BLACK FRIDAY

Melnās piektdienas iepirkšanās kruīzs
22.11.


Black Friday jeb Melnā piektdiena – gada lielākā un izdevīgākā iepirkšanās ir klāt. Dodies kruīzā ar kuģi Isabelle un izmanto Black Friday patīkamās atlaides uz kuģa un neticami izdevīgas cenas Stokholmā. Šoreiz pilnīgi visām kuģa veikalos esošajām precēm (izņemot tabakas izstrādājumus) būs spēkā 20% atlaide, ieskaitot arī akcijas piedāvājumus. Atlaides kuģa veikalos būs spēkā 23.11. no plkst. 09:00 līdz plkst 11:30 un no plkst. 18:00 līdz plkst. 24:00 (pēc Latvijas laika). Šī ir Tava labākā iespēja lieliskiem pirkumiem kopā ar Tallink.

 

Steidz izmantot Melnās piektdienas piedāvājumu arī Stokholmā. 23.11 aicinām Tevi pievienoties braucienam uz Mall of Scandinavia – vienu no lielākajiem tirdzniecības centriem Ziemeļvalstīs, kur Tevi gaida izdevīgas cenas, īpaši piedāvājumi un pasaulslavenu zīmolu veikali. Tā būs unikāla iespēja iegādāties to, ko citviet neatradīsi. Ar speciālu autobusu Tu nokļūsi no ostas uz tirdzniecības centru un pēc tam atpakaļ uz ostu.

TRANSFĒRA AUTOBUSS UZ/NO MALL OF SCANDINAVIA 23.11.:
• plkst. 11:00 autobuss atiet no Stokholmas ostas, Värtahamnen.
• plkst. 15:30 autobuss atiet no tirdzniecības vietas.
Uzraksts uz autobusa: SHOPPING MALL.
Cena par transfēru turp un atpakaļ: 11 € / vienai personai.

 

Kļūsti par Mall of Scandinavia klientu programmas dalībnieku un saņem vēl vairāk. Tas ir ērti un vienkārši – reģistrējies mājaslapā Mall Of Scandinavia un uzzini pirmais par vislabākajiem piedāvājumiem Black Friday laikā. Izmanto arī citas priekšrocības – bezmaksas garderobi un autostāvvietu. Tas būs brīnišķīgs iepirkšanās piedzīvojums.

 

pērc šeit