Rīga - Helsinki

NO 27.06.2020. LĪDZ 29.08.2020. CEĻO AR KUĢI SILJA SERENADE

Mums Tevis pietrūka, tāpat kā Tev pietrūka neaizmirstamie kruīzi Baltijas jūrā, vasaras saule uz kuģa atklātā klāja un jauni piedzīvojumi Ziemeļvalstīs. Mēs atgriežamies Baltijas jūrā ar īpašu jaunumu vasarā, maršrutu Rīga – Helsinki ar kuģi Silja Serenade no 27.06.2020. līdz 29.08.2020. Ceļo ar vienu no modernākajiem un greznākajiem Tallink flotes kuģiem un izbaudi ceļojuma šarmu pilnībā.


Kuģis no Rīgas uz Helsinkiem kursēs katru otro dienu. Helsinkos Tu vari pavadīt piecas stundas un apskatīt pilsētas skaistākās vietas vai baudīt atpūtu pēc savas izvēles. Kuģis Silja Serenade Helsinkos piestās ostā, kas atrodas pilsētas centrā un ir tikai 18 minūšu gājiena attālumā līdz slavenajai Helsinku katedrālei. Ostas tuvumā ir arī daudzi citi apskates un izklaides objekti.

KURSĒŠANAS GRAFIKS

Atiešana no Rīgas plkst.16:30, pienākšana Helsinkos plkst.11:00.
Atiešana no Helsinkiem plkst.16:00, pienākšana Rīgā plkst.10:30.

 


 

Helsinku apskates ekskursija krievu valodā 18.07., 01.08., 13.08.

Dodies īpašā 2 stundu pilsētas ekskursijā un apskati Somijas galvaspilsētas ievērojamākās vietas un ainavas, kas vēsta par Helsinku pagātni un tagadni. Ekskursijas laikā Tu nokļūsi interesantākajās Helsinku apskates vietās – izbaudi vēsturiskā centra īpašo gaisotni, apskati skaistās pilsētas domes un parlamenta ēkas. Tevi pārsteigs arī lielais konferenču un pasākumu centrs Finlandia Hall, kā arī iespaidīgā un baltā Operas māja, kas lieliski iekļaujas pilsētas panorāmā.

Uzzini vairāk 
Norāde autobusa logā: "TALLINK LATVIJA".
Ekskursija no plkst. 11:30 līdz 13:30.
Komfortabls autobuss un gids Tevi sagaidīs Olympia ostā. Ekskursijas ilgums 2 stundas, noslēgums Senāta laukumā.
Nokļūšana ostā patstāvīgi.
Tallink patur tiesības atcelt ekskursiju, par to iepriekš paziņojot klientu, ja grupā nokomplektējas mazāk kā 30 personas.
Ekskursija notiks krievu valodā.

Cena par ekskursiju:
• Pieaugušajiem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem: 20.00 €.
• Bērniem vecumā no 6-11 gadiem: 15.00 €.
• Bērniem līdz 5 gadu vecumam: bez maksas.

Izklaides programma

Katru dienu uz kuģa Silja Serenade būs pieejama izklaides programma. Šova zālē Starlight spēlēs grupa no Somijas, priecējot ar pasaulē pazīstamām melodijām. Promenādē uzstāsies Duo, uz atklātā klāja Sun Deck spēlēs DJ, bet krodziņā Sea Pub ikviens varēs baudīt trubadūra spēlēto mūzikas programmu. Ik vakaru pasažieri varēs vērot arī šova programmu Dance Factory izpildījumā. Virzienā no Rīgas uz Helsinkiem būs dzirdama pasaules roka klasika kā Bon Jovi, Alice Cooper, Aerosmith, Brian Adams, Queen un citi. Savukārt virzienā no Helsinkiem uz Rīgu pasažierus priecēs Skandināvijai raksturīgās melodijas ar grupu ABBA, Roxette, Ace of Base, Rednex, Dr Alban, Safri Duo un citu mūziku.

Izklaide bērniem un jauniešiem

Mazos ceļotājus ar īpašām aktivitātēm izklaidēs Bērnu programmas vadītāji – būs pieejamas spēles un viktorīnas, darbosies spēļu istaba Silja Land un ik vakaru Starlight zālē plkst.19:45 bērnus ar diskotēku priecēs Silja Line talismans – ronītis Harijs. Savukārt jauniešiem būs pieejama īpaša digitālā piedzīvojumu spēle Hack on the Deck.

Izklaides programma uz kuģa notiks, ievērojot visus nepieciešamos nosacījumus ceļotāju drošībai.

Uzzini vairāk

IEPAZĪSTI KUĢI SILJA SERENADE

Ceļojums ar moderno un iespaidīgo kuģi Silja Serenade Tev sniegs vēl daudzveidīgāku ceļojuma pieredzi – plašās kuģa telpas, vasaras saule uz atklātā klāja, moderni iekārtotie restorāni ar bagātīgu ēdienkarti un iepirkšanās visām gaumēm Tev ļaus sajust kruīza šarmu pilnībā.
Kuģim ir 12 klāji ar visdažādākajām izklaides iespējām. Silja Serenade lepojas ar savu promenādi visa kuģa garumā, plašo iepirkšanos 8 dažādos veikalos, 7 restorāniem ikviena gaumei un ērti iekārtotiem bāriem. Izklaides iespējas bērniem un jauniešiem pieejamas Silja Land zonā. Izvēlies sev piemērotāko kajīti savam ceļojumam īpašajās Commodore klases kajītēs vai A klases kajītēs ar skatu uz jūru vai kuģa promenādi. Izvēlies ceļot ar ģimeni īpašajās Moomin dizaina kajītēs. Uz kuģa ir eleganti un moderni restorāni ar īpaši pavāru izstrādātām ēdienkartēm. Baudi izmeklētu ēdienu klāstu – sezonas produktus, plašu jūras velšu, zivju un gaļas ēdienu izvēli, veģetāros ēdienus, kā arī neaizmirstamus saldos ēdienus.

KUĢA VIRTUĀLĀ TŪRE →

Kruīzs

Rīga – Helsinki – Rīga

Izbaudi vasaru un atklāto klāju Baltijas jūrā kruīzā uz Helsinkiem. Somijas galvaspilsētā apskati šarmantās pilsētas ievērojamākās vietas un izbaudi plašās izklaides iespējas, kā arī iepērcies slavenu zīmolu veikalos.

Ceļo ērti uz Helsinkiem ar velo. Tā Tu varēsi apskatīt vēl vairāk un atklāt Somijas galvaspilsētu no citādāka skatu punkta.

PĒRC ŠEIT

Ceļo vienā virzienā

Rīga – Helsinki

Ieplāno aktīvo atpūtu Somijā. Apceļo Somiju ar auto un iepazīsti tās unikālo dabu. Ceļo arī ar velosipēdu, dodies pārgājienā un izbaudi saunas procedūras, lai atjaunotu enerģiju. Vai atpūties Helsinkos garākās brīvdienās un iepazīsti Somijas kultūru no vēstures līdz mūsdienām.

PĒRC ŠEIT

Helsinkos ar velo

 

Ņem līdzi velosipēdu jūras ceļojumā un ērti pārvadā to ar kuģi. Helsinki ir labvēlīga pilsēta riteņbraucējiem, turklāt pārvietošanās ar velosipēdu nodrošina ātru un ērtu pilsētas apskati. Veloceliņi ved uz visām populārākajām Helsinku apskates vietām, tai skaitā tirdzniecības centriem un parkiem.

PĒRC ŠEIT

HELSINKI

Helsinki ir jūras pilsēta, kas uzcelta uz pussalām un salām Baltijas jūras krastā, kas ir iemīļotas atpūtas vietas. Helsinkos gaiss smaržo pēc jūras, bet ostās valda nemitīga rosība. Helsinki piedāvā atpūtas un izklaides iespējas – moderni tirdzniecības centri, interesanti muzeji, skaistas baznīcas, gleznaini parki un vēsturiskas vietas.

UZZINI VAIRĀK

SOMIJA

Mežu un ezeru zeme Somija ir pazīstama galvenokārt ar savas neskartās dabas gleznaino skaistumu. Somija – tas ir mērens klimats, atjaunotas senpilis, pasakaini bulvāri un pieminekļi, fascinējoši restorāni un nelielas, mājīgas kafejnīcas, gotiskas katedrāles, majestātiski klosteri un plaša spektra muzeji, kas atspoguļo valsts bagāto kultūras mantojumu.

UZZINI VAIRĀK

TURKU

Turku ir pilsēta Somijas dienvidrietumos pie Auras upes ietekas Baltijas jūrā. Tā ir Somijas vēsturiskais centrs un Somijas lielhercogistes galvaspilsēta no 1809. līdz 1812. gadam, kad galvaspilsēta tika pārcelta uz Helsinkiem. Pilsēta ir viens no svarīgākajiem zviedru minoritātes centriem Somijā. Turku tiek dēvēta par Somijas vārtiem uz Rietumiem.

UZZINI VAIRĀK