Svinam Tallink Latvija 13

05.04.

Pirms 13 gadiem 2006. gada 5. aprīlī svinīgi atklājām maršrutu starp Rīgu un Stokholmu un 6. aprīlī devāmies mūsu pirmajā ceļojumā. Šajā laikā, piedzīvojot tik ļoti daudz prieka un laimīgas stundas kopā ar Tevi, esam ceļojuši ar 6 dažādiem kuģiem, kopumā maršrutā starp Rīgu un Stokholmu apkalpojot vairāk nekā 7,5 miljonus pasažierus. Kuģi Fantaasia, Regina Baltica, Vana Tallinn, Silja Festival, Romantika un Isabelle. Profesionāli un draudzīgi kolēģi uz kuģa un krastā. Ceļotāji no vairāk nekā 200 valstīm. Oriģinālas un ekskluzīvas Latvijas, Kubas, Argentīnas, Brazīlijas, Lielbritānijas un citu valstu šovu izrādes. Izklaide, atpūta un prieks. Brīnišķīgs laiks kopā ar Tevi – paldies, ka esi kopā ar mums.

Mīļi gaidām Tevi jubilejas kruīzā 05.04. – ceļo un atceries sākumu. Atzīmējot Tallink Latvija 13. dzimšanas dienu, aicinām visus aizraujošā ceļojumā uz Stokholmu ar īpašu programmu mūsu kopīgajam piedzīvojumam. Papildus ierastajai vakara programmai Tevi gaida dažādas pārsteigumu spēles (vai atceries spēli pieaugušajiem?), atrakcijas, muzikālā viktorīna, sirsnīgas tikšanās ar bijušajiem kruīza vadītājiem un citas interesantas aktivitātes.

Īpaši svētku reizē Stokholmā aicinām Tevi doties oriģinālā ekskursijā latviešu valodā.

Svinēsim kopā – ar prieku un jautri.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pērc ceļojumu


 

Tallink Latvija 13 ekskursija Stokholmā 06.04.

Īpaši svētku reizē! Stokholmā aicinām Tevi doties oriģinālā ekskursijā latviešu valodā. Tās laikā redzēsi nozīmīgākos karaliskās pilsētas kvartālus, centru un romantisko vecpilsētu, kā arī citas skaistas un ievērojamas vietas Zviedrijas galvaspilsētā. Varēsi arī vērot brīnišķīgo panorāmu un uzzināt daudz interesantas lietas par Stokholmu un tās vēsturi.

Uzzini vairāk 
 
3 stundu ekskursija ar gidu latviešu valodā notiks: 06.04.2019.
Norāde autobusa logā: "TALLINK LATVIJA"

Ekskursijas sākums plkst. 11:00. Komfortabls autobuss Tevi sagaidīs Värtahamnen ostā un izvadās pa Stokholmu un tās vietām, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju. Pēc 2 stundu brauciena ar autobusu, ekskursija turpināsies Vecpilsētā, kur tā arī noslēgsies.

Norādīts vietējais (Zviedrijas) laiks.

Cena par ekskursiju:
• Pieaugušajiem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem: 20.00 €.
• Bērniem vecumā no 6-11 gadiem: 11.00 €.
• Bērniem līdz 5 gadu vecumam: bez maksas.


Pērc ceļojumu šeit