Tēva diena uz kuģa

07.09.

Lai tradīcijas dzīvotu, tās ir jākopj. Aicinām tēvus kopā ar ģimenēm doties īpašajā Tēva dienas kruīzā ar kuģi Isabelle, jo tieši Baltijas jūrā notiks foršākās Tēva dienas svinības. Mēs esam parūpējušies par pārsteigumiem pilnu atpūtas un izklaides programmu visai ģimenei.

Ceļojuma laikā ikvienam būs iespēja iemācīties un uzspēlēt:
Ufogolf disku golfs ir līdzīgs tai spēlei, ko bērnībā spēlējām pludmalē. Šoreiz lidojošais šķīvītis jāielidina grozā. Cornhole ir vienkārša, bet ļoti azartiska spēle, kura ir populāra Amerikā. Spikeball ir dinamiska spēle visai ģimenei, kura ir ātri apgūstama, un tūlītēja jautrība garantēta. KanJam. Izklausās aizraujoši. Kas šī ir par spēli? Ceļo un uzzini.
Alfarobot ir lielākā robottehnikas skola Latvijā, kurā ar unikālu Lego konstruktoru palīdzību ļauj konstruēt robotus dažāda vecuma bērniem sākot no pašiem mazākajiem, kam saistošāki ir spēles elementi un Lego klucīšu savienošana, līdz pat pusaudžiem, kas labprāt veido sarežģītākus robotus. Bērni, liekot šiem robotiem kustēties, apgūst arī programmēšanas pamatus. Pieredze rāda, ka interesanti ir arī pieaugušajiem.
Bērnu futbola skola Future Football Latvia rūpēsies par īpašām atmiņām Tēva dienas ceļojumā. Futbols mūsdienās ir ne tikai spēles un treniņi. Tie ir arī atraktīvi pasākumi, kuros nav īpašas nozīmes tam, kurš būs uzvarētājs.
MagMaster magnētu konstruktora eksperti aicinās vērot šovus ar trikiem un nodrošinās iespēju arī pašiem izmēģināt magnētu konstruktoru, kā arī citas bērnu attīstošās rotaļlietas darbībā.
Solid Wood Gifts izaicinās ikvienu sacensties, kurš ātrāk saliks Hakeru puzli un uzbūvēs augstāko Alfrēdu piramīdu.

Ekskluzīvi Stokholmā. Tēva dienas kruīza dalībniekiem esam sarūpējuši īpašo ekskursiju visai ģimenei ar cenā iekļautu transfēru un ieejas biļetēm zinātnes un izklaides parkā Tom Tits Experiment. Izmanto šo iespēju un par ļoti SPEC CENU uzzini, piedzīvo un veic pats vairāk nekā 600 dažādus eksperimentus. Īpašo piedāvājumu skati šeit

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pirkt ceļojumu

 

EKSKURSIJA UZ TOM TITS EXPERIMENT

EKSKURSIJA UZ TOM TITS EXPERIMENT

Kopā ar ģimeni dodies uz Tom Tits Experiment – zinātnes un izklaides parku, kas piedāvā vairāk nekā 600 eksperimentus, kas būs interesanti kā bērniem, tā viņu vecākiem. Daudzie un dažādie eksperimenti ļaus labāk izprast jaunākās tehnoloģijas, fizikas un matemātikas likumus, ģeogrāfiju, bioloģiju, cilvēka uzbūvi, ilūzijas fenomenu un daudz ko citu. Varēsi uzzināt un ieraudzīt, kā veidojas viesuļvētra, kā darbojas Bermudu trijstūris, kā agrāk tika skalots zelts. Un svarīgākais, ka visus šos eksperimentus varēsi veikt pats.

UZZINI VAIRĀK
SIMPLE MAN

SIMPLE MAN

Īpašs svētku koncerts par godu Tēva dienai. SIMPLE MAN - jauna rokgrupa, kura spēlē profesionālu un kvalitatīvu rokmūziku, plaši zināmus un populārus koverus. Lai arī grupa ir jauna, tās dalībniekiem ir liela pieredze mūzikā, uzstājoties citos kolektīvos. Viņi muzicē ar lielu prieku un degsmi. Mūzika ir viņu aicinājums, hobijs, sirdslieta un veids, kā viņi vislabprātāk komunicē ar klausītāju.