Uzmanību!

Ņemot vērā, ka Latvijas Slimību un profilakses kontroles centrs paplašināja to valstu sarakstu, kuros 14 dienu kumulatīvais Covid-19 saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 16, iekļaujot tajā arī Somiju, visiem pasažieriem, kas ceļoja maršrutā Rīga-Helsinki-Rīga, atgriežoties Latvijā, jāaizpilda apliecinājums, ka, ierodoties Latvijā, ievēros valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 
Papildus šim apliecinājumam, pasažieriem, kas 25.09.2020. ceļoja ar kuģi Romantika, atgriežoties Latvijā, jāievēro 10 dienu pašizolācija.

Tallink aicina būt atbildīgiem un saudzēt sevi un citus!  

 

IZMAIŅAS MARŠRUTĀ RĪGA-HELSINKI
No 28.09.2020. līdz oktobra beigām tiek pārtraukta kuģa Baltic Queen satiksme maršrutā Rīga-Helsinki. Pēdējais reiss no Rīgas uz Helsinkiem ar kuģi Baltic Queen notiks 26.09.2020. 
 
Ar visiem pasažieriem, kas ir veikuši rezervācijas ceļojumam, Tallink sazināsies personiski. 
Vēršam uzmanību, ka mēs šobrīd saņemam ievērojami vairāk pieprasījumu no klientiem. Atvainojamies, ka atbildes uz Taviem jautājumiem aizņem ilgāku laiku nekā ierasti.
Pateicamies par sapratni! Mēs darām labāko, lai palīdzētu.
 
IEROBEŽOJUMI  CEĻOJUMIEM UZ SOMIJU
No 28.09.2020. maršrutā Helsinki-Tallina ceļojumi atļauti tikai darba vajadzībām. Ar ceļošanas ierobežojumiem uz un no Somijas var iepazīties šeit.
26.09. un 27.09.2020. Latvijā no Somijas var atgriezties, izmantojot kuģu Star un Megastar satiksmi maršrutā Helsinki-Tallina. 

CEĻO DROŠI - UZ STOKHOLMU AR KUĢI

atklāj vairāk

DĀVANU KARTE

atklāj vairāk

KRAVU PĀRVADĀJUMI

atklāj vairāk