Senioru kruīzs Baltijas jūrā
24.04.

Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Romantika un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Zviedrijas galvaspilsētā dodieties ekskursijā kopā ar gidu un apmeklējiet vēsturisko Venngarn pili. Jūras ceļojums un diena Stokholmā būs pozitīvu emociju piepildīta, kas radīs prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās.

Kruīza programma un cenas »

Šo īpašo cenas piedāvājumu nav iespējams rezervēt internetā. Lai izmantotu šo piedāvājumu un rezervētu ceļojumu, aicinām zvanīt 67099700, rakstīt booking@tallink.lv vai apmeklēt Tallink ceļojumu birojus Rīgā.

 


Ekskursija pa Stokholmu un Venngarn pili

Iepazīstiet karalisko Stokholmu un atklājiet tās dažādību. Kopā ar gidu dodieties ekskursijā ar autobusu, kas tieši no ostas aizvedīs Jūs gan nelielā ekskursijā pa Stokholmu, gan pievedīs pie Venngarn pils, lai labāk varat izpētīt šo vēsturisko celtni, gan arī nogādās atpakaļ līdz kuģim. Maģiskā Venngarn pils un tās skaistais baroka stila parks ļaus Jums labāk atklāt Zviedrijas vēstures pieskārienu.

Uzziniet vairāk »
 
Ekskursijas datums: 25.04.2017.
 

• 5 stundu ekskursija pa Stokholmu ar gidu latviešu vai krievu valodā. Ekskursijai norāde autobusa logā: "TALLINK LATVIJA". Ekskursijas sākums plkst. 11:00. Norādīts vietējais (Zviedrijas) laiks.

Komfortabls autobuss Jūs sagaidīs Värtahamnen ostā un izvadās pa Stokholmas skaistākajām vietām un aizvedīs uz Venngarn pili. Autobuss Jūs atvedīs atpakaļ uz kuģi tieši laikā, lai dotos mājup no Stokholmas uz Rīgu.
 

Cena par ekskursiju:
• 25.00 € vienai personai.
• Bērniem līdz 5 gadu vecumam: bez maksas.

Papildu informācija:

Ņemot vērā Zviedrijas atbildīgo institūciju, tai skaitā Association of Qualified Tourist Guides of Stockholm, Sertificēto Tūrisma Gidu Asociācijas, un Stockholms Visitors Board, Stokholmas Tūrisma informācijas centra, prasības par tūrisma gidu sertifikāciju, ekskursijas Zviedrijas Karalistē drīkst nodrošināt tikai un vienīgi sertificēti gidi. Sakarā ar to, ka Zviedrijas atbildīgās institūcijas nevar nodrošināt pietiekamu skaitu gidu, kas vada ekskursijas latviešu valodā, šobrīd ekskursiju pa Stokholmu piedāvājam krievu valodā.
 

 

Grupas Sapņu pietura koncerts

Sapņu pieturas atraktīvie muzikanti aicina uz kārtīgu ballīti Baltijas jūrā, kuras laikā skanēs tādas tautā zināmas un iemīļotas dziesmas kā „Zīlīte”, „Kādēļ vēlu nāci tu” un „Vēl viens dolārs”. Mūziķi apsola, ka malā nespēs nosēdēt neviens. Grupa kopā muzicē jau 10 gadus, taču katram atsevišķi ir liela pieredze arī citos muzikālos projektos. Dziedāsim un dejosim kopā, jo ballīte būs! Vairāk par grupu »