Mes remiame ir dalyvaujame

AKCIJA “VĪRIEŠI! TĒVI! LASĪTĀJI!”

Projekta / pasākuma laiks: 28.04.2018.–09.03.2019.
 
Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija ir tradīcijām bagātākā un visplašākā lasīšanas veicināšanas kustība Latvijā. To no 2001. gada organizē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs. Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas organizētās akcijas “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji!” mērķis ir rosināt programmā iesaistīties vīriešus, kuru piemērs starptautiskos pētījumos tiek vērtēts kā īpaši motivējošs lasīšanai ģimenē. Starp akcijas dalībniekiem tiks izlozēti 4 jūras ceļojumi uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK → 

XIV Latvijas ziemas peldēšanas čempionāts

Projekta / pasākuma laiks: 27.01.2018.
 
Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību organizē ziemas peldēšanas sacensības Liepājā. Sacensību galvenais uzdevums ir popularizēt ziemas peldēšanas kustību Latvijā un ārpus tās. Sacensības plānotas dažādās distancēs dalībniekiem 11 vecuma grupās. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot “roņu” sacensības, piedalīties dažādās atrakcijās, atbilstošu laikapstākļu gadījumā arī celt sniegavīrus, slēpot, slidot, braukt ar veikbordu. Pasākumā tiks izlozēts kruīza ceļojums uz Stokholmu.
 

ĒNU DIENA

Projekta / pasākuma laiks: 14.02.2018.
 
Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama karjeras izglītības programma 1.–12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē. Tallink jau vairākus gadus piedalās Ēnu dienās un arī šogad vairākas „ēnas” sekos mūsu Kruīza vadītājam, Kruīza vadītāja asistentam un ceļojuma konsultantiem.

AKCIJA “VĪRIEŠI! TĒVI! LASĪTĀJI!”

Projekta / pasākuma laiks: 28.04.2017.–10.03.2018.
 
Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija ir tradīcijām bagātākā un visplašākā lasīšanas veicināšanas kustība Latvijā. To organizē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs kopš 2001. gada. Šogad šo programmu īsteno jau gandrīz 700 bibliotēkas Latvijā, tostarp 55 latviešu centri ārvalstīs. Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas organizētās akcijas “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji!” mērķis ir rosināt programmā iesaistīties tieši vīriešus, kuru piemērs starptautiskos pētījumos tiek vērtēts kā īpaši motivējošs lasīšanai ģimenē. Starp akcijas dalībniekiem tiks izlozēti 4 jūras ceļojumi uz Stokholmu.

RIGA DANCE FESTIVAL

Projekta / pasākuma laiks: 10.03.2018.
 
Starptautiskais deju festivāls “Riga Dance Festival” ir unikāls dejotāju organizēts pasākums citiem dejotājiem, lai kopā svinētu dejas svētkus. Festivāls uz deju grīdas vienkopus pulcē gan profesionālus dejotājus, gan iesācējus, kā arī tādus, kuriem deja ir hobijs. Tā ir iespēja satikt arī leģendārus Latvijas dejotājus un sacensties ar viņiem deju prasmē.

LATVIJAS SKOLU KOMANDU ČEMPIONĀTS BADMINTONĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.02.–06.04.2018.
 
Latvijā pirmo reizi tiek organizēts Latvijas skolu komandu čempionāts badmintonā, kas ir iekļauts arī Latvijas skolu sporta federācijas kalendārā. Badmintonā turpmāk ir plānotas regulāras skolu komandu sacensības, kā tas ir basketbolā, futbolā, florbolā un citos sporta veidos. Sacensību mērķis ir popularizēt badmintona spēli skolēnu vidu, kā arī veicināt lietderīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Latvijas skolu komandu čempionāta uzvarētājkomanda dosies kruīzā uz Stokholmu.

GRANDU CĪŅAS

Projekta / pasākuma laiks: 15.03.–26.04.2018.

Vidzemes Augstskolas studentu iecienītā pavasara sporta diena ir pārtapusi par pasākumu, kas attaisno uz nosaukumu liktās cerības. “Grandu Cīņas” ir sacensības dažādos sporta veidos starp studiju programmu komandām. Četros posmos iekrātie punkti summēsies, un gala iznākumā tiks noskaidrota, kura augstskolas studiju programma ir sportiskākā – spēkā, veiklībā un ātrumā. Uzvarētāju komanda dosies baudīt lielisku atpūtu jūras ceļojumā ar kuģi uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK

Labdarības velopiedzīvojums 2018 – Uz zvaigznēm Ādažos: Piektais kods

Projekta / pasākuma laiks: 12.05.2018.

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un popularizētu riteņbraukšanu kā vienu no aktīvās atpūtas veidiem, kā arī iepazīstinātu ar Ādažu novadu, jau piekto gadu biedrība ĀdažiVelo sadarbībā ar Ādažu novada domi organizē labdarības velopiedzīvojumu – orientēšanos, aicinot šī pasākuma dalībniekus interesanti pavadīt dienu kopā ar draugiem un ģimenēm, kā arī ar ziedojumu atbalstīt kādu labu darbu. Ar dalību šī gada pasākumā tiks palīdzēts sarūpēt bērnu skrejriteņus un velosipēdus, kas tiks nodoti Ādažu pirmsskolas izglītības iestādes rīcībā. Ātrākā komanda ģimeņu distancē un viens sapņu velo trases zīmējuma autors dāvanā saņems jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

SVĒTKI ZELTA ĢIMENĒM SALDUS NOVADĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.05.2018.

Jau sesto gadu Starptautiskajā ģimenes dienā Saldū notiek tematisks apsveikuma koncerts Saldus novadā dzīvojošām Zelta ģimenēm. Uz pasākumu tiek aicināti pāri, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadus. Saldus novads lepojas ar 187 Zelta ģimeni, starp tām 7 pāri, kuri nosvinējuši Dimanta kāzas. Viena Zelta ģimene un viena Dimanta ģimene varēs papildināt kopdzīves skaistos mirkļus jūras ceļojumā uz Stokholmu.

JUNIOR ACHIEVEMENT LATVIJA

Projekta / pasākuma laiks: 01.09.2017.–31.05.2018.
 
Mēs jau vairākus gadus aktīvi sadarbojamies ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement Latvija (JA Latvija), kas aktīvi strādā, lai gatavotu jauno uzņēmēju, nozaru līderu paaudzi, izglītotu jauniešus finanšu jautājumos un palīdzētu viņiem sekmīgi iekļauties darba tirgū. Arī šajā mācību gadā atbalstām vairākus JA Latvija programmu pasākumus – reģionālo semināru ciklu par SMU veidošanu, SMU Ziemassvētku un pavasara gadatirgu, Latvijas mēroga biznesa simulācijas spēli “JA TITAN”, SMU valsts finālu “Jauno uzņēmēju diena 2017”, konkursu “Mana vārdnīciņa” un Biznesa pasaku konkursu.

MĀMIŅU KLUBS VASARAS FESTIVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 02.06.2018.

TV3 raidījums un vecāku apvienība Māmiņu Klubs kultūras parkā Ziemeļblāzma organizē Māmiņu Kluba Vasaras festivālu, kur visas dienas garumā paredzētas dažādas aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Tā būs piedzīvojumiem bagāta diena gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem ar skaistu brīvdabas koncertu, Lielo ratiņu parādi, spēlēm un rotaļām, kas ieskandinās Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Vairāk nekā 50 dažādas aktivitātes brīvā dabā - Mazuļu rāpošanas sacensības, mājsaimnieču olimpiāde, speciālistu konsultācijas, bērnu atrakcijas un daudz kas cits. Trīs laimīgās ģimenes laimēs jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

LU BVEF Sporta spēles 2018

Projekta / pasākuma laiks: 09.06.–10.06.2018.

Piedzīvojums, kas divu dienu garumā vieno profesionālus sportistus un ikdienā nesportojošus studentus – tās ir LU BVEF Sporta spēles. Pasākums ļauj Sporta spēļu dalībniekiem baudīt savstarpējo atbalstu, azartisku cīņas sparu, kā arī dabas burvību, ko sporta zālē nav iespējams izjust. Uzvarētāju komanda dosies pelnītā un neaizmirstamā atpūtas jūras ceļojumā ar kuģi uz Stokholmu.

TIKAI NEDAUDZ MAN ĻAUTS

Projekta / pasākuma laiks: 16.06.2018.

Latvijas titulētākā kantrī mūzikas grupa “Sestā Jūdze” šīs vasaras sākumā uzsāk pavisam jaunu tradīciju, izveidojot kantrīmūzikas un grupas “Sestā Jūdze” mūzikas cienītāju kopīgu piedzīvojumu dienu, kas noslēgsies ar vērienīgu vakara koncertu “Tikai nedaudz man ļauts”. Visas dienas garumā būs daudz un dažādas aktivitātes un pasākumi. Divi laimīgie pasākuma dalībnieki dāvanā saņems neaizmirstamu jūras ceļojumu uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK

KĀPA 2018 – ORIENTĒŠANĀS TRĪSDIENAS

Projekta / pasākuma laiks: 30.06.–01.07.2018.

Kāpa ir apmeklētākās orientēšanās sacensības visā Baltijā. Šogad Pāvilostas apkārtnē pulcēsies gandrīz 2000 visdažādāko vecuma grupu orientieristi kopā ar ģimenēm trīs dienu sportiskā pasākumā. Kāpas daudzdienas nav tikai orientēšanās sacensības, bet gan īsts sporta festivāls ar savu telšu pilsētiņu un skatuvi, ļaujot orientieristiem katru dienu izbaudīt Latvijas mežu sniegtos pārbaudījumus orientēšanās distancēs un vakara gaitā atpūsties līdzīgi domājošo pulkā. Visu trīs dienu kopsummā spēcīgākie bērnu vecuma grupu pārstāvji un ģimenes varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK

Bauskas kantrī mūzikas festivāls

Projekta / pasākuma laiks: 13.–14.07.2018.

Pirmais Bauskas Country mūzikas festivāls notika 1999. gadā un šogad tas svin savu 20 gadu jubileju. Kopš tā laika festivāls ir ieņēmis stabilu vietu Latvijas lielāko pasākumu starpā un ir pierādījis sevi kā ilgdzīvotājs. Festivāls ilgst divas dienas, kuras paiet vienā acumirklī labdabīgā gaisotnē un ar pozitīvām emocijām, kas saglabājas visa gada garumā. Katru gadu festivāls pulcē tūkstošiem kantrī mūzikas cienītājus gan no Latvijas, gan no tuvākām un tālākām ārvalstīm. Divi laimīgie pasākuma apmeklētāji dāvanā saņems neaizmirstamu jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

ZVAIGZNE ABC LASĪŠANAS STAFETE

Projekta / pasākuma laiks: 14.05.–22.07.2018.

Apgāds Zvaigzne ABC organizē grāmatu Lasīšanas stafeti bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 16 gadiem. Šogad, uzklausot vecāku ieteikumu, Lasīšanas stafetē aicināti piedalīties arī dalībnieku vecāki. Lai piedalītos stafetē – jāpatīk lasīt grāmatas un jābūt aktīvam sociālo tīklu lietotājam. Par katru izlasīto grāmatu jādalās ar savu viedokli blogā, tādejādi informējot savus draugus par to, vai grāmatu ir vērts lasīt, vai labāk atstāt grāmatu plauktā. Četri aktīvākie Lasīšanas stafetes dalībnieki dāvanā saņems neaizmirstamu jūras ceļojumu uz Stokholmu.

GARKALNES SPORTA FESTIVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 28.07.2018.

Garkalnes sporta festivāls ir kļuvuši par labu tradīciju un svētkiem, kas pulcē simtiem apmeklētāju. Festivāla galvenais mērķis ir attīstīt sporta pasākumu organizēšanas tradīcijas, veicinot bērnu, jauniešu un pieaugušo aktīvu dzīvesveidu, popularizējot masu sporta un aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējas. Pludmales volejbola godalgoto vietu ieguvēji dosies kruīzā uz Stokholmu.

NOMETNE „MAZAIS NAMEJS”

Projekta / pasākuma laiks: 05.–11.08.2018.

Valsts aizsardzības un patriotisma fonds “Namejs” un biedrība „Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija” rīkotā nometne ''Mazais Namejs” paredzēta starptautisko militāro misiju veterānu bērniem. Nometnes mērķi ir aktīvi un jēgpilni pavadīt savu brīvo laiku, attīstīt pilsoniskumu un patriotismu, attīstīt jauniešu patstāvību, spēju strādāt komandā un personīgo neatkarību, uzzināt par Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku ikdienu, iepazīt skautu un gaidu organizāciju un svinēt Latvijas Simtgadi. Nometnes noslēgumā paredzētas komandu sacensības un uzvarētāju komandas pārstāvji varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

LATVIJAS GODA ĢIMENE 2018

Projekta / pasākuma laiks: 20.07.–31.08.2018.

Latvijas simtgades gads ir izsludināts par Goda ģimenes gadu, un viens no gada uzdevumiem - teikt īpašu paldies ģimenēm ar bērniem. Tāpēc vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv" aicina pieteikt savu Goda ģimeni - ģimeni, kurai Tu vēlētos dāvāt Goda ģimenes titulu. Par savu Latvijas Goda ģimeni, tās tradīcijām, vērtībām un sapņiem aicināts stāstīt ikviens Latvijas iedzīvotājs. Konkursā-akcijā piedalīties aicinātas arī Latvijas pašvaldības, izvirzot savā teritorijā dzīvojošās kuplās saimes, kuras audzina vai rūpējas par trīs vai vairāk bērniem un kurām vēlētos piešķirt Goda ģimenes titulu. Trīs Latvijas Goda ģimenes balvā saņems kruīza ceļojums visai ģimenei uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

STIRNU BUKS 2018

Projekta / pasākuma laiks: 14.04.–29.09.2018.

Stirnu buks ir lielākais taku skriešanas seriāls Latvijā, kas septiņos posmos – no pavasarīgā aprīļa un beidzot ar krāsainajām rudens lapām oktobrī –, pulcē vairākus tūkstošus skrējēju. Stirnu buki skrien un nūjo mežā – vietā, kur pat cilvēks kļūst labāks, sirsnīgāks un videi draudzīgāks. Stirnu Buks jau vairs nav tikai skrējiens, tie ir skaisti sporta svētki skriešanas entuziastiem. Ikviens, kas piedalīsies vismaz 4 posmos no 7, varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

Zviedrijas dienas Latvijā

Projekta / pasākuma laiks: 26.05.–15.11.2018.

Par labu tradīciju jau kļuvušas Zviedrijas vēstniecības Latvijā rīkotās Zviedrijas dienas dažādās Latvijas pilsētās. Katrā no pilsētām tiek organizēta īpaša kultūras programma ar izstādēm, bērnu zīmējumu konkursiem, zviedru filmu seansiem un citām aktivitātēm. Pilsētu iedzīvotājiem tā ir iespēja iepazīties ar Zviedriju, tās kultūru, vēsturi, mākslu. Pasākuma laikā notiek arī galda hokeja turnīrs, kur galvenā balva ir jūras ceļojumu uz Stokholmu.

BALTIJAS IMIDŽA SPECIĀLISTU ASOCIĀCIJA

Projekta / pasākuma laiks: 02.–04.11.2018.
 
Baltijas Imidža speciālistu asociācija sadarbībā ar “Bercolor” lielākās skaistumkopšanas izstādes “Baltic Beauty 2018” laikā rīkos make up konkursus – Klasiskais vakara meikaps un Kreatīvais meikaps. To laikā dalībniekiem būs jādemonstrē savas profesionālās iemaņas, kuras vērtēs kompetenta un zinoša žūrija. Abu konkursu uzvarētāji un viņu modeļi dosies aizraujošā ceļojumā uz Stokholmu.

TIME RUN AUTO-FOTO ORIENTĒŠANĀS

Projekta / pasākuma laiks: 10.03.–30.11.2018.

“Time Run” ir auto-foto orientēšanās sacensības, kur komandai skatoties kartē, jānonāk kartē atzīmētajā vietā un jāatrod īstais objekts, pie kura jānofotografējas. Sacensību mērķis ir iekļauties atvēlētajā laikā un uzņemt pēc iespējas vairāk bilžu. Auto-foto orientēšanās sacensības ir lielisks veids, kā iepazīt pilsētu un tās apkārtni, apskatīt interesantas vietas un kopā ar draugiem lieliski pavadīt laiku. Sezonas kopvērtējuma uzvarētājkomanda iegūs iespēju doties kruīza ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

LATVIJAS UNIVERSITĀTES GADA BALVA 2018

Projekta / pasākuma laiks: 07.12.2018.
 
Latvijas Universitātē studē vairāk nekā 12 000 studējošo aptuveni 140 studiju programmās. Šeit savus pirmos soļus pa izaugsmes un karjeras kāpnēm sper topošie sociālo, humanitāro un dabas zinātņu speciālisti, praktiķi un jaunie zinātnieki. Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) rūpējas par studentu interesēm LU un ik gadu decembrī atskatās uz spilgtākajiem notikumiem, novērtē gada laikā paveikto, kā arī akcentē veiksmes un neveiksmes LU SP Gada balvā. Nomināciju “Gada pasniedzējs”, “Gada dekāns”, “Gada students”, “Gada Mentors” un “Gada LU administrācijas darbinieks” uzvarētāji varēs doties kruīzā uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK→

DISKU GOLFA SAULES KALENDĀRA TURNĪRS

Projekta / pasākuma laiks: 10.02.–24.12.2018.

Par godu Latvijas simtgadei Ufogolf aicina atcerēties mūsu senču tradīcijas un svinamās dienas, rīkojot īpašus Saules kalendāra disku golfa turnīrus. Meteņi, Lieldienas, Ūsiņš, Jāņi, Jumji, Apjumības, Mārtiņi un Ziemas saulgrieži. Kopā tie būs 8 turnīri, kuros ikvienam ir iespēja piedalīties, lai jautri un ar sportisku azartu pavadītu brīvo laiku. Katra turnīra veiksmīgākais diska lidinātājs dāvanā saņems jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

FUTURE FOOTBALL LATVIA

Projekta / pasākuma laiks: 01.01.2018.–01.01.2019.
 
Future Football Latvia mērķis ir augstā kvalitātē attīstīt un popularizēt futbolu visā Latvijā. Šī futbola organizācija rūpējas par pilnvērtīgu bērnu fizioloģisko attīstību ar speciālu un daudzpusīgu treniņu palīdzību. Treniņos piedalās vairāk nekā 200 bērni no Rīgas, Jūrmalas, Liepājas, Rēzeknes, Varakļāniem un Preiļiem. Katra mēneša labākais un centīgākais Future Football jaunais spēlētājs varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

GERI DARBAI

#GeriDarbaiTallink remia įvairius partnerių organizuojamus renginius, leidžiančius jų dalyviams plaukti į Stokholmą jūra ir dalyvauti įvairiuose labdaros kampanijose. Mes ir toliau dirbsime, įkvėpsime ir pasirūpinsim, nes pagalba yra gėris.

Nesvarbu, ar tai yra didelis, ar mažas darbas - mes tai vis vien darome - kukliai ir teisingai, nes mes tai tiesiog darome. Kiekvieną dieną, vieną kartą per metus, reguliariai ar laikas nuo laiko - tiesiog tai daryk ir daryk iš visos širdies.

Mes taip pat kviečiame tave papasakoti ir įkvėpti kitus daryti gerus darbus kiekvieną dieną. Tu gali reguliariai paaukoti kraują, suteikti malonumą gyvūnams prieglaudose, pavedžioti šunis ar išvalyti jų patalpas, rūšiuoti atliekas, padėti vyresnio amžiaus žmonėms ar atlikti kitas su visuomenės gerumu susijusias veiklas. Mes didžiuojamės, kad pasakojame apie tai kitiems, nes mes kartu galime padaryti daugiau. Mes laukiame tavo įkvepiančios istorijos el. paštu info@tallink.lv.

Darant gerus darbus tampa šilčiau!

ХОРОШЕЕ ДЕЛО. ПОМОГAEМ ВЫБРАТЬ ПРОФЕССИЮ.

Уже шестой год подряд мы участвуем во всемирно известной программе популяризации возможностей выбора карьеры для молодых людей День теней. Объявляя о вакансиях, мы приглашаем целеустремленных молодых людей, которые хотят узнать, как происходит работа на кораблях Tallink, а также в нашем офисе, что позволяет им получить представление о повседневной жизни наших работников.

Это великолепная возможность для молодых людей понять, соответствует ли выбранная профессия поставленным жизненным целям, а для компании это возможность познакомить молодых людей с требованиями в конкретной сфере, чтобы помочь молодежи как можно лучше подготовиться к выходу на рынок работы.

Мы очень рады, что есть молодые люди, которые начали работать в Tallink после участия в программе День теней. Это день, который может полностью изменить жизнь и представление о работе, признают многие молодые участники программы. Если ты не смог приехать к нам в этом году, мы будем рады принять тебя в гости в следующий раз.

GERI DARBAI. Išpildyk vaiko svajonę.

Gruodžio mėnesį, tęsdami mūsų bendrus gerus darbus, labdaros namuose Laima, padovanokime vaikui Kalėdų svajonę - kelionę su visa šeima į Stokholmą laivu. Padėti yra taip paprasta

GERI DARBAI. RAŠĖME LAIŠKUS SOCIALINIO PAGALBOS CENTRO ŽMONĖMS.

Lapkričio pabaigoje Tallink Latvija darbuotojai pasveikino žmones socialinės paramos centruose visoje Latvijoje. Tęsdami savo tradicijas, mes išsiuntėme gražius sveikinimus, nuoširdžius palinkėjimus ir saldžius norus Kalėdoms su Eņģeļa pastu. Tai suteiks daug džiaugsmo, staigmenų ir įkvėpimo žmonėms socialinės paramos centruose. Mes dalyvaujame. Padėti yra paprasta! ČIA galite išsiųsti savo nuoširdžius sveikinimus.

GERI DARBAI. MES SUTEIKĖME DŽIAUGSMO GYVŪNAMS PRIEGLAUDOJE.

Spalio mėn. Tallink Latvija darbuotojai aplankė Jugla, Labās mājas gyvūnų prieglaudą, kuri pristatė mūsų šilčiausias aukas iš Tallink Latvija, Tallink Hotel Riga, laivų Isabelle ir Romantika. Pirmiausia turėjome trumpą ekskursiją. Po to mes galėjome pasidalinti džiaugsmu su gražiais pasivaikščiojimais gryname ore. Padėti yra lengva.

GERI DARBAI. MES PAAUKOJOME KRAUJĄ KITIEMS.

Rugsėjo mėnesį Tallink ir Tallink Hotel Riga, bendradarbiaudama su Valstybiniu kraujo donorų centru ir gyvūnų globėjais "Labās mājas", organizavo kraujo donorystę Rygos keleivių uoste. Kraujo donorystė padės sutaupyti gyvybių, o pinigais, kuriuos mes paaukojome, nusipirkti daiktus ir maisto produktus, kuriuos perdavėme į gyvūnų prieglobstį. Padėti yra lengva.

CEĻO DROŠI

Projekta / pasākuma laiks: 03.02 – 05.02.2017.

Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments ir izveidojis interneta projektu “Ceļo droši”, izglītojošu testu, lai informācija par drošu ceļošanu sasniegtu plašāku auditoriju un sekmētu izpratni par jautājumiem, ar ko var saskarties ikviens ceļotājs. Testa mērķis ir aicināt ceļotājus atbildīgi sagatavoties ceļojumam uz ārvalstīm un zināt, kā rīkoties ārkārtas situācijās. Divi testa dalībnieki laimēs iespēju doties kruīzā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

RĪGAS JURIDISKĀS AUGSTSKOLAS VALENTĪNA DIENAS PASĀKUMS

Projekta / pasākuma laiks: 10.02.2017.

Rīgas Juridiskās augstskolas Studentu Asociācija kopā ar sadarbības augstskolām rīko ikgadējo Valentīna dienas pasākumu, kas šogad būs par tēmu Noslēpumainā masku balle. Pasākuma laikā norisināsies dejas dīdžeju pavadībā un dažādas aktivitātes – ātrie randiņi, foto-stūrītis, karaoke, skūpstu stūrītis, u.c. Pēc pusnakts norisināsies karaoke konkurss, un uzvarētājkomanda iegūs iespēju doties kruīzā uz Stokholmu.

LLU GADA BALVA 2016

Projekta / pasākuma laiks: 14.02.2017.

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studējošo pašpārvalde pasākumā Gada balva sumina pagājušā gada čaklākos, centīgākos, atraktīvākos, patriotiskākos studentus, mācībspēkus, pašdarbību kolektīvus un personālu, kas gada laikā izcēlušies ar īpašiem panākumiem un novērtēti universitātes, Jelgavas pilsētas, Latvijas un pat Eiropas mērogā. Pasākuma mērķis ir izcelt iedvesmojošus piemērus un vienot Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentus, darbiniekus un struktūrvienības. Trīs nomināciju uzvarētāji dosies jūras ceļojumā uz Zviedriju.

Uzziniet vairāk »

PROFESORA P. MINCA TIESAS PROCESA IZSPĒLE

Projekta / pasākuma laiks: 08.04.2017.

Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde jau septīto gadu rīko nacionāla mēroga tiesu izspēli krimināltiesībās. Profesora Paula Minca piemiņai veltītajās sacensībās piedalīties tiek aicināti visu Latvijas tiesību zinātnes studiju programmu realizējošo augstskolu studenti. Finālā, pielietojot savas juridiskās zināšanas un oratoriskās prasmes, dalībniekiem būs jāpārliecina advokāti, prokurori, tiesneši un augstskolu mācībspēki, kuri izspēles ietvaros iejutīsies tiesnešu lomā. Uzvarētāju komanda iegūs ceļojošo Temīdas balvu un jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

PAGASTA BIBLIOTEKĀRS – GAISMAS NESĒJS

Projekta / pasākuma laiks: 24.04.2017.

Jau desmito gadu tiek organizēts konkurss bibliotekāriem – “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs”. Tas ir sirsnīgs notikums gan bibliotekāru vidē, gan visā Latvijā, novērtējot bibliotekāru veikumu pagastos un pievēršot sabiedrības uzmanību pozitīviem un iedvesmojošiem stāstiem reģionos. “Gaismas nesējs” ir lasītāju balva un atzinība aktīviem, radošiem, ambicioziem un izciliem bibliotekāriem. Katru gadu balvu saņem četri uzvarētāji – pa vienam no katra Latvijas reģiona. Šogad "Gaismas nesēji" varēs doties kruīza ceļojumā.

Uzziniet vairāk »

LABĀKĀ BIROJA ADMINISTRATORE 2017

Projekta / pasākuma laiks: 22.03.–25.04.2017.

Konkursa "Labākā biroja administratore" mērķis ir pievērst uzmanību tam, cik svarīgs un augstu novērtējams ir šis amats. Katrs birojs ir kā atsevišķa pasaule, tomēr ir viena planēta, bez kuras izjūk visa kārtība birojā – tā ir administratore. Konkurss notiek vairākos etapos, kuru laikā pretendentiem uz titulu jāpierāda sava varēšana, kompetence un prasmes dažādos pārbaudījumos. Aktīvākais uzņēmuma kolektīvs baudīs jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

LAIVU KARNEVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 01.05.2017.

Laivu karnevāls notiek jau 7. reizi pēc kārtas, un tā tradīcijas palikušas nemainīgas. Šajā jautrajā laivošanas pasākumā netiek vērtēts distancē pavadītais laiks, bet gan oriģinalitāte, atraktivitāte, humora izjūta un komandas gars. Laivu karnevāls notiek Gaujas posmā no Siguldas līdz atpūtas parkam Rāmkalni. Distancē ir jāveic dažādi radoši un atraktīvi uzdevumi. Visatraktīvākā komanda no laivas pārsēdīsies Tallink kuģī un dosies ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

SVĒTKI ZELTA ĢIMENĒM SALDUS NOVADĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.05.2017.

Jau piekto gadu Starptautiskajā ģimenes dienā Saldū notiek tematisks apsveikuma koncerts Saldus novadā dzīvojošām Zelta ģimenēm. Uz pasākumu tiek aicināti pāri, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadus. Saldus novads lepojas ar 181 Zelta ģimeni, starp tām 22 pāri, kuri nosvinējuši Dimanta kāzas. Pasākumā tiks izlozēta viena no ģimenēm, kas varēs papildināt kopdzīves skaistos mirkļus jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Ar ričuku uz Stokholmu!

Projekta / pasākuma laiks: 13.05.2017.

13. maijā notiks velo-foto orientēšanās Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadu jauniešiem – Ar ričuku uz Stokholmu! Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu iepazīšanos un draudzību, kopīgi sportojot un ceļojot pa saviem novadiem, kā arī sadarbību nākotnē. Pasākuma noteikumi paredz veidot jauniešu komandas no visu novadu pārstāvjiem, tā veicinot viņu iepazīšanos un savstarpējo sadarbību. Labākā komanda dosies kruīzā pa Baltijas jūru.

ĢIMENES DIENAS CĒSU NOVADĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.05.–17.05.2017.

Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” jau devīto gadu Starptautiskajā ģimenes dienā organizē svētkus ģimenēm, aicinot vecākus ar bērniem piedalīties ģimeni saliedējošās aktivitātēs. Pasākuma maršrutā ir iekļauti 17 punkti ar dažādām īpašām aktivitātēm. Šajā dienā notiks arī svētku koncerts, 2017. gada Cēsu novada Krustbērna sveikšana un bērnu ratiņu parāde. Viena no ģimenēm laimēs iespēju kopā doties ceļojumā uz Stokholmu.

LIELĀ RATU PASTAIGA JELGAVĀ

Projekta / pasākuma laiks: 20.05.2017.

Lielā ratu pastaiga tiek rīkota jau astoto gadu. Tā parasti pulcē vairāk nekā 200 ģimenes no Jelgavas un tās apkārtnes. Šī ir brīnišķīga iespēja vecākiem aizmirst par rūpēm un iepazīties ar citām ģimenēm, kas, iespējams, ir arī kaimiņi. Pasākumā ir aicinātas piedalīties jaunās māmiņas ar mazuļiem ratiņos, topošās māmiņas un pirmsskolnieku un skolnieku māmiņas. Protams, pastaigā gaidīti ir arī tēti. Visas dienas garumā ģimenēm būs iespēja jauki atpūsties, klausīties koncertu, dejot un dziedāt, piedalīties spēlēs un stafetēs. Pasākuma noslēgumā viena no ģimenēm laimēs iespēju doties pozitīvām emocijām bagātā piedzīvojumā uz Stokholmu.

FANU TELTS

Projekta / pasākuma laiks: 05.05.-21.05.2017.

Latvieši ir kaislīgi hokeja līdzjutēji, un to zina visa Pasaules hokeja sabiedrība. Pasaules hokeja čempionāta laikā laukumā pie Rīgas Kongresu nama tradicionāli tiek būvēta Fanu telts, kur ikviens ir laipni aicināts nākt un just līdzi savas iemīļotās hokeja komandas startiem. Lieli TV ekrāni, patīkama atmosfēra, daudz aktivitāšu, negaidītas tikšanās, balvas un pārsteigumi. Īpašos Fanu telts viesus gaida pārsteiguma dāvana – jūras ceļojums.

MĀMIŅU KLUBS VASARAS FESTIVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 27.05.2017.

TV3 raidījums un vecāku apvienība Māmiņu Klubs jau trešo gadu pēc kārtas kultūras parkā Ziemeļblāzma organizē Māmiņu Kluba Vasaras festivālu, kur visas dienas garumā paredzētas dažādas aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Tā būs piedzīvojumiem bagāta diena gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem ar skaistu brīvdabas koncertu, Lielo ratiņu parādi, spēlēm un rotaļām, kas ieskandinās Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Vairāk nekā 50 dažādas aktivitātes brīvā dabā - Mazuļu rāpošanas sacensības, slēpņošana (geokačings), speciālistu konsultācijas, bērnu atrakcijas un daudz kas cits. Divas laimīgās ģimenes laimēs jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

JUNIOR ACHIEVEMENT LATVIJA

Projekta / pasākuma laiks: 10.12.2016.–31.05.2017.
 
Mēs jau vairākus gadus aktīvi sadarbojamies ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement Latvija (JA Latvija), kas aktīvi strādā, lai gatavotu jauno uzņēmēju, nozaru līderu paaudzi, izglītotu jauniešus finanšu jautājumos un palīdzētu viņiem sekmīgi iekļauties darba tirgū. Arī šajā mācību gadā atbalstām vairākus JA Latvija programmu pasākumus – reģionālo semināru ciklu par SMU veidošanu, SMU Vislatvijas ziemassvētku un pavasara gadatirgu, Latvijas mēroga biznesa simulācijas spēli “JA TITAN”, SMU valsts finālu “Jauno uzņēmēju diena 2016”, konkursu “Mana vārdnīciņa” un Biznesa pasaku konkursu.

AR BURINIEKU UZ AMERIKU

Projekta / pasākuma laiks: 07.02.–03.06.2017.

Ainažu jūrskolas muzejs sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi un Latvijas Jūras administrāciju, mērķprogrammas Latvijai 100 ietvaros, organizē bērnu un jauniešu vizuālās māksla konkursu – Ar burinieku uz Ameriku. Konkursa ideja ir iesaistīt bērnus un jauniešus savas valsts vēstures iepazīšanā un jūrniecības vēstures apzināšanā, audzināt patriotismu, tuvojoties Latvijas valsts simtgadei. Trīs veiksmīgākie konkursa dalībnieki varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

CIELAVAS GUDRĪBAS

Projekta / pasākuma laiks: 06.06.2017.

Latvijas Dabas muzejs konkursu Cielavas gudrības aizsāka pirms desmit gadiem. Tas ir tematisks jautājumu–atbilžu konkurss 5. un 6. klašu skolēniem par dabaszinātņu tēmām, kurā pārbaudīt esošās un iegūt jaunas zināšanas. Šī gada konkursa vadlīnija ir ūdens, gaiss un zeme. Pieci skolotāji, kuri ar saviem skolēniem visus 10 gadus ir bijuši konkursa dalībnieki, pateicībā par ieguldīto darbu varēs doties jūras ceļojumā.

Uzziniet vairāk »

RĪGAS STILA PAVĒLNIEKS

Projekta / pasākuma laiks: 09.03.-08.06.2017.

Rīgas stila pavēlnieks ir modes sacensības, kuras ir iespēja vērot telekanālā RīgaTV 24. Sezonu uzsāk 8 ambiciozi un talantīgi modes entuziasti, stilisti. Katrā raidījumā sacenšas divi stilisti, kuriem nedēļas tēmas ietvaros ir jāizveido trīs apģērbu komplekti. Stilistu veikumu vērtē Latvijas modes eksperti un sabiedrībā labi zināmi cilvēki. Sezonas beigās tiks noskaidrots labākais stilists, kurš dāvanā saņems iespēju doties jūras ceļojumā uz Zviedriju.

KĀPA 2017

Projekta / pasākuma laiks: 30.06. – 02.07.2017.

Starptautiskās orientēšanās sacensības „Kāpa 2017”, kuras norisināsies jau 31. reizi, ir populārākās orientēšanās sacensības Baltijā un gada lielākie orientēšanās svētki Latvijā. Krāslavas novads uz 3 dienām kļūst par orientēšanas galvaspilsētu vairāk nekā 1500 dalībniekiem no 12 valstīm. Tā kā orientēšanās sports ir izteikts ģimeņu sporta veids – būs speciāls vērtējums ģimeņu starpā, un trīs spēcīgākās ģimenes varēs doties kruīza ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

ZVAIGZNE ABC LASĪŠANAS STAFETE

Projekta / pasākuma laiks: 08.05.–16.07.2017.

Apgāds Zvaigzne ABC organizē grāmatu lasīšanas stafeti bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 16 gadiem. Lai piedalītos stafetē – jāpatīk lasīt grāmatas un jābūt aktīvam sociālo tīklu lietotājam. Par katru izlasīto grāmatu jādalās ar savu viedokli blogā, tādejādi informējot savus draugus par to, vai grāmatu ir vērts lasīt, vai labāk atstāt grāmatu plauktā. Trīs no aktīvākajiem stafetes dalībniekiem dāvanā saņems neaizmirstamu jūras ceļojumu uz Stokholmu.

SPORTA FESTIVĀLS ĀDAŽOS

Projekta / pasākuma laiks: 29.07.2017.

Sporta festivāls Ādažos tiek organizēts jau trešo reizi. Šie svētki ir kļuvuši par Garkalnes ciema tradīciju, kas pulcē simtiem apmeklētāju. Festivāla galvenais mērķis ir attīstīt sporta pasākumu organizēšanas tradīcijas Ādažu novadā, veicinot bērnu, jauniešu un pieaugušo aktīvu dzīvesveidu, popularizējot masu sporta un aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējas. Pludmales volejbola godalgoto vietu ieguvēji dosies kruīzā uz Stokholmu.

OSTAS SVĒTKI

Projekta / pasākuma laiks: 18.08.–20.08.2017.
 
Pilsētas svētku ietvaros Rīgas Brīvostas pārvalde parūpējusies par ģimeniskām un aizraujošām aktivitātēm. Ostas svētku laikā no 18-20. augustam darbojās 3 dažādas Roņa salas – “Krastu mačs” ietvaros pie Kongresu nama, “Baltic Sail” Ķīpsalā un “Kanālu regate” Bastejkalnā. Roņu salās bija iespējams fotografēties, iegūt svētku tematiskos tetovējumus, nodarboties ar mākslu, piedalīties spēlēs un konkursos, kā arī satikt Roni Matrozi. Viesi, kas apmeklēja visus Ostas svētku punktus, piedalījās izlozē, par iespēju doties ģimenes jūras ceļojumā uz Stokholmu ar Tallink.

Ghetto Games – Ghetto Basket

Projekta / pasākuma laiks: 13.05.–31.08.2017.

Devītā Ghetto Games sezona ir klāt, un strītbola drudzis pārņems ikvienu basketbola entuziastu. 24 pasākumos Grīziņkalnā un Latvijas reģionos pulcēsies gan pieredzējušie, gan jaunie Ghetto Basket spēlētāji. Dalībnieki savā starpā sacentīsies vairākās vecuma grupās, krājot individuālos, kopējos komandas un valsts ranga punktus. Katra mēneša labākā basketbola komanda pro klasē, kā arī Cēsu, Bauskas, Saldus un Ventspils sacensību uzvarētājkomandas dosies kruīzā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

CERĪBU SPĀRNI KALNIEŠU SPĒLES

Projekta / pasākuma laiks: 09.09.2017.

Jau ceturto gadu Siguldas Svētku laukumā notiks biedrības “Cerību spārni” rīkotais labdarības pasākums “Kalniešu spēles”. Pasākuma mērķis ir rast līdzekļus kopienas “Cerību sēta” sociālā pakalpojuma izveidei un paralēli labi pavadīt laiku. Pasākuma ietvaros norisināsies daudz un dažādas aktivitātes un darbnīcas lieliem un maziem. Ar saukli „Vairo spēku dodot!” ikviens interesents aicināts pievienoties pasākumam un atrast saviem spēkiem atbilstošu aktivitāti. Viena no pasākuma aktīvākajām ģimenēm dosies jūras ceļojumā uz Stokholmu.

KONKURSS SKOLĒNIEM – 100 DARBI LATVIJAI

Projekta / pasākuma laiks: 2016./2017. mācību gads
 
Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā “100 darbi Latvijai”, ko īsteno atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums „ZAAO”, ir izsludināts konkurss 1.–12. klašu skolēniem. Jaunā paaudze tiek aicināta sapost Latviju gaidāmajiem svētkiem 2018. gadā – paveikt darbus savas apkārtējās vides (skolas teritorijas, pilsētas, pagasta, ciema) izdaiļošanā un labiekārtošanā. Oriģinālāko un vērienīgāko vides darbu autori kopā ar klasi varēs doties jūras ceļojumu uz Stokholmu.

SKRĒJIENS DAUGAVPILS–MEŽCIEMS

Projekta / pasākuma laiks: 30.09.2017.
 
Skrējiens “Daugavpils–Mežciems” ir viens no senākajiem skrējieniem Latvijā, kas notiek kopš 1966. gada. Šogad tika atjaunota arī vēsturiskā trase, kas iet no Daugavpils centra līdz pat mikrorajonam – Mežciems. Skrējiena trase aizvijas pa pilsētas ielām, parkiem un gar Daugavas krastu, kur ikviens skrējējs var izbaudīt rudenīgos dabas un pilsētvides skatus. Tautas skrējiena uzvarētājs dosies burvīgā jūras ceļojumā uz Stokholmu.

ZVIEDRIJAS VĒSTNIECĪBAS ESEJU UN KARIKATŪRU KONKURSS

Projekta / pasākuma laiks: 13.01.–02.10.2017.
 
Zviedrijas vēstniecība Latvijā organizē eseju un karikatūru konkursu, lai rosinātu jauniešus izzināt un diskutēt par sociāli nozīmīgiem jautājumiem. Eseju konkurss “Izvēle: cilvēkmīlestība vai vienaldzība?” veltīts zviedru diplomāta Raula Valenberga sniegtajam piemēram, kas atgādina par morālo drosmi un individuālo atbildību sarežģītos apstākļos. Karikatūru konkurss “Vārda brīvība” un izstāde “The Best of EWK” prezentē zviedru mākslinieka Ewerta Karlssona kolekciju un rosina diskusiju par vārda brīvību un toleranci sabiedrībā. Savukārt karikatūru konkurss “Aci pret aci ar klimatu”, aktualizē klimata pārmaiņas tēmu un veicina diskusiju par ilgtspējīgu sabiedrību un mūsu līdzatbildību. Šo konkursu laureāti varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

STIRNU BUKS 2017

Projekta / pasākuma laiks: 15.04.–21.10.2017.

Stirnu buks ir lielākais taku skriešanas seriāls Latvijā, kas septiņos posmos – no pavasarīgā aprīļa un beidzot ar krāsainajām rudens lapām oktobrī –, pulcē vairākus tūkstošus skrējēju. Stirnu buki skrien un nūjo mežā – vietā, kur pat cilvēks kļūst labāks, sirsnīgāks un videi draudzīgāks. Stirnu Buks jau vairs nav tikai skrējiens, tie ir skaisti sporta svētki skriešanas entuziastiem. Ikviens, kas piedalīsies vismaz 4 posmos no 7, varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

NACIONĀLAIS FILMU FESTIVĀLS “LIELAIS KRISTAPS”

Projekta / pasākuma laiks: 13.11.2017.
 
Nacionālo filmu festivāls “Lielais Kristaps” ir nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums, kas kino skatītājiem un nozares profesionāļiem dod iespēju vienkopus redzēt un profesionāli izvērtēt Latvijas jaunākās filmas, kā arī godināt Latvijas kino tradīcijas. Šogad balva tiks pasniegta jau 29. reizi, un svinīgā ceremonijā tiks apbalvotas labākās Latvijas filmas un filmu ražošanā iesaistītie profesionāļi 23 kategorijās. 

JAUNIE LATGALES SARGI

Projekta / pasākuma laiks: 30.10.–08.12.2017.
 
Latgales reģiona jauniešiem šogad ir iespēja piedalīties militārā piedzīvojumu spēlē Jaunie Latgales sargi. Spēles mērķis ir atraktīvā un interaktīvā veidā izglītot jauniešus par Latvijas vēsturi, simboliem un politiku, kā arī iepazīstināt ar dažādiem lietderīgiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Daugavpils spēles spēcīgākā un saliedētākā komanda varēs doties jūras ceļojumā pa Baltijas jūru.

RISEBA Golden Awards

Projekta / pasākuma laiks: 14.12.2017.
 
RISEBA Golden Awards ir augstskolas RISEBA Studējošo pašpārvaldes organizēts pasākums, kura mērķis ir godināt 12 nominācijām izvirzītas radošas un talantīgas personības – studentus, augstskolas darbiniekus, kā arī absolventus. Šogad augstskola svin savu 25 gadu jubileju, tādēļ svētku noskaņā arī RISEBA GOLDEN AWARDS tēma caurvij šo trauslo laika ritējumu un liek atskatīties laikā. Nomināciju “Gada pasniedzējs”, “Gada students” un “Gada ieguldījums zinātnē” uzvarētāji varēs doties kruīzā uz Stokholmu.

CERĪBU SĒTAS KALNIEŠU SPĒLES

Projekta / pasākuma laiks: 12.09.2015.
 
Jau otro gadu biedrība “Cerību spārni” rīko labdarības pasākumu “Kalniešu spēles”. Pasākuma mērķis ir labi pavadīt laiku un rast līdzekļus kopienas “Cerību sēta” sociālā pakalpojuma izveidei. Labdarības pasākuma goda patroni ir olimpiešu Dukuru ģimene. Pasākuma laikā ikviens varēs piedalīties vairāk nekā 10 dažādās spēka un jautrības stafetēs un disciplīnās. Aktīvākais kalniešu spēļu dalībnieks, kas būs pierādījis savas izcilās prasmes, varēs doties jūras ceļojumā. Biedrība “Cerību spārni” sniedz atbalstu vairāk nekā 138 ģimenēm, piedāvājot sociālos, atbalsta un rehabilitācijas pakalpojumus bērniem un pieaugušajiem ar funkcionāliem traucējumiem.

 

 

Standard class

Extra bed is available for one child between 0 and 12 years of age. The room offers a shower/toilet, hairdryer, TV (incl. satellite channels ), Pay-TV, mini bar, telephone, bathrobe, free WIFI, air conditioning and safe. 2 rooms for people with special needs. 6 standard rooms are for allergy sufferers.

Family Standard

A Double Deluxe room that is connected to a standard single room through a door or two connected standard rooms. These rooms are for families only (2 adults and up to three children 0 to 15 years of age).

  • Located on floors 2 to 5
  • Double bed or twin beds
  • Located on floors 2 to 5
  • Double bed or twin beds

Standard class

Extra bed is available for one child between 0 and 12 years of age. The room offers a shower/toilet, hairdryer, TV (incl. satellite channels ), Pay-TV, mini bar, telephone, bathrobe, free WIFI, air conditioning and safe. 2 rooms for people with special needs. 6 standard rooms are for allergy sufferers.

Family Standard

A Double Deluxe room that is connected to a standard single room through a door or two connected standard rooms. These rooms are for families only (2 adults and up to three children 0 to 15 years of age).

  • Located on floors 2 to 5
  • Double bed or twin beds
  • Located on floors 2 to 5
  • Double bed or twin beds

vaikų dailės darbų konkursas "Piešiam"

2013.11.21 iki 2014.01.10 įvyko pirmasis Nacionalinis vaikų dailės darbų konkursas „Piešiam!". Šiemet vykstančio konkurso tema – „Jūros pasakojimai". Keturiose amžiaus grupėse – nuo mažiausiųjų ikimokyklinukų iki abiturientų – buvo kviečiami varžytis piešiant jūrą, su ja susijusius įspūdžius, prisiminimus. Konkursą organizavo Dailės mokytojų asociacija, bendrovės „Biuro pasaulis", „Colorino Kids".
Kiekvienos grupės nugalėtojas ir originaliausio darbo autorius buvo apdovanoti TALLINK kruizine kelione į Stokholmą. 

Daugiau »

paroda Mokykla 2013 

Bendradarbiaujant su Lietuvos vaikų ir Jaunimo centru (LVJC) gruodžio 6-8 dienomis, TALLINK dalyvavo mokyklinėje parodoje "Mokykla 2013".
Paroda skirta pažinti kitokią mokyklą, kur buvo
 pristatomos mokymo naujovės, alternatyvios ir tradicinės ugdymo metodikos, demonstruojamos ugdymo priemonės, mokyklų įranga, pristatomi pagrindiniai Švietimo ir mokslo ministerijai pavaldžių institucijų vykdomi projektai. 
TALLINK taip pat pristatinėjo savo pasiūlymus mokykloms ir kvietė atsakinėti į klausimus ir laimėti kruizinę kelionę 4 asmenims į Stokholmą. Buvo ištraukti 3 mokytojai dalyvavę visose trijose parodos dienose ir teisingai atsakę TALLINK ir LVJC užduotus klausimus. 


Daugiau »

 

Amerikos prekybos rūmų lietuvoje labdaringas renginys "christmas Gala" 

Gruodžio 7 dieną įvyko kasmetinis, Amerikos Prekybos rūmų Lietuvoje (ACC), labdaros renginys "Christmas Gala". 
Dvyliktus metus iš eilės surengtos kalėdinės vakarienės dalyviai ne tik mėgavosi šventine programa, bet ir dalyvavo labdaringoje loterijoje. Surinktos lėšos skiriamos jaunimą remiančiam Stipendijų fondui.
TALLINK vykusiai loterijai suteikė 2 dovanų kuponus keliauti kruizine kelionę į Stokholmą. 

Daugiau »

 

Moksleivių teisinio švietimo programa 2013

2013.09.28-12.07 bendradarbiaujant su European Law Student association (ELSA), Tallink dalyvavo Moksleivių teisinio švietimo programoje (MTŠP) 2013. 
MTŠP – tai puiki galimybė supažindinti moksleivius su Lietuvos teisine sistema, paskatinti domėtis savomis teisėmis bei pareigomis. Šios programos metu įskiepijamos būtent tos žinios, kurias turėtų turėti kiekvienas išsilavinęs žmogus. Moksleiviai išklausę paskaitas gauna sertifikatus, o patekę į finalą apdovanojami puikiais prizais.
Gruodžio 7 d. Kaune įvyko Moksleivių teisinio švietimo programos finalas (MTŠP) - teisminio proceso inscenizacija. I vietos nugalėtojai - Arnoldas Gritė ir Ieva Valasevičiūtė, laimėjo kruizinę kelionę į Stokholmą.  II vietos nugalėtoja - Samanta Rutkovaitė, o trečioji vieta atiteko Justinai Meištaitei bei Karolinai Slapšytei., kurie gavo kitų partnerių puikius prizus

Daugiau »

Piešk atostogas

Nuo 2013 metų rugsėjo 1 dienos iki 2014 metų kovo, bendradarbiaujant su kelionių organizatoriumi MEGATURAS, vyksta kasmetinis konkursas vaikams "Piešk atostogas!". Konkurso metu visi vaikai iki 18 metų galės siųsti savo piešinius kaip jie įsivaizduoja savo atostogas. Geriausio piešinio autorius bus apdovanotas kruizine kelione su šeima į Stokholmą.

Daugiau »

Švedų prekybos rūmų narys Estravel kviečia į žaidimų vakarą

Lapkričio 12 dieną, Švedijos prekybos rūmų (SCC) narys Estravel, bendradarbiaudamas su TALLINK kvietė rūmų narius ir draugus susipažinti su Estravel kelionių pasiūlymais ir TALLINK  pasiūlymais verslo renginių organizavimui laive. Dalyviams buvo galimybė pasimėgauti šaunia atmosfera ir sudalyvauti įvairiuose žaidimuose

Geriausiai žaidimus žaidžiančiai komandai bus įteikta kruizinę kelionė į Stokholmą. 

Daugiau »

britų prekybos rūmų narys Biuro pasaulis kviečia į viktoriną

Spalio 1 dieną, Britų prekybos rūmų (BCC) narys Biuro pasaulis, bendradarbiaudamas su TALLINK kvietė rūmų narius, draugus, bičiulius susitikti jaukioje atmosferoje, pasimėgauti gėrimais ir užkandžiais, išgirsti TALLINK pasiūlymus verslo renginiams laive ir sudalyvauti šaunioje viktorinoje. 
Viktorinoje geriausiai pasirodžiusi komanda laimėjo kruizinę kelionę į Stokholmą. 

Daugiau »

Įspūdžių konkursas "patrakėlių ruduo"

Nuo spalio 8 iki 22 dienos, bendradarbiaujant su Lietuvos Vaiku ir Jaunimo centru, įvyko įspūdžių konkursas "Patrakėlių ruoduo". 
Buvo bandoma nuotraukų pagalba sugrauti mitą, kad ruduo yra niūrus ir pilkas metų laikas. 
Dalyviai siuntė savo nuotraukas, vaizdo įrašus ar istorijas, atspindinčias gerą laiką, praleistą rudens metu. Lietuvos Vaikų ir Jaunimo centro facebook puslapyje daugiausiai "Patinka" ("Like") surinkusi nuotrauka laimėjo nepamirštama kruizinę kelionę Baltijos jūra!

Daugiau »

ančiukų lenktynės 2013

2013 birželio 9 dieną, jau 3 metus iš eilės Tallink bendradarbiaudama su Vilniaus Rotaract Klubu ir prisidėjo prie visame pasaulyje populiarių "Ančiukų lenktynių 2013". Lenktynėse galėjo dalyvauti visi norintys ir įsigiję guminį ančiuką.
Į Vilnelę buvo paleista 500 geltonų guminių ančiukų. Greičiausių ančiukų šeimininkams atiteko TALLINK kruizinė kelionė į Stokholmą, o visos prieš lenktynes surinktos lėšos skirtos padėti projekto "ATEITIS MANO rankose" vaikams. Šio projekto tikslas yra ugdyti jaunuolių lyderystės ir bendravimo įgūdžius, skatinti jų motyvaciją. 
 

ISIC nuotykių diena

2013 birželio 13 dieną visi studentai buvo kviečiami varžytis ir išmėginti "Uno Park" trasas medžiuose. Renginio metu dalyviai varžėsi dviejuose etapuose. Trys komandos greičiausiai įveikusios "Žaliąją" trasą pateko į finalinę kovą, kur dalyviai mėgino įveikti sunkesnę, "Mėlynąją" trasą, per greičiausią jiems įmanomą laiką. Pirmą vietą laimėjusios komandos nariai gavo Tallink kruizinę kelionę į Stokholmą.