ĪPAŠIE KRUĪZI

Lotes dzimšanas diena uz kuģa
24.07.
Tallink draudzene suņu meitene Lote svin savu dzimšanas dienu un ielūdz ciemos mazos un lielos draugus. Uz Isabelle īstā kuģa ballītē Jūs sagaida jautras rotaļas, daudz smieklu, pozitīvu emociju, prieka un, protams, gardā dzimšanas dienas torte. Mazākie ceļotāji aicināti ceļojumā ņemt līdzi savu zīmējumu par tēmu “Es un Lote” un uzdāvināt to Lotei dzimšanas dienā. Atklājiet vairāk » Pirkt ceļojumu » 
Uz simtgades viļņa
28.07.
Simtgades ceļojošā karoga pacelšana, deju kolektīvu priekšnesumi un latviešu mūziķu koncerti – pievienojieties arī Jūs Eiropas Latviešu kongresa dalībnieku simboliskā maršrutā uz Latvijas simtgadi. Uz kuģa Isabelle pirmajā Eiropas Latviešu kongresā dažādu nozaru profesionāļi strādās pie Latvijas "Simtgades ceļa kartes”, kas apkopos starptautiskas pieredzes atziņas un iniciatīvas Latvijas izaugsmei dažādās jomās. Pasākuma organizators: Eiropas Latviešu kongress. Pirkt ceļojumu » 
Senioru kruīzs Baltijas jūrā
02.10.
Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Stokholmā dodieties īpašā ekskursijā kopā ar gidu un iepazīstiet šo Skandināvijas zemi. Pozitīvām emocijām bagātais Senioru kruīzs radīs prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās. Pirkt ceļojumu »