ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

pirkt ceļojumu

DJ [EX] DA BASS SUMMER LOUNGE PARTY

KRUĪZS: 15.07.
PASĀKUMS: 15.07. plkst. 16:30–18:30; 16.07. plkst. 17:00–19:00
KUĢIS: ROMANTIKA

Latvijā viens no populārākajiem dīdžejiem – DJ [Ex] da Bass vasaras karstākajā ballītē pirmoreiz uz kuģa Romantika atklātā klāja. Tevi izklaidēs lieliska mūzika, varēsi baudīt atspirdzinošus dzērienus un gardus kokteiļus. Ceļo pats, aicini līdzi draugus un sajūti vasaru uz kuģa.
pērc kruīzu

Lotes dzimšanas diena uz kuģa

KRUĪZS: 23.07., 24.07.
PASĀKUMS: 24.07.
KUĢIS: ROMANTIKA, ISABELLE

Tallink draudzene suņu meitene Lote ielūdz visus mazos un lielos draugus uz savas dzimšanas dienas svinībām. Jūras ceļojumā uz kuģa būs īsta ballīte Lotes gaumē – dziesmas un dejas, jautras rotaļas, daudz smieklu un pozitīvas emocijas. Baudīsim arī īpašo un gardo Lotes dzimšanas dienas torti. Pievienojies Lotes dzimšanas dienas svinībām, jo kas gan ir ballīte bez draugiem. Ievadi atlaižu kodu LOTE un ceļo īpaši izdevīgi.
pērc kruīzu

ĪPAŠI! UZ KUĢA MIHAILA ČEHOVA RĪGAS KRIEVU TEĀTRIS AR IZRĀDI GRAŅONKA

KRUĪZS: 14.08.
PASĀKUMS: 15.08.
KUĢIS: ROMANTIKA

Vēl nebijis notikums Baltijas jūrā. Aicinām Tevi doties vasarīgā kruīzā un baudīt Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra izrādi Graņonka. Izrādes pamatā ir dažādas situācijas, kuras mums ir zināmas ne tikai no literatūras un kino. Tās varoņi ir vienkārši cilvēki, tāpēc arī situācijas, kuras izspēlē aktieri, ir gluži kā no dzīves. Šajā izrādē ir improvizācijas, aktieru vērojumi, personiskie stāsti – pati dzīve kļuvusi par izrādes dramaturģijas pamatu. Izrādes režisors ir Elmārs Seņkovs. Lomās – Jekaterina Frolova/Veronika Plotņikova, Dana Bjorka, Aleksandrs Maļikovs, Aleksejs Korgins, Vadims Grosmans.

Līnijdejas Baltijas jūrā

KRUĪZS: 30.08.
KUĢIS: ROMANTIKA

Līnijdejas ir vienas no jautrākajām dejām, kuras var dejot visi un visur. Nav nozīmes, vai Tev ir vai nav deju partneris, galvenais ir vēlēšanās dejot. Aicinām Tevi doties jautrā un atraktīvā ceļojumā un apgūt pirmos deju soļus no vairāku miljonu līnijdeju soļu kombinācijām. Pievienojieties arī Tu līnijdeju piedzīvojumā uz kuģa Romantika. Viens, divi, trīs... aiziet! Pasākuma organizators: Kickin’stars.
PĒRC KRUĪZU

Tēva diena uz kuģa

KRUĪZS: 06.09.
KUĢIS: ISABELLE

Aicinām visus tētus kopā ar savām mīļajām ģimenēm doties īpašajā Tēva dienas kruīzā ar kuģi Isabelle, jo tieši Baltijas jūrā notiks foršākās Tēva dienas svinības. Mēs esam parūpējušies, lai uz kuģa būtu pārsteigumiem pilna atpūtas un izklaides programma gan lieliem, gan maziem ceļotājiem. Ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas spējas, talantu un izturību dažādās jautrās spēlēs un uzdevumos.

SENIORU KRUĪZS

KRUĪZS: 01.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Aicinām Jūs skaistā un patīkamiem iespaidiem bagātā Senioru kruīzā, lai kopā atzīmētu Starptautisko senioru dienu, baudītu pasakainu jūras ceļojumu un klātienē skatītu rudens rotā ietērpto Zviedriju. Jūs priecēs senioriem veltīta programma ar īpašo viesi, mūziķi Ivaru Pētersonu un pavadošo grupu, kā arī jautra dejošana un dziedāšana ar grupu Dabasu Durovys. Stokholmā izbaudiet ekskursiju uz Zviedrijas Vēstures muzeju un Etnogrāfijas muzeju. Jūras ceļojums būs pozitīvu emociju piepildīts, radot prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās. Tā ir lieliska iespēja atpūsties no ikdienas un radīt svētkus sev, ģimenei un draugiem. Pievienojieties jūras ceļojumam – pozitīvu emociju un dzīvesprieka piedzīvojumam.
pērc kruīzu

EKSKLUZĪVI. Tony Vincent (ASV)
God Save the Queen!

KRUĪZS: 11.10.
PASĀKUMS: 12.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Veltījums grupas Queen mūzikai, Tallink 30. jubilejai un kuģa Baltic Queen desmitgadei ar īpašo viesi, populāro dziedātāju un aktieri, daudzu slavenu mūziklu galveno varoni Tony Vincent.
Ceļo kruīzā un dziedi līdzi leģendārajām grupas Queen roka melodijām, kuras izpildīs Tony Vincent, Tanja Mihhailova, Gerli Padar un grupa Showstoppers. Ceļotājus īpaši priecēs Tony Vincent uzstāšanās, jo šis mākslinieks ir spēlējis vadošās lomas Broadway un West End mūziklos, uzstājies kopā ar grupu Queen karalienes Elizabetes II valdīšanas 50 gadu jubilejā. Tāpat Tevi pārsteigs Igaunijas dziedātājas Tanja Mihhailova un Gerli Padar, kuras abas ir piedalījušās dažādos mūziklos un pārstāvējušas savu valsti Eirovīzijas dziesmu konkursā.

SKOLĒNU BRĪVDIENU KRUĪZI

KRUĪZS: 18.10.–25.10.
KUĢIS: ROMANTIKA, ISABELLE

Skolēnu brīvdienās grib atpūsties visi – skolēni un skolotāji, vecāki, brāļi un māsas. Dodieties kruīzā un piedzīvojiet SKOLĒNU (viņu vecāku, draugu, māsu un brāļu) 40 LAIMĪGĀS STUNDAS ar lielisku izklaidi un patīkamu atpūtu visai ģimenei. Tveriet skaistos skatus uz atklātā klāja, uzņemiet jautrāko ģimenes foto, mielojaties ar gardiem ēdieniem kuģa restorānos un baudiet kopīgu iepirkšanās prieku kuģa veikalā. Vērojiet krāšņas vakara šovu izrādes un laimējiet vērtīgas balvas loterijā. Īpaši aizraujoši būs ekstrēmās velo un moto komandas Green Trials veidotie paraugdemonstrējumi. Mazāko ceļotāju labsajūtai uz kuģa pieejama arī rotaļu istaba ar bumbiņu jūru, un viņus izklaidēs arī Tallink uzticamā draudzene Lote.

Svini Latviju

KRUĪZS: 01.11.–30.11.
KUĢIS: ROMANTIKA, ISABELLE

Novembrī sirsnīgi, ar lielu mīlestību un himnas dziedāšanu svinēsim Latvijas 101. dzimšanas dienu uz kuģiem Isabelle un Romantika. Svētku mēnesī dodies skaistā jūras ceļojumā ar prieku un lepnumu par mūsu mīļo Latviju un baudi plašās atpūtas iespējas uz kuģa ar dejām un mūziku, krāšņām šova izrādēm un citām aizraujošām izklaides iespējām.