Skolēnu brīvdienas uz kuģa

19.10.–28.10.

Tavas labākās brīvdienas sākas ar prieka pilnu jūras ceļojumu uz Stokholmu skolēnu 40 LAIMĪGAJĀS STUNDĀS. Smelies enerģiju, spēku un iedvesmu jaunam mācību cēlienam, ļaujies smiekliem un jautrībai uz mūsu kuģiem Isabelle un Romantika. Izklaidējies, uzņem selfijus, dejo līdz spēku izsīkumam, dziedi mīļākās dziesmas karaokē un izvēlies iecienītākos saldumus veikalā. Karaliskajā Stokholmā Tevi gaida skaistiem piedzīvojumiem un spilgtām emocijām piepildītas ekskursijas. Ceļo pats un ņem līdzi draugus, jo kopā vienmēr jautrāk un laimīgāk.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pirkt ceļojumu


 

EKSKURSIJA AR </br>OCEAN BUS 26.10.

EKSKURSIJA AR
OCEAN BUS 26.10.

Īpaši aicinām doties ekskursijā ar slaveno Ocean Bus, kurš Tevi sagaidīs jau pie ostas. Autobuss – amfībija Tevi izvedīs pa visām Zviedrijas galvaspilsētas ievērojamākām apskates vietām. Tavam skatienam pavērsies kanāli un tilti, muzeji un Karaļa pils, parki un skvēri, bet vēl nepieredzētas sajūtas piedzīvosi, kad autobuss iebrauks ūdenī, uzsākot ceļojuma aizraujošāko daļu. Ocean Bus iespaidus papildinās atraktīva gida stāsti un joki.

Atklāj vairāk
TRANSFĒRS UZ ZVIEDRIJAS DABAS VĒSTURES MUZEJU 27.10.

TRANSFĒRS UZ ZVIEDRIJAS DABAS VĒSTURES MUZEJU 27.10.

Piedzīvo Tavas labākās skolēnu brīvdienas Zviedrijas dabas vēstures muzejā, kur varēsi uzzināt visu par dzīvās dabas dažādību, Zviedrijas dzīvniekiem, Ziemeļpola un Dienvidpola iemītniekiem, krāšņajiem minerāliem, kas atrodami zemes dzīlēs, kā arī citām interesantām dabas parādībām. Tevi pārsteigs kino zāle Cosmonova, kur redzēsi pasaules lielākā videoformāta filmas uz 760 kvadrātmetru liela kupola formas ekrāna.

Atklāj vairāk