KRUĪZI RĪGA - ĀLANDU SALAS

12.08., 14.08., 05.09. UN 11.09.2021.

Augustā un septembrī četri īpaši jūras ceļojumi ar kuģi Romantika uz neparastajām Ālandu salām Somijā. Izmanto iespēju un ērti nokļūsti unikālajā arhipelāgā ar tiešo reisu. Mariehamna ir tipiska ziemeļvalstu pilsēta ar Skandināvijai piemītošo šarmu – klusām sānieliņām, veikaliņiem un nesteidzīgu ritmu ikdienā. Visērtāk salas apskatīt ar velosipēdu, motociklu vai auto – izbaudi gleznaino ainavu ar pastkartes cienīgiem skatiem Ālandu salu arhipelāgā. Lieliska iespēja visiem makšķerēšanas entuziastiem – pavadi arhipelāgā nedēļu un piedzīvo īstas lielās copes brīvdienas.

Ālandu salu karte
Mariehamnas karte

Kruīzs

NO 119

AR CLUB ONE NO 105 

Vienā virzienā

NO 119

AR CLUB ONE NO 105 €

Izklaide uz kuģa

Jūras ceļojumā baudi šova priekšnesumus spilgtu mākslinieku izpildījumā. Izcila horeogrāfija, krāšņi skatuves tērpi un lieliska mūzika Tavam priekam un kruīza baudījumam. Kuģa krodziņā baudi dzīvo mūziku trubadūra izpildījumā ar pasaulslavenām dziesmām, gan arī paša sacerētām melodijām. Vai izmēģini savu veiksmi kruīza lielajā loterijā ar vērtīgām balvām. Dzīvespriecīgu atmosfēru un vasaras sauli vari izbaudīt uz kuģa atklātā klāja. Izklaides programma uz kuģa notiks, ievērojot visus nepieciešamos nosacījumus ceļotāju drošībai.

nedēļas cope Ālandu salās

Ālandu salas ar saviem līcīšiem un salām ir makšķernieku paradīze. Te ir ļoti daudz līdakas, asari, taimiņi, laši un zandarti. Izbaudi makšķerēšanas piedzīvojumu ar Ālandu salu tipisko mieru un dabas valdzinājumu.

UZZINI VAIRĀK

MARIEHAMNA UN APKĀRTNE

Galvenā sala ir Ālande, uz kuras atrodas arī lielākā pilsēta Mariehamna. Tā ir salas kultūras un tūrisma centrs. Lielo salu var ar automašīnu izbraukt vienas dienas laikā, bet, ceļojot ar velosipēdu pa interesantiem maršrutiem būs nepieciešams vairākas dienas. Uz salas ir senas un skaistas baznīcas, iecienītais observatorijas skatu lakums, kur pilnā krāšņumā saredzams pilsētas skaistums. Lielākās salas ir savstarpēji savienotas ar tiltiem.

UZZINI VAIRĀK

CIETOKŠŅI UN MUZEJI

Dodies uz Ālandu jūrniecības muzeju un aplūko interesantus eksponātus. Apskati Kastelholmas pili, kas celta 14.gadsimtā, un ir bijusi daudzu Zviedrijas karaļu rezidence, kā arī ir vienīgā viduslaiku pils Ālandu salās. Netālu atrodas Jana Karlsgārdena brīvdabas muzejs, kurā iespējams iepazīties ar seno Ālandu salu dzīvesveidu. Blakus atrodas arī sens karaliskais cietums, kas pārveidots par cietuma muzeju. Iespaidīgs ir Bomarsundas cietoksnis, kuru gandrīz pilnībā iznīcināja Krimas kara laikā.

UZZINI VAIRĀK