ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

pirkt ceļojumu

2019. gada īpašie datumi

TIME RUN FOTO ORIENTĒŠANĀS KRUĪZS
22.03.

Dodies jautrā jūras ceļojumā ar foto orientēšanos uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Sacensību laikā iepazīsti kuģi vēl vairāk un ieraugi Stokholmu no cita skatu punkta. Dotie uzdevumi liks sajust azartu visa kruīza laikā. Sadzirdi, kā dūc kuģa motors, veido portretu saulrietā vai ballītē, atrodi neredzamo, bet zināmo. Sacensību gars, prāts un komandas spēle – dodamies piedzīvojumā kopā. Piesaki savu komandu pie pasākuma organizatoriem Time run.
PĒRC KRUĪZU

 

Senioru kruīzs
02.04.

Atklāj jūras ceļojuma burvību un dodies jaukām emocijām piepildītā Senioru kruīzā. Uz kuģa dejo dzīvās mūzikas pavadībā un dziedi līdzi skaistām melodijām. Ar īpašu programmu kruīzā uzstāsies tautā iemīļotais dziedošais aktieris Jānis Paukštello, bet raitā deju solī visus aicinās griezties grupa CountrySide, izpildot arī populāras šlāgermūzikas dziesmas. Iedvesmojies un piedzīvo arī ekskluzīvas un autentiskas Āzijas šova izrādes Baltijas jūrā. Tikai uz mūsu kuģiem Tevi izklaidēs mākslinieki, kas ir atceļojuši no pārsteidzošās Ķīnas un noslēpumainās Mongolijas, lai piedāvātu labāko no vietējās kultūras un skatuves mākslas. Stokholmā komfortabls autobuss Tevi gaidīs Värtahamnen ostā, lai tālāk dotos ekskursijā uz Zviedrijas ceturto lielāko pilsētu Upsālu un visas dienas garumā apskatītu tās ievērojamākās vietas. Ceļojums radīs daudz prieka un skaistas atmiņas – tajā satiksi jaunus draugus un sarunu biedrus.
Cenā ir iekļautas vienas brokastis zviedru galda restorānā uz kuģa.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU

 

MUZIKĀLI SIRSNĪGI VAKARI AR JĀNI PAUKŠTELLO
02.04. un 03.04.

Senioru kruīzā aicinām uz skaistu tikšanos ar tautā mīlēto dziedošo aktieri Jāni Paukštello. Ceļā no Rīgas uz Stokholmu mākslinieks piedāvās nelielu koncertstāstu "Vidū pašai dzīvībai", kas sevī ietvers komponista Gaita Lazdāna dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju. Savukārt atpakaļceļā no Stokholmas baudīsim koncertu ar nosaukumu "Tiem, ko mīlēsim arvien…", kurā skanēs dziesmas un tiks lasīta dzeja par dzīvi, par draugiem un mīlestību. Sirsnīgas sarunas, joki un skaistas melodijas.
PĒRC KRUĪZU

SVINAM TALLINK LATVIJA 13
05.04.

Mīļi gaidām Tevi jubilejas kruīzā 05.04. – ceļo un atceries sākumu. Atzīmējot Tallink Latvija 13. dzimšanas dienu, aicinām visus aizraujošā ceļojumā uz Stokholmu ar īpašu programmu mūsu kopīgajam piedzīvojumam. Papildus ierastajai vakara programmai Tevi gaida dažādas pārsteigumu spēles (vai atceries spēli pieaugušajiem?), atrakcijas, muzikālā viktorīna, sirsnīgas tikšanās ar bijušajiem kruīza vadītājiem un citas interesantas aktivitātes. Svinēsim kopā – ar prieku un jautri.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU →

Līnijdeju maratons Baltijas jūrā
05.04.

Aicinām visus dejot mīlētājus doties ikgadējā pavasara līnijdeju kruīzā. Nav nozīmes, vai Tev ir vai nav deju partneris, esi profesionāls dejotājs vai tikai iesācējs, galvenais ir vēlme dejot. Šī noteikti būs lieliska iespēja padarīt savu ikdienu krāsaināku, ritmiskāku un pozitīvām emocijām bagātāku. Pievienojies arī Tu jautrā līnijdeju piedzīvojumā uz kuģa Isabelle. Pasākuma organizators Latvijas līnijdeju un kantrī vesterna deju asociācija.  PĒRC KRUĪZU

aizved oliņas kruīzā
17.04.–22.04.

Lieldienas nosvini krāšņi un priecīgi. Pavasarīgās noskaņās dodies skaistā jūras ceļojumā uz Stokholmu ar lielisku atpūtas un izklaides programmu Baltijas jūrā. Ņem līdzi krāsotas Lieldienu olas un organizē olu kaujas ar līdzbraucējiem. Dalies ar savām svētku svinēšanas tradīcijām ar citiem. Kuģa veikalā iegādājies Lieldienu tematikai veltītus gardumus un uz karaokes skatuves izvēlies savu Lieldienu ceļojuma dziesmu. Mazākie ceļotāji varēs ļauties aizraujošām rotaļām un spēlēm, kā arī jautri pavadīt laiku bērnu rotaļu istabā. Iedvesmojies un piedzīvo arī ekskluzīvas un autentiskas Āzijas šova izrādes Baltijas jūrā. Tikai uz mūsu kuģiem Tevi izklaidēs mākslinieki, kas ir atceļojuši no pārsteidzošās Ķīnas un noslēpumainās Mongolijas, lai piedāvātu labāko no vietējās kultūras un skatuves mākslas. Tiekamies Tavās labākajās Lieldienās uz kuģiem Isabelle un Romantika.
Atklāj vairāk →  pērc kruīzu

Silent Disco
19.04.

Piedzīvo skaļāko klusāko ballīti Baltijas jūrā. Dodies īpašā kruīzā ar kuģi Isabelle un piedalies pavisam neparastajā Silent Disco pasākumā. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 skaņdarbiem un latviešu deju mūziku. Tev tikai jāizlemj, ko vēlies dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas azartiskām dejām.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU →

Prāta spēles uz kuģa
26.04.

Vēlies pārbaudīt savu erudīciju, uzzināt ko jaunu un interesantu, un vest mājās Baltijas jūras kausu? Varbūt vēlies vienkārši pavadīt labi laiku kopā ar draugiem? Ja tā, tad Prāta spēļu kruīzs ir domāts tieši Tev. Šajā intelektuālajā kruīzā piedalies izklaidējošā erudīcijas komandu spēlē un atbildi uz āķīgiem jautājumiem, jo Prāta spēles izklaidē, rosina domāšanu un saliedē. Ieteicamais komandas dalībnieku skaits ir 4 līdz 6 dalībnieki. Piesaki savu komandu pie pasākuma organizatoriem Prāta spēles.
PĒRC ceļojumu →

BALTĀ GALDAUTA SVĒTKU BRANČS UZ KUĢA ROMANTIKA
04.05.

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 04.05., aicinām Tevi kopā ar saviem tuvajiem svinēt Baltā galdauta svētkus uz kuģa Romantika. No plkst. 12:15 līdz 15:00, kamēr kuģis atrodas Rīgas Pasažieru ostā, nāc kopā ar ģimeni, draugiem, kaimiņiem un paziņām, lai baudītu svētku branču jeb vēlās brokastis kuģa restorānā. Baltiem galdautiem klāti galdi, gardi ēdieni, lieliska atmosfēra, iespēja būt kopā un pārrunāt ieceres sava pagalma, apkaimes, pilsētas, novada un valsts nākotnei. Svinēsim svētkus kopā! Atklāj vairāk → 

Māmiņdienas kruīzs
11.05.

Māmiņas kopā ar ģimenēm aicinām doties par skaistu tradīciju kļuvušajā Māmiņdienas kruīzā. Piedzīvo īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu, tas būs lielisks piedzīvojums visiem kopā. Ikviens varēs darboties dažādās radošajās darbnīcās, baudīt muzikālus sveicienus un saņemt patīkamus pārsteigumus. Spēles un rotaļas, dziesmas un dejas, bērnu smiekli un mīļas bučas. Tas viss maija skaistāko svētku laikā – Māmiņdienas kruīzā. Atpakaļceļā no Rīgas uz Stokholmu visus priecēs trio, kas apvieno mūziķus – ģitāristu Ēriku Upenieku, Gintu un Kristapu Krievkalnus. Viņi muzicēs ģimeniskās noskaņās, izpildot pazīstamas un iemīļotas latviešu komponistu melodijas. Starp tām būs Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa un citu autoru dziesmas, kuras ikviens varēs dungot līdzi, kā arī šūpuļdziesmas, kas priecēs mazākos ceļotājus.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU → 

 

 

ĒRIKS UPENIEKS, GINTA UN KRISTAPS KRIEVKALNI MUZIKĀLĀ SVEICIENĀ ĢIMENĒM
12.05.

Dodies Māmiņdienas kruīzā, kur par īpašu muzikālo sveicienu ģimenēm rūpēsies mūziķu trio – ģitārists Ēriks Upenieks, Ginta un Kristaps Krievkalni. Viņi atpakaļceļā no Stokholmas piedāvās atpūtas brīdi ģimeniskās noskaņās, izpildot pazīstamas un iemīļotas latviešu komponistu dziesmas, kuras ikviens varēs dungot līdzi, kā arī šūpuļdziesmas, kas priecēs mazākos ceļotājus.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU →

Draudzeņu kruīzs
24.05.

Palutini sevi un draudzenes – dodieties kopīgā jūras ceļojumā ar lielisku izklaidi un atpūtu. Sirsnīgas un atklātas sarunas par visu aktuālo, dziesmu un deju maratons, ballīte līdz saullēktam, krāšņas šova izrādes un iepirkšanās prieks uz kuģa un Stokholmā. Izklausās lieliski? Piedzīvo to visu savu labāko draudzeņu kompānijā. Baudi arī ekskluzīvas un autentiskas Āzijas šova izrādes Baltijas jūrā. Tikai uz mūsu kuģiem Tevi izklaidēs mākslinieki, kas ir atceļojuši no pārsteidzošās Ķīnas un noslēpumainās Mongolijas, lai piedāvātu labāko no vietējās kultūras un skatuves mākslas. Draudzeņu kruīzs – labākais sākums skaistai vasarai. 
ATKLĀJ VAIRĀK  PĒRC KRUĪZU 

Velokruīzs
30.05.

Pievienojies jautram jūras ceļojumam. Jau piekto gadu sadarbībā ar ekspertiem no GANDRS baudīsim aizraujošu atpūtu ar velobraucienu un velo-orientēšanos Zviedrijas galvaspilsētā un dažādām interesantām veloaktivitātēm uz kuģa. Ceļo ar ģimeni un draugiem. Tavs labākais piedzīvojums vasaras sākumā. Ņem līdzi velosipēdu bez maksas. ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU →