maģiskā āzija

NO 18.03.

Pavasarī iedvesmojies un piedzīvo ekskluzīvas un autentiskas Āzijas šova izrādes Baltijas jūrā. Uz mūsu kuģa Romantika Tevi izklaidēs mākslinieki, kas ir atceļojuši no pārsteidzošās Ķīnas un noslēpumainās Mongolijas, lai piedāvātu labāko no vietējās kultūras un skatuves mākslas. Dodies ceļojumā un baudi izcilus priekšnesumus vienuviet.

Papildini lielisko izklaidi arī ar citiem skaistiem piedzīvojumiem, ko sniedz kruīza ceļojums. Ceļo ar skatu uz Baltijas jūru un Zviedrijas gleznainajām šēru ainavām A klases kajītē. Izvēlies un novērtē arī ceļošanu De Luxe klases kajītē ar cenā iekļautām speciālām brokastīm restorānā à la carte, dzirkstošo vīnu, atspirdzinošiem dzērieniem un augļiem kajītē.

Ļaujies dažādo garšu piedzīvojumam uz kuģa. Te ir viss Tavai garšas labsajūtai un labākais, ko sarūpējis kuģa šefpavārs. Zviedru galda restorānos veido savu ēdienkarti pats un ēd, cik vien vēlies. Piedāvājumā ir plaša izvēle uzkodām, siltajiem ēdieniem, lieliskiem gaļas produktiem, svaigākajām jūras veltēm, salātiem, gardiem desertiem. Baudi arī īpašo atmosfēru un apkalpošanu kuģa a la carte restorānos ar izsmalcinātiem ēdieniem un dzērieniem.

Savukārt iepirkšanās kuģu veikalos ir jautrs piedzīvojums un labākais risinājums, lai palutinātu sevi un savus mīļos. Travel exclusive piedāvājumi ir īpaši ar to, ka uz kuģa vari iegādāties gan populāru zīmolu preces, kuras vēl nav pieejamas veikalos Latvijā, gan praktiskas lietas labākai ikdienai tikai un vienīgi kvalitatīvā iepakojumā. Produktus izceļ arī unikālais dizains, kādu neatradīsi tirdzniecības vietās krastā.

Piedzīvojumu turpini arī Zviedrijas galvaspilsētā – apmeklē daudzos bezmaksas muzejus, baudi skaistās pilsētas ainavas un atpūties no visas sirds.

pirkt kruīzu

Uz kuģa Romantika no 18.03.-30.06. Tradicionālais Mongolijas cirks ar izcili meistarīgiem šīs valsts māksliniekiem piedāvās iepazīt Āzijas cirka raksturīgākās iezīmes – žonglēšanu, akrobātiku, spēka paraugdemonstrējumus u.c. Mākslinieki piedāvās četrus dažādus – jaunus, jautrus un apbrīnas vērtus šovus, lai izklaidētu publiku. Tu redzēsi lieliskus trikus, bīstamu akrobātiku, ķermeņa veiklību un mūsdienīgu mūziku mākslinieku nacionālajos tērpos.

Katru nedēļas nogali piedalies Mongolijas cirka rīkotajās meistarklasēs un apgūsti akrobātikas pamatus arī Tu. Iedvesmojoši un aizraujoši.

Sajūti Āzijas maģiju skaistos ceļojumos Baltijas jūrā.