ĪPAŠIE KRUĪZI

BNN ar DJ Dree
27.01.
Ballīgajā Nedēļas Nogalē ļaujieties nenogurdinošai ballītei un īstai jautrībai kuģa Isabelle deju zālē kopā ar DJ Dree. Baltijas jūrā nu jau labi zināmais dīdžejs sevi lieliski pieteica Latviešu Radio pasākumā, kas norisinājās uz kuģa, un pēc tā veiksmīgi turpināja savu karjeru kā viens no Tallink rezidējošajiem DJ. Šobrīd DJ Dree ir rezidents vienā no vecākajiem Rīgas klubiem “Četri Balti Krekli”. 
Pirkt ceļojumu »   
Kuģa Romantika atgriešanās kruīzs ar īpašajiem viesiem – grupu The Sound Poets
03.02.
Aicinām Jūs spilgtā svētku kruīzā nosvinēt kuģa Romantika atgriešanos maršrutā Rīga–Stokholma–Rīga. Svinīgā karoga maiņas ceremonija, prieks, jautrība un pārsteigumi, kā arī īpašie viesi – grupa The Sound Poets. Dodieties jūras ceļojumā kopā ar draugiem, sviniet un baudiet kopā ar mums! Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »
Valentīndienas kruīzs
13.02.
Valentīndienas kruīzs uz kuģa Romantika domāts ikvienam, kas mīl un vēlas būt mīlēts. Kuģa īpašā atmosfēra, saulriets un skaistie skati, kurus var baudīt ceļojuma laikā, Stokholmas romantiskās vecpilsētas ieliņas un speciāla izklaides un atpūtas programma padarīs šo ceļojumu par ideālu izvēli Jums un Jūsu mīļotajam cilvēkam. Šis kruīzs ir domāts arī tiem, kas vēl meklē savu otro pusīti, jo, iespējams, šis kruīzs kļūs par Jūsu pirmo randiņu. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »
Improvizācijas teātris uz kuģa
15.03.
Smiekli, aktiermāksla, pārsteigumi un skatītāju iesaiste izrādē – tas viss neparastajā Improvizācijas teātra kruīzā ar kuģi Romantika. Jūs varēsiet vērot Rīgas improvizācijas teātra studijas In Impro tematiskās izrādes, kas saistītas ar nosaukumu IN – bINgo, INtro, aculiecINieks, dopINgs, bildINājums. Improvizācijas teātris ir skatuves žanrs, kurā netiek izmantots iepriekš sarakstīts materiāls, visas darbības un dialogi rodas reālajā laikā. Pirkt ceļojumu »  
Senioru kruīzs Baltijas jūrā
24.04.
Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Romantika un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Zviedrijas galvaspilsētā dodieties ekskursijā kopā ar gidu un apmeklējiet vēsturisko Venngarn pili. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »
Prāta spēles uz kuģa
28.04.
Vēlaties pārbaudīt erudīciju, uzzināt ko jaunu un, iespējams, izcīnīt Baltijas jūras kausu? Vai labi pavadīt laiku kopā ar draugiem? Prāta spēļu kruīzs ar kuģi Romantika ir domāts tieši Jums. Šajā intelektuālajā kruīzā piedalieties erudīcijas komandu spēlē. Atbildiet uz āķīgiem jautājumiem komandā, kas sastāv no 4–6 dalībniekiem. Prāta spēles izklaidē, rosina domāšanu un saliedē cilvēkus – pievienojieties arī Jūs! Sadarbībā ar Prāta spēles. Pirkt ceļojumu »
Māmiņdienas kruīzs
13.05.
Māmiņas un mazos ceļotājus aicinām doties nu jau par labu tradīciju kļuvušajā Māmiņdienas kruīzā ar kuģi Isabelle. Mēs parūpēsimies gan par īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu, gan par to, lai ceļojums ar mazajiem būtu lielisks piedzīvojums ikvienam. Spēles un rotaļas, dziesmas un dejas, bērnu smiekli un mīļas bučas. Un tas viss maija skaistāko svētku svinību laikā Māmiņdienas kruīzā. Pirkt ceļojumu »