CLUB ONE PRIEKŠROCĪBAS Uz sauszemes

PIEVIENOJIES UN IZMANTO →


IEPAZĪSTIETIES AR SADARBĪBAS PARTNERU PIEDĀVĀJUMIEM ZVIEDRIJĀ.

Ocean Bus

Ocean Bus ir autobuss – amfībija, kas ļaus Tev iepazīt citādāku Stokholmu. Apskati galvaspilsētas ievērojamākos objektus, braucot pa pilsētas ielām un peldot pa tās kanāliem. Tevi pārņems neaprakstāmas sajūtas brīdī, kad iespaidīgais autobuss iebrauks ūdenī un uzsāks ceļojuma aizraujošāko daļu. Ocean Bus piedzīvojuma iespaidus papildinās atraktīvā gida stāsti un joki.

-10% ekskursijas biļetei

Club One kartes īpašniekam +1 bērnam līdz 18 gadu vecumam.
Club One karte jāuzrāda pirms ekskursijas sākuma.

Millesgården mākslas muzejs, skulptūru parks

Millesgården ir tēlnieka Karla Milles un viņa sievas mākslinieces Olgas Milles mājvieta, kur tagad ir izvietots mākslas muzejs ar skulptūru parku. Parks ir izveidots uz terasēm, kur ir izvietotas tēlnieka Karla Milles visievērojamākās skulptūras. Studijā iespējams aplūkot mākslinieka orģinālos darbarīkus, savukārt galerijā aplūkojami dažādi mākslas darbi.

-10% ieejas biļetei

GRÖNA LUND ATRAKCIJU PARKS

Gröna Lund izklaides parks ir jautrākā vieta visā Stokholmā! Parkā laiks paskrien nemanot, gatavojies pavadīt parkā visu dienu – izbaudi neaizmirstamās izjūtas, ko sniedz augstākais brīvais kritiens Eiropā, amerikāņu kalniņi un katapulta, noskaties neaizmirstamu izrādi un izmēģini laimi loterijā! Iepazīsti Gröna Lund, noskatoties video.

-10% ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +4 personām.
 

Gårdsjö Älgpark Aļņu parks

Aļņu parks Gårdsjö Älgpark piedāvā labāk iepazīt majestātiskos aļņus, kas Zviedrijā tiek uzskatīti par meža karaļiem. Aļņu parkā Tu satiksi arī unikālo cilvēku–alni, kas Tev atklās daudz interesantu un neparastu faktu par šiem lielajiem un varenajiem meža dzīvniekiem. Parka apmeklējuma laikā Tev ir iespēja aļņus satikt klātienē un, iespējams, pat noglāstīt.

-10% ieejas biļetei

SKY VIEW SKATU PLATFORMA

Skatu platforma atrodas pie multifunkcionālās Ericsson Globe arēnas fasādes, kas ir ne tikai populāra sporta un izklaides pasākumu vieta, bet arī lielākā sfēriskā celtne pasaulē. Augstākais Ericsson Globe arēnas punkts atrodas 130 m augstumā, no tā Tev pavērsies pilsētas panorāma un slavenie salu arhipelāgi.

No 30.00 līdz 40.00 SEK atlaide biļetei

Atlaides apmērs atkarīgs no vecuma.
Club One kartes īpašniekam +3 personām.

Tom Tits Experiment zinātnes centrs

Tom Tits Experiment ir zinātnes centrs ar vairāk kā 600 eksperimentiem, kas pārsteigs pašus zinātniskos prātus. Lai apmeklētu šo centru Tev nav jābūt priekšzināšanām - Tu varēsi vērot citu zinātniskos pētījumus, pats ņemt dalību tajos un iepazīt gala rezultātu. Tu varēsi ieraudzīt un sajust, un pat nogaršot!

-20% ieejas biļetei

Sala Silvermine sudraba rūdas raktuves

Zviedrijas pilsētā Sala atrodas vienas no pasaulē vislabāk saglabātajām sudraba rūdas raktuvēm. Gandrīz 400 gadus šīs raktuves bija Zviedrijas lielākā un nozīmīgākā sudraba ieguves vieta. Aicinām doties ekskursijā kopā ar gidu 155 m dziļumā, kas tiek saukts arī par Ulrikas Eleonoras līmeni, un šeit darbs tika uzsākts jau 1690. gadā. Ekskursijas laikā Tev būs iespējams tvert unikālo raktuvju atmosfēru, kas paliks atmiņā vēl ilgi.

-10% ekskursijas biļetei

Ekskursija notiek angļu vai zviedru valodā.
Iepriekšēja pierakstīšanās uz ekskursiju ir obligāta. To iespējams veikt pa telefonu +46(0)224677260, Tūrisma Informācijas centrā vai mājaslapā.

Kungsbyns dzīvnieku parks

Kungsbyns dzīvnieku parks ir lieliska atpūtas un izklaides vieta visai ģimenei. Bērni tvers pozitīvas emocijas, pieaugušie iegūs interesantu un izglītojošu informāciju. Kungsbyns dzīvnieku parkā Tu sastapsi gan savvaļas dzīvniekus, gan lauku sētas iemītniekus – govis, cūkas, trušus, aitas, ēzeļus, aļņus un mežacūkas. Tevi sagaida arī izjādes ar ponijiem, aļņu barošana un terārijs ar čūskām un ķirzakām. Dzīvnieku parks gaida ciemos dzīvnieku draugus.

-15% ieejas biļetei

ROTAĻLIETU un komiksu muzejs Bergrummet

Vieta, kur satiekas dažādas paaudzes un kur apkopoti labākie eksponāti no Tido pils rotaļlietu un komiksu kolekcijas. Ļoti neparasta kolekcija, kas būs interesanta dažāda vecuma apmeklētājiem. Bergrummet muzejam īpaši piemeklētā atrašanās vieta – iespaidīgās pazemes alu sistēmas Skeppsholmen salā teju 100m2 platībā. 
 

-20.00 SEK IEEJAS BIĻETEI

Skansen brīvdabas muzejs

Skansen muzejs, dibināts 1891. gadā, ir viens no galvenajiem tūristu apskates objektiem Stokholmā. Tajā var aplūkot vairāk nekā 150 dažāda tipa celtnes no atšķirīgiem Zviedrijas reģioniem - nabadzīgo zaldātu mājas, darbnīcas, muižas un pilis atspoguļo Zviedrijas dzīvi no 16. gadsimta līdz 20. gadsimta sākumam. Skansen ir arī zoodārzs, kurā mīt visi Zviedrijā sastopamie dzīvnieki.

-10.00 SEK ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +1 pieaugušajam un 2 bērniem

VASA MUZEJS

VASA muzejs Stokholmā uzbūvēts par godu vienīgajam 17. gs karakuģim kas saglabājies līdz mūsu dienām. Tas ir viens no populārākajiem tūristu apskates objektiem pasaulē. 1628. gada 10. augustā no Stokholmas ostas jūrā devās liels skaits karakuģu, to skaitā arī VASA, kas tolaik bija lielākais kuģis pasaulē. Nobraucis tikai jūdzi, tas nogrima jūras dzelmē. No jūras kuģis tika izcelts pēc 333 gadiem.

-40.00 SEK ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +1 personai.

Junibacken bērnu muzejs

Junibacken ar latvisko nosaukumu Jūnijkalniņš ir Zviedrijas labākais bērnu muzejs, kas atrodas uz Jūrgordena salas (Djurgården) līdzās VASA muzejam tuvu Stokholmas centram. Muzejs ir atvērts visu gadu. Visas aktivitātes notiek telpās. Pasaku laukums, fantastisks ceļojums pasaku vilcienā, bērnu teātra skatuve, izstādes, veikals ar rotaļlietām un bērnu grāmatām dažādās valodās un restorāns katru dienu pārsteidz ar jaunām un aizraujošām izklaidēm un pārsteigumiem, piedzīvojumiem un atrakcijām.

-10.00 SEK ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +4 personām.

Abba muzejs

Vēlies tuvāk iepazīties ar grupu, kas radīja tādas slavenas dziesmas kā „Dancing Queen", „Mamma mia" un „Voulez Vous" un ir pasaulē pārdevusi aptuveni 378 miljoni ierakstu, vai varbūt kļūt par piekto ABBA dalībnieku un ierakstīt ar viņiem kopīgu dziesmu īpašā datorsimulācijā? To visu un daudzas citas interaktīvas lietas ir iespējams piedzīvot un izbaudīt ABBA muzejā, kurā virmo 70. un 80. gadu atmosfēra. Varbūt Tev paveiksies un būsi muzejā brīdī, kad kāds no leģendārās grupas zvanīs uz muzejā izvietoto tālruni, kura numuru zina tikai grupas dalībnieki.

Spec cena 10.00 SEK par audiogidu (angļu, somu un krievu valodā)

Club One kartes īpašniekam. Apmaksu muzejā ir iespējams veikt tikai ar kredītkarti.

Tekniskamuseet Tehnikas muzejs

Tehnikas muzejā Tu pats savām acīm redzēsi, kā no mazas idejas attīstās lieli zinātniski projekti. Muzejs ir īpaši interesants bērniem, kuri zinātnes eksperimentus var izzināt praktiski. Eksponāti vēsta par Zviedrijas mašīnbūves un ražošanas vēsturi, sasniegumiem sadzīves ierīču, transporta, ķīmijas, iespiedtehnikā un citās nozarēs. Tu varēsi apskatīt un paša rokām veikt vairāk nekā 100 saistošu eksperimentu. Izstāde Mega Mind par radošā prāta un domas spēka iespējām. Uzzini vairāk šeit.

-20.00 SEK ieejas biļetei

Spiritmuseum Alkohola muzejs

Alkohola muzejs ir unikāla un neredzēta vieta Zviedrijā, kas atrodas Stokholmas sirdī Jūrgordenas salā (Djurgården) un tā ekspozīcijas izvietotas vēsturiskās ēkās. Muzejs ir veltīts cilvēka „īpašām attiecībām" ar alkoholiskiem dzērieniem vairāku gadsimtu garumā.

-25% ieejas biļetei

Bil och Teknikhistoriska Auto un tehnoloģiju muzejs

Zviedrijas pilsēta Kopinga ir rūpniecības pilsēta ar bagātīgām tradīcijām jau kopš 1856. gada. Kopingas automašīnu un tehnoloģiju muzejā ir apskatāma unikāla automašīnu kolekcija no dažādiem laika posmiem. Šeit Tu varēsi apskatīt populāras automašīnas un leģendārus spēkratus – Bugatti, Voisin, Panhard-Levassor, Cadillac, Bentley, kā arī lielu skaitu motociklu un citas lietas no tehnoloģiskā mantojuma.

-10% ieejas biļetei

Klang market

Restorāns Klang Market ir lieliska vieta, kur ieturēt brokastis, pusdienas, vakariņas vai brīvdienu branču. Klang Market piedāvā Zviedrijā populāros Cēzara salātus, karstos meksikāņu tacos, kraukšķīgas picas, dažādus dzērienus, kā arī daudz ko citu.

-10% no pamata cenas ēdieniem un dzērieniem