ĪPAŠIE KRUĪZI

Jauniešu kora Balsis koncerts
27.08. (ceļā uz Stokholmu ar Isabelle)
29.08. (
ceļā uz Rīgu ar Romantika)
Jauniešu koris Balsis un diriģents Ints Teterovskis aicina uz skaistiem koncertiem Baltijas jūrā. Dodieties kruīzā 27.08. ar Isabelle vai kruīzā 28.08. ar Romantika. Balsis ir viens no vadošajiem Latvijas koriem, kas šogad svin 30 gadu jubileju. Koncerti Baltijas jūrā noslēdz 7 gadus ilgušo projektu Daugavas Balsis. Pasākuma organizators: Jauniešu koris Balsis. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »
Zinību svinību pasākums krastā 
01.09.
Uz Romantika no plkst. 12:00 līdz 15:00, kamēr kuģis atrodas Rīgas ostā. Atzīmējiet Zinību dienu, kurā dāvinām Jums prieku – Brazīlijas cirka mākslinieku šovu un akrobātisko triku darbnīcu bērniem, dejas kopā ar Loti, sejiņu apgleznošanu, brāļu Grīnbergu bungu trio priekšnesumu, gardas uzkodas, svētku torti un katram skolēnam pārsteiguma dāvanu. Zinību svinības bērniem, lai mācību gads tiek uzsākts ar smaidu sejā. Atklājiet vairāk » Rezervējiet šeit »
Zinību svinību ceļojums
01.09.
Uz Romantika kruīza laikā. Radiet īstus svētkus saviem bērniem – skolēniem un bērnudārza audzēkņiem – un, protams, visai ģimenei. Dodieties skaistā jūras ceļojumā uz Zviedriju un uzkrājiet prieku, smaidus, pozitīvas emocijas, kas noderēs mācību procesā gan bērniem, gan arī vecākiem. Zinību svinību ceļojums – skaists piedzīvojums ikvienam un, iespējams, jauna ģimenes tradīcija, ko atkārtot gadu no gada. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »
Tēva diena uz kuģa
08.09.
Lai tradīcijas dzīvotu, tās ir jākopj. Aicinām tēvus kopā ar ģimenēm doties īpašajā Tēva dienas kruīzā ar kuģi Isabelle, jo tieši Baltijas jūrā notiks foršākās Tēva dienas svinības. Mēs esam parūpējušies, lai uz kuģa būtu pārsteigumiem pilna atpūtas un izklaides programma gan lieliem, gan maziem. Ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas spējas un talantus dažādās jautrās spēlēs un uzdevumos. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu » 
Līnijdejas Baltijas jūrā
15.09.
Līnijdejas ir vienas no jautrākajām dejām, kuras var dejot visi un visur. Nav nozīmes, vai Jums ir vai nav deju partneris un cik daudz Jums ir draugu, galvenais ir vēlme dejot. Aicinām Jūs doties jautrā un atraktīvā ceļojumā un apgūt pirmos deju soļus no vairāku miljonu līnijdeju soļu kombinācijām. Pievienojieties arī Jūs līnijdeju piedzīvojumā uz kuģa Romantika. Viens, divi, trīs... aiziet! Pasākuma organizators: Kickin’starsPirkt ceļojumu » 
Silent Disco
22.09. un 13.10.
Neparastais deju pasākums Silent Disco uz Isabelle 22.09. un uz Romantika 13.10. Trīs diskžokeji vienā deju zālē vienlaikus spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos top 40 hitus un latviešu deju mūziku. Šīs būs skaļākās klusās ballītes Baltijas jūrā kopā ar DJ Brumo, DJ Deila, DJ Level Up, Dj Mart Inc un DJ Reverss. Jums ir tikai jāizlemj, ko vēlaties dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas dejām. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu »
Senioru kruīzs Baltijas jūrā
02.10.
Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Stokholmā dodieties īpašā ekskursijā kopā ar gidu un iepazīstiet šo Skandināvijas zemi. Pozitīvām emocijām bagātais Senioru kruīzs radīs prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās. Atklājiet vairāk »
Ballīte ar grupu Lustīgais Blūmīzers
02.10.
Grupas Lustīgais Blūmīzers atraktīvie muzikanti aicina uz kārtīgu ballīti Baltijas jūrā. Jau 22 gadus grupa savus klausītājus priecē gan ar tautā labi zināmām un iemīļotām, gan pašu sacerētām dziesmām. Grupas pastāvēšanas laikā ir izdoti 5 mūzikas albumi, un pavasarī klausītāji tika lutināti ar jaunu dziesmu Mums laika nepietiek. Dziedāsim un dejosim kopā, jo ballīte uz kuģa būs forša. Pirkt ceļojumu »
JZ Microphones komponistu konkurss
02.11.
Aicinām doties šajā īpašajā kruīzā un skatīt klātienē JZ Microphones komponistu konkursu – jaunie komponisti no Latvijas un citām Eiropas valstīm, skaņdarbu pirmatskaņojumi, aizraujoši priekšnesumi un radoša atmosfēra. Pasākumā uzstāsies jauni un talantīgi mākslinieki, kurus vērtēs žūrija un arī ceļotāji. Esiet starp pirmajiem, kas dzird un redz klātienē jaunās uzlecošās zvaigznes. Pasākuma organizators: Naked Music AgencyPirkt ceļojumu »