Somija

Ceļo maršrutā Tallina – Helsinki ar modernajiem jaunās paaudzes ātrgaitas kuģiem Star un Megastar. Tikai divu stundu laikā, astoņas reizes dienā turp un atpakaļ! Ātri, ērti un videi draudzīgi!

Megastar ir jaunākais Tallink Grupp kuģis, kas būvēts 2017. gadā, kursēšanai Tallina – Helsinki maršrutā. Ar kuģa kursēšanu tika ieviests jauns standarts ceļotāju komfortam un videi draudzīgiem tehniskiem risinājumiem. Savukārt mūsdienīgais ātrgaitas kuģis Star var uzņemt vairāk nekā 2000 pasažieru un 450 automašīnas. Izvēlies ceļot arī ar iespaidīgo kuģi Silja Europa, kas ir viens no pasaulē lielākajiem ro-ro kuģiem pēc kajīšu skaita un ar vairāk nekā 3000 pasažieru ietilpību.

Uz Helsinkiem Tu vari nokļūt arī no Stokholmas ar kuģiem Silja Serenade un Silja Symphony. Tāpat no Stokholmas vari ceļot uz Somijas pilsētu Turku ar kuģiem Baltic Princess un Galaxy. Šajos maršrutos kursējošie kuģi piestāj arī Somijai piederošajās Ālandu salās. Vēl uz Ālandu salām var nokļūt ceļojot maršrutā Tallina – Stokholma ar kuģiem Baltic Queen un Victoria I.

Mežu un ezeru zeme Somija ir pazīstama galvenokārt ar savas neskartās dabas gleznaino skaistumu. Somija – tas ir mērens klimats, atjaunotas senpilis, pasakaini bulvāri un pieminekļi, fascinējoši restorāni un nelielas, mājīgas kafejnīcas, gotiskas katedrāles, majestātiski klosteri un plaša spektra muzeji, kas atspoguļo valsts bagāto kultūras mantojumu.

Kuģis Megastar
Kuģis Star
Kuģis Silja Europa