Lustīga līgošana un vasaras saulgriežu svinēšana uz kuģa Baltijas jūrā ar dažādām tematiskām aktivitātēm un latviskām tradīcijām.

21. jūnijā uz kuģa Romantika uzstāsies Jauniešu deju kolektīvs Jumalēni no Rēzeknes novada, kuri šogad nosvinēja savu 15 gadu jubileju. JDK Jumalēni ir izdejojis dažādus deju rakstus gan uz Dricānu kultūras nama skatuves, gan uz daudzām citām skatuvēm, estrādēm un stadioniem. Līgo svētkos ar raitu dejas soli tiks ielīgots kuģis Romantika. Deju programma sastāvēs no dažādām latviešu un latgaliešu tautas dejām, kurā atspoguļosies latgaliskais temperaments, neatlaidība un spēcīgais dzīves spars.

22. jūnijā uz kuģa Isabelle jautrā deju solī visus aicinās griezties Vidējās paaudzes deju kolektīvs Solis no Burtnieku novada. Būs īpaša programma ar latvju dančiem, kurā varēsi iesaistīties arī Tu. Saulaini un gaiši – atbilstoši vasaras vidum. Atpakaļceļā no Stokholmas, Līgo vakarā, varēsi vērot stāstu par svētku norisēm kādā lauku sētā, priekšnesumā māksliniekiem izdejojot latviešu autoru un horeogrāfu skatuves dejas, kas savīsies ar latviešu tautas dziesmām un Līgo vakara tradīcijām latviskā garā.

23. jūnijā uz kuģa Romantika ceļā uz Stokholmu uzstāsies folkloras kopa Druvas Zemturi, kuri ir aktīvi folkloras festivāla Baltika dalībnieki, viesojušies pie draugu kolektīviem Latvijā un ārzemēs. Viņi aicina pasažierus līgot kopā un aktīvi svinēt šos skaistos latviešu svētkus. Kopā varēs izdziedāt skaistākās Līgo dziesmas, piedalīties rotaļās un citās ar Jāņiem saistītās norisēs.

Ceļo un svini Līgo uz kuģa!

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pirkt ceļojumu