maģiskā āzija

NO 18.03.

Pavasarī iedvesmojies un piedzīvo ekskluzīvas un autentiskas Āzijas šova izrādes Baltijas jūrā. Uz mūsu kuģiem Isabelle un Romantika jau otro gadu Tevi izklaidēs mākslinieki, kas ir atceļojuši no pārsteidzošās Ķīnas un noslēpumainās Mongolijas, lai piedāvātu labāko no vietējās kultūras un skatuves mākslas.

pirkt kruīzu

Uz kuģa Isabelle Tu varēsi iepazīt Āzijas cirka priekšnesumus ar Mongolijas un Ķīnas mākslinieku uzstāšanos. Tiks piedāvāti gan tradicionālie šovi, gan pavisam jauni. Tie ietver mūziku, deju, sacensības, sinhronizāciju, žonglēšanu, teātra un folkloras nianses, atspoguļojot Āzijas tradīcijas, kultūru, zināšanas un raksturu.

Uz kuģa Romantika tradicionālais Mongolijas cirks ar izcili meistarīgiem šīs valsts māksliniekiem piedāvās iepazīt Āzijas cirka raksturīgākās iezīmes – žonglēšanu, akrobātiku, spēka paraugdemonstrējumus u.c. Mākslinieki piedāvās četrus dažādus – jaunus, jautrus un apbrīnas vērtus šovus, lai izklaidētu publiku. Tu redzēsi lieliskus trikus, bīstamu akrobātiku, ķermeņa veiklību un mūsdienīgu mūziku mākslinieku nacionālajos tērpos.

 

Sajūti Āzijas maģiju skaistos ceļojumos Baltijas jūrā.