CLUB ONE PRIEKŠROCĪBAS Uz sauszemes
 

 

IEPAZĪSTIETIES AR SADARBĪBAS PARTNERU PIEDĀVĀJUMIEM LATVIJĀ.

Stirnu buks 2017

Jaunums! Taku skrējiena seriāla Stirnu buks 2017 posmi notiks izcili ainaviskās vietās – Zilo kalnu, Smeceres sila, Veclaicenes apvidus, Pokaiņu meža, Milzkalna-Āžu kalna, Gaujas Nacionālā parka un Liepājas Karostas teritorijā. Piedaloties Stirnu buks sacensībās, Jūs varat baudīt gan skriešanas procesu, gan ainaviski bagātos meža ceļus un taciņas, neskaitāmos paugurus, pilskalnus, senču senās dabas svētvietas, pamestās slēpošanas trases, mežacūku vannas un citus Mammas Dabas izaicinājumus.
10% atlaide skrējienu dalības maksai.

Aizpildot reģistrācijas anketu, jāievada kods:CLUBONE_STB.
 

Gandrs

Tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikali Gandrs ir par zaļu un sakoptu vidi, par to, lai autobraucēji cienītu velosipēdistus un par to, lai pēc iespējas vairāk cilvēku baudītu aktīvo atpūtu dabā. Gandrs veikalos atradīsiet pasaulē novērtētu un cienītu zīmolu velosipēdus, tūrisma, ziemas un alpīnisma inventāru, kā arī apģērbu un apavus brīvdabas aktivitātēm. Gandrs – viss atpūtai dabā!

Gandrs eksperti aicina 18.05. doties kopīgā Velokruīzā uz Stokholmu.
15% atlaide no preču standarta cenas visos Gandrs veikalos.
15% atlaide no velosipēdu nomas un velosipēdu darbnīcas pakalpojumu standarta cenas.


Atlaide spēkā līdz 31.05.2017.

 • www.gandrs.lv
 • Kalnciema 28, Rīga
  t/c Alfa, Brīvības gatve 372, Rīga
  Rīgas 27, Valmiera
  Bāriņu 14, Liepāja

Riga Jazz Stage 2017

Džeza mūzikas koncertsērija Riga Jazz Stage 2017 sniegs īpašu muzikālu baudījumu melomāniem. No 06.04. līdz 08.04. kino Splendid Palace norisināsies Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss Riga Jazz Stage 2017, kas sniegs īpašu muzikālu baudījumu melomāniem. Riga Jazz Stage pulcēs vairāk nekā 20 džeza talantus no vairāk nekā 13 pasaules valstīm. Tā noslēguma koncertā uzstāsies amerikāņu kulta ģitārists Kurts Rozenvinkels un Latvijas Radio bigbends.

Īpaša cena - 20.00 EUR Riga Jazz Stage 2017 koncertu biļetēm.

Ar vienu Club One karti iespējams iegādāties vienu biļeti par īpašo cenu.

Biļešu iegāde:
Biļešu Paradīze tidzniecības vietās, uzrādot derīgu Club One karti, un
www.bilesuparadize.lv, norādot kodu - Club One.

Latvijas Nacionālais teātris

Latvijas Nacionālais teātris dibināts 1919. gada 30. novembrī. Teātris pastiprināti pievērš uzmanību nacionālai dramaturģijai, iestudējot izrādes, rēķinās ar izcilām aktieru personībām, un tā veidojot aktieru spilgtās biogrāfijas. Ar savām izrādēm cenšas uzrunāt skatītāju par savu laiku un tā vispārcilvēciskām un sociālām problēmām šodienai atbilstošā teātra valodā. Nacionālais teātris veido izrādes visplašākajam skatītāju lokam saskaņā ar teātra pamatuzdevumu, nodrošināt daudzveidīgu repertuāru plašai mērķauditorijai.

10% atlaide teātra biļetei.

Atlaide tiek piemērota visām Latvijas Nacionālā teātra Lielās zāles repertuāra izrādēm.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties biļetes ar atlaidi ne vairāk kā 1 līdz 4 personām uz vienu izrādi.

Biļetes ar atlaidi iespējams iegādāties Latvijas Nacionālā teātra kasē, uzrādot derīgu Club One karti. 

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir viens no vecākajiem zoodārziem Eiropā. Šobrīd Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs aizņem aptuveni 20 hektāru platību un tā kolekcijā ir 405 sugu 3000 dzīvnieki (neskaitot kukaiņus un citus bezmugurkaulniekus), kas gaida apmeklētājus.

15% atlaide ieejas biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 3 biļetēm par īpašo cenu.

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir dibināts 1922. gadā. Dārza 15 hektāru lielajā teritorijā ir siltumnīcas un āra kolekcijas ar 6000 dažādu augu. Šī pilsētas zaļā oāze ir viena no iecienītākajām pastaigu vietām, kur sev interesējošo atradīs gan dārzkopības mīļotāji, gan botānikas interesenti, gan tie, kuri vēlas ne tikai atpūsties, bet arī uzzināt ko jaunu. Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs zied un zaļo visu gadu!

50% ieejas biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu.

Atlaide netiek piemērota ieejas biļetēm uz Botāniskā dārza teritorijā rīkotajiem speciālajiem pasākumiem.

Piknikparks

Piknikparks ir vienīgais šāda veida ģimenes atrakciju parks Latvijā, kas piedāvā atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Piknikparks ir unikāla iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku ģimenes lokā, ar iespēju spēlēt dažādas spēles un piedalīties atrakcijās. Parkā ir mini zoodārzs, kur tuvumā var aplūkot dažādus mājdzīvniekus – zosis, aitas, trušus, vistas un kazas. Piknikparks - lauki pilsētā!

15% atlaide ieejas biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties no 1 līdz 5 biļetēm ar atlaidi.

Atlaide netiek piemērota Piknikparka piedāvātajai pārtikai, dzērieniem un dzīvnieku barībai. 

Look At Riga

Informatīvā mākslas telpa "Look at Riga" ar 5D tematisko kinoteātri piedāvā Latvijā veidoto pirmo daudzdimensionālo filmu "Look at Riga". Dinamisks un aizraujošs lidojums virs Rīgas ar klātbūtnes sajūtu un specefektiem – lidojuma kustības imitāciju, paātrinājumu, vēja brāzmām un ūdens šļakatām. Iepazīstiet Rīgu no putna lidojuma!

10% atlaide 5D kino biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu.

Escape Room

Escape Room ir unikāls projekts, kvests realitātē, kas piedāvā jautri un interesanti pavadīt laiku nelielām grupām (2-4 cilvēki). Komanda tiek ieslēgta vairākās istabās, no kurām tā tiek ārā tikai tad, kad tiek atrisināti dažādi uzdevumi. Lai tos atrisinātu, nepieciešams pielietot loģiku, jābūt vērīgam un pacietīgam. Jūs domājat, ka tas ir viegli? Nāciet un izmēģiniet paši!
Intelektuālā spēle Escape Room pieejama arī uz kuģa Isabelle.

10% atlaide.
Īpaša cena ieejas biļetei uz kuģa Isabelle – 9.00 EUR/pers.

Find Exit

Find Exit tas ir aizraujošs piedzīvojums! Viss ir kā datorspēlē, bet tikai īstā telpā ar reāliem objektiem. Spēle jāspēlē komandā, kurā var būt no 2 līdz 4 personām. Uzdevums izkļūt no istabas, kurā jūs tiksiet ieslēgti. Lai sasniegtu mērķi, nepieciešams risināt mīklas, atrast slēptuves, izmantojot padomus, iegūt atslēgu un atvērt durvis. Spēles laiks 60 minūtes. Ja jūsu komanda 60 minūšu laikā neizkļūs no telpas, durvis tiks atvērtas jebkurā gadījumā un jums būs iespēja atgriezties, lai mēģinātu vēlreiz...

15% atlaide ieejas biļetei.

Rīgas Motormuzejs

Jaunums! Rīgas Motormuzejs ir Baltijā lielākais, daudzveidīgākais un tehnoloģiski modernākais seno spēkratu muzejs. Kremļa limuzīni, leģendāri sacīkšu auto, mūsdienu auto zīmolu vectētiņi – kopā vairāk nekā 100 eksponāti ar interaktīviem ekrāniem, videostāstiem, virtuālo realitāti un citām modernajām tehnoloģijām Jums piedāvā labi pavadīt laiku un uzzināt daudz interesantas lietas par auto uzbūvi un vēsturi.
25% atlaide ekspozīcijas un izstādes apmeklējumam Rīgas Motormuzejā.

Atlaide spēkā - pilngadīgai personai, bērnam no 7 gadu vecuma, skolēnam, studentam un senioram (persona, kas vecāka par 60 gadiem), uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Club One karti.  
 

Modes muzejs

Modes muzejs atrodas Vecrīgā, netālu no Melngalvju nama, senā ielā ar bagātīgu vēsturi, kas lieliski izjūtama arī muzeja telpās, kuru senākā daļa saglabājusies no 14. gadsimta. Muzejs sadarbojas ar Aleksandra Vasiļjeva fondu, tematiskajās izstādēs un pastāvīgajā ekspozīcijā piedāvājot apskatīt unikālus tērpus un aksesuārus no ievērojamā modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas. Tā ir viena no trim lielākajām privātajām tērpu kolekcijām pasaulē.

10% atlaide visa veida ieejas biļetēm un audio gidam.

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ir viens no vecākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā. Muzeja plašajā teritorijā ir uzstādītas un iekārtotas 118 senas celtnes no visiem vēsturiskajiem Latvijas novadiem. Muzejā strādā amatnieki, tiek svinēti tradicionālie gadskārtu svētki, izstāžu zālē var aplūkot tautas lietišķās mākslas studiju un muzeja krājuma ekspozīcijas.

Īpaša cena ieejas biļetei – 1.40 EUR.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 10 biļetēm par īpašo cenu.

Īpašā cena spēkā no 01.01. līdz 30.04.2017.

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs ir lielākais medicīnas nozares muzejs Austrumeiropā un viens no trim lielākajiem pasaulē. Muzeja ekspozīcija atspoguļo medicīnas attīstību no tās pirmsākumiem līdz mūsu dienām. Šodien muzejs ir kļuvis par atraktīvu kultūrizglītojošu iestādi, kurā jebkura vecuma apmeklētājs var atrast sev tīkamu nodarbi.

33% atlaide ieejas biļetei.

Atlaide tiek piemērota ieejas biļetēm pieaugušajiem.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu.

Aldara alus darbnīca

Aldara alus darbnīca ir modernākais alus muzejs Baltijas valstīs un pirmais Latvijā, kas apmeklētājiem durvis vēra 2015.gada maijā. Aldara alus darbnīcas viesiem ir iespēja izzināt Latvijā un citviet pasaulē brūvēto alus šķirņu dažādību un šarmu, iepazīties ar alus brūvēšanas noslēpumiem, kā arī pašiem iemēģināt roku alus darīšanā.

Īpaša cena ieejas biļetei – 6.00 EUR.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties no 1 līdz 3 biļetēm par īpašo cenu.

Latvijas Dabas muzejs

Latvijas Dabas muzejs ir vecākais kompleksais dabaszinātņu muzejs Baltijā un lielākā dabas bagātību krātuve Latvijā. Muzejs piedāvā lieliski pavadīt laiku, aplūkojot modernas un interaktīvas ekspozīcijas, daudzveidīgas izstādes ar dabas bagātību kolekcijām, ekskursijas gidu pavadībā, izzinošus vides izglītības pasākumus un dabas izpēti. Latvijas Dabas muzejs – tā ir daba pašā pilsētas sirdī!

20% atlaide ieejas biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu. 

Etnomuzejs
"Cepures pasaule"

Muzejā apmeklētājs var iepazīties ar pasaules tautu tradicionālajām cepurēm: seni apzeltītie "kokošņiki", kroņi, rotāti ar dārgakmeņiem, maģiskās afrikāņu ķiveres maskas un iespaidīgas Āzijas šamaņu cepures. Kolekcijas pamatlicējs ir slavenais Maskavas zinātnieks un ceļotājs Kirils Babajevs, kas uz Rīgu ir atvedis simtiem dažādu galvassegu, kas pārstāv daudzu izzudušo etnosu kultūru. Muzejā cepures var ne tikai aplūkot, bet arī tās nofotografēt un uzlaikot. Aicinām pieaugušos un bērnus apceļot pasauli etnomuzejā!

30% atlaide ieejas biļetei muzejā.
30% atlaide etnokvestam.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu. 

Bonitta Wellness

Salons Bonitta Wellness aicina parūpēties par šarmu, vitalitāti un sakoptību. Ieprieciniet sevi un savus mīļotos ar burvīgām, iedarbīgām procedūrām no dabas veltēm. Apmeklējiet salonu Bonitta Wellness un izmēģiniet dažādās skaistuma procedūras, kas tiek nodrošinātas ar modernām un nesāpīgām tehnoloģijām.
 
15% atlaide kosmētikas iegādei pēc procedūras.
10% atlaide skaistumkopšanas pakalpojumiem.

 

Elizabetes SPA

Atpūtas un SPA centrs Elizabete SPA saviem klientiem piedāvā izjust to līdzsvaru, kas piemīt Latvijas dabas spēkiem. SPA iespējams izbaudīt gan izsmalcinātas piena un alus peldes koka kublā, rūpīgi pārdomātus ķermeņa labsajūtas rituālus gan vienam cilvēkam, gan romantiku un piedzīvojumus meklējošiem pāriem, gan arī citas procedūras. Sameklējiet brīdi sev un savai labsajūtai kopā ar Elizabetes SPA.

10% atlaide skaistumkopšanas pakalpojumiem.
20% atlaide Garra Rufa zivtiņu SPA apmaklējumam.

ESPA Rīga

ESPA Rīga ir moderns pieczvaigžņu SPA komplekss ar izsmalcinātu interjeru, kas izvietots sešos stāvos un unikāli pielāgots, lai sniegtu brīnišķīgu relaksāciju katram SPA viesim un klientam. SPA komplekss atrodas pašā Rīgas sirdī, pazīstamā latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna 19.gadsimta beigās veidotā jūgendstila ēkā, kas ietilpst „Radisson Blu Hotel Latvija" kompleksā.

15% atlaide procedūrām, kas ilgākas par 1,5 stundu.
10% atlaide standarta procedūrām.

Park SPA

Park SPA piedāvā masāžas un procedūras, kurās apvienotas dažādās kultūrās gadsimtos krātās veselības atziņas ar veiksmīgākajām mūsdienu metodēm un izcilas kvalitātes kosmētikas produkciju. Park SPA ir kā veldzējošs „parks" – pilns miera, harmonijas un mājīguma, kur smaržo pēc svecēm, šokolādes un medus. Baudiet brīnišķīgu sajūtu buķeti!

15% atlaide skaistumkopšanas, ķermeņa kopšanas procedūrām un procedūru programmām.

Beauty Zone

Salons – veikals Beauty Zone piedāvā friziera, manikīra / pedikīra un kosmetologa pakalpojumus, zemūdens masāžu, dažādas masāžas ar rokām, vaksāciju un aparātprocedūras. Meistari kosmetoloģijā strādā ar profesionālo franču kosmētiku Biologique Recherche. Frizētava strādā ar profesionālo matu kopšanas kosmētiku Paul Mitchell. Abus kosmētikus zīmolus var iegādāties arī salona veikalā.

15% skaistumkopšanas pakalpojumiem.
10% Paul Mitchell kosmētikas līdzekļiem.

Veselības centrs Krio

Krioprocedūra ir enerģijas impulss, kas noņems jebkuru nogurumu un sāpes ķermenī, kā arī atjaunos enerģiju. Krioprocedūra  apmeklējums uzlādēs ar pozitīvo enerģiju un patīkami atsvaidzinās turpmākajām 3 līdz 5 stundām. Visā pasaulē jau vairāk kā 20 gadus visa ķermeņa krioprocedūras izmanto kosmetoloģijā un medicīnā. Krio – tas ir Jūsu mirdzums, veselība un enerģija!

20% atlaide visa ķermeņa krioprocedūrai un lokālajām krioprocedūrām ķermenim.

VESELĪGA SKAISTUMA STUDIJU TĪKLS FIGURA LINE

Figura Line vairāk nekā 30 studijās klientiem piedāvā Latvijā radītu unikālu veselīga skaistuma konceptu. Tā pamatā ir limfas stimulācijas masāža veselības stiprināšanai un ķermeņa formas uzlabošanai. Masāža nodrošina dabīgu organisma attīrīšanās procesu, kas tiek papildināts ar ietīšanu dabīgo ēterisko eļļu saturošās maskās. Figura Line piedāvā arī sagatavot speciālu vingrojumu kompleksu un sniegt konsultācijas par sabalansētu uzturu.
30% atlaide pirmreizējam masāžas apmeklējumam.
Īpaša cena - 96.00 EUR kompleksajam piedāvājumam - 6 masāžas+3 pilnas ietīšanas problēmzonām.
 

[B R E E Z E}

Cilvēka dzīvības avots ir ūdens, kustība un dzīvotprieks. Balstoties uz šo pārliecību, tika veidota [B R E E Z E} – aquafit studija, kas apvieno visus šos trīs elementus. Šī ir Baltijā vienīgā Aquabike studija. Tā klientiem piedāvā lieliskā atmosfērā baudīt kustību ūdenī, procedūras veselam ķermenim un veselīga uztura bāra piedāvājumu.

Īpaša cena – 15.00 EUR Aquabike 30 minūšu nodarbībai.
15% atlaide no standarta cenas procedūrām ķermenim.

Sporta un fitnesa klubs Veselības Fabrika

Divi atlētiski cilvēki – sieviete un vīrietis – tas ir fitnesa kluba Veselības Fabrika vizuālais simbols. Arī Veselības Fabrikas vizuālais veidols – vide un interjers, veidots tā, lai līdzās mūsdienu dizaina vienkāršajām formām un tīrajiem krāsu laukumiem tajā jaustos arī vecās fabrikas vēsturiskā noskaņa.

 

15% abonementa iegādei.

LatviaDental

Zobārstniecības klīnika „LatviaDental" atrodas Rīgas skaistajā jūgendstila rajonā. Klīnikā strādā labākie speciālisti, kuri pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un prasmes. Ārstu rīcībā ir vismūsdienīgākais aprīkojums, tehnoloģijas un materiāli. Galvenais mērķis, lai pacients būtu apmierināts ar darba rezultātu, kas ļauj dot garantiju par katru sniegto pakalpojumu. Klīnika nodrošina pievilcīgas pakalpojumu cenas, laipnu apkalpošanu un augstu darba kvalitāti.
 

 

10% atlaide stomatoloģiskajiem pakalpojumiem.

Dr.Solomatina acu centrs

Dr. Solomatina acu centrs ir vadošais acu centrs Baltijā, kur strādā labākie speciālisti, un tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai uzlabotu Jūsu redzi. Dr. Solomatina acu centrs piedāvā 10 minūšu laikā iegūt brīvību no brillēm un kontaktlēcām, veicot redzes lāzerkorekciju. Parūpējies par savu acu veselību jau šodien un pierakstieties uz konsultāciju – un Jūs redzēsiet atšķirību!

Īpaša cena - 950.00 EUR (standarta cena - 1710.00 EUR) redzes korekcijai ar SUPER LASIK metodi, ar nakšņošanu 2 naktis viesnīcā Tallink Hotel Riga pēc nepieciešamības.
Īpaša cena - 36.00 EUR (standarta cena - 45.00 EUR) pirmreizējai acu ārsta konsultācijai.

Tallink Hotel Riga

Modernā viesnīca Tallink Hotel Riga atrodas pašā pilsētas centrā. No rītiem viesi bez maksas var izmantot somu pirti (saunu), burbuļvannu un fitnesa telpu. Viesnīca atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā no Vecpilsētas un 2 km attālumā no Rīgas Pasažieru ostas.

Nakšņošana viesnīcā
10% atlaide no dienas labākās cenas (rezervējot un veicot apmaksu viesnīcā).

Restorāns Elements, kafejnīca Balanss un lobby bārs
10% atlaide no à la carte ēdienkartes (Club One kartes īpašniekam + 8 personām).
10% atlaide mājas vīnam un mājas dzirkstošajam vīnam.

Hotel Kolumbs

Viesnīcas ēkas senākā daļa, kura celta 1914.gadā, atspoguļo labākās sava laika celtniecības tradīcijas. Par tiekšanos uz mērķi un atklājumiem liecina jaunākā ēkas daļa, kura uzcelta 2006.gadā viesnīcas vajadzībām, lai kalpotu Jums un īstenotu Jūsu vēlmes atpūtā, darba procesā un izklaidē.

20% atlaide nakšņošanai viesnīcā.
10% atlaide restorānā.
10% SPA procedūrām.

Hotel Sigulda

Viesnīca „Sigulda" jau 125 gadu uzņem viesus savās viesmīlīgajās telpās. Tā atrodas pašā Siguldas – Vidzemes Šveices centrā – kur viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā. Viesnīcas ēka ir unikāls komplekss, ko veido 19.gadsimtā celta mūra ēka un mūsdienīgs semināru centrs.

15% atlaide nakšņošanai viesnīcā.
15% atlaide baseina un saunas apmeklējumam.

The Oak Lounge

Jaunums! The Oak Lounge ir eleganti viskija bāri, kas atrodas Tallinā un Rīgā. Šajos franšīzes tipa bāros tiek piedāvāti vairāk nekā 50 dažādu veidu izsmalcināti viskiji no visas pasaules, kā arī portvīni, rumi un šampanieši. Tāpat ir pieejama arī lielākā cigāru izlase Baltijā ar vairāk nekā 100 dažādu cigāru veidiem, kas atšķiras pēc garšas, intensitātes un smēķēšanas laika. Cigārus ir iespējams baudīt uz vietas cigāru istabā vai iegādāties līdzņemšanai.
5% atlaide no dzērienu standarta cenas.
 

BALANSS

Kafejnīca Balanss ir lieliska tikšanās vieta, kur brīdi atvilkt elpu, papusdienot vai ātri izvēlēties ko līdzņemšanai. Izbaudiet siltus kafijas dzērienus, veselīgus augļu un dārzeņu kokteiļus, svaigi pagatavotus salātus, sendvičus un burgerus, kā arī gardas kūkas un desertus. Kafejnīca Balanss – ar mīlestību pagatavoti ēdieni un dzērieni!

 

10% atlaide.

ELEMENTS

Restorāns Elements savu nosaukumu aizguvis no četriem dabas elementiem – gaisa, zemes, uguns un ūdens. Tas aicina viesus nobaudīt šefpavāra pārsteidzošos un gardos ēdienus. Piedāvājumā Eiropas virtuves klasisko ēdienu à la carte ēdienkarte, ko papildina no vietējiem produktiem gatavoti ēdieni. Restorāns Elements ir vienīgais restorāns Rīgā, kas piedāvā viesiem pašiem pagatavot ēdienu uz karstajiem lavas akmeņiem. Jūs gūsiet īpašu garšas baidījumu – tieši tādu, kā iecerējāt!

10% atlaide no à la carte ēdienkartes un mājas vīniem.

Piedāvājums spēkā Club One kartes īpašniekam + 8 personām.

LOBBY BAR

Viena no labākajām vietām Rīgas centrā, kur iemalkot kādu dzērienu brīvajā laikā vai sarunāt biznesa tikšanos. Lobby bārs apmeklētājiem piedāvā lieliskus kokteiļus, karstos dzērienus un gardas uzkodas. Nedēļas nogalēs šī ir vieta ‘pre-party’ ballītēm ar DJ, labu mūziku un jauku atmosfēru.

 

10% atlaide.

Zilā Govs

Restorāns "Zilā Govs" piedāvā izmēģināt vietējo ēdienu izsmalcinātā un vienlaikus tradicionālā veidā.  Restorāns mājo vienā no Vecrīgas šarmantākajiem viduslaiku namiem. Ēdienu pagatavošanā būtiska loma ir Latvijas zemnieku saimniecību produktiem, kas ir restorāna "Zilā Govs" koncepcijas pamats.

15% atlaide.

Fresko

Restorāns picērija ''Fresko'' piedāvā viesiem atpūsties mierīgā atmosfērā, nobaudot interesantus un pavisam neparastus ēdienus. Pateicoties īpaši izsmalcinātajai un pārdomātajai ēdienkartei, Jums ir brīnišķīga iespēja izbaudīt patiesi neaizmirstamas garšas: gan tradicionālas, gan arī pavisam neparastas picas ar interesantām piedevām un pēc šefpavāra receptēm gatavotām mērcēm.

20% atlaide.

Zvaigzne ABC

Apgāds "Zvaigzne ABC" galvenie darbības virzieni ir mūsdienīgu mācību līdzekļu, uzziņu literatūras, saistošu bērnu grāmatu, kā arī pasaules bestselleru un oriģinālliteratūras izdošana. Apgāds ir izveidojis plašu grāmatnīcu tīklu pa visu Latviju – kopā 35 grāmatu veikali, no kuriem 10 veikali atrodas Rīgā. Zvaigzne ABC moto – "Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!"

XS rotaļlietas

„XS Rotaļlietas” veikali piedāvā augstas kvalitātes bērnu rotaļlietas un produktus, kuri tiek piedāvāti jaukā un draudzīgā atmosfērā. „XS Rotaļlietas” bērnu rotaļlietu veikalu ķēde ir pārstāvēta Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā un Gruzijā. Veikalā ir plašs rotaļlietu sortiments gan puišiem, gan meitenēm no tādiem zīmoliem kā Baby Born, Disney, Monopoly u.c.

10% atlaide.

Chicco

Chicco misija vienmēr ir bijusi likt bērnam smaidīt, kā arī palīdzēt mammām un tētiem bērna augšanas procesā. Chicco veikalos Jūs vienmēr atradīsiet visu, kas nepieciešams bērna pirmajos dzīves gados – barošanas pudelītes, ratiņus, bērnu rotaļlietas, modernus mazuļu apģērbus un daudz citas lietas. Laime ir ceļojums, kas sākas no bērnības.

10% atlaide.

IITTALA

Veikala IITTALA sortimentā ir trauki, galda piederumi, FISKARS virtuves / mājsaimniecības lietas un priekšmeti, stikla, metāla, ozolkoka, filca izstrādājumi, galda, grīdas portatīvie kamīni, bērnu galda priekšmetu Moomin kolekcija. Vērtība – dažādos laikos tapušo priekšmetu kombinētspēja gan svētkiem, gan patīkamai ikdienai. Pamats – talantīgākie dizaineri, meistari, kuri idejas pārvērš augstas kvalitātes priekšmetos. IITTALA – skandināvu dizaina un interjera priekšmeti – estētika, funkcionalitāte, kvalitāte.

15% atlaide.

Fresh Car

Fresh Car pēc vairāk nekā 1500 klientu domām ir viens no labākajiem auto nomas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas saviem klientiem sniedz tieši viņu vajadzībām paredzētus pakalpojumus. Fresh Car auto noma piedāvā pilnu autoparka spektru, sākot no ekonomiskās beidzot ar biznesa klases automašīnām. 

15% atlaide no auto nomas rezervācijas kopējās summas.

Veicot rezervāciju www.fcar.lv sadaļā kupona kods jānorāda – Club One.

Atlaide netiek piemērota drošības naudai.

Sixt auto un velo noma

Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs un 4000 apkalpošanas vietās. Īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk kā 250 pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Sixt piedāvā arī pašapkalpošanās velosipēdu nomu Rīgā un Jūrmalā. Tallink klientu ērtībām Sixt velo noma pieejama arī Rīgas pasažieru ostā. Atklājiet sev jaunu Rīgu ar Sixt velo nomas velosipēdu vai dodieties ar Sixt nomas auto iepazīt Latviju!
 

Īpaša cena - 4.99 EUR velo nomas pakalpojumiem uz 24 stundām Rīgā un Jūrmalā.
Lai saņemtu īpašo cenu, ir jānorāda kods: 392392.

10% atlaide Sixt velo nomas abonementu iegādei.
Lai saņemtu atlaidi, ir jānorāda kods: 234325.

10% atlaide auto nomas pakalpojumiem Baltijā, GPS navigācijas noma un papildu vadītājs bez maksas.

 • Velo nomas rezevācijas internetā: www.sixt.lv
  Auto nomas rezervācijas internetā: www.sixt.lv

 • +371 67676780

  +371 67207121

Skrivanek Baltic

Uzņēmums „Skrivanek" ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. „Skrivanek Baltic" Latvijā darbojas no 2003. gada, saviem klientiem piedāvājot plašu augstas kvalitātes valodu pakalpojumu klāstu. 

 

10% atlaide valodu kursiem un bērnu angļu valodas nodarbībām sestdienās.