ĪPAŠIE KRUĪZI

Ballīgās nedēļas nogales
28.04.–19.05.
Ballītes uz kuģiem Romantika un Isabelle ir vēl karstākas, vēl jautrākas un vēl dejām bagātākas. Piektdienas reisos par populāriem hitiem un fantastisku noskaņu rūpējas dīdžeji no Latvijas – Dj Nils, DJ Erminass, DJ Andrez, DJ Deila un DJ LevelUp, BNN ietvaros kruīzā varēsiet baudīt arī grupas Jauna diena uzstāšanos un klusāko skaļāko ballīti Silent Disco. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »  
Prāta spēles uz kuģa
28.04.
Vēlaties pārbaudīt erudīciju, uzzināt ko jaunu un, iespējams, izcīnīt Baltijas jūras kausu? Vai labi pavadīt laiku kopā ar draugiem? Prāta spēļu kruīzs ar kuģi Romantika ir domāts tieši Jums. Atbildiet uz āķīgiem jautājumiem komandā, kas sastāv no 4–6 dalībniekiem. Prāta spēles izklaidē, rosina domāšanu un saliedē cilvēkus – pievienojieties arī Jūs! Sadarbībā ar Prāta spēles. Papildu informācija par īpašo kruīzu un dalības pieteikšana šeitPirkt ceļojumu »
L’OFFICIEL Latvija bērnu modes kruīzs
02.05.
Aicinām doties neaizmirstamā bērnu modes kruīzā ar kuģi Romantika kopā ar glancēto žurnālu L'Officiel. Modes festivāla programmas ietvaros būs iespēja vērot modes skates no vadošajiem bērnu apģērbu zīmoliem, piedalīties meistarklasēs un iegūt daudz jaunu draugu, emociju un zināšanu. Šis festivāls būs interesants kā bērniem, tā arī vecākiem. Organizators: L'Officiel Newsletter Kids un Club Chic privilēģiju karte. Uz tikšanos kruīzā! Pirkt ceļojumu »
Kruīzs ar pārgājienu
03.05.
Ja vēlaties iepazīt Stokholmu prom no ielām, prom no steigas, prom no centra, ejot pārgājienā pieredzējuša vadītāja pavadībā, tad šis kruīzs ar kuģi Isabelle ir domāts Jums. Arī vakara gaitā uz kuģa būs iespēja smelties iedvesmu un iegūt noderīgas zināšanas pārgājienu stāstu un bilžu vakarā. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar pārgājienu speciālistu Mārtiņu Kalnbērziņu no Hiking in Latvia. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu » 
Baltā galdauta svētku brančs uz Romantika
04.05. 
Pasākums notiek, kamēr kuģis atrodas Rīgas ostā. Gaidot Latvijas simtgadi, aicinām Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā kopā ar saviem tuvajiem svinēt Baltā galdauta svētkus uz kuģa Romantika. No plkst. 12:00 līdz 15:00 sanāciet kopā ar ģimeni, draugiem, kaimiņiem, paziņām un baudiet svētku branču kuģa restorānā. Baltiem galdautiem klāti galdi, gardi ēdieni, lieliska atmosfēra un iespēja būt kopā. Atklājiet vairāk » Pieteikties šeit »  
Māmiņdienas kruīzs
13.05.
Māmiņas un mazos ceļotājus aicinām doties nu jau par labu tradīciju kļuvušajā Māmiņdienas kruīzā ar kuģi Isabelle. Mēs parūpēsimies gan par īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu, gan par to, lai ceļojums ar mazajiem būtu lielisks piedzīvojums ikvienam. Spēles un rotaļas, dziesmas un dejas, bērnu smiekli un mīļas bučas. Un tas viss maija skaistāko svētku svinību laikā Māmiņdienas kruīzā. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »   
Velokruīzs velomāniem
18.05.
Vēlaties lieliski pavadīt laiku kopā ar citiem velosporta, aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida piekritējiem, tad Velokruīzs ir domāts tieši Jums. Mēs parūpēsimies par dažādiem pārsteigumiem un īpašām aktivitātēm uz kuģa un Stokholmā. Dodieties Velokruīzā un ņemiet velosipēdu līdzi bez maksas. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar ekspertiem no veikala Gandrs. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu » 
Spec cena! Skriešanas kruīzs
15.06.
Ja Jums patīk piedalīties maratonos un sacensībās, mīlat skriet un piekopjat sportisku dzīvesveidu, tad aicinām doties īpašā Skriešanas kruīzā. Kruīza laikā uzziniet, vai kopīgiem spēkiem varam aizskriet līdz Stokholmai, kā pareizi stiprināt ķermeni pirms skriešanas un ko Jūs zināt par mežiem un takām. Jums ir iespēja arī apvienot ceļojumu ar dalību taku skrējienā Eco Trail Stockholm. Pasākuma organizators: Stirnu buks. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »