UZMANĪBU!

Biļešu pārdošana ceļojumiem maršrutā Rīga – Stokholma uz laiku tiek pārtraukta.

Rīga - STOKHOLMA

NO 01.06.2021. CEĻO AR KUĢI ROMANTIKA

Atsākam mūsu ceļotāju iemīļotos un neaizmirstamos jūras ceļojumus uz karalisko Stokholmu ar kuģi Romantika. Uz kuģa labākās un krāšņākās šovu izrādes Baltijas jūrā, populāri vietējie un ārvalstu mākslinieki, profesionāli dejotāji un žilbinoši skatuves tērpi. Skaļākā karaoke un trubadūra liriskās melodijas Tavam kruīza šarmam un baudījumam. Sajūti pavasarīgo noskaņu ainaviskās pilsētas skaistākajās vietās –  ļaujies pastaigai pa promenādi un vecpilsētu un piedzīvo brīnišķīgus mirkļus kopā ar ģimeni vai draugiem. Vai ceļo vienā virzienā un ieplāno garākas brīvdienas Skandināvijas unikālajā dabā.

No 31.08.2021. šajā maršrutā regulāro satiksmi atsāks arī kuģis Isabelle ar ierasto ikvakara izklaides un atpūtas programmu.

Kruīzs

NO 89

AR CLUB ONE NO 80 

Vienā virzienā

NO 89

AR CLUB ONE NO 76 €

 

VELOKRUĪZS
03.06.2021.

Dodies kruīzā, ņem līdzi velosipēdu bezmaksas un Stokholmā atpūties sportiski un veselīgi. Pievienojies jautram jūras ceļojumam sadarbībā ar Velomens. Baudīsim aizraujošu atpūtu ar veloaktivitātēm Zviedrijas galvaspilsētā un dažādām interesantām velo aktivitātēm uz kuģa. Ceļo ar ģimeni un draugiem. Tavs labākais piedzīvojums vasaras sākumā.

Aktuālos jaunumus par Velokruīzu vienmēr ātri un ērti uzzini arī Facebook kontā ŠEIT

UZZINI VAIRĀK

  • $!{image.alt-text.data}
  • $!{image.alt-text.data}
  • $!{image.alt-text.data}
  • $!{image.alt-text.data}
  • $!{image.alt-text.data}
  • $!{image.alt-text.data}

EKSKURSIJA STOKHOLMĀ

Stokholmā aicinām Tevi doties interesantā ekskursijā gida pavadībā. Ekskursijas laikā redzēsi vēstniecības rajonu, nozīmīgākos Stokholmas kvartālus, pilsētas centru un vecpilsētu, kā arī citas skaistas un ievērojamas vietas Zviedrijas galvaspilsētā. Būs arī iespēja pavērot brīnišķīgo pilsētas panorāmu, kas paveras no Fjällgatan, un uzzināt daudz interesantas lietas par Stokholmu un tās vēsturi.

Uzzini vairāk 
 
• 3 stundu ekskursija pa Stokholmu krievu valodā notiek katru dienu. 
Ekskursijai krievu valodā norāde autobusa logā: "Обзорная экскурсия по Стокгольму Tallink/Silja Line" (TALLINK SIGHTSEEING).
 

Ekskursijas sākums plkst. 11:00. Komfortabls autobuss Tevi sagaidīs Värtahamnen ostā un izvadās pa Stokholmas skaistākajām vietām. Pēc 2 stundu brauciena ar autobusu, ekskursija turpināsies Vecpilsētā, kur tā arī noslēgsies. Norādīts vietējais (Zviedrijas) laiks.

Cena par ekskursiju:
• Pieaugušajiem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem: 25.00 €.
• Bērniem vecumā no 6-11 gadiem: 20.00 €.
• Bērniem līdz 5 gadu vecumam: bez maksas.

Ekskursijas programma (.pdf) 

Papildu informācija:

Ņemot vērā Zviedrijas atbildīgo institūciju, tai skaitā Association of Qualified Tourist Guides of Stockholm, Sertificēto Tūrisma Gidu Asociācijas, un Stockholms Visitors Board, Stokholmas Tūrisma informācijas centra, prasības par tūrisma gidu sertifikāciju, ekskursijas Zviedrijas Karalistē drīkst nodrošināt tikai un vienīgi sertificēti gidi. Sakarā ar to, ka Zviedrijas atbildīgās institūcijas nevar nodrošināt pietiekamu skaitu gidu, kas vada ekskursijas latviešu valodā, šobrīd ekskursiju pa Stokholmu piedāvājam krievu valodā.

Ja Tev ir interese privāti vai grupai iegādāties ekskursiju ar gidu latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu un citās valodās, aicinām ar mums sazināties. Mēs izstrādāsim atsevišķu cenu piedāvājumu atbilstoši Tavām interesēm un vajadzībām.

Pērc ceļojumu šeit