KRUĪZS AR PĀRGĀJIENU

31.05.

Jau trešo gadu organizējam īpašu kruīzu pieredzējušu pārgājienu ekspertu pavadībā. Tas ir pārbaudīts un aizraujošs vieds, kā labāk iepazīt Stokholmas apkārtni. Piedāvājums ir domāts tieši Tev, ja patīk aktīvi pārgājieni, kuros nosoļot daudzus kilometrus vai arī nesteidzīgi pastaigāties sev neierastā vidē. Kopā ar pārgājienu speciālistu Mārtiņu Kalnbērziņu no Hiking in Latvia un viņa komandu varēsi doties kādā no sagatavotajiem pārgājienu maršrutiem ar dažādu kilometru skaitu Tavam priekam un varēšanai.

Šogad, kā ierasts, ir pieejams jauns maršruts, lai patīkami pārsteigtu tos, kas atkārtoti piedalās pārgājienā. Salu akmeņainie krasti, Zviedrijai raksturīgie meži, ainaviskas pauguru virsotnes un mazu ieliņu labirinti ciematos ir šī piedzīvojuma vizītkarte.

Kruīzs Baltijas jūrā ar pārgājienu Stokholmā ir ideāli piemērots gan individuāliem ceļotājiem, gan draugu kompānijai, gan ģimenēm ar bērniem. Ar pārgājiena plānu un maršrutiem visi dalībnieki tiks iepazīstināti uz kuģa ceļojuma laikā.

Vakara gaitā papildus kruīza izklaides programmai būs iespēja smelties iedvesmu un gūt noderīgas zināšanas, viesojoties pārgājienu stāstu un bilžu vakarā. Hiking in Latvia piedzīvojumu kontā ir daudz aizraujošu notikumu – veikti neskaitāmi garo gabalu pārgājieni vairāku tūkstošu kilometru garumā. Ir kāpts kalnos un dzīvots mežos. Ir ceļots uz tālām zemēm un atrasts interesantais un aizraujošais tepat Rīgā un Latvijā. Par visu raibo piedzīvojumu gammu un par svarīgo pārgājienos varēs uzzināt stāstu vakarā.

Ja vēlies, mēs varam Tev piedāvāt iespēju iegādāties arī atsevišķu vietu kajītē.
Šim nolūkam vispirms nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pērc ceļojumu