ĪPAŠIE DATUMI

Mēs katru dienu Tev piedāvājam plašu atpūtas un izklaides programmu, kurā vari izvēlēties sev tīkamāko. Dzīvā deju mūzika, diskotēka, karaoke, šova izrādes, loterija, atpūta saunā, kā arī mazākajiem ceļotājiem tikšanās ar suņu meiteni Loti, spēles, jautrība bumbiņu baseinā un citi pārsteigumi. Un tas viss ir katrā jūras ceļojumā. Šeit Tu vari skatīt īpašos datumus, kuros jūras ceļojuma programma ir papildināta ar tematiskiem kruīziem, speciāliem pasākumiem un vietējo un starptautisko ansambļu un viesmākslinieku koncertiem,
kā arī dažādus īpašos pasākumus, kas tiek organizēti, kamēr kuģis atrodas krastā.

pirkt ceļojumu

Svinam Latviju
01.–30.11.

Latvijas valsts simtgadi svinēsim arī mēs uz kuģiem Isabelle un Romantika. Svētku kruīzos novembrī dejosim, svinēsim un priecāsimies. Novembra sākumā visus izklaidēs rokmūziķis Fēlikss Ķiģelis ar grupu, bet nedēļu vēlāk notiks Lielie sadziedāšanās svētki - kopā ar jauniešu kori Balsis izdziedāsim visiem zināmās latviešu dziesmas, kā arī ikviens varēs piedalīties karaoke kopā ar Frīdi. Svētku mēneša turpinājumā par muzikālu baudījumu rūpēsies Antra Stafecka un Otra Puse, grupa Elektrofolk, bet deju solī visus aicinās griezties neparastie deju pasākumi Silent Disco.
ATKLĀJ VAIRĀK → PĒRC KRUĪZU →

Melnās piektdienas iepirkšanās kruīzs
22.11.

Black Friday jeb Melnā piektdiena – gada lielākā un izdevīgākā iepirkšanās ir klāt. Dodies kruīzā ar kuģi Isabelle un izmanto Black Friday patīkamās atlaides uz kuģa un neticami izdevīgas cenas Stokholmā. Šoreiz pilnīgi visām kuģa veikalos esošajām precēm būs spēkā 20% atlaide, izņemot tabakas izstrādājumus. Atlaides kuģa veikalos būs spēkā 23.11. no plkst. 09:00 līdz plkst 11:30 un no plkst. 18:00 līdz plkst. 24:00 (pēc Latvijas laika). Šī ir Tava labākā iespēja lieliskiem pirkumiem kopā ar Tallink.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU → 

Silent Disco
30.11.

Piedzīvo skaļāko klusāko ballīti Baltijas jūrā. Dodies īpašā kruīzā ar kuģi Isabelle un piedalies pavisam neparastajā Silent Disco pasākumā. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 skaņdarbiem un latviešu deju mūziku. Tev tikai jāizlemj, ko vēlies dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas azartiskām dejām.
Atklāj vairāk → PĒRC KRUĪZU →

IVARS PĒTERSONS
07.12.

Uz kuģa Isabelle uzstāsies dziedātājs Ivars Pētersons, kurš plašākai sabiedrībai zināms arī kā latviešu Elvis Preslijs. Viņš kopā ar grupu izpilda dziesmas rokenrola un rokabilly stilā, popularizējot leģendārās ASV rokzvaigznes mūziku. Šis gads latviešu mūziķim ir īpašs, jo viņš atzīmē savu 50 gadu jubileju un repertuārā iekļauj populāras un klausītāju iemīļotas pagājušā gadsimta piecdesmito un sešdesmito gadu dziesmas, sākot no liriskām mīlas balādēm līdz pat rokenrola klasikai.
PĒRC KRUĪZU →

BĒRNU EGLĪTE UZ KUĢA RĪGĀ
08.12.

Pārsteidz savus mīļos bērnus ar Ziemassvētku svinībām no plkst.12:30 līdz 15:00 uz kuģa Isabelle, kamēr tas atrodas Rīgas Pasažieru ostā. Tur klātesošos priecēs jautra spēļizrāde "Lācis, kam Ziemassvētkos nenāca miegs". Bērnu eglītē visi varēs satikt Ziemassvētku vecīti, saņemt jaukas dāvanas, piedalīties aizraujošās spēlēs, apmeklēt rotaļu centru, piedzīvot prieku bumbiņu jūrā, mieloties ar uzkodām un našķiem. Tikmēr vecāki varēs izmantot unikālu iespēju un sagādāt jaukas Ziemassvētku dāvanas kuģa veikalā, kas būs atvērts pasākuma laikā. Šajā pēcpusdienā kopā pavadītais laiks būs sirsnīgs un jautrs piedzīvojums, gaidot gada visskaistākos svētkus.
ATKLĀJ VAIRĀK → PIESAKIES ŠEIT →

Opus Pro
14.12.

Uz kuģa Isabelle pasažierus īsi pirms Ziemassvētkiem priecēs Latvijas hardroka leģenda un mīlas rokeri – grupa Opus Pro. Mūziķi izpildīs visu laiku labākās dziesmas no ilgās pastāvēšanas vēstures. 20. gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados Opus Pro dziesmām dziedāja līdzi teju visi – tā bija viena no populārākajām latviešu grupām, kuras radītā mūzika neatstāj vienaldzīgos arī šobrīd. Leģendāras ir grupas dziesmas – Es un Tu, Rozā lietus, Mīļā, Dzimene, Šonakt.
PĒRC KRUĪZU →

Jaungada kruīzi
30.12. un 31.12.

Gada nogalē dodies jūras ceļojumā un tver 40 LAIMĪGĀS JAUNGADA STUNDAS gada dzirkstošākajā naktī uz kuģiem Baltijas jūrā. Ļaujies spilgtai svētku ballei, burvīgām gadu mijas šova izrādēm un dejām dzīvās mūzikas un dīdžeju pavadībā. Piedalies īpašā svētku loterijā un sagaidi brīnumainu pārsteigumu. Ceļo 30.12. ar kuģi Isabelle vai 31.12. ar kuģi Romantika un piedzīvo īpašas Jaungada svinības arī Tu.
Atklāj vairāk → Pērc kruīzu →

2019. gada īpašie datumi

Kruīzs Svinēsim brīvību
15.02.

16. februāris lietuviešiem ir īpaša diena, jo šajā datumā 1918. gadā tika pieņems Lietuvas valsts neatkarības akts. Svinēsim brīvību savādāk, svinēsim to uz kuģa Romantika. Dejo lietuviešu tautas mūzikas pavadībā ar ansambli Siaudela, dziedi lietuviešu iemīļotas dziesmas uz karaoke skatuves, piedalies radošajās darbnīcās, iepazīsti tautas dziesmas. Baudi gardus ēdienus restorānos, vēro pasakainos Baltijas jūras skatus un pavadi prieka pilnu dienu Stokholmā. Ņem līdzi ģimeni, draugus un dodies brīnišķīgā jūras ceļojumā.
PĒRC KRUĪZU →

Skolēnu brīvdienu kruīzi
08.–15.03.

Tavas labākās skolēnu brīvdienas sākas ar priecīgu jūras ceļojumu uz Stokholmu skolēnu 40 LAIMĪGAJĀS STUNDĀS kopā ar savējiem. Smelies enerģiju, spēku un iedvesmu jaunam mācību cēlienam, ļaujies smiekliem un jautrībai uz mūsu kuģiem Isabelle un Romantika. Izklaidējies, uzņem selfijus, dejo līdz spēku izsīkumam, dziedi mīļākās dziesmas karaokē un izvēlies iecienītākos saldumus veikalā. Karaliskajā Stokholmā būs skaistiem piedzīvojumiem piepildītas ekskursijas. Ceļo pats un ņem līdzi draugus, jo kopā vienmēr jautrāk un laimīgāk.
PĒRC KRUĪZU →

Deju kruīzs
09.03.

Piedzīvo lietuviešu deju kruīzu uz kuģa Romantika. Būs jautri visiem – gan tiem, kas dejo ikdienā profesionāli, gan tiem, kam dejošana ir sirdslieta brīvajā laikā. Dodies brīnišķīgā jūras ceļojumā un jaunā piedzīvojumā. Parādi sevi un satiec citus. Pavadi lielisku dienu Stokholmā un iepazīsti iedvesmojošo Zviedrijas galvaspilsētu.
PĒRC KRUĪZU →