Kruīzs ar pārgājienu Stokholmā

04.05.

Stokholmu var iepazīt arī citādi – dzīvespriecīgā pārgājienā. Jau otro gadu organizējam īpašu kruīzu pieredzējušu pārgājienu vadītāju pavadībā. Piedāvājums ir domāts tieši Tev, ja Tev patīk aktīvi pārgājieni, kuros nosoļot daudzus kilometrus. Piedāvājums ir Tev arī tad, ja pastaigu dabā izbaudi lēnā tempā. Kopā ar pārgājienu speciālistu Mārtiņu Kalnbērziņu no Hiking in Latvia un viņa komandu, dosimies prom no ielām, prom no steigas, prom no centra četras stundas garā piedzīvojumu pārgājienā piepilsētā. Šogad esam izplānojuši jaunu maršrutu, kas ļaus iepazīt Stokholmas dažādību. Nokļūsim nelielu ieliņu un privātmāju rajonos, soļosim cauri parkiem un mežiņiem, baudīsim pavasara dabu un vērosim jūras viļņošanos.
Kruīzs Baltijas jūrā ar pārgājienu Stokholmā ir ideāli piemērots gan individuāliem ceļotājiem, gan draugu kompānijai, gan ģimenēm ar bērniem. Ar pārgājiena plānu un maršrutiem visus dalībniekus iepazīstināsim uz kuģa ceļojuma laikā.

Vakara gaitā papildus kruīza izklaides programmai, būs iespēja smelties iedvesmu un iegūt noderīgas zināšanas, viesojoties pārgājienu stāstu un bilžu vakarā. Hiking in Latvia piedzīvojumu kontā ir daudz aizraujošu notikumu. Ir veikti neskaitāmi garo gabalu pārgājieni vairāku tūkstošu kilometru garumā. Ir kāpts kalnos un dzīvots mežos. Ir ceļots uz tālām zemēm un atrasts interesantais un aizraujošais tepat Rīgā un Latvijā. Par visu šo raibo piedzīvojumu kokteili un par svarīgo pārgājienos varēs uzzināt stāstu vakarā.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

Iegādājies kruīza ceļojumu internetā (ceļojums izvēlētās klases kajītē, iegādājoties visu kajīti) un sadaļā “Izklaide krastā” pievieno pakalpojumu “Pārgājiens Stokholmā kopā ar organizatoru no Hiking in Latvia”. Vai arī rezervē kruīzu un pārgājiena biļeti šeit (pieejamas arī dalītās vietas izvēlētās klases kajītē).

PIRKT CEĻOJUMU