsti harmonisks

Aizmirsti par ikdienas rūpēm, dodies kruīzā un atrodi laiku sev. Iedvesmo sevi ar skaistiem jūras skatiem, lielisku atpūtu un piedzīvojumiem.

Uzziniet vairāk »

Kļūsti iemīlējies

Dodies romantiskā jūras ceļojumā Baltijas jūrā. Tver īpašo atmosfēru uz kuģa, baudi saulrietus un dodies nesteidzīgā pastaigā pa Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

Kļūsti stilīgs

Iegādājies jaunākos un modernākos aksesuārus, smaržas un skaistuma lietas kuģa veikalā un arī Stokholmā. Esi tas, kurš nosaka šī rudens modi.

Uzziniet vairāk »

Iepirkšanās kuģa veikalos

 

Kuģu veikalos ir plašs populāru un kvalitatīvu zīmolu produktu piedāvājums par ļoti izdevīgām cenām. Vairākas preces var iegādāties tikai uz mūsu kuģiem, un tās nav pieejamas veikalos uz sauszemes. Liela daļa produktu, salīdzinot ar veikaliem uz sauszemes, svara un tilpuma ziņā kuģu veikalos ir lielākā iepakojumā, bet par zemāku cenu, nekā iegādājoties šīs preces uz sauszemes.

Uzziniet vairāk »