HELSINKI

Ceļo maršrutā Tallina – Helsinki ar modernajiem jaunās paaudzes ātrgaitas kuģiem Star un Megastar. Tikai divu stundu laikā, astoņas reizes dienā turp un atpakaļ! Ātri, ērti un videi draudzīgi!

Megastar ir jaunākais Tallink Grupp kuģis, kas būvēts 2017. gadā, kursēšanai Tallina – Helsinki maršrutā. Ar kuģa kursēšanu tika ieviests jauns standarts ceļotāju komfortam un videi draudzīgiem tehniskiem risinājumiem. Savukārt mūsdienīgais ātrgaitas kuģis Star var uzņemt vairāk nekā 2000 pasažieru un 450 automašīnas. Izvēlies ceļot arī ar iespaidīgo kuģi Silja Europa, kas ir viens no pasaulē lielākajiem ro-ro kuģiem pēc kajīšu skaita un ar vairāk nekā 3000 pasažieru ietilpību.

Atpūta Helsinkos būs īsts piedzīvojums. Tā ir jūras pilsēta, kas uzcelta uz pussalām un salām Baltijas jūras krastā. Helsinkos gaiss smaržo pēc jūras, bet ostās valda nemitīga rosība no ienākošajiem un izejošajiem kuģiem. Pilsēta mainās atkarībā no gadalaikiem un valdzina ar savu skaistumu. Pilsētas centrs ir ar viegli jaušamu Parīzes gaisotni. Helsinki piedāvā neierobežotas atpūtas un izklaides iespējas. Helsinkos ir moderni tirdzniecības centri, lieliski muzeji, skaistas baznīcas, gleznaini parki, opera un interesantas vēsturiskas vietas. Pilsētas skaistie parki un piekrastes salas ir populāras atpūtas vietas arī vietējo iedzīvotāju vidū.

Kuģis Megastar
Kuģis Star
Kuģis Silja Europa