Tava Club One digitālā karte


Mums rūp mūsu vide, kurā dzīvojam un strādājam.

Būsim digitāli un dabai draudzīgi! Lai samazinātu negatīvo ietekmi uz vidi, mēs pilnveidojam Tallink klientu lojalitātes programmu Club One un aicinām Tevi turpmāk izmantot tikai digitālo karti. Tas ir ērti un moderni – izmanto Club One digitālo karti jau šobrīd. Tā Tev vienmēr būs līdzi telefonā un Tu saņemsi visas priekšrocības. Plastikāta kartes vairs netiek izgatavotas automātiski.

Veidosim labāku nākotni kopā!

DIGITĀLĀ KARTE – ĒRTI UN VIENKĀRŠI

Ja vēl neesi Tallink & Silja Line aplikācijas lietotājs, lejupielādē to savā viedtālrunī, izmantojot App Store vai Google Play, autorizējies savā Club One profilā un seko līdzi informācijai par Club One bonusa punktiem un Club One līmeņa statusu. Savu Club One digitālo karti vari arī lejupielādēt Apple vai Android Wallet. Izmanto digitālo karti ērti, videi draudzīgi. Saņem atlaides uz kuģa, pie sadarbības partneriem un krāj bonusa punktus.

   

IZMET PLASTIKĀTA KARTI UN LAIMĒ CEĻOJUMU

Piedalies ceļojuma izlozē! Kļūsti par digitālās kartes lietotāju, dodies ceļojumā ar Tallink & Silja Line kuģiem vai nakšņo kādā no Tallink Hotels viesnīcām un izmet savu Club One plastikāta karti tai paredzētajā kastē uz kuģa vai viesnīcā. Tādā veidā Tu automātiski piedalīsies ceļojuma izlozē. Savukārt izmestās plastikāta kartes tiks nodotas pārstrādei ar labdarības mērķi.

Uzzini vairāk 
 
Laimē kruīza dāvanu kuponu!
Izlozes noteikumi uz kuģa Romantika.
 
• Izlozē piedalīsies visi Club One dalībnieki, kuri atteikušies izmantot Club One plastikāta karti un savu plastikāta karti ir izmetuši uz kuģa pie kuģa Informācijas centra vai Rīgas Pasažieru ostā tām paredzētajā kastē laika posmā no 21.02.2020. līdz 31.12.2020.
• Balvā tiks izlozēti divi kruīza dāvanu kuponi ceļojumam De Luxe klases kajītē.
• Izlozes datums: 08.01.2021.
• Uzvarētājs tiks informēts, izmantojot kontaktinformāciju, kura ir norādīta konkrētā Club One klienta profilā.
• Ja uzvarētājs nebūs sasniedzams 10 dienu laikā, tiks izlozēts jauns uzvarētājs.