Senioru kruīzs Baltijas jūrā
02.10.

Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši Jums izstrādātu piedāvājumu uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Jums ne par ko nav jāsatraucas. Mēs Jūs sagaidīsim Rīgas Pasažieru ostā, aizvedīsim uz kuģi un ceļojuma laikā parūpēsimies par aizraujošu atpūtas un izklaides programmu. Stokholmā Jūs gaidīs speciāli organizēts autobuss, kas aizvedīs Jūs aizraujošā ekskursijā pa Stokholmas baznīcām un pēc ekskursijas nogādās atpakaļ Stokholmas ostā. Ticam, ka Jums nebūs garlaicīgi.

Pozitīvām emocijām bagātais Senioru kruīzs noteikti radīs skaistas atmiņas un iedvesmu jauniem piedzīvojumiem!

Kruīza programma un cenas →

Šo īpašo cenas piedāvājumu nav iespējams rezervēt internetā. Lai izmantotu šo piedāvājumu un rezervētu ceļojumu, aicinām zvanīt 67099700, rakstīt booking@tallink.lv vai apmeklēt Tallink ceļojumu birojus Rīgā. Mēs Jums visu izstāstīsim un palīdzēsim.

 

Ekskursija pa Stokholmu
un baznīcām

03.10. pievienojieties īpašā 5 stundu ekskursijā ar autobusu, kurā varēsiet iepazīt labāk Stokholmu un tās majestātiskās baznīcas. Gida pavadībā apmeklējiet vēsturiski nozīmīgus ticības namus, kas ir būvēti dažādos laika posmos un kas ir kalpojuši dažādu reliģiju pārstāvju vajadzībām. Skatiet šo baznīcu skaistumu, izpētiet neparasto arhitektūru, izjūtiet īpašo atmosfēru un iedvesmojieties dzīvei.

Uzziniet vairāk →

Ballīte ar grupu
Lustīgais Blūmīzers

Grupas Lustīgais Blūmīzers atraktīvie muzikanti aicina uz kārtīgu ballīti Baltijas jūrā. Jau 22 gadus grupa savus klausītājus priecē gan ar tautā labi zināmām un iemīļotām, gan pašu sacerētām dziesmām. Grupas pastāvēšanas laikā ir izdoti 5 mūzikas albumi, un pavasarī klausītāji tika lutināti ar jaunu dziesmu Mums laika nepietiek. Dziedāsim un dejosim kopā, jo ballīte uz kuģa būs forša.

 

Līnijdeju piedzīvojums
Baltijas jūrā

Ceļojuma laikā izmēģiniet līnijdeju dejošanu, kas īpaši piemērota senioriem. Vai zinājāt, ka līnijdejas var dejot ne tikai pie ārvalstu kantri mūzikas, bet arī pie mūsu pašu cienītā maestro Raimonda Paula radītām melodijām. Tas noteikti būs gan neparasts, gan jautrs, gan izglītojošs notikums ikvienam dalībniekam. Uz kopīgu dejošanu Jūs aicina Latvijas līnijdeju un kantri-vesterna deju asociācijas prezidente Dzintra Rozīte.