ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

pirkt ceļojumu

SENIORU KRUĪZS

KRUĪZS: 01.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Aicinām Jūs skaistā un patīkamiem iespaidiem bagātā Senioru kruīzā, lai kopā atzīmētu Starptautisko senioru dienu, baudītu pasakainu jūras ceļojumu un klātienē skatītu rudens rotā ietērpto Zviedriju. Jūs priecēs senioriem veltīta programma ar īpašo viesi, mūziķi Ivaru Pētersonu un pavadošo grupu, kā arī jautra dejošana un dziedāšana ar grupu Dabasu Durovys. Stokholmā izbaudiet ekskursiju uz Zviedrijas Vēstures muzeju un Etnogrāfijas muzeju. Jūras ceļojums būs pozitīvu emociju piepildīts, radot prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās. Tā ir lieliska iespēja atpūsties no ikdienas un radīt svētkus sev, ģimenei un draugiem. Pievienojieties jūras ceļojumam – pozitīvu emociju un dzīvesprieka piedzīvojumam.
uzzini vairāk
pērc kruīzu

IVARA PĒTERSONa KONCERTS

KRUĪZS: 01.10.
PASĀKUMS: 01.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Ivars Pētersons plašākai sabiedrībai zināms arī kā latviešu Elvis Preslijs. Viņš kopā ar grupu izpilda dziesmas rokenrola un rokabilly stilā, popularizējot leģendārās ASV rokzvaigznes mūziku. Viņš repertuārā iekļauj populāras un klausītāju iemīļotas pagājušā gadsimta piecdesmito un sešdesmito gadu dziesmas, sākot no liriskām mīlas balādēm līdz pat rokenrola klasikai.
pērc kruīzu

DABASU DUROVYS KONCERTS

KRUĪZS: 01.10.
PASĀKUMS: 01.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Dabasu Durovys ir 2006. gada sākumā Daugavpilī izveidota Latvijas rokgrupa. Dabasu Durovys ir viena no pirmajām un nedaudzajām grupām, kas sāka dziedāt rokmūziku latgaliešu valodā. Dabasu Durovys izdevusi četrus studijas albumus un uzstājusies daudzos festivālos arī ārpus Latvijas. Lielākā daļa dziesmu tekstu ir latgaliešu valodā, taču atsevišķas dziesmas tiek izpildītas latviešu un angļu valodā.
pērc kruīzu

CELLAR CAT KONCERTS

KRUĪZS: 03.10.
PASĀKUMS: 03.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Koncertā uz kuģa uzstāsies Rīgā dibinātā grupa Cellar Cat, kas spēlē indie un alternatīvo roku. Viņi ir izveidojuši savu skanējumu, apvienojot 90. gadu Lielbritānijas roku ar mūsdienīgas popmūzikas un roka tendencēm. Cellar Cat dziesmas ir skanējušas radio un dažādos festivālos gan Latvijā, gan ārzemēs. Dodies kruīzā un baudi labu mūziku.
pērc kruīzu

SILENT DISCO

KRUĪZS: 04.10. 
KUĢIS: ISABELLE

Izbaudi vakara ballīti neparastajā Silent Disco stilā. Tas ir jautrākais pasākums Baltijas jūrā, kurā vairāki DJ vienā deju zālē spēlēs dažādu žanru mūziku – uzliec bezvadu austiņas, izvēlies mūziku un ļaujies dejām.
pērc kruīzu

EKSKLUZĪVI. Tony Vincent (ASV)
God Save the Queen!

KRUĪZS: 11.10.
PASĀKUMS: 12.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Veltījums grupas Queen mūzikai, Tallink 30. jubilejai un kuģa Baltic Queen desmitgadei ar īpašo viesi, populāro dziedātāju un aktieri, daudzu slavenu mūziklu galveno varoni Tony Vincent.
Ceļo kruīzā un dziedi līdzi leģendārajām grupas Queen roka melodijām, kuras izpildīs Tony Vincent, Tanja Mihhailova, Gerli Padar un grupa Showstoppers. Ceļotājus īpaši priecēs Tony Vincent uzstāšanās, jo šis mākslinieks ir spēlējis vadošās lomas Broadway un West End mūziklos, uzstājies kopā ar grupu Queen karalienes Elizabetes II valdīšanas 50 gadu jubilejā. Tāpat Tevi pārsteigs Igaunijas dziedātājas Tanja Mihhailova un Gerli Padar, kuras abas ir piedalījušās dažādos mūziklos un pārstāvējušas savu valsti Eirovīzijas dziesmu konkursā.

TRANZĪTS KONCERTS

KRUĪZS: 18.10.
PASĀKUMS: 18.10.
KUĢIS: ISABELLE

Tranzīts ir viens no vecākajiem latviešu deju mūzikas projektiem, kurš nākamgad atzīmēs 25 gadu jubileju kopš pirmā albuma Paralēlās pasaules iznākšanas. Tranzīts pastāvēšanas laikā ir aktīvi koncertējis gan Latvijā, gan arī Lielbritānijā un Īrijā. Grupa izdevusi 8 studijas albumus. Mūzika, dziesmu teksti un vokāls ir Ralfa Rubeņa pārziņā. Par dejām, horeogrāfiju un publikas izklaidēšanu gādā Edijs Aleksejevs un Gunārs Ambergs.
pērc kruīzu

SKOLĒNU BRĪVDIENU KRUĪZI

KRUĪZS: 18.10.–25.10.
KUĢIS: ROMANTIKA, ISABELLE

Skolēnu brīvdienās grib atpūsties visi – skolēni un skolotāji, vecāki, brāļi un māsas. Dodieties kruīzā un piedzīvojiet 40 LAIMĪGĀS STUNDAS ar lielisku izklaidi un patīkamu atpūtu visai ģimenei. Uz kuģa Isabelle būs Prāta spēļu kruīzs, īpašs Kendama pasākums un cirka mākslinieku dueta Lisa un Callum priekšnesums, uz kuģa Romantika – kruīzs ar robotu skolu ROBO HUB un ekstrēmās velo un moto komandas Green Trials paraugdemonstrējumi. Kruīzā uzņemiet jautrāko ģimenes foto, mielojaties ar gardiem ēdieniem kuģa restorānos un baudiet kopīgu iepirkšanās prieku kuģa veikalā. Vērojiet krāšņas vakara šovu izrādes un laimējiet vērtīgas balvas loterijā. Mazāko ceļotāju labsajūtai uz kuģa pieejama arī rotaļu istaba ar bumbiņu jūru, un viņus izklaidēs arī Tallink uzticamā draudzene Lote.

Prāta spēles

KRUĪZS: 18.10.
KUĢIS: ISABELLE

Vēlies pārbaudīt savu erudīciju kopā ar draugiem un iegūt Baltijas jūras kausu? Ja tā, tad Prāta spēļu kruīzs ir domāts tieši Tev. Šajā ceļojumā piedalies izklaidējošā erudīcijas komandu spēlē un atbildi uz āķīgiem jautājumiem. Prāta spēles izklaidē, rosina domāšanu un saliedē cilvēkus. Ieteicamais komandas dalībnieku skaits ir 4 līdz 6 personas. Piesaki savu komandu pie pasākuma organizatoriem Prāta spēles.
pērc kruīzu

KRUĪZS AR ROBO HUB

KRUĪZS: 21.10. un 23.10.
KUĢIS: ROMANTIKA

Kruīzos uz Stokholmu bērni varēs piedalīties interesantās robotikas nodarbībās, kā arī uzspēlēt īstu robotu futbolu. Robotikas skola ROBO HUB ir vadošā robotikas skola Latvijā bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Modelējot un konstruējot, bērni iemācās loģiski un radoši domāt, kas noderēs turpmākajā dzīvē.
pērc kruīzu

Kendama Jam Session Baltijas jūrā

KRUĪZS: 22.10.
KUĢIS: ISABELLE

Kendama mīļotāju, cienītāju un interesentu burziņš. Garlaicību atstāj mājās un nepalaid garām lielāko Kendama pasākumu. Paraugdemonstrējumi, apmācības un sacensības, jo kopā ar mums ceļojumā dosies un ar savām zināšanām dalīsies Kendama krusttēvs Baltijā – Ke Ke Kendama dibinātājs Ingus Rutulis, kā arī Mr. Pirmais Līgā jeb ROACH. Aicināti visi, kuri jau pārvalda Kendama trikus, vai arī tikai sāk tos apgūt.
pērc kruīzu

Lotes vārdadiena kopā ar draugiem

KRUĪZS: 05.11.
KUĢIS: ISABELLE

Bērni būs mīļi gaidīti Lotes vārdadienas svinību kruīzā, kur Lote kopā ar draugiem uzburs jautrāko svētku ballīti. Lotes vārdadienas kruīzā Tevi gaida interesantas spēles, rotaļas, dziesmas un dejas. Īpašs pārsteigums būs arī visām Lotes vārda īpašniecēm. Pievienojies svinībām arī Tu!
pērc kruīzu

Svini Latviju

KRUĪZS: 01.11.–30.11.
KUĢIS: ROMANTIKA, ISABELLE

Novembrī sirsnīgi, ar lielu mīlestību un himnas dziedāšanu svinēsim Latvijas 101. dzimšanas dienu uz kuģiem Isabelle un Romantika. Svētku mēnesī dodies skaistā jūras ceļojumā ar prieku un lepnumu par mūsu mīļo Latviju un baudi plašās atpūtas iespējas uz kuģa ar dejām un mūziku, krāšņām šova izrādēm un citām aizraujošām izklaides iespējām.

SVINI LATVIJAS DZIMŠANAS DIENU AR GRUPU IĻĢI

KRUĪZS: 15.11.
PASĀKUMS: 15.11.
KUĢIS: ISABELLE

Svini Latvijas 101. dzimšanas dienu kopā ar grupu Iļģi kruīzā uz Stokholmu. Grupas Iļģi Valsts svētku programma priecēs gan mazos, gan lielos ceļotājus. Skanēs arī jau zināmas un iemīļotas dziesmas. Grupa Iļģi dibināta 1981. gadā un ir starptautiski atzīta latviešu mūzikas grupa, kura spējusi radīt atmiņā paliekošu, īpašu skanējumu, saviem klausītājiem tulkojot seno vēstījumu mūsdienīgā, dinamiskā valodā.
pērc kruīzu

SVINI LATVIJAS DZIMŠANAS DIENU AR GRUPU DAGAMBA

KRUĪZS: 16.11.
PASĀKUMS: 16.11.
KUĢIS: ROMANTIKA

Grupa DAGAMBA apvieno dažādas muzikālās kultūras, veidojot unikālu un spēcīgu skanējumu. Viņu izpildījumā ir dzirdams klasiskās mūzikas, roka un popmūzikas sajaukums. Programmā skan tādu komponistu kā Mocarta, Vivaldi, Čaikovska, Prokofjeva un Bēthovena darbi, kā arī citu mūzikas šedevru melodijas – Rammstein, Led Zeppelin, kā arī mūzika no filmām Zvaigžņu kari un Troņu spēles.
pērc kruīzu

HAMELEONI KONCERTS

KRUĪZS:22.11.
PASĀKUMS: 22.11.
KUĢIS: ROMANTIKA

Baudi daudzu klausītāju iemīļotās grupas Hameleoni 20 gadu jubilejas koncertu Pērles & Dimanti. Tā būs ballīte uz kuģa, kurā skanēs visu laiku populārākās grupas Hameleoni dziesmas, kā arī pirmatskaņojumi. Kopā ar solistiem Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs arī pavadošā sastāva mūziķi. Grupa Hameleoni savas darbības laikā koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs un izdevusi piecus studijas albumus.
pērc kruīzu

SILENT DISCO

KRUĪZS: 29.11.
KUĢIS: ISABELLE

Izbaudi vakara ballīti neparastajā Silent Disco stilā. Tas ir jautrākais pasākums Baltijas jūrā, kurā vairāki DJ vienā deju zālē spēlēs dažādu žanru mūziku – uzliec bezvadu austiņas, izvēlies mūziku un ļaujies dejām.
pērc kruīzu

BĒRNU EGLĪTE UZ KUĢA RĪGĀ

PASĀKUMS: 08.12.
KUĢIS: ROMANTIKA

Pārsteidz savus mīļos bērnus ar Ziemassvētku svinībām no plkst. 12:30 līdz 15:00 uz kuģa Romantika, kamēr tas atrodas Rīgas Pasažieru ostā. Tur klātesošos priecēs jautra spēļizrāde "Ziemassvētki Grinča stilā". Bērnu eglītē varēs satikt Ziemassvētku vecīti, saņemt jauku dāvanu, piedalīties aizraujošās spēlēs, apmeklēt rotaļu centru, piedzīvot prieku bumbiņu jūrā, mieloties ar uzkodām un našķiem. Šajā pēcpusdienā kopā pavadītais laiks būs sirsnīgs un jautrs piedzīvojums, gaidot gada visskaistākos svētkus.
uzzini vairāk

JAUNGADA KRUĪZI

KRUĪZS: 30.12., 31.12.
KUĢIS: ROMANTIKA, ISABELLE

Svinīgi sagaidi 2020. gadu ar īpašu svētku programmu gada maģiskākajā naktī. Vēro krāšņas šovu izrādes, dejo un dziedi dzīvās mūzikas un dīdžeju pavadībā. Baudi visu gardāko, ko svētkos sarūpējis kuģa šefpavārs. Laimē satriecošas balvas lielajā svētku loterijā.