Foršās skolēnu brīvdienas
10.03.–19.03.

Pavasara skolēnu brīvdienās dodies kruīzā ar šarmanto Isabelle un moderno Romantika, baudi brīvību jūras ceļojumā un piedzīvo absolūti neticamus un netveramus mirkļus kopā ar Latvijā zināmiem un populāriem burvju māksliniekiem – Edžu un Tomu Felkeru. Neredzēti triki, pārsteidzošas ilūzijas, roku veiklība vai varbūt maģija? Katrs no viņiem ir sava aroda meistars un sola skatītājus aizvest valdzinošā ceļojumā burvju triku pasaulē. Iluzionists Edžus kopā ar asistenti Ievu centīsies apburt un pārsteigt kuģa Isabelle pasažierus, savukārt Toms Felkers piepildīs kuģa Romantika ceļotāju sirdis un prātus ar maģiju un sajūsmu.

Priecājies, uzņem selfijus, fotografē skaistās jūras ainavas, dejo līdz spēku izsīkumam, dziedi mīļākās dziesmas karaokē un izvēlies veikalā iecienītākos saldumus. Iepazīsties ar jauniem draugiem vai arī aicini savus labākos draugus jūras piedzīvojumā Baltijas jūrā.

Mazākos ceļotājus gaida aizraujošas spēles, bumbiņu jūra, kā arī iespēja tikt pie kāda jauka sejas zīmējuma. Un, protams, uz kuģa savus mazos draugus ar nepacietību gaida suņu meitene Lote.

Šīs būs pozitīvi trakas brīvdienas. Dodies kruīzā uz Stokholmu un baudi visus jūras priekus.

Pastāsti arī draugiem, jo kruīzs četrvietīgā kajītē tikai no 80.00 EUR!

Kruīza programma un cenas »

Pirkt ceļojumu »

 

Uz kuģa Isabelle – Edžus
Video »

Uz kuģa Romantika – Toms Felkers
Video »