Megastar

JAUNĀS PAAUDZES ĀTRGAITAS PRĀMJU SERVISS

Pilnīgi jauns un tik tikko no kuģu būvētavas piegādāts LNG ātrgaitas prāmis Megastar ir klāt! Līdz ar prāmi Megastar, kas būvēts tieši kursēšanai Tallina–Helsinki maršrutā, tiek ieviests jauns standarts ceļotāju komfortam un videi draudzīgiem tehniskiem risinājumiem.

Megastar ir 212,2 metrus garš ar 2 850 pasažieru vietām. Uz kuģa ir 7 dažādi restorāni, kafejnīcas un bāri, kuru dizainu ir veidojis pazīstamais somu dizainers Vertti Kivi. Kuģa veikals Travellers Superstore ir izvietots 2 klājos un aizņem 2 800 m2. Megastar piedāvā 3 dažādas ceļošanas klases – Star, komforta un biznesa klasi. Megastar savā pirmajā reisā devās 2017. gada 29. janvārī.

Megastar – radīts, lai būtu izcils!

JAUNS PAKALPOJUMS – SITTING LOUNGE

Sitting Lounge ir jauns koncepts ātrgaitas prāmju servisā – klusa un norobežota telpa ar ērtiem atzveltnes krēsliem, gluži kā lidmašīnas biznesa klasē. Uzziniet vairāk par citām ceļošanas klasēm →

 

AUTOKLĀJI UN GARĀŽAS VIETAS

Uz prāmja ir 2 līmeņu transportlīdzekļu organizācija, ļaujot pasažieru transportlīdzekļiem un lielām kravas vienībām uzbraukt un nobraukt no kuģa dažādos līmeņos. Tādejādi šis process ir kļuvis ātrāks un ērtāks.

 

 

DELIGHT BUFFET

Delight Buffet atrodas kuģa priekšgalā un var uzņemt līdz 400 ceļotājus, piedāvājot kvalitatīvas maltītes, kas piemērotas ikvienam. No rītiem šeit var ieturēt sātīgas brokastis, ceļojot pa dienu un vakaros – atklāt bagātīgo zviedru galda ēdienu piedāvājumu. Maltītes cenā ir iekļauti arī atspirdzinošie dzērieni, kafija, tēja, alus un vīns.

Interjers ir bagāts ar siltiem toņiem, koka virsmām, un to padara gaišāku violetās un tirkīza paklāju grafikas. No restorāna paveras elpu aizraujošs skats uz jūru.

Restorāns atrodas uz 9. klāja.

The Chef's Kitchen

The Chef’s Kitchen ir domāts nesteidzīgai ēdienu, dzērienu, atmosfēras un lieliskas kompānijas baudīšanai. Restorānā ir atvērtā tipa virtuve un patīkamas cenas. The Chef’s Kitchen ēdienkartē ikviens atradīs ar ko palutināt savas garšas kārpiņas.

Intīmās un greznās vides noskaņa ir panākta, izmantojot pieklusinātus krāsu toņus un apgaismojumu, kas fokusējas uz galda virsmām. Varš, tumša koksne un tonēts stikls ir galvenie materiāli, kas izmantoti šajā telpā.

Restorāns atrodas uz 9. klāja.

Fast Lane

Fast Lane piedāvā universālu atvērtā tipa virtuvi, kas sniedz ātru apkalpošanu ceļotājiem. Jūs ērti varat baudīt svaigus salātus un gaļas bumbiņas Skandināvu gaumē. Un līdz pat vakaram šefpavārs Jums pagatavos gardus hotdogus.

Vieglos toņos ieturētā telpa tā vien aicina tajā ienākt. Akcents ir uz paklāju krāsaino grafiku, burtiem dizainā un grafiskām flīzēm. Telpā izvietotie zaļie augi piešķir gaišumu un mājīgumu.

Restorāns atrodas uz 9. klāja.

BURGER KING®

Par prieku mūsu ceļotājiem, šis jau ir otrais ātrās ēdināšanas restorāns BURGER KING®, kas ir atvērts uz mūsu kuģiem. Ātrās ēdināšanas restorāna ēdienkartē ir tik populārie un iecienītie ēdieni – burgeri, kartupeļi frī, salāti, atsvaidzinoši dzērieni, piena kokteiļi un deserti. Ēdiena līdzņemšanas serviss dod pasažieriem arī iespēju baudīt maltīti citā sev ērtā vietā uz prāmja.

Restorāns atrodas uz 9. klāja.

Ēdienkarte

COFFEE & CO.

Coffee & Co ir industriāla dizaina kafejnīca, kas piedāvā augstākās klases kafiju, atspirdzinošos dzērienus, gardas smalkmaizītes un kūkas. Restorāns atrodas blakus kuģa informācijas centram uz 9. klāja.

Victory Bar

Victory Bar sporta iedvesmota atpūtas un socializēšanās vieta, kur var doties gan individuāli ceļotāji, gan arī tie, kas ceļo kompānijā. Šeit ir iespējams baudīt dažādus dzērienus, siltās sviestmaizes un aukstās uzkodas. Bārā ir izvietoti lieli TV ekrāni, lai varētu sekot līdzi dažādiem sporta pasākumiem, PAF spēļu automāti un spēļu istaba ar maksas arkādes spēlēm.

Bāra robustais interjers sastāv no klasiskiem sporta elementiem, kas ir savienoti ar izturīgiem un moderniem materiāliem. Telpas centrā figurē zirga formā veidots gaismas ķermenis.

Bārs atrodas uz 9. klāja.

Sea Pub

Sea Pub ir krodziņš ar īpašu atmosfēru. Šī ir īstā vieta, kur malkot kādu atspirdzinošu dzērienu, baudot Baltijas jūras skatus. Krodziņā atrodas neliela skatuve, uz kuras uzstājas dažādi mākslinieki.

Mākslas pasaule un jūrniecības tēmas ir iedvesmojušas Sea pub interjeru, kas ir tumšs un iet harmonijā ar zilajiem toņiem.

Krodziņš atrodas uz 9. klāja.

Traveller Superstore

Lielā iepirkšanās paradīze Traveller Superstore atrodas kuģa aizmugurējajā daļā uz 7. un 8. klāja. 2 800 kvadrātmetrus lielajā tax-free veikalā Traveller Superstore Jūs varat iegādāties stipro alkoholu, vīnu, alu, cigaretes, saldumus un pārtiku, populāru zīmolu kosmētiku un smaržas.

Veikalam ir vairākas ieejas, viena no tām ved tieši no autoklāja, kas atrodas uz 7. klāja. Iepriekš veikto pasūtījumu kase un tirdzniecības punkts liela apjoma pirkumiem atrodas uz 7. klāja.

Veikals nodrošina ātru un ērtu iepirkšanos – tajā kopā ir izvietotas 14 kases un pašapkalpošanās servisu Q-Shopping.

Veikals ir atvērts jau no rīta pirms pirmās kuģa atiešanas līdz pat beidzamajam vakara reisam, tāpat arī kamēr kuģis ir piestājis ostā.

Lobby Shop

Lai ietaupītu laiku, iegādājieties nepieciešamos ikdienas lietas Lobby Shop veikalā, kur iespējams atrast dažādus ēdienus, dzērienus, avīzes, žurnālus un suvenīrus. Šeit ir iespējams apskatīt un iegādāties akcijas Krāj un ietaupi preces.

Veikals atrodas uz 8. klāja.

BĒRNU ROTAĻU CENTRS

Ģimenēm, kas ceļo ar bērniem, nozīmīgākā vieta – bērnu rotaļu centrs – ir izvietota kuģa centrālajā daļā, ar iespēju viegli piekļūt restorāniem, kas ir īpaši piemēroti maltītēm kopā ar bērniem. Mazākie ceļotāji bērnu rotaļu centrā var rotaļāties, skatīties multfilmas un izklaidēties ar PlayStation spēļu konsolēm.

Bērnu rotaļu centrs atrodas uz 9. klāja.

Sitting Lounge

Sitting Lounge ir pilnīgi jauns koncepts ātrgaitas prāmju servisā – klusa un norobežota telpa ar ērtiem atzveltnes krēsliem, gluži kā lidmašīnas biznesa klasē. Jūs šeit varat skatīties TV. Te ir izvietota arī mantu glabātava. Sitting Lounge atrodas uz 8. klāja.

Comfort Lounge

Comfort Lounge ir komfortabla nodalīta telpa, kurā pieejami papildu pakalpojumi, tai skaitā izvēle ar uzkodām un bezalkoholiskiem dzērieniem, laikraksti, TV, wifi un strāvas kontaktligzdas, lai pieslēgtu Jūsu elektroiekārtas.

Gaišos toņos ieturētajā Comfort lounge sastopami dizaina elementi un sudraba akcenti.

Comfort Lounge atrodas uz 8. klāja.

Business Lounge

Business Lounge ir klusa un eleganta telpa, kas piemērota biznesa ceļotājiem. Šeit ir pieejams premium wifi pakalpojumi, laikraksti, aukstie un siltie ēdieni un plašs dzērienu klāsts. Business Lounge ir paredzēts līdz pat 170 ceļotājiem.

Business Lounge interjers ir tumšos toņos, kas papildināti ar perlamutra zelta toņiem un tie ir akcentēti ar spēcīgām vertikālām līnijām.

Business Lounge atrodas uz 8. klāja.

Drivers’ Lounge

Drivers’ Lounge ir domāts kravas autotransporta vadītājiem. Tā pakalpojumi jau ir iekļauti ceļojuma cenā. Drivers’ Lounge atrodas uz 10. klāja.

KAJĪTES

Kajītes atrodas uz 10. klāja. Kopā ir 47 kajītes, kas paredzētas 2-4 ceļotājiem. Ir arī speciālās kajītes, kas domātas cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem un tiem, kas ceļo ar mājdzīvniekiem.

Informācijas centrs

Informācijas centrs ir integrēts kopā ar kafejnīcu Coffee & Co, kur pieejama kafija, vieglas uzkodas un dzērieni. Te ir izvietotas gan sēdvietas, gan arī galdi. Netālu no informācijas centra ir arī bagāžas glabātava.

Informācijas centrs atrodas uz 8. klāja.

Tehniskā informācija

Uzbūvēts: 2017. gadā
Kuģu būvētava: Meyer Turku Oy, Somija
Pasažieru kapacitāte: 2 800
Pasažieru kajīšu skaits: 40
Guļvietu skaits: 191
Klāju skaits: 12
Garums: 212,2 m
Platums: 30,6 m
Ātrums: 27 mezgli
Līnijmetri: 3 653
Ledus klase: 1A
Dzinēja jauda: 45 600 kW
Krustmāte: Tarja Halonen