Ceļo 5 maksā 2 – uz Helsinkiem ar auto no 108 EUR

Tagad ātrais un ērtais 2 stundu ceļojums no Tallinas uz Helsinkiem kļuvis vēl izdevīgāks. Ja ceļojumā dodaties Jūs un 4 līdzbraucēji kopā ar transportlīdzekli, tad Jums ir jāmaksā tikai par 2 pasažieriem un auto pārvadājumu. Ņemiet ceļojumā līdzi savus draugus, ģimeni un paziņas un dodieties uz Somiju kopā ar auto. Apskatiet Somiju īpaši izdevīgi – izmantojiet arī viesnīcu piedāvājumu Helsinkos un Turku.
Uzziniet vairāk →
 
Piedāvājums spēkā:

• no 01.06. līdz 31.12.2018., ja ceļojums sākas Tallinā,
• no 01.06. līdz 31.08.2018., ja ceļojums sākas Helsinkos,
• ceļojumiem ar auto.

Ceļojuma un viesnīcas rezervācijā jābūt reģistrētām vienām un tām pašām personām.
Piedāvājums nesummējas ar citiem piedāvājumiem.

Ģimenes ceļojums uz Somiju – bērni ceļo bez maksas

Pavadiet lieliskas ģimenes brīvdienas Somijā kopā ar bērniem. Tikai 2 stundas no Tallinas uz Helsinkiem ar pilnīgi jauno 2017. gada ātrgaitas prāmi Megastar, komfortablo prāmi Star vai 3,5 stundas ar Silja Europa – lielāko kuģi Baltijas jūrā.
Dodieties ģimenes ceļojumā ar savu auto un apskatiet Somiju, kā arī izmantojiet izdevīgo viesnīcu piedāvājumu Helsinkos un Turku.
Uzziniet vairāk →
 
Piedāvājums spēkā:

• vienas dienas kruīziem, ceļojumiem turp un atpakaļ un ceļojumiem ar viesnīcu, ja ceļojums sākas Tallinā,
• ceļojumiem klasē Star ar kuģiem Megastar vai Star un klāja biļetēm uz kuģa Silja Europa,
• ceļojumiem ar auto.
• bērniem vecumā līdz 12 gadiem, ja jūras ceļojumā dodas kopā ar vismaz vienu pieaugušo.
• ne vairāk kā 5 bērniem vienā rezervācijā.

1 CEĻOJUMS = 3 VALSTIS

Atmodiniet sevī ceļotāju un atklājiet Igauniju, Somiju un Zviedriju īpašā veidā – jūras ceļojumos ar dažādiem kuģiem. No Tallinas dodieties uz Helsinkiem – 2 st. ar pilnīgi jauno 2017. gada ātrgaitas prāmi Megastar, komfortablo prāmi Star vai 3,5 st. ar Silja Europa – lielāko kuģi Baltijas jūrā. Iedvesmojieties Helsinkos un tālāk ceļojiet ar kuģiem Silja Symphony vai Silja Serenade, kuru promenādes Jūs neatstās vienaldzīgu. Turpinājumā tveriet Stokholmas šarmu un dodieties mājup, baudot atpūtas un izklaides iespējas uz kuģiem Isabelle vai Romantika. Piedāvājumam 1 ceļojums = 3 valstis mēs Jums dāvinām īpašu cenu ar atlaidi līdz 70%!
Uzziniet vairāk →