Labestības laiks 

Mēs – Tallink un Tallink Hotel Riga – vēlamies palīdzēt tiem, kas ir nonākuši nelaimē. Mēs kopīgiem spēkiem varam padarīt šo pasauli vēl labāku. Paldies visiem, kas atnāca, piedalījās un palīdzēja 15.09. donoru dienā, ko organizējam sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru.
Atbalstiet arī cilvēku pamestos dzīvniekus, kas dzīvo patversmēs, palīdzot viņiem atrast īstās mājas un mīlošus saimniekus, kā arī dāvājot ziedojumu, kas sasildīs viņu mazās sirsniņas. Neesiet vienaldzīgi. Palīdzēt – tas ir viegli.

 

Sirsnīgs ziedojums 

Parūpējieties arī par cilvēka uzticamākajiem draugiem suņiem, kaķiem un citiem dzīvniekiem, kas šobrīd dzīvo Juglas dzīvnieku patversmē “Labās mājas” un cer sagaidīt savus jaunos saimniekus. Jūs varat dāvināt labestīgu ziedojumu, lai sniegtu atbalstu cilvēku pamestiem dzīvniekiem. Nav svarīgs ziedojuma lielums, bet gan tas, ka tas darīts no sirds. Ziedot naudu patversmes dzīvniekiem iespējams jebkurā laikā patversmē
“Labās mājas”
.

 

Meklējam mājas Momo bellai
un viņas draugiem 

Ja Jūs meklējat ģimenes draugu, uzticamu mājas sargu, jauku rotaļu biedru vai arī vienkārši vēlaties uzņemties rūpes par kādu dzīvnieku, tad aicinām doties uz Juglas dzīvnieku patversmi “Labās mājas” un satikt dzīvniekus, kuri gaida savu gādīgo un mīlošo saimnieku. Jūs tur satiksiet arī mūsu draugu – sunīti ar saulaino raksturu Momo Bellu, kurai liktenis nav bijis viegls.  Iespējams, tieši šeit Jūs un Jūsu ģimene, draugi vai kaimiņi atradīsiet dzīves prieku, laimi un mīlestību, kas ir paslēpusies Momo Bellas vai arī kāda cita suņa, kaķa, kucēna vai kaķēna veidolā. Viss, kas nepieciešams, ir Jūsu vēlme palīdzēt.