Helsinki

Uzcelta uz pussalām un salām Baltijas jūras krastā, Helsinki ir īsta jūras pilsēta. Helsinki smaržo pēc jūras, bet ostās ir nemainīgs troksnis no ienākošajiem un izejošajiem kuģiem. 
Pilsēta maina savu izskatu atkarībā no sezonas un valdzina ar savu skaistumu. Pilsētas centrs ir ar viegli jaušamu Parīzes gaisotni. Pastaigājieties zem parka kokiem un iepērcieties modernos veikalos. Helsinki piedāvā neierobežotas atpūtas un izklaides iespējas. Helsinkos ir lieliski muzeji, skaistas baznīcas, gleznaini parki, opera un interesantas vēsturiskas vietas. Pilsētas skaistie parki un piekrastes salas ir populāras atpūtas vietas arī vietējo cilvēku vidū. 

Uzziniet vairāk par sabiedrisko transportu Helsinkos »
Uzziniet vairāk par Somiju »

1 ceļojums = 3 valstis »

Ko darīt Helsinkos?

EKSKURSIJA "IEPAZĪSTI HELSINKUS"

Labākais veids, lai redzētu, iepazītu un izpētītu Helsinkus, ir doties ekskursijā ar īpašajiem divstāvu autobusiem. Tie Jūs aizvedīs uz pilsētas ievērojamākajiem apskates un izklaides objektiem – Senāta laukumu, Temppeliaukio baznīcu, Olimpisko stadionu, Nacionālo muzeju, Parlamenta ēku, Mūzikas centru un daudziem citiem. Ekskursijas maršrutu skatiet šeit. Iegādājieties 24 stundu biļeti, kas darbojas pēc „hop–on/hop–off" (iekāp/izkāp) sistēmas, un izbraukājiet krustu šķērsu visu pilsētu. Ekskursijas laikā ir pieejams audiogids 10 dažādās valodās.

Ekskursija pieejama tikai vasaras sezonā.
 

Uzziniet vairāk →

HOTEL KÄMP

Viesnīca ir izvietota skaistā 19. gadsimta ēkā, kas atrodas Helsinku centrā blakus Esplanade Park. Viesnīca veiksmīgi sevī apvieno vēsturisku eleganci ar mūsdienu dzīvei neatņemamām lietām. Hotel Kämp par savu viesnīcu ir izvēlējušies karalisko ģimeņu pārstāvji, valstu vadītāji un pasaulslaveni mākslinieki.

 

Scandic Grand Marina

Piekrastes viesnīca, kas atrodas 500 metru attālumā no Uspenskas katedrāles, Prezidenta pils un Helsinku pilsētas centra. Numura cenā ir iekļauts bezmaksas bezvadu internets, kā arī saunas un trenažieru zāles apmeklējumi. 

Sokos hotel Presidentti

Viesnīca atrodas tikai 3 minūšu pastaigas attālumā no tirdzniecības centra Kamppi un 500 metru attālumā no Helsinku Centrālās stacijas.Viesnīcā pieejams iekštelpu baseins un sauna, kā arī bezmaksas interneta pieslēgums. Visi viesi saņem 10% atlaidi universālveikalā Sokos, kas atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā.

 

SCANDIC PAASI

Viesnīca Scandic Paasi ir tikpat krāšņa kā vēsturiskās personības, kas ir dzīvojušas šajā rajonā. Šīs modernās un individuālās viesnīcas interjerā variet vērot košus un rotaļīgus elementus. Viesnīca atrodas ļoti tuvu tūristu iecienītākajām vietām Helsinkos, piemēram, Helsinku katedrālei, tirgus laukumam, kā arī iepirkšanās centriem un restorāniem.

 

Atrakciju parks Linnanmäki

Viena no populārākajām izklaides vietām Helsinkos ir atrakciju parks Linnanmäki, kur ikviens var atrast sev tīkamu nodarbi. Linnanmäki ir lieliska izklaides un atpūtas vieta visai ģimenei.Dažādas atrakcijas, spēles, speciālās izklaides programmas, mājīgi restorāni un kafejnīcas darīs Jūsu kopīgi pavadīto laiku neaizmirstamu. 

Sea life

Netālu no Linnanmäki atrakciju parka atrodas ūdens pasaules muzejs Sea Life. Ienirstiet tropisku ūdeņu pasaulē vai iepazīstiet ziemeļu jūru iemītniekus. Caurspīdīgs stikla tunelis ļaus Jums izpētīt jūras faunu visā tās krāšņumā un daudzveidībā. Sea Life ūdens muzejā ir vairāk nekā 30 akvāriji, kuros mitinās aptuveni 100 dažādu sugu jūras dzelmju iemītnieki.
 

Zooloģiskais dārzs Korkeasaari 

Uz salas Korkeasaari Helsinku zooloģiskajā dārzā Jums ir iespēja doties ceļojumā apkārt pasaulei – no arktiskās tundras līdz tropiskajiem lietusmežiem, no kalnu virsotnēm līdz plašu purvāju klātiem līdzenumiem. Ceļojuma laikā Jūs iepazīsiet vairāk nekā 150 dzīvnieku sugu un 1000 augu veidu gan no Somijas, gan arī citām pasaules valstīm. Lai saglabātu šo dabas bagātību un daudzveidību, zooloģiskā dārza darbinieki saudzē aizsargājamās sugas un nodrošina tām dabisku vairošanās vidi.