Māmiņdienas kruīzs

11.05.

Māmiņas kopā ar ģimenēm aicinām doties par skaistu tradīciju kļuvušajā Māmiņdienas kruīzā. Piedzīvo īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu, tas būs lielisks piedzīvojums visiem kopā. Ikviens varēs darboties dažādās radošajās darbnīcās, baudīt muzikālus sveicienus un saņemt patīkamus pārsteigumus. Spēles un rotaļas, dziesmas un dejas, bērnu smiekli un mīļas bučas. Par īpašu muzikālo sveicienu ģimenēm rūpēsies mūziķu trio – ģitārists Ēriks Upenieks, Ginta un Kristaps Krievkalni, kā arī bērnu un jauniešu mūsdienu deju grupa no Iecavas. Tas viss maija skaistāko svētku laikā – Māmiņdienas kruīzā.

Programmā:

• OnPlate uztura speciālistes vadīs īpašas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, palīdzot iepazīt veselīga uztura pamatprincipus un noslēpumus.

• Orff mūzikas studija iepazīstinās vecākus un bērnus ar mācību programmu daudzpusīgai un visaptverošai bērnu muzikālajai attīstībai.

• Libelle fotogrāfe Kristīne iemūžinās ģimenes burvīgos kopā būšanas priekus skaistās bildēs.

• MagMaster piedāvās iespēju izmēģināt magnētu konstruktoru, kā arī citas bērnu attīstošās rotaļlietas.

                                  Muzle aicinās spēlēt aizraujošas un attīstošas koka spēles lieliem un maziem. Spēles mudina būt radošiem, būt  jaunatklājējiem. 

                                                       Sigita Barkova palīdzēs ikvienam apgūt smalko japāņu papīra locīšanas mākslu – origami. 

Ceļojumā aicinām gan esošās, gan topošās māmiņas, jo tā ir lieliska iespēja atpūsties no ikdienas, satikties ar citām mammām, iegūt jaunus draugus un nosvinēt šo dienu.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pirkt ceļojumu

 

 

TRANSFĒRS UZ MUZEJU SALU UN VECPILSĒTU

TRANSFĒRS UZ MUZEJU SALU UN VECPILSĒTU

Aicinām kopā ar ģimeni atklāt pārsteidzošo Stokholmu. Djurgården salā apmeklē vairākus slavenus un unikālus muzejus vienuviet un pārvērt braucienu par īstu piedzīvojumu. Vasa muzejs, Junibacken jeb Astrīdas Lindgrēnas muzejs, brīvdabas muzejs Skansen un ne tikai. Tevi sajūsminās arī Stokholmas romantiskā vecpilsēta ar šaurajām ieliņām, Karaļa pili, rātsnamu un karalisko dārzu. ATKLĀJ VAIRĀK →

MUZIKĀLS SVEICIENS ĢIMENĒM

MUZIKĀLS SVEICIENS ĢIMENĒM

Par īpašu muzikālo sveicienu ģimenēm rūpēsies mūziķu trio – ģitārists Ēriks Upenieks, Ginta un Kristaps Krievkalni, kuri piedāvās atpūtas brīdi ģimeniskās noskaņās, izpildot pazīstamas un iemīļotas latviešu komponistu dziesmas, kuras ikviens varēs dungot līdzi, kā arī šūpuļdziesmas, kas priecēs mazākos ceļotājus.