ĪPAŠIE KRUĪZI

Ballīgās nedēļas nogales
24.03.–19.05.
Ballītes uz kuģiem Romantika un Isabelle ir vēl karstākas, vēl jautrākas un vēl dejām bagātākas. Piektdienas reisos par populāriem hitiem un fantastisku noskaņu rūpējas dīdžeji no Latvijas – Dj Nils, DJ Erminass, DJ Andrez, DJ Deila un DJ LevelUp, BNN ietvaros kruīzā varēsiet baudīt arī grupas Jauna diena uzstāšanos un klusāko skaļāko ballīti Silent Disco. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »  
Līnijdeju kruīzs
07.04.
Aicinām visus dejot mīlētājus doties ikgadējā pavasara Līnijdeju kruīzā ar kuģi Isabelle. Nav nozīmes, vai Jums ir vai nav deju partneris, vai esat profesionāls dejotājs vai tikai iesācējs. Galvenais ir vēlme dejot! Šī noteikti ir iespēja padarīt savu ikdienu krāsaināku, ritmiskāku un pozitīvām emocijām bagātāku. Pasākuma organizators Latvijas līnijdeju un kantrī vesterna deju asociācijaPirkt ceļojumu » 
Maģiskās Lieldienas
13.04.–16.04.
Lieldienu brīvdienās piedzīvojiet brīnumiem bagātus jūras ceļojumus kopā ar Latvijas burvju māksliniekiem. Uz kuģa Isabelle iluzionists Edžus pārsteigs ar trikiem, kas liks pasmaidīt gan mazajiem, gan arī lielajiem ceļotājiem. Uz kuģa Romantika Toms Felkers apburs ar savu šarmu, jokiem un neticamu roku veiklību. Katrs no viņiem ir sava aroda meistars, kas aizvedīs Jūs valdzinošā ceļojumā burvju triku pasaulē. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »  
Žorža Siksnas 60 gadu jubilejas koncerts
20.04.
Uz kuģa Romantika ciemosies skatuves mākslinieks, kura vārds vairumam latviešu atsauc atmiņā tādas dziesmas kā Muļķe Sirds, Genoveva, Ugunsputns, Vālodzīte, Ap Jāņiem Mārtiņos un Leonora. Tautā iemīļotais dziedātājs Žoržs Siksna, kurš šogad svin 60 gadu jubileju, ar ieskaņas koncertu uzstāsies Baltijas jūrā. Jubilejas koncertā skanēs mākslinieka labākās dziesmas, kuras izpildīs jubilārs kopā ar orķestri Vintāža. Atklājiet vairāk »  Pirkt ceļojumu »
Silent Disco
21.04.
Neparastais deju pasākums Silent Disco uz kuģa Isabelle. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē vienlaikus spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 un latviešu deju mūziku. Šī būs skaļākā klusā ballīte Baltijas jūrā. Jums ir tikai jāizlemj, ko vēlaties dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas dejām. Pirkt ceļojumu »
Senioru kruīzs Baltijas jūrā
24.04.
Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Romantika un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Zviedrijas galvaspilsētā dodieties ekskursijā kopā ar gidu un apmeklējiet vēsturisko Venngarn pili. Atklājiet vairāk »
Prāta spēles uz kuģa
28.04.
Vēlaties pārbaudīt erudīciju, uzzināt ko jaunu un, iespējams, izcīnīt Baltijas jūras kausu? Vai labi pavadīt laiku kopā ar draugiem? Prāta spēļu kruīzs ar kuģi Romantika ir domāts tieši Jums. Atbildiet uz āķīgiem jautājumiem komandā, kas sastāv no 4–6 dalībniekiem. Prāta spēles izklaidē, rosina domāšanu un saliedē cilvēkus – pievienojieties arī Jūs! Sadarbībā ar Prāta spēles. Papildu informācija par īpašo kruīzu un dalības pieteikšana šeitPirkt ceļojumu »
L’OFFICIEL Latvija bērnu modes kruīzs
02.05.
Aicinām doties neaizmirstamā bērnu modes kruīzā ar kuģi Romantika kopā ar glancēto žurnālu L'Officiel. Modes festivāla programmas ietvaros būs iespēja vērot modes skates no vadošajiem bērnu apģērbu zīmoliem, piedalīties meistarklasēs un iegūt daudz jaunu draugu, emociju un zināšanu. Šis festivāls būs interesants kā bērniem, tā arī vecākiem. Organizators: L'Officiel Newsletter Kids un Club Chic privilēģiju karte. Uz tikšanos kruīzā! Pirkt ceļojumu »
Spec cena! Kruīzs ar pārgājienu
03.05.
Ja vēlaties iepazīt Stokholmu prom no ielām, prom no steigas, prom no centra, ejot pārgājienā pieredzējuša vadītāja pavadībā, tad šis kruīzs ar kuģi Isabelle ir domāts Jums. Arī vakara gaitā uz kuģa būs iespēja smelties iedvesmu un iegūt noderīgas zināšanas pārgājienu stāstu un bilžu vakarā. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar pārgājienu speciālistu Mārtiņu Kalnbērziņu no Hiking in Latvia. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu » 
Māmiņdienas kruīzs
13.05.
Māmiņas un mazos ceļotājus aicinām doties nu jau par labu tradīciju kļuvušajā Māmiņdienas kruīzā ar kuģi Isabelle. Mēs parūpēsimies gan par īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu, gan par to, lai ceļojums ar mazajiem būtu lielisks piedzīvojums ikvienam. Spēles un rotaļas, dziesmas un dejas, bērnu smiekli un mīļas bučas. Un tas viss maija skaistāko svētku svinību laikā Māmiņdienas kruīzā. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »   
Velokruīzs velomāniem
18.05.
Vēlaties lieliski pavadīt laiku kopā ar citiem velosporta, aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida piekritējiem, tad Velokruīzs ir domāts tieši Jums. Mēs parūpēsimies par dažādiem pārsteigumiem un īpašām aktivitātēm uz kuģa un Stokholmā. Dodieties Velokruīzā un ņemiet velosipēdu līdzi bez maksas. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar ekspertiem no veikala Gandrs. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »