Mēs atbalstām un piedalāmies

AKCIJA “VĪRIEŠI! TĒVI! LASĪTĀJI!”

Projekta / pasākuma laiks: 28.04.2018.–09.03.2019.
 
Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija ir tradīcijām bagātākā un visplašākā lasīšanas veicināšanas kustība Latvijā. To no 2001. gada organizē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs. Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas organizētās akcijas “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji!” mērķis ir rosināt programmā iesaistīties vīriešus, kuru piemērs starptautiskos pētījumos tiek vērtēts kā īpaši motivējošs lasīšanai ģimenē. Starp akcijas dalībniekiem tiks izlozēti 4 jūras ceļojumi uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK → 

XIV Latvijas ziemas peldēšanas čempionāts

Projekta / pasākuma laiks: 27.01.2018.
 
Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību organizē ziemas peldēšanas sacensības Liepājā. Sacensību galvenais uzdevums ir popularizēt ziemas peldēšanas kustību Latvijā un ārpus tās. Sacensības plānotas dažādās distancēs dalībniekiem 11 vecuma grupās. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot “roņu” sacensības, piedalīties dažādās atrakcijās, atbilstošu laikapstākļu gadījumā arī celt sniegavīrus, slēpot, slidot, braukt ar veikbordu. Pasākumā tiks izlozēts kruīza ceļojums uz Stokholmu.
 

ĒNU DIENA

Projekta / pasākuma laiks: 14.02.2018.
 
Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama karjeras izglītības programma 1.–12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē. Tallink jau vairākus gadus piedalās Ēnu dienās un arī šogad vairākas „ēnas” sekos mūsu Kruīza vadītājam, Kruīza vadītāja asistentam un ceļojuma konsultantiem.

AKCIJA “VĪRIEŠI! TĒVI! LASĪTĀJI!”

Projekta / pasākuma laiks: 28.04.2017.–10.03.2018.
 
Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija ir tradīcijām bagātākā un visplašākā lasīšanas veicināšanas kustība Latvijā. To organizē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs kopš 2001. gada. Šogad šo programmu īsteno jau gandrīz 700 bibliotēkas Latvijā, tostarp 55 latviešu centri ārvalstīs. Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas organizētās akcijas “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji!” mērķis ir rosināt programmā iesaistīties tieši vīriešus, kuru piemērs starptautiskos pētījumos tiek vērtēts kā īpaši motivējošs lasīšanai ģimenē. Starp akcijas dalībniekiem tiks izlozēti 4 jūras ceļojumi uz Stokholmu.

RIGA DANCE FESTIVAL

Projekta / pasākuma laiks: 10.03.2018.
 
Starptautiskais deju festivāls “Riga Dance Festival” ir unikāls dejotāju organizēts pasākums citiem dejotājiem, lai kopā svinētu dejas svētkus. Festivāls uz deju grīdas vienkopus pulcē gan profesionālus dejotājus, gan iesācējus, kā arī tādus, kuriem deja ir hobijs. Tā ir iespēja satikt arī leģendārus Latvijas dejotājus un sacensties ar viņiem deju prasmē.

LATVIJAS SKOLU KOMANDU ČEMPIONĀTS BADMINTONĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.02.–06.04.2018.
 
Latvijā pirmo reizi tiek organizēts Latvijas skolu komandu čempionāts badmintonā, kas ir iekļauts arī Latvijas skolu sporta federācijas kalendārā. Badmintonā turpmāk ir plānotas regulāras skolu komandu sacensības, kā tas ir basketbolā, futbolā, florbolā un citos sporta veidos. Sacensību mērķis ir popularizēt badmintona spēli skolēnu vidu, kā arī veicināt lietderīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Latvijas skolu komandu čempionāta uzvarētājkomanda dosies kruīzā uz Stokholmu.

GRANDU CĪŅAS

Projekta / pasākuma laiks: 15.03.–26.04.2018.

Vidzemes Augstskolas studentu iecienītā pavasara sporta diena ir pārtapusi par pasākumu, kas attaisno uz nosaukumu liktās cerības. “Grandu Cīņas” ir sacensības dažādos sporta veidos starp studiju programmu komandām. Četros posmos iekrātie punkti summēsies, un gala iznākumā tiks noskaidrota, kura augstskolas studiju programma ir sportiskākā – spēkā, veiklībā un ātrumā. Uzvarētāju komanda dosies baudīt lielisku atpūtu jūras ceļojumā ar kuģi uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK

Labdarības velopiedzīvojums 2018 – Uz zvaigznēm Ādažos: Piektais kods

Projekta / pasākuma laiks: 12.05.2018.

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un popularizētu riteņbraukšanu kā vienu no aktīvās atpūtas veidiem, kā arī iepazīstinātu ar Ādažu novadu, jau piekto gadu biedrība ĀdažiVelo sadarbībā ar Ādažu novada domi organizē labdarības velopiedzīvojumu – orientēšanos, aicinot šī pasākuma dalībniekus interesanti pavadīt dienu kopā ar draugiem un ģimenēm, kā arī ar ziedojumu atbalstīt kādu labu darbu. Ar dalību šī gada pasākumā tiks palīdzēts sarūpēt bērnu skrejriteņus un velosipēdus, kas tiks nodoti Ādažu pirmsskolas izglītības iestādes rīcībā. Ātrākā komanda ģimeņu distancē un viens sapņu velo trases zīmējuma autors dāvanā saņems jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

SVĒTKI ZELTA ĢIMENĒM SALDUS NOVADĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.05.2018.

Jau sesto gadu Starptautiskajā ģimenes dienā Saldū notiek tematisks apsveikuma koncerts Saldus novadā dzīvojošām Zelta ģimenēm. Uz pasākumu tiek aicināti pāri, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadus. Saldus novads lepojas ar 187 Zelta ģimeni, starp tām 7 pāri, kuri nosvinējuši Dimanta kāzas. Viena Zelta ģimene un viena Dimanta ģimene varēs papildināt kopdzīves skaistos mirkļus jūras ceļojumā uz Stokholmu.

JUNIOR ACHIEVEMENT LATVIJA

Projekta / pasākuma laiks: 01.09.2017.–31.05.2018.
 
Mēs jau vairākus gadus aktīvi sadarbojamies ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement Latvija (JA Latvija), kas aktīvi strādā, lai gatavotu jauno uzņēmēju, nozaru līderu paaudzi, izglītotu jauniešus finanšu jautājumos un palīdzētu viņiem sekmīgi iekļauties darba tirgū. Arī šajā mācību gadā atbalstām vairākus JA Latvija programmu pasākumus – reģionālo semināru ciklu par SMU veidošanu, SMU Ziemassvētku un pavasara gadatirgu, Latvijas mēroga biznesa simulācijas spēli “JA TITAN”, SMU valsts finālu “Jauno uzņēmēju diena 2017”, konkursu “Mana vārdnīciņa” un Biznesa pasaku konkursu.

MĀMIŅU KLUBS VASARAS FESTIVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 02.06.2018.

TV3 raidījums un vecāku apvienība Māmiņu Klubs kultūras parkā Ziemeļblāzma organizē Māmiņu Kluba Vasaras festivālu, kur visas dienas garumā paredzētas dažādas aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Tā būs piedzīvojumiem bagāta diena gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem ar skaistu brīvdabas koncertu, Lielo ratiņu parādi, spēlēm un rotaļām, kas ieskandinās Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Vairāk nekā 50 dažādas aktivitātes brīvā dabā - Mazuļu rāpošanas sacensības, mājsaimnieču olimpiāde, speciālistu konsultācijas, bērnu atrakcijas un daudz kas cits. Trīs laimīgās ģimenes laimēs jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

LU BVEF Sporta spēles 2018

Projekta / pasākuma laiks: 09.06.–10.06.2018.

Piedzīvojums, kas divu dienu garumā vieno profesionālus sportistus un ikdienā nesportojošus studentus – tās ir LU BVEF Sporta spēles. Pasākums ļauj Sporta spēļu dalībniekiem baudīt savstarpējo atbalstu, azartisku cīņas sparu, kā arī dabas burvību, ko sporta zālē nav iespējams izjust. Uzvarētāju komanda dosies pelnītā un neaizmirstamā atpūtas jūras ceļojumā ar kuģi uz Stokholmu.

TIKAI NEDAUDZ MAN ĻAUTS

Projekta / pasākuma laiks: 16.06.2018.

Latvijas titulētākā kantrī mūzikas grupa “Sestā Jūdze” šīs vasaras sākumā uzsāk pavisam jaunu tradīciju, izveidojot kantrīmūzikas un grupas “Sestā Jūdze” mūzikas cienītāju kopīgu piedzīvojumu dienu, kas noslēgsies ar vērienīgu vakara koncertu “Tikai nedaudz man ļauts”. Visas dienas garumā būs daudz un dažādas aktivitātes un pasākumi. Divi laimīgie pasākuma dalībnieki dāvanā saņems neaizmirstamu jūras ceļojumu uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK

KĀPA 2018 – ORIENTĒŠANĀS TRĪSDIENAS

Projekta / pasākuma laiks: 30.06.–01.07.2018.

Kāpa ir apmeklētākās orientēšanās sacensības visā Baltijā. Šogad Pāvilostas apkārtnē pulcēsies gandrīz 2000 visdažādāko vecuma grupu orientieristi kopā ar ģimenēm trīs dienu sportiskā pasākumā. Kāpas daudzdienas nav tikai orientēšanās sacensības, bet gan īsts sporta festivāls ar savu telšu pilsētiņu un skatuvi, ļaujot orientieristiem katru dienu izbaudīt Latvijas mežu sniegtos pārbaudījumus orientēšanās distancēs un vakara gaitā atpūsties līdzīgi domājošo pulkā. Visu trīs dienu kopsummā spēcīgākie bērnu vecuma grupu pārstāvji un ģimenes varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK

Bauskas kantrī mūzikas festivāls

Projekta / pasākuma laiks: 13.–14.07.2018.

Pirmais Bauskas Country mūzikas festivāls notika 1999. gadā un šogad tas svin savu 20 gadu jubileju. Kopš tā laika festivāls ir ieņēmis stabilu vietu Latvijas lielāko pasākumu starpā un ir pierādījis sevi kā ilgdzīvotājs. Festivāls ilgst divas dienas, kuras paiet vienā acumirklī labdabīgā gaisotnē un ar pozitīvām emocijām, kas saglabājas visa gada garumā. Katru gadu festivāls pulcē tūkstošiem kantrī mūzikas cienītājus gan no Latvijas, gan no tuvākām un tālākām ārvalstīm. Divi laimīgie pasākuma apmeklētāji dāvanā saņems neaizmirstamu jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

ZVAIGZNE ABC LASĪŠANAS STAFETE

Projekta / pasākuma laiks: 14.05.–22.07.2018.

Apgāds Zvaigzne ABC organizē grāmatu Lasīšanas stafeti bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 16 gadiem. Šogad, uzklausot vecāku ieteikumu, Lasīšanas stafetē aicināti piedalīties arī dalībnieku vecāki. Lai piedalītos stafetē – jāpatīk lasīt grāmatas un jābūt aktīvam sociālo tīklu lietotājam. Par katru izlasīto grāmatu jādalās ar savu viedokli blogā, tādejādi informējot savus draugus par to, vai grāmatu ir vērts lasīt, vai labāk atstāt grāmatu plauktā. Četri aktīvākie Lasīšanas stafetes dalībnieki dāvanā saņems neaizmirstamu jūras ceļojumu uz Stokholmu.

GARKALNES SPORTA FESTIVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 28.07.2018.

Garkalnes sporta festivāls ir kļuvuši par labu tradīciju un svētkiem, kas pulcē simtiem apmeklētāju. Festivāla galvenais mērķis ir attīstīt sporta pasākumu organizēšanas tradīcijas, veicinot bērnu, jauniešu un pieaugušo aktīvu dzīvesveidu, popularizējot masu sporta un aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējas. Pludmales volejbola godalgoto vietu ieguvēji dosies kruīzā uz Stokholmu.

NOMETNE „MAZAIS NAMEJS”

Projekta / pasākuma laiks: 05.–11.08.2018.

Valsts aizsardzības un patriotisma fonds “Namejs” un biedrība „Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija” rīkotā nometne ''Mazais Namejs” paredzēta starptautisko militāro misiju veterānu bērniem. Nometnes mērķi ir aktīvi un jēgpilni pavadīt savu brīvo laiku, attīstīt pilsoniskumu un patriotismu, attīstīt jauniešu patstāvību, spēju strādāt komandā un personīgo neatkarību, uzzināt par Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku ikdienu, iepazīt skautu un gaidu organizāciju un svinēt Latvijas Simtgadi. Nometnes noslēgumā paredzētas komandu sacensības un uzvarētāju komandas pārstāvji varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

LATVIJAS GODA ĢIMENE 2018

Projekta / pasākuma laiks: 20.07.–31.08.2018.

Latvijas simtgades gads ir izsludināts par Goda ģimenes gadu, un viens no gada uzdevumiem - teikt īpašu paldies ģimenēm ar bērniem. Tāpēc vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv" aicina pieteikt savu Goda ģimeni - ģimeni, kurai Tu vēlētos dāvāt Goda ģimenes titulu. Par savu Latvijas Goda ģimeni, tās tradīcijām, vērtībām un sapņiem aicināts stāstīt ikviens Latvijas iedzīvotājs. Konkursā-akcijā piedalīties aicinātas arī Latvijas pašvaldības, izvirzot savā teritorijā dzīvojošās kuplās saimes, kuras audzina vai rūpējas par trīs vai vairāk bērniem un kurām vēlētos piešķirt Goda ģimenes titulu. Trīs Latvijas Goda ģimenes balvā saņems kruīza ceļojums visai ģimenei uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

STIRNU BUKS 2018

Projekta / pasākuma laiks: 14.04.–29.09.2018.

Stirnu buks ir lielākais taku skriešanas seriāls Latvijā, kas septiņos posmos – no pavasarīgā aprīļa un beidzot ar krāsainajām rudens lapām oktobrī –, pulcē vairākus tūkstošus skrējēju. Stirnu buki skrien un nūjo mežā – vietā, kur pat cilvēks kļūst labāks, sirsnīgāks un videi draudzīgāks. Stirnu Buks jau vairs nav tikai skrējiens, tie ir skaisti sporta svētki skriešanas entuziastiem. Ikviens, kas piedalīsies vismaz 4 posmos no 7, varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

Zviedrijas dienas Latvijā

Projekta / pasākuma laiks: 26.05.–15.11.2018.

Par labu tradīciju jau kļuvušas Zviedrijas vēstniecības Latvijā rīkotās Zviedrijas dienas dažādās Latvijas pilsētās. Katrā no pilsētām tiek organizēta īpaša kultūras programma ar izstādēm, bērnu zīmējumu konkursiem, zviedru filmu seansiem un citām aktivitātēm. Pilsētu iedzīvotājiem tā ir iespēja iepazīties ar Zviedriju, tās kultūru, vēsturi, mākslu. Pasākuma laikā notiek arī galda hokeja turnīrs, kur galvenā balva ir jūras ceļojumu uz Stokholmu.

BALTIJAS IMIDŽA SPECIĀLISTU ASOCIĀCIJA

Projekta / pasākuma laiks: 02.–04.11.2018.
 
Baltijas Imidža speciālistu asociācija sadarbībā ar “Bercolor” lielākās skaistumkopšanas izstādes “Baltic Beauty 2018” laikā rīkos make up konkursus – Klasiskais vakara meikaps un Kreatīvais meikaps. To laikā dalībniekiem būs jādemonstrē savas profesionālās iemaņas, kuras vērtēs kompetenta un zinoša žūrija. Abu konkursu uzvarētāji un viņu modeļi dosies aizraujošā ceļojumā uz Stokholmu.

TIME RUN AUTO-FOTO ORIENTĒŠANĀS

Projekta / pasākuma laiks: 10.03.–30.11.2018.

“Time Run” ir auto-foto orientēšanās sacensības, kur komandai skatoties kartē, jānonāk kartē atzīmētajā vietā un jāatrod īstais objekts, pie kura jānofotografējas. Sacensību mērķis ir iekļauties atvēlētajā laikā un uzņemt pēc iespējas vairāk bilžu. Auto-foto orientēšanās sacensības ir lielisks veids, kā iepazīt pilsētu un tās apkārtni, apskatīt interesantas vietas un kopā ar draugiem lieliski pavadīt laiku. Sezonas kopvērtējuma uzvarētājkomanda iegūs iespēju doties kruīza ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

LATVIJAS UNIVERSITĀTES GADA BALVA 2018

Projekta / pasākuma laiks: 07.12.2018.
 
Latvijas Universitātē studē vairāk nekā 12 000 studējošo aptuveni 140 studiju programmās. Šeit savus pirmos soļus pa izaugsmes un karjeras kāpnēm sper topošie sociālo, humanitāro un dabas zinātņu speciālisti, praktiķi un jaunie zinātnieki. Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) rūpējas par studentu interesēm LU un ik gadu decembrī atskatās uz spilgtākajiem notikumiem, novērtē gada laikā paveikto, kā arī akcentē veiksmes un neveiksmes LU SP Gada balvā. Nomināciju “Gada pasniedzējs”, “Gada dekāns”, “Gada students”, “Gada Mentors” un “Gada LU administrācijas darbinieks” uzvarētāji varēs doties kruīzā uz Stokholmu.

UZZINIET VAIRĀK→

DISKU GOLFA SAULES KALENDĀRA TURNĪRS

Projekta / pasākuma laiks: 10.02.–24.12.2018.

Par godu Latvijas simtgadei Ufogolf aicina atcerēties mūsu senču tradīcijas un svinamās dienas, rīkojot īpašus Saules kalendāra disku golfa turnīrus. Meteņi, Lieldienas, Ūsiņš, Jāņi, Jumji, Apjumības, Mārtiņi un Ziemas saulgrieži. Kopā tie būs 8 turnīri, kuros ikvienam ir iespēja piedalīties, lai jautri un ar sportisku azartu pavadītu brīvo laiku. Katra turnīra veiksmīgākais diska lidinātājs dāvanā saņems jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

100 DARBI LATVIJAI

Projekta / pasākuma laiks: 2016.–2018. gads
 
Gatavojoties Latvijas simtgadei, atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “ZAAO” ir uzsācis vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai” un aicina iedzīvotājus apvienot zināšanas, idejas, prasmīgās darba rokas un resursus, lai līdz 2018. gada 18. novembrim kopīgiem spēkiem paveiktu vismaz 100 nozīmīgus vides labiekārtošanas, izdaiļošanas un izglītības darbus. Iniciatīvas ietvaros ik vasaru dažādu pilsētu svētkos varēs sastapt “100 darbi Latvijai” vēstnešus. Atbildiet uz jautājumiem par vidi, saņemiet īpašu sēklu paciņu un piedalieties izlozē par jūras ceļojumu uz Stokholmu.

FUTURE FOOTBALL LATVIA

Projekta / pasākuma laiks: 01.01.2018.–01.01.2019.
 
Future Football Latvia mērķis ir augstā kvalitātē attīstīt un popularizēt futbolu visā Latvijā. Šī futbola organizācija rūpējas par pilnvērtīgu bērnu fizioloģisko attīstību ar speciālu un daudzpusīgu treniņu palīdzību. Treniņos piedalās vairāk nekā 200 bērni no Rīgas, Jūrmalas, Liepājas, Rēzeknes, Varakļāniem un Preiļiem. Katra mēneša labākais un centīgākais Future Football jaunais spēlētājs varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Labais Darbs

#LabaisDarbs Tallink atbalsta sadarbības partneru organizētos dažāda veida pasākumus, dodot iespēju to dalībniekiem piedzīvot jūras ceļojumu ar kuģi uz Stokholmu, un arī pats iesaistās dažādās labdarības kampaņās. Mēs darām, iedvesmojam un rūpējamies. Palīdzēt ir viegli!

Nav svarīgi, tie ir lieli vai mazi darbi – mūsu darīto labo darbu ir tik ļoti daudz, ja arī paši to darām neapzinoties – nepiespiesti un patiesi, jo vienkārši mēs to darām. Katru dienu, reizi gadā, regulāri vai ik pa laikam – vienkārši darām, un darām no sirds.

Aicinām arī Tevi pastāstīt un iedvesmot citus par labajiem darbiem, ko ikdienā dari Tu. Iespējams, Tu regulāri ziedo asinis, dodies iepriecināt dzīvniekus patversmēs, staigā ar suņiem vai tīri telpas, šķiro atkritumus, palīdzi senioriem vai veic kādu citu cilvēciski sirsnīgu vai sabiedrībai nozīmīgu aktivitāti. Mēs ar Tevi lepojamies, pastāsti to arī citiem, jo kopā mēs varam vēl vairāk. Tavu iedvesmas stāstu gaidīsim uz e-pastu info@tallink.lv.

Darīsim Labos Darbus vēl vairāk un vēl sirsnīgāk.

LABAIS DARBS. PALĪDZAM IZVĒLĒTIES PROFESIJU.

#LabaisDarbs Jau sesto gadu pēc kārtas piedalījāmies Ēnu dienā, piedāvājot 11 skolēniem labāk iepazīt viņu interesējošās profesijas darba ikdienu uz kuģiem Isabelle un Romantika, kā arī darbu birojā. Pirmo reizi vēsturē "ēna" bija arī kuģa Isabelle kapteinim. 6 jaunieši iepazina kruīza vadītāja un asistenta darba pienākumus, bet 4 "ēnas" bija ceļojumu konsultantiem. Mums ir liels prieks, ka ir jaunieši, kas uzņēmumā Tallink sākuši strādāt tieši uzzinātā Ēnu dienā. Tā ir diena, kad dzīvi iespējams izmainīt pilnībā. Ja nevarēji ierasties pie mums šogad, mīļi gaidīsim Tevi ciemos jau nākamreiz.

LABAIS DARBS. ĪSTENOJAM BĒRNA SAPNI.

Decembrī, turpinot mūsu kopīgos Labos Darbus, Laimas labdarības namiņā dāvinājām kādam mīļam bērnam viņa sapņa piepildījumu Ziemassvētkos – ceļojumu visai ģimenei uz Stokholmu ar kuģi. Lai priecīgais notikums iedvesmo, sasilda sirdis un palīdz darīt lielus un labus darbus. Iepriecini arī Tu.

Labais Darbs. radām prieku cilvēkiem sociālās aprūpes centros.

Novembra beigās Tallink Latvija darbinieki gatavoja apsveikumus cilvēkiem sociālās aprūpes centros visā Latvijā. Turpinot mūsu #LabaisDarbs tradīciju, sūtījām mīļus vārdus, sirsnīgus vēlējumus un saldus sveicienus Ziemassvētkos ar Eņģeļa pasta starpniecību. Tas ļaudīm aprūpes centros sniegs daudz prieku, pārsteigumus un uzmundrinājumu. Mēs piedalāmies. Palīdzēt ir viegli! Iedrošini sevi un citus. Arī Tu savu sirsnīgo apsveikumu jebkurā laikā vari nosūtīt šeit.

Labais Darbs. Palīdzam dzīvniekiem patversmē.

Oktobrī Tallink Latvija darbinieki viesojās Dzīvnieku patversmē "Labās Mājas" Juglā, lai nogādātu Tallink Latvija, Tallink Hotel Riga, kuģu Isabelle un Romantika sarūpēto sirsnīgo ziedojumu mūsu četrkājainajiem draugiem. Vispirms devāmies īsā ekskursijā pa patversmi, lai samīļotu dzīvniekus. Pēc tam ļāvāmies kopīgam priekam, ar viņiem dodoties skaistā pastaigā brīvā dabā. Palīdzēt ir viegli! Iedrošini sevi un citus arī Tu.

Labais Darbs. Ziedojam asinis līdzcilvēkiem.

Septembrī Tallink un Tallink Hotel Riga sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru un dzīvnieku patversmi "Labās Mājas" rīkoja asinsdonoru dienu Rīgas Pasažieru ostā. Nodotās asinis ļaus glābt cilvēku dzīvības, kamēr par ziedoto naudu mēs iegādājāmies dzīvnieku patversmes iemītniekiem nepieciešamās lietas un pārtiku. Palīdzēt ir viegli! Iedrošini sevi un citus arī Tu.

CEĻO DROŠI

Projekta / pasākuma laiks: 03.02 – 05.02.2017.

Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments ir izveidojis interneta projektu “Ceļo droši”, izglītojošu testu, lai informācija par drošu ceļošanu sasniegtu plašāku auditoriju un sekmētu izpratni par jautājumiem, ar ko var saskarties ikviens ceļotājs. Testa mērķis ir aicināt ceļotājus atbildīgi sagatavoties ceļojumam uz ārvalstīm un zināt, kā rīkoties ārkārtas situācijās. Divi testa dalībnieki laimēs iespēju doties kruīzā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

RĪGAS JURIDISKĀS AUGSTSKOLAS VALENTĪNA DIENAS PASĀKUMS

Projekta / pasākuma laiks: 10.02.2017.

Rīgas Juridiskās augstskolas Studentu Asociācija kopā ar sadarbības augstskolām rīko ikgadējo Valentīna dienas pasākumu, kas šogad būs par tēmu Noslēpumainā masku balle. Pasākuma laikā norisināsies dejas dīdžeju pavadībā un dažādas aktivitātes – ātrie randiņi, foto-stūrītis, karaoke, skūpstu stūrītis, u.c. Pēc pusnakts norisināsies karaoke konkurss, un uzvarētājkomanda iegūs iespēju doties kruīzā uz Stokholmu.

LLU GADA BALVA 2016

Projekta / pasākuma laiks: 14.02.2017.

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studējošo pašpārvalde pasākumā Gada balva sumina pagājušā gada čaklākos, centīgākos, atraktīvākos, patriotiskākos studentus, mācībspēkus, pašdarbību kolektīvus un personālu, kas gada laikā izcēlušies ar īpašiem panākumiem un novērtēti universitātes, Jelgavas pilsētas, Latvijas un pat Eiropas mērogā. Pasākuma mērķis ir izcelt iedvesmojošus piemērus un vienot Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentus, darbiniekus un struktūrvienības. Trīs nomināciju uzvarētāji dosies jūras ceļojumā uz Zviedriju.

Uzziniet vairāk »

PROFESORA P. MINCA TIESAS PROCESA IZSPĒLE

Projekta / pasākuma laiks: 08.04.2017.

Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde jau septīto gadu rīko nacionāla mēroga tiesu izspēli krimināltiesībās. Profesora Paula Minca piemiņai veltītajās sacensībās piedalīties tiek aicināti visu Latvijas tiesību zinātnes studiju programmu realizējošo augstskolu studenti. Finālā, pielietojot savas juridiskās zināšanas un oratoriskās prasmes, dalībniekiem būs jāpārliecina advokāti, prokurori, tiesneši un augstskolu mācībspēki, kuri izspēles ietvaros iejutīsies tiesnešu lomā. Uzvarētāju komanda iegūs ceļojošo Temīdas balvu un jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

PAGASTA BIBLIOTEKĀRS – GAISMAS NESĒJS

Projekta / pasākuma laiks: 24.04.2017.

Jau desmito gadu tiek organizēts konkurss bibliotekāriem – “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs”. Tas ir sirsnīgs notikums gan bibliotekāru vidē, gan visā Latvijā, novērtējot bibliotekāru veikumu pagastos un pievēršot sabiedrības uzmanību pozitīviem un iedvesmojošiem stāstiem reģionos. “Gaismas nesējs” ir lasītāju balva un atzinība aktīviem, radošiem, ambicioziem un izciliem bibliotekāriem. Katru gadu balvu saņem četri uzvarētāji – pa vienam no katra Latvijas reģiona. Šogad "Gaismas nesēji" varēs doties kruīza ceļojumā.

Uzziniet vairāk »

LABĀKĀ BIROJA ADMINISTRATORE 2017

Projekta / pasākuma laiks: 22.03.–25.04.2017.

Konkursa "Labākā biroja administratore" mērķis ir pievērst uzmanību tam, cik svarīgs un augstu novērtējams ir šis amats. Katrs birojs ir kā atsevišķa pasaule, tomēr ir viena planēta, bez kuras izjūk visa kārtība birojā – tā ir administratore. Konkurss notiek vairākos etapos, kuru laikā pretendentiem uz titulu jāpierāda sava varēšana, kompetence un prasmes dažādos pārbaudījumos. Aktīvākais uzņēmuma kolektīvs baudīs jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

LAIVU KARNEVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 01.05.2017.

Laivu karnevāls notiek jau 7. reizi pēc kārtas, un tā tradīcijas palikušas nemainīgas. Šajā jautrajā laivošanas pasākumā netiek vērtēts distancē pavadītais laiks, bet gan oriģinalitāte, atraktivitāte, humora izjūta un komandas gars. Laivu karnevāls notiek Gaujas posmā no Siguldas līdz atpūtas parkam Rāmkalni. Distancē ir jāveic dažādi radoši un atraktīvi uzdevumi. Visatraktīvākā komanda no laivas pārsēdīsies Tallink kuģī un dosies ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

SVĒTKI ZELTA ĢIMENĒM SALDUS NOVADĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.05.2017.

Jau piekto gadu Starptautiskajā ģimenes dienā Saldū notiek tematisks apsveikuma koncerts Saldus novadā dzīvojošām Zelta ģimenēm. Uz pasākumu tiek aicināti pāri, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadus. Saldus novads lepojas ar 181 Zelta ģimeni, starp tām 22 pāri, kuri nosvinējuši Dimanta kāzas. Pasākumā tiks izlozēta viena no ģimenēm, kas varēs papildināt kopdzīves skaistos mirkļus jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Ar ričuku uz Stokholmu!

Projekta / pasākuma laiks: 13.05.2017.

13. maijā notiks velo-foto orientēšanās Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadu jauniešiem – Ar ričuku uz Stokholmu! Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu iepazīšanos un draudzību, kopīgi sportojot un ceļojot pa saviem novadiem, kā arī sadarbību nākotnē. Pasākuma noteikumi paredz veidot jauniešu komandas no visu novadu pārstāvjiem, tā veicinot viņu iepazīšanos un savstarpējo sadarbību. Labākā komanda dosies kruīzā pa Baltijas jūru.

ĢIMENES DIENAS CĒSU NOVADĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.05.–17.05.2017.

Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” jau devīto gadu Starptautiskajā ģimenes dienā organizē svētkus ģimenēm, aicinot vecākus ar bērniem piedalīties ģimeni saliedējošās aktivitātēs. Pasākuma maršrutā ir iekļauti 17 punkti ar dažādām īpašām aktivitātēm. Šajā dienā notiks arī svētku koncerts, 2017. gada Cēsu novada Krustbērna sveikšana un bērnu ratiņu parāde. Viena no ģimenēm laimēs iespēju kopā doties ceļojumā uz Stokholmu.

LIELĀ RATU PASTAIGA JELGAVĀ

Projekta / pasākuma laiks: 20.05.2017.

Lielā ratu pastaiga tiek rīkota jau astoto gadu. Tā parasti pulcē vairāk nekā 200 ģimenes no Jelgavas un tās apkārtnes. Šī ir brīnišķīga iespēja vecākiem aizmirst par rūpēm un iepazīties ar citām ģimenēm, kas, iespējams, ir arī kaimiņi. Pasākumā ir aicinātas piedalīties jaunās māmiņas ar mazuļiem ratiņos, topošās māmiņas un pirmsskolnieku un skolnieku māmiņas. Protams, pastaigā gaidīti ir arī tēti. Visas dienas garumā ģimenēm būs iespēja jauki atpūsties, klausīties koncertu, dejot un dziedāt, piedalīties spēlēs un stafetēs. Pasākuma noslēgumā viena no ģimenēm laimēs iespēju doties pozitīvām emocijām bagātā piedzīvojumā uz Stokholmu.

FANU TELTS

Projekta / pasākuma laiks: 05.05.-21.05.2017.

Latvieši ir kaislīgi hokeja līdzjutēji, un to zina visa Pasaules hokeja sabiedrība. Pasaules hokeja čempionāta laikā laukumā pie Rīgas Kongresu nama tradicionāli tiek būvēta Fanu telts, kur ikviens ir laipni aicināts nākt un just līdzi savas iemīļotās hokeja komandas startiem. Lieli TV ekrāni, patīkama atmosfēra, daudz aktivitāšu, negaidītas tikšanās, balvas un pārsteigumi. Īpašos Fanu telts viesus gaida pārsteiguma dāvana – jūras ceļojums.

MĀMIŅU KLUBS VASARAS FESTIVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 27.05.2017.

TV3 raidījums un vecāku apvienība Māmiņu Klubs jau trešo gadu pēc kārtas kultūras parkā Ziemeļblāzma organizē Māmiņu Kluba Vasaras festivālu, kur visas dienas garumā paredzētas dažādas aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Tā būs piedzīvojumiem bagāta diena gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem ar skaistu brīvdabas koncertu, Lielo ratiņu parādi, spēlēm un rotaļām, kas ieskandinās Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Vairāk nekā 50 dažādas aktivitātes brīvā dabā - Mazuļu rāpošanas sacensības, slēpņošana (geokačings), speciālistu konsultācijas, bērnu atrakcijas un daudz kas cits. Divas laimīgās ģimenes laimēs jūras ceļojumu uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

JUNIOR ACHIEVEMENT LATVIJA

Projekta / pasākuma laiks: 10.12.2016.–31.05.2017.
 
Mēs jau vairākus gadus aktīvi sadarbojamies ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement Latvija (JA Latvija), kas aktīvi strādā, lai gatavotu jauno uzņēmēju, nozaru līderu paaudzi, izglītotu jauniešus finanšu jautājumos un palīdzētu viņiem sekmīgi iekļauties darba tirgū. Arī šajā mācību gadā atbalstām vairākus JA Latvija programmu pasākumus – reģionālo semināru ciklu par SMU veidošanu, SMU Vislatvijas ziemassvētku un pavasara gadatirgu, Latvijas mēroga biznesa simulācijas spēli “JA TITAN”, SMU valsts finālu “Jauno uzņēmēju diena 2016”, konkursu “Mana vārdnīciņa” un Biznesa pasaku konkursu.

AR BURINIEKU UZ AMERIKU

Projekta / pasākuma laiks: 07.02.–03.06.2017.

Ainažu jūrskolas muzejs sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi un Latvijas Jūras administrāciju, mērķprogrammas Latvijai 100 ietvaros, organizē bērnu un jauniešu vizuālās māksla konkursu – Ar burinieku uz Ameriku. Konkursa ideja ir iesaistīt bērnus un jauniešus savas valsts vēstures iepazīšanā un jūrniecības vēstures apzināšanā, audzināt patriotismu, tuvojoties Latvijas valsts simtgadei. Trīs veiksmīgākie konkursa dalībnieki varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

CIELAVAS GUDRĪBAS

Projekta / pasākuma laiks: 06.06.2017.

Latvijas Dabas muzejs konkursu Cielavas gudrības aizsāka pirms desmit gadiem. Tas ir tematisks jautājumu–atbilžu konkurss 5. un 6. klašu skolēniem par dabaszinātņu tēmām, kurā pārbaudīt esošās un iegūt jaunas zināšanas. Šī gada konkursa vadlīnija ir ūdens, gaiss un zeme. Pieci skolotāji, kuri ar saviem skolēniem visus 10 gadus ir bijuši konkursa dalībnieki, pateicībā par ieguldīto darbu varēs doties jūras ceļojumā.

Uzziniet vairāk »

RĪGAS STILA PAVĒLNIEKS

Projekta / pasākuma laiks: 09.03.-08.06.2017.

Rīgas stila pavēlnieks ir modes sacensības, kuras ir iespēja vērot telekanālā RīgaTV 24. Sezonu uzsāk 8 ambiciozi un talantīgi modes entuziasti, stilisti. Katrā raidījumā sacenšas divi stilisti, kuriem nedēļas tēmas ietvaros ir jāizveido trīs apģērbu komplekti. Stilistu veikumu vērtē Latvijas modes eksperti un sabiedrībā labi zināmi cilvēki. Sezonas beigās tiks noskaidrots labākais stilists, kurš dāvanā saņems iespēju doties jūras ceļojumā uz Zviedriju.

KĀPA 2017

Projekta / pasākuma laiks: 30.06. – 02.07.2017.

Starptautiskās orientēšanās sacensības „Kāpa 2017”, kuras norisināsies jau 31. reizi, ir populārākās orientēšanās sacensības Baltijā un gada lielākie orientēšanās svētki Latvijā. Krāslavas novads uz 3 dienām kļūst par orientēšanas galvaspilsētu vairāk nekā 1500 dalībniekiem no 12 valstīm. Tā kā orientēšanās sports ir izteikts ģimeņu sporta veids – būs speciāls vērtējums ģimeņu starpā, un trīs spēcīgākās ģimenes varēs doties kruīza ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

ZVAIGZNE ABC LASĪŠANAS STAFETE

Projekta / pasākuma laiks: 08.05.–16.07.2017.

Apgāds Zvaigzne ABC organizē grāmatu lasīšanas stafeti bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 16 gadiem. Lai piedalītos stafetē – jāpatīk lasīt grāmatas un jābūt aktīvam sociālo tīklu lietotājam. Par katru izlasīto grāmatu jādalās ar savu viedokli blogā, tādejādi informējot savus draugus par to, vai grāmatu ir vērts lasīt, vai labāk atstāt grāmatu plauktā. Trīs no aktīvākajiem stafetes dalībniekiem dāvanā saņems neaizmirstamu jūras ceļojumu uz Stokholmu.

SPORTA FESTIVĀLS ĀDAŽOS

Projekta / pasākuma laiks: 29.07.2017.

Sporta festivāls Ādažos tiek organizēts jau trešo reizi. Šie svētki ir kļuvuši par Garkalnes ciema tradīciju, kas pulcē simtiem apmeklētāju. Festivāla galvenais mērķis ir attīstīt sporta pasākumu organizēšanas tradīcijas Ādažu novadā, veicinot bērnu, jauniešu un pieaugušo aktīvu dzīvesveidu, popularizējot masu sporta un aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējas. Pludmales volejbola godalgoto vietu ieguvēji dosies kruīzā uz Stokholmu.

OSTAS SVĒTKI

Projekta / pasākuma laiks: 18.08.–20.08.2017.
 
Pilsētas svētku ietvaros Rīgas Brīvostas pārvalde parūpējusies par ģimeniskām un aizraujošām aktivitātēm. Ostas svētku laikā no 18-20. augustam darbojās 3 dažādas Roņa salas – “Krastu mačs” ietvaros pie Kongresu nama, “Baltic Sail” Ķīpsalā un “Kanālu regate” Bastejkalnā. Roņu salās bija iespējams fotografēties, iegūt svētku tematiskos tetovējumus, nodarboties ar mākslu, piedalīties spēlēs un konkursos, kā arī satikt Roni Matrozi. Viesi, kas apmeklēja visus Ostas svētku punktus, piedalījās izlozē, par iespēju doties ģimenes jūras ceļojumā uz Stokholmu ar Tallink.

Ghetto Games – Ghetto Basket

Projekta / pasākuma laiks: 13.05.–31.08.2017.

Devītā Ghetto Games sezona ir klāt, un strītbola drudzis pārņems ikvienu basketbola entuziastu. 24 pasākumos Grīziņkalnā un Latvijas reģionos pulcēsies gan pieredzējušie, gan jaunie Ghetto Basket spēlētāji. Dalībnieki savā starpā sacentīsies vairākās vecuma grupās, krājot individuālos, kopējos komandas un valsts ranga punktus. Katra mēneša labākā basketbola komanda pro klasē, kā arī Cēsu, Bauskas, Saldus un Ventspils sacensību uzvarētājkomandas dosies kruīzā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk »

CERĪBU SPĀRNI KALNIEŠU SPĒLES

Projekta / pasākuma laiks: 09.09.2017.

Jau ceturto gadu Siguldas Svētku laukumā notiks biedrības “Cerību spārni” rīkotais labdarības pasākums “Kalniešu spēles”. Pasākuma mērķis ir rast līdzekļus kopienas “Cerību sēta” sociālā pakalpojuma izveidei un paralēli labi pavadīt laiku. Pasākuma ietvaros norisināsies daudz un dažādas aktivitātes un darbnīcas lieliem un maziem. Ar saukli „Vairo spēku dodot!” ikviens interesents aicināts pievienoties pasākumam un atrast saviem spēkiem atbilstošu aktivitāti. Viena no pasākuma aktīvākajām ģimenēm dosies jūras ceļojumā uz Stokholmu.

KONKURSS SKOLĒNIEM – 100 DARBI LATVIJAI

Projekta / pasākuma laiks: 2016./2017. mācību gads
 
Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā “100 darbi Latvijai”, ko īsteno atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums „ZAAO”, ir izsludināts konkurss 1.–12. klašu skolēniem. Jaunā paaudze tiek aicināta sapost Latviju gaidāmajiem svētkiem 2018. gadā – paveikt darbus savas apkārtējās vides (skolas teritorijas, pilsētas, pagasta, ciema) izdaiļošanā un labiekārtošanā. Oriģinālāko un vērienīgāko vides darbu autori kopā ar klasi varēs doties jūras ceļojumu uz Stokholmu.

SKRĒJIENS DAUGAVPILS–MEŽCIEMS

Projekta / pasākuma laiks: 30.09.2017.
 
Skrējiens “Daugavpils–Mežciems” ir viens no senākajiem skrējieniem Latvijā, kas notiek kopš 1966. gada. Šogad tika atjaunota arī vēsturiskā trase, kas iet no Daugavpils centra līdz pat mikrorajonam – Mežciems. Skrējiena trase aizvijas pa pilsētas ielām, parkiem un gar Daugavas krastu, kur ikviens skrējējs var izbaudīt rudenīgos dabas un pilsētvides skatus. Tautas skrējiena uzvarētājs dosies burvīgā jūras ceļojumā uz Stokholmu.

ZVIEDRIJAS VĒSTNIECĪBAS ESEJU UN KARIKATŪRU KONKURSS

Projekta / pasākuma laiks: 13.01.–02.10.2017.
 
Zviedrijas vēstniecība Latvijā organizē eseju un karikatūru konkursu, lai rosinātu jauniešus izzināt un diskutēt par sociāli nozīmīgiem jautājumiem. Eseju konkurss “Izvēle: cilvēkmīlestība vai vienaldzība?” veltīts zviedru diplomāta Raula Valenberga sniegtajam piemēram, kas atgādina par morālo drosmi un individuālo atbildību sarežģītos apstākļos. Karikatūru konkurss “Vārda brīvība” un izstāde “The Best of EWK” prezentē zviedru mākslinieka Ewerta Karlssona kolekciju un rosina diskusiju par vārda brīvību un toleranci sabiedrībā. Savukārt karikatūru konkurss “Aci pret aci ar klimatu”, aktualizē klimata pārmaiņas tēmu un veicina diskusiju par ilgtspējīgu sabiedrību un mūsu līdzatbildību. Šo konkursu laureāti varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

STIRNU BUKS 2017

Projekta / pasākuma laiks: 15.04.–21.10.2017.

Stirnu buks ir lielākais taku skriešanas seriāls Latvijā, kas septiņos posmos – no pavasarīgā aprīļa un beidzot ar krāsainajām rudens lapām oktobrī –, pulcē vairākus tūkstošus skrējēju. Stirnu buki skrien un nūjo mežā – vietā, kur pat cilvēks kļūst labāks, sirsnīgāks un videi draudzīgāks. Stirnu Buks jau vairs nav tikai skrējiens, tie ir skaisti sporta svētki skriešanas entuziastiem. Ikviens, kas piedalīsies vismaz 4 posmos no 7, varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Uzziniet vairāk →

NACIONĀLAIS FILMU FESTIVĀLS “LIELAIS KRISTAPS”

Projekta / pasākuma laiks: 13.11.2017.
 
Nacionālo filmu festivāls “Lielais Kristaps” ir nozīmīgākais Latvijas filmu nozares pasākums, kas kino skatītājiem un nozares profesionāļiem dod iespēju vienkopus redzēt un profesionāli izvērtēt Latvijas jaunākās filmas, kā arī godināt Latvijas kino tradīcijas. Šogad balva tiks pasniegta jau 29. reizi, un svinīgā ceremonijā tiks apbalvotas labākās Latvijas filmas un filmu ražošanā iesaistītie profesionāļi 23 kategorijās. 

JAUNIE LATGALES SARGI

Projekta / pasākuma laiks: 30.10.–08.12.2017.
 
Latgales reģiona jauniešiem šogad ir iespēja piedalīties militārā piedzīvojumu spēlē Jaunie Latgales sargi. Spēles mērķis ir atraktīvā un interaktīvā veidā izglītot jauniešus par Latvijas vēsturi, simboliem un politiku, kā arī iepazīstināt ar dažādiem lietderīgiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Daugavpils spēles spēcīgākā un saliedētākā komanda varēs doties jūras ceļojumā pa Baltijas jūru.

RISEBA Golden Awards

Projekta / pasākuma laiks: 14.12.2017.
 
RISEBA Golden Awards ir augstskolas RISEBA Studējošo pašpārvaldes organizēts pasākums, kura mērķis ir godināt 12 nominācijām izvirzītas radošas un talantīgas personības – studentus, augstskolas darbiniekus, kā arī absolventus. Šogad augstskola svin savu 25 gadu jubileju, tādēļ svētku noskaņā arī RISEBA GOLDEN AWARDS tēma caurvij šo trauslo laika ritējumu un liek atskatīties laikā. Nomināciju “Gada pasniedzējs”, “Gada students” un “Gada ieguldījums zinātnē” uzvarētāji varēs doties kruīzā uz Stokholmu.

STIRNU BUKS 2016

Projekta / pasākuma laiks: 16.04.–22.10.2016.
 
Taku skrējiena seriāla “Stirnu buks 2016” skrējieni notiks ainaviskās vietās – Riekstukalnā, Gaujas Nacionālajā parkā, Ventas ielejās, Talsu paugurainēs, Āžu kalnā, Mākoņkalnā un Beverīnas pilskalnā. Kopā ir 7 taku skrējieni, kas katrs ir kā atsevišķas sacensības, tomēr dalībniekiem ir iespēja arī savstarpēji sacensties skrējienu seriāla kopvērtējumā. Labākais no mazajiem skrējējiem distancē “Susurs” varēs doties jūras ceļojumā.

LATVIJAS DIZAINERU SAVIENĪBAS BALVA DIZAINĀ 2016

Projekta / pasākuma laiks: 30.09.–02.10.2016.
 
“LDS balva dizainā 2016” ietver profesionālo dizaina konkursu, darbu izstādi, dizaina skolu konkursu, tematisko konkursu un dizaina pētniecības un izglītības konferenci “Design. Experience. Challenges 2016”. Mērķis ir stiprināt Latvijas dizaina attīstības procesu, kā arī izcelt labākos autorus un viņu darbus. Darbus var iesniegt četrās kategorijās: Interjera dizains, Vides dizains, Lietu dizains un Saziņas dizains. Labāko darbu autori dosies kruīzā uz Stokholmu.

12. RUDENS STĀDU PARĀDE

Projekta / pasākuma laiks: 24.09.2016.
 
12. Rudens Stādu parāde ir Latvijā audzētu stādu izstāde un gadatirgus, kas pulcē gan lielu skaitu dārzu mīļu un dārzkopības profesionāļu no Latvijas un kaimiņu zemēm, gan arī citus interesentus, kam tuva daba. Stādu parādes ir vienīgie nozares pasākumi, kur apmeklētājiem ir garantija par to, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi. Pasākuma laikā tiks apbalvots pagājušajā gada lielākais eksportētājs dekoratīvo augu un ziemciešu sortimentā, par labo darbu saņemot jūras ceļojumu uz Stokholmu.

BIGBANK SKRIEN LATVIJA

Projekta / pasākuma laiks: 09.04.–08.10.2016.
 
Bigbank Skrien Latvija ir lielākais skriešanas seriāls un viens no lielākajiem skriešanas pasākumiem Latvijā, kas septiņos posmos, sākot no pavasarīgā aprīļa un beidzot ar krāsainajām rudens lapām oktobrī, pulcē aptuveni septiņpadsmit tūkstošus skrējēju. Tas jau ir kļuvis par vairāk nekā tikai skrējienu, tā ir daļa no valsts kultūras un vēl vairāk – daļa no pilsētas dzīves. Ikviens, kas noskries vismaz 4 posmos no 7, saņems jūras ceļojumu uz Stokholmu.

ZVAIGZNE ABC LASĪŠANAS STAFETE

Projekta / pasākuma laiks: 10.05.–31.07.2016.
 
Apgāds Zvaigzne ABC organizē grāmatu lasīšanas stafeti bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 16 gadiem. Lai piedalītos stafetē – jāpatīk lasīt grāmatas un jābūt aktīvam sociālo tīklu lietotājam. Par katru izlasīto grāmatu jādalās ar savu viedokli blogā, tādejādi informējot savus draugus par to, vai grāmatu ir vērts lasīt, vai labāk atstāt grāmatu plauktā. Trīs no aktīvākajiem stafetes dalībniekiem dāvanā saņems neaizmirstamu jūras ceļojumu uz Stokholmu.

VIVUS.LV MTB MARATONS 2016

Projekta / pasākuma laiks: 17.04.–10.09.2016.
 
Sacensību “MTB Maratons” mērķis ir popularizēt kalnu divriteņu sportu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu brīvā laika pavadīšanas veidu. Šogad seriālam “MTB Maratons” šī ir jubilejas 10. sezona, kurā kopā tiek piedāvāti 7 posmi visā Latvijā – Ventspilī, Riekstukalnā, Milzkalnā, Kamparkalnā, Smiltenē, Cēsīs un noslēdzošais posms Igaunijā pie “MTB Maratons” dzimtenes Apes. Labākās komandas no “LMT Straume” maratona un “Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distancēm varēs doties jūras ceļojumā.

XRACE PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBAS 2016

Projekta / pasākuma laiks: 30.04.–10.09.2016.
 
xRace ir populārākās piedzīvojumu sacensības Latvijā. Tās ir vienas dienas sacensības, kurās komandas 3 dalībnieku sastāvā orientējas apvidū, pārvietojoties ar velosipēdiem, kājām un laivām. Sacensībās var startēt tautas distancē un sporta distancē, tāpēc pasākums ir pieejams dažādas sagatavotības dalībniekiem. xRace sacensības ir brīvā dabā pavadīta diena, kas bagāta ar interesantiem uzdevumiem. Labākā komanda saņems arī gandarījuma balvu – jūras ceļojumu uz Stokholmu.

LATVIJAS ZĒNU FUTBOLA FESTIVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 03.06.–05.07.2016.
 
Latvijas Zēnu Futbola festivāls (ZFF) ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā. ZFF mērķis ir noskaidrot nākotnes futbolistu potenciālu un meistarības līmeni, kā arī veicināt klubu patriotismu, mīlestību pret futbolu un draudzību starp jaunajiem futbolistiem. Paralēli festivālā notiek arī dažādas citas ar futbolu saistītās aktivitātes – konkursi, vecāku futbola turnīri un citi pasākumi. Labākie jauno futbolistu treneri pēc spēlēm dosies kruīzā pa Baltijas jūru.

JŪRMALAS DOMES KAUSS PLUDMALES FUTBOLĀ

Projekta / pasākuma laiks: 04.06.-06.08.2016.
 
Pirmais Jūrmalas domes kauss pludmales futbolā tiks rīkots jaunajā pludmales stadionā Majoros. Turnīram ir priekšsacīkstes, pēc kuru rezultātiem 10 labākās komandas tiek uz finālu. Jau otro gadu pēc kārtas tiks aizvadīts arī sieviešu turnīrs, kas oficiāli tiek atzīts arī par Latvijas kausa izcīņu sieviešu pludmales futbolā. Labākās komandas sieviešu un vīriešu konkurencē saņems jūras ceļojumu uz Stokholmu.

KĀPA 2016

Projekta / pasākuma laiks: 08.07.–10.07.2016.
 
Krustpils novads uz 3 dienām kļūs par orientēšanas galvaspilsētu Baltijas orientieristiem. Jau 30. reizi norisināsies starptautiskās orientēšanās sacensības “Kāpa 2016”. Šogad bez tradicionālās klasiskās orientēšanās, kur dalībnieki 60 dažādās vecuma un meistarības grupās cīnīsies par uzvarām kopvērtējumā, būs iespēja startēt arī Velo-OS un Taku-OS. Labākie orientieristi jaunākajā grupā, senioru grupā un ģimenes grupā cīnīsies par iespēju doties kruīzā pa Baltijas jūru.

PRĀTA SPĒLES

Projekta / pasākuma laiks: 01.01.–19.06.2016.
 
“Prāta spēles” ir izklaidējoša erudīcijas komandu spēle, kura paredzēta ikvienam, kurš vēlas pārbaudīt savu atjautību, uzzināt ko jaunu un lieliski pavadīt laiku! 2011. gadā spēli uzsāka 5 komandas, bet šobrīd savā starpā sacenšas jau 160! Spēle izklaidē, saliedē cilvēkus un rosina domāšanu. Divreiz gadā Tallink rīko īpašos „Prāta spēles” kruīzus, kuru laikā labākā komanda tiek pie iespējas doties vēl vienā jūras ceļojumā. Tallink dāvanu karti saņem arī sezonas noslēguma spēles uzvarētāju komanda.

FANU TELTS

Projekta / pasākuma laiks: 06.05.-22.05.2016.
 
Latvieši ir kaislīgi hokeja līdzjutēji, un to zina visa Pasaules hokeja sabiedrība. Pasaules hokeja čempionāta laikā laukumā pie Rīgas Kongresu nama tradicionāli tiek būvēta Fanutelts, kur ikviens ir laipni aicināts nākt un just līdzi savas iemīļotās hokeja komandas startiem. Jumts virs galvas, lieli TV ekrāni, patīkama atmosfēra, daudz aktivitāšu, negaidītas tikšanās, balvas un pārsteigumi. Paralēli norisināsies arī 4x4 florbola turnīri, kur dienas uzvarētājkomanda saņems jūras ceļojumu uz Zviedriju.

LATVIJAS STĀDU PARĀDE 2016

Projekta / pasākuma laiks: 30.04.–01.05.2016.
 
Jau trīspadsmito gadu pavasaris iesākas ar lielāko dārzkopības pasākumu – Latvijas Stādu parādi. Pasākums norisināsies Siguldas Svētku laukumā no 30.04. līdz 01.05. Pasākuma ietvaros tiks realizēts konkurss “Mana ciemata dārzs”, ko organizē Stādu audzētāju biedrība, ar mērķi palīdzēt izveidot Valmieras SOS ciemata dārzu. Konkursa uzvarētāji varēs baudīt jūras ceļojumu uz Zviedriju.

SVĒTKI ZELTA ĢIMENĒM SALDUS NOVADĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.05.2016.
 
Jau ceturto gadu 15. maijā – Starptautiskajā ģimenes dienā – Saldus novadā uz īpašu pasākumu un svētku koncertu kopā ar grupu Tērvete tiek aicināti pāri, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadu. Saldus novads lepojas ar 181 Zelta ģimeni un 10 Dimanta ģimenēm. Pasākumā tiks izlozēta viena no ģimenēm, kas varēs papildināt kopdzīves skaistos mirkļus jūras ceļojumā uz Stokholmu.

Laivu karnevāls

Projekta / pasākuma laiks: 01.05.2016.
 
“Laivu karnevāls” šogad notiks jau sesto gadu un tradīcijas palikušas nemainīgas. Aktīvās atpūtas cienītāji, ģērbušies karnevāla tērpos, ar laivām dosies lejup pa Gauju, no Siguldas līdz Rāmkalniem, pa ceļam pildot dažādus atraktīvus uzdevumus un baudot pavasarīgo dabu. Šajā pasākumā svarīgākais nav distancē pavadītais laiks, bet gan komandas atraktivitāte. Un divas tādas pašas atraktīvākās komandas saņems jūras ceļojumus no Tallink.

EIROPAS JAUNATNES BASKETBOLA LĪGA 2015/2016

Projekta / pasākuma laiks: 01.10.2015.–22.05.2016.
 
Eiropas jaunatnes basketbola līga (EYBL) ir lielākais jaunatnes sporta forums Eiropā, kas dibināts 1998. gadā. EYBL pulcē 228 zēnu un meiteņu komandas vecumā no 14 līdz 20 gadiem no 26 pasaules valstīm. 2015./2016. gada sezonas laikā no 90 turnīriem Latvijā notiks 31. Latvijā notiekošajos turnīros labākais spēlētājs saņem dāvanu no Tallink – jūras ceļojumu uz Stokholmu.

JUNIOR ACHIEVEMENT LATVIJA

Projekta / pasākuma laiks: 03.11.2015.–18.06.2016.
 
Mēs jau vairākus gadus aktīvi sadarbojamies ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement Latvija (JA Latvija), kas aktīvi strādā, lai gatavotu jauno uzņēmēju, nozaru līderu paaudzi, izglītotu jauniešus finanšu jautājumos un palīdzētu viņiem sekmīgi iekļauties darba tirgū. Arī šajā mācību gadā atbalstām vairākus JA Latvija programmu pasākumus – reģionālo semināru ciklu par SMU veidošanu “JA Latvija Jauno uzņēmēju skola 2015”, SMU Ziemassvētku un pavasara gadatirgu, Latvijas mēroga biznesa simulācijas spēli “JA TITAN”, SMU valsts finālu “Jauno uzņēmēju diena 2016”, konkursu “Mana vārdnīciņa” un Biznesa pasaku konkursu.

LBBF SPECIĀLO INTERNĀTPAMATSKOLU “BOULINGA LĪGA 2016”

Projekta / pasākuma laiks: 25.01.–25.04.2016.
 
Latvijas Bērnu bāreņu fonds jau 6. gadu rīko boulinga spēles līgu, kas pulcē nomaļākās Latvijas vietās dzīvojošus bāreņus un bērnus ar īpašām vajadzībām vai kustību traucējumiem. Dalība šajā līgā dažādo bērnu ikdienu, attīsta jaunas prasmes, radot veselīgu sacensības garu un vēlmi daudzpusīgāk pilnveidoties. Šogad līgā piedalīsies 80 audzēkņi no Tilžas, Sveķu, Gaujienas un Dauguļu speciālajām internātskolām. 8 labākie spēlētāji kopā ar pavadošajiem pedagogiem dosies Jūras ceļojumā uz Stokholmu.

MEŽA OLIMPIĀDE

Projekta / pasākuma laiks: 20.04.2016.
 
Vai zini, kas ir veselīgākā olimpiāde Latvijā? Tā ir 1. līdz 9. klašu skolēniem un skolotājiem domātā Meža olimpiāde, kas notiek brīvā dabā un kuras uzvarētāji katru gadu dodas aizraujošā ārzemju dabas ekspedīcijā. “Meža olimpiāde” skolēniem un skolotājiem rosina zināšanas, pieredzi un iemaņas iegūt, esot tiešā saskarē ar mežu un apkārtējo vidi. Jau ceturto gadu Tallink ir olimpiādes īpašais atbalstītājs, nodrošinot “Meža olimpiādes” čempionam iespēju doties kruīza ceļojumā uz Stokholmu.

XX INTEGRATĪVAIS MĀKSLAS FESTIVĀLS „NĀC LĪDZĀS!”

Projekta / pasākuma laiks:23.03.2016.
 
Jau 20 gadus tiek organizēts sabiedrības integrācijas projekts “Nāc līdzās!”, kurā piedalās un radošās prasmes un talantus rāda bērni ar īpašām vajadzībām un sociāli atstumto grupu bērni. Šogad plānots, ka festivālā piedalīsies vairāk nekā 800 bērni no speciālām skolām un internātpamatskolām, rehabilitācijas centriem, kā arī individuālie dalībnieki, kas apmeklē vispārizglītojošās skolas. Festivāla dalībnieki, kas šajā pasākumā jau ņem dalību vairāk nekā 10 gadus un kļuvuši par Absolūtajiem vai Zelta laureātiem, saņems dāvanu – jūras ceļojumu.

LATVIJA IR JŪRNIEKU ZEME

Projekta / pasākuma laiks: 30.01.2016.
 
Biedrība „Grāmatas bērniem” organizē bērnu grāmatu svētkus Latvijas bērnu namos, skolās, bērnu bibliotēkās. Lielu uzmanību biedrība vērš jūrnieka profesijas popularizēšanai skolnieku vidū. 2015. gada rudenī sadarbībā ar Ainažu Jūrskolas muzeju un Rīgas Centrālo bibliotēku tika izsludināts Krišjāņa Valdemāra 190. dzimšanas dienai veltīts radošais konkurss „Latvija ir jūrnieku zeme”. Konkursa uzvarētājs varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

LĪKĀ TILTA REGATE

Projekta / pasākuma laiks: 28.05.2016.
 
Līkā tilta regate Ogrē norisinās jau sesto gadu, tā ir kļuvusi par tradīciju un ik gadu piesaista arvien vairāk dalībnieku. Pasākuma mērķis ir popularizēt brīvā laika aktivitātes un iesaistīt tajās gan Ogres, gan citu novadu iedzīvotājus. Sacensībās piedalās komandas trīs cilvēku sastāvā – divi airētāji un viens karognesējs. Komanda, kas distanci veiks visātrāk, dosies kruīzā uz Stokholmu.

RĪGAS ROGAININGS 2016

Projekta / pasākuma laiks: 26.03. un 19.11.2016.
 
Rīgas rogainings ir lielākās rogaininga sacensības Latvijā, kur 2h, 4h un 6h distancēs piedalās vairāk nekā 1000 dalībnieki. Tās ir orientēšanās sacensības, kur komandas no 2-5 cilvēkiem pārvietojas pa sacensību teritoriju, lai noteiktā laikā brīvi izvēlētā secībā apmeklētu pēc iespējas vairāk kontrolpunktu. Rīgas rogaininga sacensības notiek gan pilsētas urbānajā teritorijā, gan arī dabā. Labākā komanda varēs baudīt atpūtu jūras ceļojumā uz kuģa un Stokholmā.

SIEVIEŠU FUTBOLS

Projekta / pasākuma laiks: 15.07.-25.11.2016.
 
Sieviešu Futbola līga (SFL) ir Latvijas vadošais sieviešu futbola turnīrs, kas apvieno piecas labākās pašmāju sieviešu futbola komandas. Sezonas ietvaros tiek noteikta spēcīgākā komanda un Latvijas čempionvienības titula ieguvēja. Sezonas labākā komanda saņem gan ceļojošo SFL trofeju, gan arī tiesības pārstāvēt Latviju visaugstākajā sieviešu futbola klubu sacensību līmenī – UEFA Čempionu līgas turnīrā sievietēm. Šī gada labākā komanda, uzbrucēja, vārtsardze, pussardze un aizsardze varēs doties kruīzā uz Stokholmu.

ZVIEDRIJAS VĒSTNIECĪBAS ESEJU UN KARIKATŪRU KONKURSS

Projekta / pasākuma laiks: 23.02.–05.12.2016.
 
Zviedrijas vēstniecība Latvijā organizē eseju un karikatūru konkursu, lai rosinātu jauniešus izzināt un diskutēt par sociāli nozīmīgiem jautājumiem un klimata izmaiņām. Ar eseju konkursu “Izvēle: cilvēkmīlestība vai vienaldzība?” organizatori vēlas pieminēt zviedru diplomāta Raula Valenberga piemēru, kas atgādina par morālo drosmi un individuālo atbildību sarežģītos apstākļos. Savukārt karikatūru konkurss “Aci pret aci ar klimatu”, kā arī īpaša izstāde, kas būs sastopama dažādās Latvijas pilsētās, aktualizē klimata pārmaiņas. Šo abu konkursu laureāti varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

IWCR CHRISTMAS BAZAAR 2015

Projekta / pasākuma laiks: : 05.12.2015.
 
5. decembrī Rīgas Rātslaukumā jau 19. reizi norisināsies ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš un izsole, ko rīko Rīgas Starptautiskais sieviešu klubs (IWCR). Tirdziņa apmeklētāji varēs iegādāties unikālus produktus un nogaršot nacionālos ēdienus no dažādām valstīm, ko piedāvās vairāk nekā 30 vēstniecības un uzņēmumi. Pasākumā būs arī īpaša izsole, kurā interesenti savā īpašumā varēs iegūt dažādas noderīgas lietas, tai skaitā jūras ceļojumu ar Tallink. Visi pasākuma laikā nopelnītie un saziedotie līdzekļi tiks novirzīti labdarībai.

JAUNIE RĪGAS SARGI: ATCERIES LĀČPLĒŠUS!

Projekta / pasākuma laiks: : 09.10.–20.11.2015.
 
Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas pilsētās jauniešiem ir iespēja piedalīties piedzīvojumu un izaicinājumu spēlē “Jaunie Rīgas sargi: atceries Lāčplēšus!”, ko organizē biedrība “Media Gids” sadarbībā ar Aizsardzības ministriju. Spēles mērķis ir atraktīvā un interaktīvā veidā izglītot jauniešus par Latvijas vēsturi, simboliem un politiku, kā arī iepazīstināt ar dažādiem lietderīgiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Katras pilsētas spēcīgākā un saliedētākā komanda varēs doties ceļojumā pa Baltijas jūru kopā ar Tallink.

GADA BALVA DIZAINĀ 2015

Projekta / pasākuma laiks: 02.10.–4.10.2015.
 
“Gada balva dizainā” ir Latvijas Dizaineru savienības organizēts konkurss, kura mērķis ir noteikt labākos dizaina sasniegumus, kā arī apzināt un popularizēt kvalitatīvākos dizaina projektu risinājumus Latvijā. Konkursa darbi tiek iedalīti sešās pamatkategorijās – rūpnieciskais dizains, modes aksesuāru/tekstila dizains, grafiskais dizains, foto dizains, interjera dizains un vides dizains. Kopā ar mums uz Stokholmas mēbeļu un gaismas mesi varēs doties konkursa laureāti.

LABDARĪBAS ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS “ROBINS MEŽĀ”

Projekta / pasākuma laiks: 04.10.2015.
 
Sadarbībā ar Juglas dzīvnieku aizsardzības grupu mēs aicinām ikvienu atbalstīt Juglas dzīvnieku patversmes "Labās mājas" iemītniekus un 04.10. piedalīties labdarības orientēšanās sacensībās "Robins mežā". Ikviens var izvēlēties sev piemērotāko sacensību kategoriju – “Komanda mežā”, “Ģimene mežā”, “Es un mans suns mežā”, “Es un patversmes suns mežā” un “Es mežā”. Arī Tallink komanda atbalsta un iesaistās šajā pasākumā, lai palīdzētu mūsu draugiem. Esam parūpējušies arī par pārsteigumu – jūras ceļojumu – vienam sacensību dalībniekam.

Labestības laiks

Projekta / pasākuma laiks: 15.09–30.09.2015.
 
Paldies visiem, kas vēlējās palīdzēt un arī palīdzēja tiem, kas ir nonākuši nelaimē. 15.09. sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru organizētajā donoru dienā ziedojām asinis. Augustā un septembrī vācām ziedojumus cilvēku pamestiem dzīvniekiem – Juglas dzīvnieku patversmes “Labās mājas” iemītniekiem un 25.09. apmeklējām patversmes iemītniekus, lai nogādātu viņiem pārtiku un citas nepieciešamas lietas, kas bija iegādātas par atbalstītāju saziedotajiem naudas līdzekļiem. Mēs kopīgiem spēkiem varam padarīt šo pasauli vēl labāku.

CERĪBU SĒTAS KALNIEŠU SPĒLES

Projekta / pasākuma laiks: 12.09.2015.
 
Jau otro gadu biedrība “Cerību spārni” rīko labdarības pasākumu “Kalniešu spēles”. Pasākuma mērķis ir labi pavadīt laiku un rast līdzekļus kopienas “Cerību sēta” sociālā pakalpojuma izveidei. Labdarības pasākuma goda patroni ir olimpiešu Dukuru ģimene. Pasākuma laikā ikviens varēs piedalīties vairāk nekā 10 dažādās spēka un jautrības stafetēs un disciplīnās. Aktīvākais kalniešu spēļu dalībnieks, kas būs pierādījis savas izcilās prasmes, varēs doties jūras ceļojumā. Biedrība “Cerību spārni” sniedz atbalstu vairāk nekā 138 ģimenēm, piedāvājot sociālos, atbalsta un rehabilitācijas pakalpojumus bērniem un pieaugušajiem ar funkcionāliem traucējumiem.

NIKE RIGA RUN

Projekta / pasākuma laiks: 07.05.–13.09.2015.
 
“Nike Riga Run” ir lielākais rudens skrējiens Latvijā, kura mērķis ir aicināt uz veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Ik gadu projekts aizsākas maijā ar sagatavošanās treniņiem skriešanā, nūjošanā, skrituļslidošanā un brīvdabas funkcionālajām nodarbībām un noslēdzas ar lielo startu, kas šogad būs 13. septembrī Mežaparkā. Piedaloties 25 treniņos un "Nike Riga Run" fināla pasākumā, ikvienam ir iespēja saņemt kruīza ceļojumu uz Stokholmu.

Kruīzs ar –65% atlaidi “Nike Riga Run” dalībniekiem

PASAULES TŪRES POSMS GALDA HOKEJĀ “LATVIA OPEN 2015”

Projekta / pasākuma laiks: 12.09.2015.
 
Jau trešo gadu galda hokeja sezona tiks atklāta Latvijā ar Pasaules tūres posmu – “Latvia Open 2015”. Šī pasākuma mērķis ir galda hokeja popularizēšana un attīstība visā Latvijā. 2015./2016. gada sezonā galda hokeja Pasaules tūres posmi tiks aizvadīti 12 valstīs – ASV, Norvēģijā, Kanādā, Somijā, Šveicē, Slovēnijā, Krievijā, Zviedrijā, Čehijā, Ukrainā, Vācijā un Latvijā. “Latvia Open” posmā labākais sportists Open klasē varēs doties jūras ceļojumā ar Tallink.

MTB MARATONS 2015

Projekta / pasākuma laiks: 19.04.–12.09.2015.
 
Sacensību "MTB Maratons" mērķis ir popularizēt kalnu divriteņu sportu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu brīvā laika pavadīšanas veidu. 2015. gada sezonā notiek septiņi sacensību posmi Latvijas pilsētās – Ventspilī, Tukumā, Baldonē, Talsos, Smiltenē, Cēsīs un Apē. Pasākuma organizētāji jau kopš 2005. gada piedāvā pašu labāko no Latvijas reljefa, un katra distance dalībniekiem ir kā patīkams sporta piedzīvojums. TREK maratona distances sezonas kopvērtējuma labākā komanda dosies kruīzā pa Baltijas jūru.

TAKU SKRĒJIENs "STIRNU BUKS 2015"

Projekta / pasākuma laiks: 12.04.–22.08.2015.
 
Sacensību "Stirnu buks 2015" ietvaros šogad notiks pieci taku skrējieni ainaviskajās Latvijas vietās – Garkalnes mežos, Abavas senlejā, Pokaiņu mežu un Zebrus ezera apkārtnē, Talsu paugurainēs un Pietukuma mežos. Ikviens dalībnieks atbilstoši savam meistarības līmenim un vecumam varēs izvēlēties kādu no četrām skriešanas distancēm – "Susurs", "Zaķis", "Stirnu buks" un "Lūsis". Bērnu skrējiena uzvarētājs kopā ar ģimeni varēs doties kruīzā uz Stokholmu.

XI LATVIJAS SKOLU JAUNATNES DZIESMU UN DEJU SVĒTKI

Projekta / pasākuma laiks: 05.07.–05.08.2015.
 
Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie, nozīmīgākie un senākie skolu jaunatnes tautas mākslas kolektīvu svētki Latvijā. Pasākums norisinās no 6. līdz 12. jūlijam, un tajā piedalās aptuveni 37 400 bērnu un jauniešu. Tallink ir sarūpējis īpaši draudzīgu piedāvājumu visiem XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem – atpūtu un izklaidi kruīzā maršrutā Rīga–Stokholma–Rīga ar 60% atlaidi, un turpinām dziedāt un dejot uz kuģa Baltijas jūrā!

Informācija par piedāvājumu »

JAUNSARGU SACENSĪBAS “GARNIZONA KAUSS”

Projekta / pasākuma laiks: 26.06.–27.06.2015.
 
“Garnizona kauss” ir jaunsargu instruktoru un zemessargu kopīgi rīkotas sacensības. Šajās sacensībās uzsvars tiek likts uz spēju darboties komandā, orientēšanos, alpīnismu un tūrisma iemaņām. Jaunieši veic gan atsevišķus uzdevumus, kā taku orientēšanos un attāluma noteikšanu, kā arī piedalās lielajā orientēšanās distancē, kur kontrolpunktos veic dažādus uzdevumus. Labākā jauniešu komanda uzvaru varēs svinēt jūras ceļojumā pa Baltijas jūru.

Zēnu Futbola Festivāls

Projekta / pasākuma laiks: 05.06.–05.07.2015.
 
Latvijas Zēnu Futbola festivāls (ZFF) ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā. ZFF mērķis ir noskaidrot nākotnes futbolistu potenciālu, Latvijas jaunatnes izlašu tuvāko rezervju meistarības līmeni un Latvijas spēcīgāko jaunatnes klubu, kā arī veicināt klubu patriotismu, mīlestību pret futbolu un draudzību starp jaunajiem futbolistiem. Labākie jaunie futbolisti pēc spēlēm dosies kruīzā pa Baltijas jūru.

LIELĀ RATU PASTAIGA JELGAVĀ

Projekta / pasākuma laiks: 07.06.2015.
 
Sociālā akcija “Lielā Ratu pastaiga” ir ikgadējs svētku pasākums Jelgavas vecākiem un mazuļiem. Tā pulcē vairāk nekā 200 ģimenes no Jelgavas un tās apkārtnes. Pasākums ir domāts ne tikai māmiņām ar mazuļiem ratiņos, jautrībā un atrakcijās var piedalīties visa ģimene. Gan pieaugušie, gan bērni varēs jauki atpūsties, klausīties koncertu, dejot un dziedāt, ņemt dalību spēlēs un stafetēs. Pasākuma noslēgumā veiklākā un erudītākā ģimene dosies ar kuģi pozitīvām emocijām bagātā piedzīvojumā uz Zviedriju.

JUNIOR ACHIEVEMENT - YOUNG ENTERPRISE LATVIJA

Projekta / pasākuma laiks: 06.12.2014.–31.05.2015.
 
Mēs jau vairākus gadus aktīvi sadarbojamies ar praktiskās biznesa izglītības ekspertu Latvijas skolās – biznesa izglītības biedrību JA-YE Latvija. JA-YE Latvija aktīvi strādā, lai gatavotu jauno uzņēmēju, nozaru līderu paaudzi jau skolas laikā, kā arī izglītotu jauniešus finanšu jautājumos un palīdzētu viņiem sekmīgi iekļauties darba tirgū. Arī šajā mācību gadā mēs atbalstām vairākus JA-YE Latvija programmu pasākumus – reģionālo semināru ciklu par SMU veidošanu "JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2014", SMU Ziemassvētku un pavasara gadatirgu, biznesa simulācijas spēli "JA TITAN", pasākumu "JA-YE Latvija Ēnu diena", konkursu "Mana vārdnīciņa", kā arī "Biznesa pasaku konkurss" un SMU "Biznesa plānu konkursu".
 

 

VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS “RĪGAS KAUSI”

Projekta / pasākuma laiks: 28.05.2015.
 
“Rīgas kausi” ir lielākās vieglatlētikas sacensības Latvijā, kas šogad norisināsies jau 52. reizi. Pirmās “Rīgas kausi” sacensības notika jau 1962. gadā. “Rīgas kausi” mērķis ir, rīkojot aizraujošas vieglatlētikas sacensības, popularizēt sportiskās aktivitātes, kā arī izglītot un iesaistīt jauniešus profesionālajā sportā. “Rīgas kausi” ietvaros notiks arī bērnu skrējiens 400m distancē un paralimpiskais skrējiens 100m distancē. Viens veiksminieks no katras distances dosies jūras ceļojumā.

LATVIJAS BASKETBOLA ALTERNATĪVĀ LĪGA

Projekta / pasākuma laiks: 27.02.–25.05.2015.
 
Latvijas alternatīvā basketbola līga (LBAL) ir līga, kas pulcē basketbolistus – amatierus, studentus, entuziastus un bijušos profesionāļus. 2015. gada sezonā LBAL spēlē 17 komandas no visas Latvijas. Latvijas alternatīvā basketbola līga piedalās daudzas uzņēmumu komandas un viens no līgas mērķiem ir radīt draudzīgu atmosfēru spēlētāju vidū un veicināt jaunu kontaktu dibināšanu starp uzņēmumiem. LBAL sezonas noslēgumā tiks noteikts "Gada treneris", kas dosies jūras ceļojumā uz Stokholmu.

VIDES IZZIŅAS SPĒĻU KONKURSS „IEPAZĪSTI VIDI"

Projekta / pasākuma laiks: 01.04.–23.05.2015.
 
Valsts izglītības satura centrs jau četrpadsmito gadu organizē vides izziņas spēļu konkursu "Iepazīsti vidi", kura ietvaros 1.–12. klašu skolēni rada izziņas spēles par dažādām ar vidi saistītām tēmām. 2015. gada spēļu tēma ir "Videi draudzīga ceļošana", labākās spēles tiks parādītas XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā vides radošajās darbnīcās Vērmanes dārzā. Labāko un oriģinālāko spēļu autori dosies jūras ceļojumā uz Stokholmu.
 

JAUNIEŠU SPORTA SVĒTKI “KOPĀ ESOT – DARĀM, KO VARAM!”

Projekta / pasākuma laiks: 23.05.2015.
 
Jauniešu sporta svētki “Kopā esot – darām, ko varam!” pulcē jauniešus no Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novada un veicina draudzīgas attiecības starp novadiem un mīlestību pret sportu. Pasākumā jaunieši ņems dalību tādās aktivitātēs kā “Izaicini sevi”, “Milzu tautas bumba”, “Indiāņu biatlons” un “Jašas ezera pirāti”. Divas labākās jauniešu komandas dosies jūras ceļojumā ar kuģi uz Stokholmu.

LĪKĀ TILTA REGATE

Projekta / pasākuma laiks: 16.05.2015.
 
Jau piekto gadu norisināsies sportisks un pozitīvs pasākums "Līkā tilta regate". Pasākuma mērķis ir popularizēt brīvā laika aktivitātes un iesaistīt tajās gan Ogres, gan citu novadu iedzīvotājus. Sacensībās piedalās komandas trīs cilvēku sastāvā – divi airētāji un viens karognesējs. Komanda, kas distanci veiks visātrāk, varēs airus nolikt malā un doties atpūtas jūras ceļojumā ar Tallink.

ZELTA ĢIMENES SALDUS NOVADĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.05.2015.
 
Jau trešo gadu Starptautiskajā ģimenes dienā tiek organizēts tematisks apsveikuma koncerts Saldus novadā dzīvojošām Zelta ģimenēm. Uz pasākumu tiek aicināti pāri, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadus. Saldus novads lepojas ar 174 Zelta ģimenēm. Pasākumā tiks izlozēta viena no ģimenēm, kas varēs papildināt kopdzīves skaistos mirkļus jūras ceļojumā uz Stokholmu.
 

Ghetto Startup

Projekta / pasākuma laiks: 01.02.–08.05.2015.
 
"Ghetto Startup" ir komandu sacensības vidusskolēniem par labāko jauno biznesa ideju vai esošā produkta pilnveidi vienā no piecām kategorijām – radošās industrijas, pilsētvide un ekoloģija, informācijas tehnoloģijas, pārtikas rūpniecība un sporta industrijas. Sacensību fināla uzdevums – 24 stundu laikā izstrādāt ekonomiski pamatotu biznesa projektu savas idejas realizācijai. Pusfinālu uzvarētāji dosies jūras ceļojumā pa Baltijas jūru.

MAGIC DANCE 2015

Projekta / pasākuma laiks: 02.05.–03.05.2015.
 
“Magic Dance” ir tradicionāls pasaules līmeņa sporta deju festivāls, kurā iekļautas vairākas starptautiska līmeņa sacensības Starptautiskajā Latīņamerikas un Standarta deju programmās. Sacensības papildina krāšņa šova programma ar pasaules vadošo dejotāju piedalīšanos. Festivāls jau ir kļuvis par atpazīstamu un skatītāju mīlētu pasākumu, kā arī vērienīgāko sporta deju festivālu Latvijā. Labākie “Magic Dance 2015” dejotāji varēs praktizēt savas deju prasmes jūras ceļojumā.

EIROPAS JAUNATNES BASKETBOLA LĪGA

Projekta / pasākuma laiks: 16.10.2014.–03.05.2015.
 
Eiropas jaunatnes basketbola līga (EYBL) ir lielākais jaunatnes sporta forums Eiropā, kas dibināts 1998. gadā. Līga šobrīd pulcē 204 zēnu un meiteņu komandas no 19 valstīm vecumā no 14 līdz 20 gadiem. Tallink atbalsta Eiropas jaunatnes basketbola līgu jau kopš 2012. gada. Katru gadu Latvijā notiek aptuveni 30 turnīri, un katrā no tiem mēs dāvinām labākajam spēlētājam Tallink ceļojuma dāvanu karti.
 

 

LATVIJAS STĀDU PARĀDE 2015

Projekta / pasākuma laiks: 01.05.–02.05.2015.
 
Latvijas Stādu parāde ir Latvijā audzētu stādu izstāde un gadatirgus, kas pulcē gan lielu skaitu dārzu mīļu un dārzkopības profesionāļu no Latvijas un kaimiņu zemēm, gan arī citus interesentus, kam tuva daba. Latvijas Stādu parāde norisinās jau divpadsmito gadu, un apmeklētāju skaits ir pieaudzis līdz aptuveni 40 000. Pasākuma laikā žūrija vērtēs Stādu audzētāju biedrības dalībnieku izveidotās tirdzniecības vietas kompozīcijas – skaistākās un radošākās novietnes autors varēs doties jūras ceļojumā uz Zviedriju.

LAIVU KARNEVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 01.05.2015.
 
"Laivu karnevāls" ir laivošanas un tūrisma sezonas atklāšanas pasākums, kas notiek jau piekto gadu. Dažādos karnevāla tērpos ietērpti laivot gribētāji ar izdekorētu laivu dodas no Siguldas līdz Rāmkalniem, pildot dažādus jautrus un asprātīgus uzdevumus. Šajās neparastajās sacensībās pats svarīgākais nav distancē pavadītais laiks, bet gan komandas atraktivitāte, ko vērtē īpaša žūrija. Pasākuma "Laivu karnevāls" labākā komanda no laivas pārsēdīsies Tallink kuģī un dosies ceļojumā uz Stokholmu.

RĀPOTĀJU ČEMPIONĀTS

Projekta / pasākuma laiks: 24.04.2015.
 
Jelgavas Māmiņu klubs jau otro gadu aicina mazos jelgavniekus un viņu vecākus uz "Rāpotāju čempionātu", lai noskaidrotu veiklāko pilsētas rāpotāju. Spēles un rotaļas, dziesmas un smiekli, un smiekliem bagāts sacensību gars pasākuma laikā garantēts. Jautrā atmosfērā būs iespēja cīnīties ne tikai par čempiona titulu, jo balvas tiks pasniegtas arī citās nominācijās, piemēram, "Jautrākā rāpotāju ģimene" un "Veiklākā rāpotāju ģimene". Titula "Mazākais gliemezītis" ieguvējs saņems dāvanu no Tallink.

MEŽA OLIMPIĀDE

Projekta / pasākuma laiks: 24.04.2015.
 
AS "Latvijas valsts meži" jau devīto gadu "Meža Olimpiādē" meklē Latvijas "mežainākās" skolas. "Meža olimpiādes" mērķis ir rosināt skolotājus iekļaut vispārējās izglītības mācību priekšmetos tēmas un pasākumus, kas saistīti ar zināšanu, pieredzes un iemaņu gūšanu, skolēniem esot tiešā saskarē ar mežu un apkārtējo vidi. Jau trešo gadu mēs, Tallink, esam "Meža olimpiādes" īpašais atbalstītājs un dāvājam balvu otrās vietas ieguvējiem – kruīzu Baltijas jūrā.

KONKURSS VIDUSSKOLĒNIEM "VĀRDZINIS 2015"

Projekta / pasākuma laiks: 24.04.2015.
 
Konkurss "VārdZinis" Latvijā tiek organizēts jau trešo gadu. Tā mērķis ir noskaidrot izcilākos 10. līdz 12. klašu skolēnus ar vislabākajām angļu valodas izrunas prasmēm un pareizrakstības zināšanām. Citur pasaulē šāda veida konkursi pazīstami ar nosaukumu Spelling Bee. Viens no veiksmīgākajiem vārdziņiem savas angļu valodas zināšanas varēs pārbaudīt praksē – jūras ceļojumā uz Zviedriju.

LATVIJAS SKOLOTĀJU KONFERENCE "E-KLASE 2015"

Projekta / pasākuma laiks: 17.04.2015.
 
Jau piekto gadu Latvijā lielākais izglītības portāls "E-klase" rīko vērienīgāko pasākumu izglītības nozarē – konferenci "E-KLASE 2015", kas plāno pulcēt aptuveni 1000 mācību iestāžu un pašvaldību pārstāvju. Konferences laikā notiks četras lekcijas, kas skars izglītības jomā aktuālus jautājumus un rosinās dalībniekus iesaistīties diskusijās par izglītības attīstību. Konferences noslēgumā 2 skolotāji laimēs jūras ceļojumu uz Stokholmu.

INTEGRATĪVAIS MĀKSLAS FESTIVĀLS "NĀC LĪDZĀS"

Projekta / pasākuma laiks: 01.04.2015.
 
Integratīvais mākslas festivāls "Nāc līdzās" ir aicinājums ikvienam bērnam un jaunietim ar īpašām vajadzībām nākt līdzās citiem jauniešiem un apliecināt sevi radošās izpausmēs uz skatuves – dziedāt, dejot, spēlēt teātri un runāt dzeju. Festivāla "Nāc līdzās" mērķis ir veicināt iekļaujošu sabiedrību un sniegt iespēju bērniem un jauniešiem sajust, ka radošajā mākslā viņi var būt līdzvērtīgi. Pasākumā mēs teiksim paldies un dāvāsim iespēju doties jūras ceļojumā 3 skolotājiem par ieguldīto darbu un 1 dalībniekam – zelta laureātam.

BIZNESS 24H

Projekta / pasākuma laiks: 24.02.–30.03.2015.
 
Bizness 24h ir ikgadējs simulācijas spēļu konkurss visiem Latvijā studējošiem jauniešiem vecumā no 18–25 gadiem. Astoņas labākās komandas no visas Latvijas piedalīsies simulācijas spēles finālā, kas ilgs 24h. Šī konkursa būtība un filozofija ir: biznesam nav normēts darba laiks no plkst. 9:00 līdz 17:00 – par biznesu jādomā, jāmeklē iespējas, jāuzņemas riski un jārīkojas 24 stundas diennaktī. Biznesa simulācijas spēles uzvarētājkomanda pēc nogurdinošā 24 h biznesa maratona dosies relaksējoša ceļojumā uz Stokholmu.

LABDARĪBAS ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS "ROBINS MEŽĀ"

Projekta / pasākuma laiks: 29.03.2015.
 
Labdarības orientēšanās sacensības "Robins mežā" pavasara posms pulcē aptuveni 200 dalībnieku, kurus trasē pavada ap 70 suņu. Ikviens var izvēlēties sev piemērotāko sacensību kategoriju – "Komanda mežā", "Ģimene mežā", "Es un mans suns mežā", "Es un patversmes suns mežā" un "Es mežā". Šīs draudzīgās sacensības organizē Juglas dzīvnieku patversme "Labās mājas". Arī Tallink komanda atbalsta un iesaistās šajā pasākumā, lai palīdzētu mūsu četrkājainajiem draugiem. Esam parūpējušies arī par pārsteigumu – jūras ceļojumu – vienam sacensību dalībniekam.

LATVIJAS JAUNO IZPILDĪTĀJU KONKURSS "NĀC SADZIEDĀT"

Projekta / pasākuma laiks: 28.02.2015.
 
"Nāc sadziedāt" ir mūzikas svētki, kas norisināsies jau sesto gadu. Latvijas jauno izpildītāju konkursa mērķis ir atklāt talantīgus un daudzsološus jaunos dziedātājus, kā arī veicināt vokālo un māksliniecisko dotību attīstību estrādes žanrā. Konkursā piedalās solisti un popgrupas no visas Latvijas. Dalībnieki tiek iedalīti 3 vecuma grupās: 5–9 gadi, 10–14 gadi un 15–21 gads. Labākie dziedātāji dosies dziesmotā jūras ceļojumā.

MAMUTU MEDĪBAS 2015

Projekta / pasākuma laiks: 07.02.–08.02.2015.
 
Mamutu medības 2015" ir komandu piedzīvojumu sacensības – sportiska atpūtu dabā un laba laika pavadīšana ar draugiem un ģimeni. Sacensības sastāv no 25–30 km garas distances, kurā izvietoti 8–12 uzdevumi. Sacensības notiek naktī, un tās ietver dažādas šķēršļu joslas, komandas veidošanas uzdevumus, sporta tūrisma elementus. Šo pasākumu organizē bērnu un jauniešu organizācija "Jaunie Vanagi", kas darbojas jau kopš 1992. gada. "Mamutu medību" uzvarētājkomanda varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.

TITAN Latvijas čempionāts 2015

Projekta / pasākuma laiks: 21.01.2015.
 
TITAN ir biznesa simulācijas spēle, ko organizē biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija. Simulācijas spēlē TITAN skolēni iejūtas uzņēmuma vadītāja lomā un pielieto visas iegūtās zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu uzņēmums ir labākais, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi nest peļņu uzņēmuma dalībniekiem. Šogad TITAN Latvijas čempionātā piedalīsies vairāk nekā 30 komandas no visas Latvijas, kas uzvarējušas reģionālajos čempionātos. Komanda ar veiksmīgākajiem biznesa attīstības lēmumiem iegūs čempiona titulu un dosies atpūtas ceļojumā uz Stokholmu.

Konkurss "Biznesam ir jābūt"

Projekta / pasākuma laiks: 24.10.–19.12.2014.
 
Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību rīko biznesa ideju konkursu "Biznesam ir jābūt". Tā mērķis ir mudināt Kuldīgas iedzīvotājus pievērsties uzņēmējdarbībai un nebaidīties no savu ideju realizācijas. Konkursa ietvaros tiek piedāvātas apmācības idejas izaugsmei un diskusijas ar mentoriem. Divi labāko biznesa ideju autori varēs baudīt jūras ceļojumu uz Stokholmu.
 

 

VISLATVIJAS SKOLĒNU MĀCĪBU UZŅĒMUMU GADATIRGUS 2014

Projekta / pasākuma laiks: 06.12.2014.
 
Modes un izklaides centrā Riga Plaza norisināsies biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija organizētais ikgadējais Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus. Šogad tajā piedalīsies rekordliels uzņēmumu skaits – 120 skolas jauniešu veidoti uzņēmumi, kuri dienas garumā piedāvās ikvienam iegādāties savas oriģinālās Ziemassvētku dāvanas. Pasākuma laikā notiks arī jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana dažādās nominācijās. Nominācijas "Labākais stends" laureāts, kas būs parūpējies par sava produkta prezentēšanu ar vizuāli pievilcīgu un atraktīvi noformētu stendu, saņems dāvanu no Tallink – jūras ceļojumu.

IWCR Christmas Bazaar 2014

Projekta / pasākuma laiks: 06.12.2014.
 
6. decembrī Rīgas Rātslaukumā norisināsies ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš un izsole, ko rīko Rīgas Starptautiskais sieviešu klubs (IWCR). Tirdziņa apmeklētāji varēs iegādāties unikālus produktus un nogaršot nacionālos ēdienus no dažādām valstīm, ko piedāvās vairāk nekā 20 vēstniecības un uzņēmumi. Pasākumā būs arī īpaša izsole, kurā interesenti savā īpašumā varēs iegūt dažādas noderīgas lietas, tai skaitā jūras ceļojumu ar Tallink. Visi pasākuma laikā nopelnītie un saziedotie līdzekļi tiks novirzīti labdarībai.

LIELĀ TENISA AMATIERU LĪGA

Projekta / pasākuma laiks: 10.03.–30.11.2014. 
 
Lielā tenisa amatieru līga (LTAL) ir pirmā un vienīgā tenisa līga Latvijā, kura apvieno amatierus, kas vēlas spēlēt tenisu pēc ierastā formāta – uzvara divos setos. Šogad tiks aizvadīti 6 pamatposmi. Katra posma finālspēles norises vietā dalībnieki izpildīs kādu tenisa vingrinājumu un sacentīsies par īpašu balvu – ceļojumu uz Stokholmu.
Atsevišķi tiek organizētas arī Sieviešu divīzijas sacensības, kas ir sadalītas ziemas un vasaras sezonās. Katras sezonas noslēgumā arī kādai no daiļā dzimuma pārstāvēm būs iespēja laimēt atpūtas ceļojumu ar Tallink, izpildot speciālus tenisa vingrinājumus.
 

 

JAUNIE RĪGAS SARGI: ATCERIES LĀČPLĒŠUS!

Projekta / pasākuma laiks: 10.10.–28.11.2014.
 
Arī šogad 9 Latvijas pilsētās jauniešiem ir iespēja piedalīties piedzīvojumu un izaicinājumu spēlē "Jaunie Rīgas sargi: Atceries Lāčplēšus!", ko organizē biedrība "MediaGids".  Spēles mērķis ir atraktīvā un interaktīvā veidā izglītot jauniešus par Latvijas vēsturi, simboliem un politiku, kā arī iepazīstināt ar dažādiem lietderīgiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Katras pilsētas spēcīgākā un saliedētākā komanda varēs doties ceļojumā pa Baltijas jūru kopā ar Tallink.

 

SPĒLE JAUNIEŠIEM "NO STŪRA MĀJAS LĪDZ ES MĀJAI"

Projekta / pasākuma laiks: 02.10.–09.10.2014.
 
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs organizē Latvijas un Eiropas Savienības vēsturei veltītu pasākumu "No Stūra mājas līdz ES mājai", kura dalībniekiem – sešu Rīgas un Pierīgas arodvidusskolu un tehnikumu audzēkņiem – ir dota iespēja rast izpratni par ceļu, ko Latvija nogājusi no totalitārā padomju režīma līdz demokrātijai.  Pasākuma ietvaros tiek organizēta ekskursija ar gidu Čekas pagrabos, Stūra mājas izstāžu zāļu apskate un spēle ar fotoorientēšanās elementiem Rīgas vēsturiskajā centrā. Viens veiksminieks varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.
 
 

 

GADA BALVA DIZAINĀ 2014

Projekta / pasākuma laiks: 05.10.2014. 
 
Gada balva dizainā 2014 ir Latvijas Dizaineru savienības organizēts valsts mēroga konkurss dizaina profesionāļiem. Tas tiek rīkots jau septīto gadu. Tā galvenais mērķis ir veicināt dizaina attīstību, izpratni par tā nozīmi kultūrā, tautsaimniecībā, vides kvalitātes un dzīves labklājības uzlabošanā. Kopā ar mums uz Stokholmas mēbeļu mesi "Greenhouse 2015" dosies grafiskā dizaina kategoriju "Grafiskā identitāte", "Drukātie mediji", "Iepakojums", "Ilustrācija" un "Digitālie mediji" uzvarētāji.
 

 

FUTBOLA DIENA 2014

Projekta / pasākuma laiks: 22.09.–28.09.2014. 

Nedēļas garumā futbola mīļotāji visā Latvijā ir aicināti piedalīties "Futbola dienā 2014". Šī pasākuma galvenais mērķis ir parādīt sabiedrībai, ka futbols ir sporta veids, kas ikvienam ir brīvi pieejams. Futbola entuziasti īpašā interaktīvā kartē var pievienot savu pasākumu vai aktivitāti, kā arī redzēt, kurās Latvijas vietās notiek futbola pasākumi. Plānots, ka sporta pasākumos visā Latvijā varētu piedalīties vairāki tūkstoši interesentu.
 

 

Donoru diena

Projekta / pasākuma laiks: 16.09.2014. 
 
Arī šajā rudenī Tallink sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru aicina ikvienu nodot asinis un palīdzēt tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams.
16. septembrī specializētais donoru autobuss pie Rīgas pasažieru ostas būs laikā no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Donoru dienas ietvaros ar labestīgu naudas ziedojumu aicinām Jūs arī atbalstīt mūsu uzticamākos draugus – patversmes "Dzīvnieku draugs" iemītniekus. 
Palīdzēt ir viegli. Mēs piedalīsimies. Piedalieties arī Jūs. 
 
 
 

 

NIKE RIGA RUN

Projekta / pasākuma laiks: 06.05.–14.09.2014. 
 
"Nike Riga Run" ir lielākais un sirsnīgākais sporta labdarības pasākums Latvijā, kura mērķis ir aicināt uz veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī vākt finanšu līdzekļus organizācijas "Ziedot.lv" projektam "Mazajām sirsniņām". Jau trešo gadu Tallink atbalsta šo sporta notikumu. Arī mēs vēlamies pateikt paldies visiem, kas ar savu dalību šajā pasākumā ne tikai rūpējas par savu fizisko veselību, bet arī palīdz slimajiem bērniņiem. Ikvienam, kurš apmeklēs vismaz 20 treniņus brīvā dabā un sakrās atbilstošu uzlīmju skaitu, kā arī piedalīsies noslēguma skrējienā, būs iespēja atpūsties jūras ceļojumā. 
 
 

 

LABDARĪBAS ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS "ROBINS MEŽĀ"

Projekta / pasākuma laiks: 14.09.2014. 
 
Sadarbībā ar Juglas dzīvnieku aizsardzības grupu, kas dzīvnieku aizsardzības jomā aktīvi strādā jau kopš 1995. gada, arī mēs aicinām ikvienu atbalstīt patversmes "Labās mājas" iemītniekus un 14.09. piedalīties labdarības orientēšanās sacensībās "Robins mežā". Sacensībās būs iespējams startēt piecās dažādās kategorijās – "Es un mans suns mežā", "Es un patversmes suns mežā", "Es mežā", "Komanda mežā", "Ģimene mežā". Jūs varēsiet piedalīties gan ar savu suni, gan iepriecināt kādu no patversmes iemītniekiem, kā arī izvēlēties ņemt dalību sacensībās bez četrkājainā drauga kompānijas. Tiksimies mežā!
 
 
 
 

 

CERĪBU SPĀRNU KALNIEŠU SPĒLES

Projekta / pasākuma laiks: 13.09.2014. 
 
Biedrība "Cerību spārni" rīkos kalniešu spēles, kurās tiks vākti līdzekļi projektam "Cerību sēta". Šī projekta mērķis ir izveidot dzīves vidi un rast nodarbinātību cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem. Tradicionālās skotu kalniešu spēles lieliem un maziem stipriniekiem vadīs spēkavīrs Raimonds Bergmanis. Ikviens varēs pārbaudīt savu izveicību un attapību dažādās kalniešu stafetēs, kā arī savu precizitāti Ufo golfā. Aktīvākais kalniešu spēļu dalībnieks, kas būs pierādījis savas izcilās prasmes, varēs doties jūras ceļojumā. 
 
 

 

PIRMKURSNIEKA RUNAS KONKURSS

Projekta / pasākuma laiks: 31.08.2014.
 
Jau 48. reizi notiks Jauno studentu svētki "Aristotelis", kuru pamatā ir studentu kopības sajūta, patriotisms un prieks par jaunas dzīves sākšanos. Svētku ietvaros Latvijas Universitātes Studentu padome sadarbībā ar Tallink meklē pirmkursnieku, kurš savu pirmkursniekam raksturīgo enerģiju, iedvesmu un nepacietību sagaidīt savu pirmo studiju semestri spēj ietērpt skaistos vārdos. Labākās runas autors ar savu uzrunu uzstāsies Jauno studentu svētkos "Aristotelis" 1. septembrī Doma laukumā, kā arī skolas sākšanos varēs atzīmēt jūras ceļojumā kopā ar 3 draugiem.
 
 

 

GOLD BARBELL UN STOP DRUGS RĪGAS KAUSS

Projekta / pasākuma laiks: 30.08.2014.
 
Vērmanes dārzā notiks biedrības "Stop Drugs" un sporta kluba "Gold Barbell" pasākums par veselīgu dzīvesveidu un dzīvi bez narkotikām. Šī pasākuma ietvaros tiek rīkotas sacensības "Gold Barbell un Stop Drugs Rīgas kauss", kurās jaunie sportisti varēs pretendēt uz titulu "Mazais stiprinieks 2014". Sportisti divās vecuma grupās, no 7 līdz 10 gadiem un no 10 līdz 14 gadiem, sacentīsies dažādos spēka un izturības vingrinājumos. Divi mazie stiprinieki, kas uzvarēs savā vecuma kategorijā, dosies jūras ceļojumā pa Baltijas jūru.
 
 

 

ĢIMENES DIENA IECAVĀ

Projekta / pasākuma laiks: 30.08.2014.
 
Iecavas kultūras nams organizē jautru un pozitīvu pasākumu vecākiem un viņu bērniem – Ģimenes dienas Iecavā. Svētku apmeklētājiem būs iespējams piedalīties dažādās aktivitātēs, kas paredzētas visai ģimenei. Pasākumā ikviens varēs izmēģināt savus spēkus alpīnismā, šautriņu mešanā un loku šaušanā, tāpat arī ņemt dalību dažādās radošās darbnīcās, baudīt izjādi zirga mugurā, kā arī no sirds izdejoties diskotēkā. Īpašs svētku notikums ir lielā stafete, kurā ģimenēm būs jādemonstrē veiklība, sportiskums un atjautība. Ģimene, kas iegūs pirmo vietu, varēs doties jūras ceļojumā pa Baltijas jūru.
 
 

 

TAKU SKRĒJIENS "ĀŽU KALNA STIRNU BUKS" 

Projekta / pasākuma laiks: 23.08.2014.
 
Aicinām ikvienu sporta entuziastu un dabas mīļotāju apmeklēt taku skrējienu "Āžu kalna stirnu buks". Jūs ne tikai parūpēsieties par savu fizisko veselību, Jums būs arī iespēja iepazīt skaistās Engures novada dabas ainavas. Ikviens dalībnieks, atbilstoši savām spējām, vēlmēm un arī vecumam, varēs izvēlēties kādu no četrām skriešanas distancēm ar neparastiem nosaukumiem – "Šlokenbekas susurs", "Milzkalnes zaķis", "Āžu kalna stirnu buks" un "Lūsis". Bērnu skrējiena "Šlokenbekas susurs" uzvarētājs kopā ar ģimeni varēs doties kruīzā uz Stokholmu.
 
 

 

GOLD BARBELL JUBILEJAS KAUSS 2014

Projekta / pasākuma laiks: 12.07.2014.
 
Gold barbell jubilejas kauss 2014 ar devīzi "Spēks, kas vieno" šogad norisināsies Dobeles Ķestermeža estrāde. Pirmo reizi Latvijā šāda veida sacensības notiks diennakts tumšajā laikā, tas ir nakts stundās. Jubilejas kausā sacensības notiks 2 spēka vingrinājumos - spiešanā guļus un stieņa vilkmē no zemes. Šīs būs starptautiska mēroga sacensības, kurās piedalīsies sportisti no Vācijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Labākie sportisti vīriešu, sieviešu un junioru grupā, kas būs pierādījuši savu spēku un izturību, varēs doties ceļojumā uz Zviedriju.
 
 

 

KĀPA 2014

Projekta / pasākuma laiks: 27.06.–29.06.2014.
 
Šogad Tukums kļūs par orientēšanas galvaspilsētu Baltijas orientieristiem. Jau 28. reizi norisināsies starptautiskās orientēšanās 3 dienu sacensības "Kāpa 2014". Tradicionāli šīs sacensības ir kā gada kulminācija un arī orientēšanās svētki. Ir plānots, ka sacensībās piedalīsies ap 2000 dalībnieku no 11 pasaules valstīm. Šogad notiks arī sacensības ģimeņu grupā, kas jau ir kļuvusi par tradīciju. 3 ātrākās un precīzākās ģimenes varēs doties jūras ceļojumā pa Baltijas jūru.
 
 

 

GARNIZONA KAUSS 2014

Projekta / pasākuma laiks: 27.06.–28.06.2014.
 
Jau trešo gadu notiek "Ogres un Bauskas garnizona ģenerāļa Pētera Radziņa kausa izcīņa starp skolu jauniešiem". Sacensību mērķis ir veicināt jauniešu militāri-patriotisko audzināšanu un popularizēt aktīvo atpūtu pie dabas. Sacensībās piedalās skolu un jaunsargu komandas, kuras cīnās par Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona ceļojošo kausu. Labākā jauniešu komanda, kas visus pārspēs sporta disciplīnās, militārās stafetēs un atjautības uzdevumos, dosies ceļojumā uz Stokholmu. 
 
 

 

LATVIJAS ZĒNU FUTBOLA FESTIVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 18.06.–11.07.2014.
 
Latvijas Futbola federācijas rīkotā Latvijas Zēnu futbola festivāla mērķis ir pārbaudīt jauniešu meistarības līmeni, noskaidrot spēcīgāko jaunatnes klubu, kā arī veicināt klubu mīlestību pret futbolu un draudzību starp jaunajiem futbolistiem. Festivāla ietvaros notiks arī citas ar futbolu saistītas aktivitātes - konkursi, loterijas, vecāku futbola turnīri. Labākie jaunie futbolisti pēc spēlēm varēs doties pelnītā atpūtas ceļojumā uz Zviedriju.
 
 

 

LATVIJAS KONCERTI RĪKOTAIS PASĀKUMS SKOLOTĀJIEM

Projekta / pasākuma laiks: 17.06.2014.
 
Valsts SIA "Latvijas Koncerti" par vienu no savas darbības galvenajiem mērķiem izvirzījusi bērnu un jauniešu muzikālo izglītošanu. Sadarbībā ar muzikālās audzināšanas metodiķiem šai mērķauditorijai tiek veidoti īpaši abonementu koncerti visu vecumu grupām. Reizi gadā Latvijas Koncerti organizē arī īpašu pasākumu skolotājiem. Šogad skolotāji no visas Latvijas ir aicināti baudīt koncertprogrammu "Vuelvo al Sur" ("Atgriezties dienvidos"). Divi pasākuma apmeklētāji varēs atzīmēt mācību gada noslēgumu jūras ceļojumā. 
 
 

 

ERUDĪCIJAS SPĒLE BĒRNIEM "GUDRS, VĒL GUDRĀKS"

Projekta / pasākuma laiks: 09.04.–16.06.2014.
 
LTV1 erudīcijas spēle bērniem "Gudrs, vēl gudrāks" aicina iesaistīties Latvijas 6. – 11. klases skolēnus pārbaudīt savas zināšanas. Kopumā 24 piektdienu vakaros LTV1 redzēsim, cik talantīgi, atjautīgi un erudīti ir jaunie cilvēki, kuri nākotnē noteiks lietu kārtību mūsu Latvijā. Katrā spēlē "Gudrs, vēl gudrāks" piedalās 12 dalībnieki. Kompetenti eksperti sagatavo atbilstošus jautājumus konkrētai vecuma grupai. Jautājumi ietver mācību vielu un sabiedriski aktuālas tēmas mūzikā, mākslā, vēsturē, politikā un citās jomās. Labākais skolnieks katrā klašu grupā un viņa skolotājs varēs doties foršā kruīzā, kurā izklaidi un atpūtu var veiksmīgi papildināt ar savu zināšanu uzlabošanu praksē.
 
 

 

LIELĀ RATU PASTAIGA JELGAVĀ

Projekta / pasākuma laiks: 01.06.2014.
 
Sociālā akcija "Lielā Ratu pastaiga" tiek rīkota jau piekto gadu. Tā parasti pulcē vairāk nekā 200 ģimenes no Jelgavas un tās apkārtnes. Šī ir brīnišķīga iespēja vecākiem aizmirst par rūpēm un iepazīties ar citām ģimenēm, kas, iespējams, ir arī kaimiņi. Pasākumā ir aicinātas piedalīties jaunās māmiņas ar mazuļiem ratiņos, topošās māmiņas un pirmsskolnieku un skolnieku māmiņas.  Protams, pastaigā gaidīti ir arī tēti. Visas dienas garumā ģimenēm būs iespēja jauki atpūsties, klausīties koncertu, dejot un dziedāt, piedalīties spēlēs un stafetēs. Pasākuma noslēgumā Jelgavas Jautrākā ģimene dosies pozitīvām emocijām bagātā piedzīvojumā uz Stokholmu.
 
 

 

BALTIJAS KAUSA IZCĪŅAS SPĒLES FUTBOLĀ

Projekta / pasākuma laiks: 29.05.–31.05.2014.
 
Šogad Latvijas pilsētās Liepājā un Ventspilī risināsies jau 25.Baltijas Kausa izcīņa nacionālajām izlasēm futbolā. Šis ir Eiropas vecākais starptautiskais futbola turnīrs. Baltijas Kauss notiek reizi divos gados pārmaiņus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pēc futbola mačiem labākais turnīra spēlētājs un labākais turnīra vārtu guvējs varēs doties atpūtas ceļojumā pa Baltijas jūru.
 
 

 

SPĒLE JAUNIEŠIEM "NO STŪRA MĀJAS LĪDZ ES MĀJAI"

Projekta / pasākuma laiks: 21.05.2014. 
 
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs organizē spēli ar foto orientēšanās elementiem "No Stūra mājas līdz ES mājai". Šī spēle ir domāta 16-20 gadus veciem jauniešiem, un tā gan tiešā, gan pārnestā veidā ļaus iepazīt ceļu, ko Latvija nogājusi no totalitārā padomju režīma līdz demokrātijai. Pasākuma ietvaros jaunieši varēs apmeklēt Čekas pagrabus, izzināt Latvijas vēsturi un noskaidrot Eiropas sniegtās iespējas. Veiksmīgākais dalībnieks, kurš varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu, tiks noskaidrots izlozē. 
 
 

 

LĪKĀ TILTA REGATE

Projekta / pasākuma laiks: 17.05.2014.
 
Pasākums "Līkā tilta regate" ir kļuvis par tradicionālu tūrisma sezonas atklāšanas notikumu, ko organizē Ogres novada Tūrisma informācijas centrs. "Līkā tilta regate" šogad norisinās jau ceturto gadu, un tās mērķis ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu un sportiskas aktivitātes iedzīvotāju vidū. Sacensībās piedalās komandas trīs cilvēku sastāvā. Sacensību cīņa par pirmo vietu būs sīva, jo uzvarētāji saņems Tallink sarūpēto galveno balvu - jūras ceļojumu uz Stokholmu!
 
 

 

ZELTA ĢIMENES SALDUS NOVADĀ

Projekta / pasākuma laiks: 15.05.2014. 
 
2013. gadā Saldus novadā aizsākās jauna tradīcija – īpaši godināt laulātos pārus, kuri kopā nodzīvojuši 50 un vairāk gadus. 2013. gadā tika sveiktas 183 Zelta ģimenes. Arī šogad, 15. maijā, Starptautiskajā ģimenes dienā Zelta ģimenes pulcēsies īpašā svētku pasākumā. Vairākas ģimenes kā pārsteigumu saņems īpašu balvu, un savu skaisto kopdzīves ceļojumu varēs atzīmēt kruīzā uz Stokholmu kopā ar Tallink. 
 
 

 

LIELO ĢIMEŅU DIENA 2014

Projekta / pasākuma laiks: 11.05.2014.
 
Pasākuma "Lielo ģimeņu diena" mērķis ir pulcēt vienkopus un godināt Latvijas lielās ģimenes. Jautrais un sirsnīgais ģimeņu dienas pasākums notiks jau astoto gadu. Pasākuma dienā tiks godināti un apbalvoti titula "Gada Lielģimene 2014" ieguvēji, kā arī konkursa "Māmiņdiena mūsu ģimenē" uzvarētāji. Savukārt kāds no orientēšanās spēles dalībniekiem tiks pie Tallink balvas – ceļojuma visai ģimenei uz Stokholmu. 
 
 

 

11. LATVIJAS STĀDU PARĀDE

Projekta / pasākuma laiks: 02.05.–03.05.2014.
 
Latvijas Stādu parāde ir pasākums, kas vienkopus pulcē lielu skaitu dārzu mīļu un dārzkopības profesionāļu no Latvijas un kaimiņu zemēm. Pasākuma mērķis ir popularizēt Latvijā audzētus stādus un to ražotājus, kā arī izcelt un popularizēt Latvijas stādu audzēšanas nozari. Turpinot iepriekšējos gados uzsākto tradīciju, Stādu audzētāju biedrība, kas ir Stādu parādes organizators, rīko konkursu profesionālo vidusskolu audzēkņiem "Tava vide". Uzvarētāj komanda kopā ar Tallink varēs doties uz Stokholmu.
 
 

 

MAGIC DANCE 2014

Projekta / pasākuma laiks: 01.05.02.05.2014.
 
"Magic Dance" ir tradicionāls pasaules līmeņa sporta deju festivāls, kurā iekļautas vairākas starptautiska līmeņa sacensības Starptautiskajā Latīņamerikas un Standarta deju programmās. Sacensības papildina krāšņa šova programma ar pasaules vadošo dejotāju piedalīšanos. Šis deju festivāls tiek rīkots sadarbībā ar Pasaules Sporta Deju Federāciju (WDSF) un Latvijas Sporta Deju federāciju (LSDF). Labākie "Magic Dance 2014" dejotāji varēs izdejoties un arī izdziedāties jūras ceļojumā kopā ar Tallink.
 
 

 

LAIVU KARNEVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 01.05.2014.
 
"Laivu karnevāls", kas notiek Gaujas upē posmā no Siguldas līdz Rāmkalniem, ir laivošanas un tūrisma sezonas atklāšanas pasākums. Šis pasākums ir domāts ikvienam laivot gribētājam, kas vēlas labi pavadīt laiku un pavasara atnākšanu sagaidīt jautrā kompānijā. Pasākumā īpaša žūrija vērtēs "Laivu karnevāla" dalībnieku atraktivitāti un drošu laivošanas manieri. Komanda, kura pasākuma laikā būs visdraudzīgākā, vistautiskākā un visatraktīvākā, saņems Grand Prix – iespēju doties ceļojumā ar kuģi uz Stokholmu, kur varēs atpūsties no airēšanas. 
 

MEŽA OLIMPIĀDE

Projekta / pasākuma laiks: 25.04.2014. 
 
Meža olimpiāde ir pasākums, kurā piedalās 1.-9. klašu skolotāji un skolēni. Meža olimpiādes mērķis ir rosināt skolotājus iekļaut vispārējās izglītības mācību priekšmetos tēmas un pasākumus, kas saistīti ar zināšanu, pieredzes un iemaņu gūšanu, skolēniem esot tiešā saskarē ar mežu un apkārtējo vidi. Šo izzinošo olimpiādi organizē A/S "Latvijas valsts meži" vides izglītības programmas "Izzini mežu" ietvaros. Arī šogad mēs, Tallink, esam Meža olimpiādes īpašais atbalstītājs, un vairākiem skolotājiem un viņu skolēniem dāvāsim īpašu balvu - kruīza ceļojumu uz Zviedriju.
 
 

 

KONKURSS VIDUSSKOLĒNIEM "VĀRDZINIS 2014"

Projekta / pasākuma laiks: 24.04.2014.
 
"VārdZinis" ir angļu valodas konkurss vidusskolēniem. Citur pasaulē tas pazīstams ar nosaukumu Spelling Bee. Konkursa mērķis ir pievērst skolu jauniešu uzmanību angļu valodas pareizrunas un pareizrakstības prasmēm, motivēt valodu apguvei un zināšanu izkopšanai. Konkursā piedalās vidusskolēni, pārstāvot izglītības iestādes no visas Latvijas un sacenšoties gramatiski un fonētiski precīzi pa burtiem izrunājot dotos angļu valodas vārdus. Viens no veiksmīgākajiem vārdziņiem varēs trenēt savas angļu valodas zināšanas arī jūras ceļojumā un Stokholmā.
 

"INŽENIERU DIENAS 2014" RĒZEKNES AUGSTSKOLĀ

Projekta / pasākuma laiks: 22.04.–26.04.2014.
 
Ik gadu Rēzeknes Augstskolā (RA) tiek organizētas "Inženieru dienas", kuru ietvaros jau astoņpadsmito reizi nedēļas garumā notiek dažāda veida pasākumi, tai skaitā "Kuģīšu sacensības" un "Sporta dienas stafete". "Kuģīšu sacensību" mērķis ir veicināt sabiedrības iesaistīšanos inženiertehniskās, videi draudzīgās un radošās domāšanas pielietošanā praktiskā darbā. "Sporta dienas stafetes" mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu RA studentu, darbinieku un arī apkaimē esošo mācību iestāžu audzēkņu vidū. "Sporta dienas stafetes" un "Kuģīšu sacensības" uzvarētāji varēs doties ceļojumā ar Tallink.
 

 

LATVIJAS SKOLOTĀJU KONFERENCE "E-KLASE 2014"

Projekta / pasākuma laiks: 15.04.2014. 
 
Jau ceturto gadu portāls "E-klase" rīko vērienīgāko pasākumu izglītības nozarē – Latvijas skolotāju konferenci "E-klase 2014", kurā ik gadu piedalās visu Latvijas skolu un pašvaldību pārstāvji. Konferences ietvaros notiek lekcijas par dažādām aktualitātēm izglītības jomā. Konferences noslēgumā notiks pārsteiguma spēle, kurā tiks noskaidrotas vairākas skolotājas, kas dosies kruīzā uz Stokholmu.
 
 

 

LATVIJAS TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTA FINĀLSĒRIJA

Projekta / pasākuma laiks: 13.04.11.05.2014.
 
Latvijas Futbola federācija (LFF) ir galvenā par futbolu atbildīgā organizācija Latvijā. Tā organizē Latvijas čempionātu futbolā, dažādu līgu turnīrus, Latvijas kausa izcīņu, kā arī pārstāv Latvijas nacionālās futbola izlases starptautiskajos turnīros un pārbaudes spēlēs. LFF katru gadu organizē arī Latvijas telpu futbola čempionātu. 2013./2014. gada Latvijas telpu futbola čempionāta finālsērijā jau trešo gadu pēc kārtas tiksies vadošie klubi FK "RABA" un FK "Nikars" komandas. Čempionāta finālsērijas labākais futbola spēlētājs, labākais treneris un labākais vārtu guvējs varēs doties pelnītā atpūtas ceļojumā pa Baltijas jūru.
 

VOKĀLISTU KONKURSS "DZIEDĀTPRIEKS 2014"

Projekta / pasākuma laiks: 12.04.2014. 
 
Vokālistu konkurss "Dziedātprieks" Aizputes novadā pulcē ikvienu, kam patīk dziedāt un kas sapņo par uzstāšanos plašas auditorijas priekšā. Konkursa mērķis ir atklāt līdz šim mazāk dzirdētus, talantīgus un daudzsološus izpildītājus gan no Aizputes, gan arī no kaimiņu novadiem un pilsētām. "Dziedātprieks" arī veicina vokālo un māksliniecisko prasmju izaugsmi un popularizē lietderīgu brīvā laika pavadīšanu. Konkursā piedalīsies solisti, dueti un ansambļi, un tos vērtēs profesionāla un kompetenta žūrija. Labākais dziedātājs varēs atpūtināt savu balsi un doties jūras ceļojumā uz Stokholmu.
 
 

 

VIDES IZZIŅAS SPĒĻU KONKURSS "IEPAZĪSTI VIDI"

Projekta / pasākuma laiks: 10.04.31.05.2014.
 
Valsts izglītības satura centrs jau trīspadsmito gadu organizē vides izziņas spēļu konkursu "Iepazīsti vidi", kura ietvaros 1.-12. klašu skolēni rada izziņas spēles par dažādām ar vidi saistītām tēmām. Šī gada konkursa tēma ir "Enerģija". Labāko spēļu autori piedalīsies konkursa noslēguma pasākumā Latvenergo Energoefektivitātes centrā Jūrmalā. Pasākuma laikā interesantāko un radošāko spēļu autori demonstrēs savas idejas, kā arī piedalīsies šo spēļu izspēlēšanā. Labāko un oriģinālāko spēļu autori, kā arī jaunākie konkursa dalībnieki dosies jūras ceļojumā uz Stokholmu.

PROF. PAULA MINCA TIESAS PROCESA IZSPĒLE

Projekta / pasākuma laiks: 05.04.2014.
 
Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde rīko profesora Paula Minca piemiņai veltītas nacionāla mēroga sacensības – tiesas procesa izspēli krimināltiesībās. Šajā pasākumā piedalās studenti no dažādām Latvijas augstskolām. Dalībnieku sniegumu izspēlē vērtēs akadēmiski atzīti juristi, kā arī praktizējoši tiesneši, prokurori, advokāti un juridisko biroju darbinieki. Pēc veiksmīgi uzvarēta tiesas procesa labākie topošie juristi dosies ceļojumā uz Stokholmu kopā ar Tallink.
 
 
 

 

JŪRNIECĪBAS KONKURSS VIDUSSKOLĒNIEM "ENKURS 2014"

Projekta / pasākuma laiks: 29.03.–26.04.2014.
 
Konkursa "Enkurs 2014" laikā jaunieši veic atraktīvus uzdevumus - demonstrē savas prasmes kuģa un laivas vadīšanā, cietušo glābšanā, ugunsgrēka likvidēšanā un citās disciplīnās. Šie pārbaudījumi notiek dzīvei pietuvinātos apstākļos jūrnieku treniņu centros, ostās un uz kuģiem. Šogad konkursā piedalīsies 24 skolu komandas no visiem Latvijas reģioniem. Konkursa "Enkurs" galvenais mērķis ir ieinteresēt vidusskolniekus par iespēju apgūt jūras virsnieka profesiju. Konkursa trīs uzvarētāj komandas varēs doties atpūtas ceļojumā ar kādu no Tallink kuģiem.
 
 
 

 

LATVIJAS JAUNO IZPILDĪTĀJU KONKURSS
"NĀC SADZIEDĀT"

Projekta / pasākuma laiks: 22.03.2014. 
 
Latvijas jauno izpildītāju konkursa "Nāc sadziedāt" mērķis ir atklāt talantīgus un daudzsološus jaunos dziedātājus no visas Latvijas, kā arī veicināt vokālo un māksliniecisko dotību attīstību estrādes žanrā. Šie mūzikas svētki norisinās jau piekto gadu - "Nāc sadziedāt" jau ir paspējis kļūt par vienu no lielākajiem un nozīmīgākajiem Latvijas jauno izpildītāju konkursiem. Kopā tajā jau ir piedalījušies vairāk nekā trīs tūkstoši dalībnieku, izskanējušas vismaz 700 dziesmas, kā arī atklāti desmitiem talantīgi Latvijas jaunie skatuves mākslinieki. Labākie jaunie dziedātāji dosies arī dziesmotā jūras ceļojumā.
 

 

KONKURSS "LABĀKĀ BIROJA ADMINISTRATORE/-S"

Projekta / pasākuma laiks: 17.03.02.05.2014.
 
Konkursa "Labākā biroja administratore/-s" mērķis ir pievērst uzmanību tam, cik svarīgs un augstu novērtējams ir biroja vadītājas, asistentes un sekretāres amats. No šo cilvēku profesionalitātes un cilvēciskajām īpašībām ir atkarīga biroja ikdienas darba organizācija un ļoti bieži arī kopīgais biroja noskaņojums. Uzņēmums "Officeday" identisku konkursu organizē arī Igaunijā un Lietuvā. Labākā biroja administratore vai administrators kopā ar kolēģiem varēs sarīkot korporatīvo ballīti uz kuģa.
 
 

 

SUPERPUIKA

Projekta / pasākuma laiks: 04.03.2014.
 
Jau 23. reizi tiks noteikts, kurš tad ir "Superpuika". Tas ir individuāls konkurss, kurā piedalās un savas dotības demonstrē 11-12 gadīgi zēni no visas Latvijas. Konkursu organizē Tehniskās jaunrades nams "Annas 2", un tajā tiek pārbaudītas prasmes ātri apgūt uzdevuma apstākļus un nosacījumus, kā arī rast labāko risinājumu konkrētajai situācijai. Konkursa uzdevumi universāli aptver dažādas nozares – galdniecību, keramiku, dizainu, multimedijus, industriālo alpīnismu u.c. Konkursa finālā 10 labākie puiši, atbalstītāju ovācijām pavadīti, dosies īpaši konstruētā trasē. Šīs sezonas divi fināla laureāti varēs baudīt jūras ceļojumu.
 

 

LABDARĪBAS ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS "ROBINS MEŽĀ"

Projekta / pasākuma laiks: 16.02.2014.
 
Sadarbībā ar Juglas dzīvnieku aizsardzības grupu, kas dzīvnieku aizsardzības jomā aktīvi strādā jau kopš 1995. gada, arī mēs aicinām ikvienu atbalstīt patversmes "Labās mājas" iemītniekus un 16.02. piedalīties labdarības orientēšanās sacensībās "Robins mežā". Sacensībās būs iespējams startēt piecās dažādās kategorijās – "Es un mans suns mežā", "Es un patversmes suns mežā", "Es mežā", "Komanda mežā", "Ģimene mežā". Jūs varēsiet piedalīties gan ar savu suni, gan iepriecināt kādu no patversmes iemītniekiem, kā arī izvēlēties ņemt dalību sacensībās bez četrkājainā drauga kompānijas. Tiksimies mežā!

 

STARPTAUTISKS URBĀNĀS KULTŪRAS UN MĀKSLAS PASĀKUMS "GHETTO FLAVA"

Projekta / pasākuma laiks: 15.02.2014.
 
15. februārī mūsdienu kultūras centrā "Sapņu Fabrika" norisinājās starptautisks urbānās kultūras pasākums "Ghetto Flava" ar hip hop kultūras, ielu deju un brīvrunu batla (MC Freestyle Battle) sacensībām. Pasākumā piedalījās dalībnieki no Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Krievijas un Baltkrievijas. 
Pasākuma iniciatori "Ghetto Family" ir vienīgie Latvijā, kas organizē starptautiska mēroga ielu deju pasākumus cīņu jeb batlu veidā. "Ghetto Flava" ir jauna iniciatīva, kas turpmāk Baltijas līmenī apvienos urbānās kultūras pārstāvjus dejā, mūzikā un mākslā. Šobrīd šis ir vienīgais šīs kultūras pārstāvju vienojošs pasākums, kurā interesentiem ir iespēja izbaudīt pozitīvu atmosfēru, izcilu hip hop mūziku un urbānās kultūras daudzveidību.
 

 

LATVIJAS MĀKSLAS AKADĒMIJAS
76. KARNEVĀLS

Projekta / pasākuma laiks: 14.02.2014.
 
Arī šogad notika leģendām apvītais ikgadējais pasākums - Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls. 76. karnevāla tēma bija "Pirmsākums" un vadlīnija - "Atgriešanās pie saknēm". Mākslas akadēmijas gaiteņi pārtapa gaismas un skaņas biezokņos, brikšņos un mežos. Pasākuma laikā tika organizētas dažādas aktivitātes aktu studijā, mākslas terapijas darbnīcā un kino telpā. Sadarbībā ar Tallink tika apbalvoti trīs labāko tērpu autori: 1) Dzenskrūve - spēcīgākais vakara tērps, apjoms un milzu formas; 2) Deju grīdas kapteinis/e - izsmalcinātākais tērps; 3) Romantika - saskanīgākais vakara pāris. Trīs oriģinālāko tērpu autori varēs turpināt atpūtu jūras ceļojumā pa Baltijas jūru.
 

ĒNU DIENA

Projekta / pasākuma laiks: 12.02.2014.
 
Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu nozaru prasībām, profesiju specifiku un ikdienas veicamajiem darbiem, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties nākotnes darbu, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Arī pie mums bija iespēja ēnot. Šogad esam saņēmuši gandrīz 200 pieteikumus no jauniešiem, kuri izteica interesi kļūt par ēnām kruīza vadītājam un kruīza vadītaja asistentam. Veiksmīgākie bija Reinis no Rīgas, Krista no Jelgavas, Linda no Kārsavas un Viktorija no Bauskas
 

 

IZAUGSMES FORUMS 2014

Projekta / pasākuma laiks: 01.02.09.05.2014. 

"Izaugsmes Forums" ir komandu sacensības vidusskolēniem par labāko jauno biznesa ideju vai esošā produkta pilnveidi. Sacensību fināla uzdevums ir 24 h laikā izstrādāt ekonomiski pamatotu biznesa plānu savas idejas realizācijai, klātesot dažādu nozaru ekspertiem un biznesa konsultantiem. Foruma mērķis ir radīt idejas problēmu risināšanai reģionos, kā arī veicināt izpratni jauniešos par biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā. Astoņas uzvarētājkomandas varēs doties radošā atpūtas kruīzā uz Stokholmu.

 

BIZNESA SIMULĀCIJAS SPĒLE "TITAN"

Projekta / pasākuma laiks: 24.01.2014.

24. janvārī 96 vidusskolēnu komandas no visas Latvijas sacentās biznesa simulācijas spēles "Titan" nacionālajā čempionātā. Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija organizētā spēle "Titan" sniedza iespēju skolēniem iejusties uzņēmuma vadītāja lomā. Skolotāji un skolēni visā pasaulē ir atzinuši, ka stratēģiskā spēle "Titan" ir viens no labākajiem veidiem, kā ne tikai iemācīties ekonomikas un biznesa vadības teoriju, bet arī pielietot to praksē. Komanda, kas spēles laikā pieņēma veiksmīgākos biznesa attīstības lēmumus un ieguva čempiona titulu, dosies atpūtas ceļojumā uz Stokholmu. 
 

 

LATVIJAS PROFESIONĀLĀ BALETA ASOCIĀCIJAS 20 GADU JUBILEJA

Projekta / pasākuma laiks: 19.01.2014. 
 
Latvijas Profesionālā Baleta asociācija (LPBA) dibināta 1993. gada 11. decembrī. Tās mērķi un uzdevumi ir Latvijas Nacionālās operas baleta mākslinieku, Rīgas muzikālā teātra baleta mākslinieku, estrādes deju un tautas deju ansambļu mākslinieku profesionālo un sociālo interešu aizstāvība, rūpes par dejas mākslas veterāniem, kā arī izcilāko baleta mākslinieku piemiņas saglabāšana. Šobrīd LPBA apvieno 150 dažāda žanra profesionālās dejas, baleta, laikmetīgās un tautas dejas māksliniekus. 19. janvārī LPBA svinēja 20 gadu jubileju, kurā tika godināti tās ilggadējie biedri. Ar Tallink atbalstu pieci asociācijas biedri saņēma dāvanu - jūras ceļojumu.

Fotokonkurss "Mans putns 2014"

Projekta / pasākuma laiks: 13.01.31.08.2014.
 
Jau par ik pavasara tradīciju ir kļuvis Latvijas Dabas muzeja rīkotais fotokonkurss "Mans putns 2014". Fotokonkursa mērķis ir vairot izpratni par putnu daudzveidību, aktualizēt to aizsardzības jautājumus un vērst sabiedrības uzmanību uz dažādo sugu unikālo skaistumu. Šogad konkursā piedalījās 119 fotogrāfi no dažādām Latvijas vietām. Fotogrāfijas tika vērtētas četrās vecuma grupās – bērni (līdz 14 gadiem), jaunieši (15 - 25 gadi), pieaugušie (26 - 50 gadi) un seniori (vecāki par 50 gadiem). Konkursa pirmo vietu ieguvēji dosies jūras ceļojumā uz Stokholmu. Fotogrāfiju izstāde Dabas muzeja apmeklētājus priecēs no 28. marta līdz 31. augustam. 
 

 

Erudīcijas konkurss komandām
"Zvaigžņu klase"

Projekta / pasākuma laiks: 21.10.2013.14.04.2014. 

Arī šajā rudenī apgāds "Zvaigzne ABC" ir kopā ar skolēniem erudīcijas konkursā komandām "Zvaigžņu klase". Visi zinātkārie un modernās tehnoloģijas mīlošie prātvēderi, kas mācās 5. līdz 9. klasē, aizraujošā un interesantā veidā var papildināt skolā iegūtās zināšanas un izmantot dažādus uzziņas avotus un tehnoloģiskos risinājumus mācību procesā. Komanda, kas pierādīs savu erudīciju un spēju sarežģītiem uzdevumiem radīt vienkāršus risinājumus, mācību gada noslēgumā dosies ceļojumā ar kuģi uz Stokholmu.
 

 

Junior Achievement - Young Enterprise Latvija

Projekta / pasākuma laiks: 20.09.2013.31.05.2014. 

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement - Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) ir tilts starp skolu un biznesa vides profesionāļiem un atspēriena punkts aktīvu un mērķtiecīgu jauniešu sasniegumiem. Biedrības mērķis ir pilnveidot jauniešu zināšanas un prasmes uzņēmējdarbībā ar praktiskām metodēm visos izglītības līmeņos, lai radītu nākotnes starptautiskos līderus un nozaru ekspertus, kas paaugstinātu Latvijas konkurētspēju.
Arī mēs jau vairākus gadus sadarbojamies ar JA-YE dažādos interesantos projektos jauniešiem kā, piemēram, šobrīd notiekošais semināru cikls "JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2013", kā arī citiem projektiem - Ziemassvētku gadatirgus, Latvijas mēroga biznesa simulācijas spēle "Titan", Ēnu diena, Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu "Pavasara gadatirgus", SMU "Biznesa plānu konkurss", konkurss "Mana vārdnīciņa" un "Biznesa pasaku konkurss".
 

 

Eiropas Jaunatnes basketbola līgA (EYBL)

Projekta / pasākuma laiks: 19.09.2013.25.05.2014. 

Eiropas Jaunatnes basketbola līga (EYBL) apvieno Baltkrievijas, Dānijas, Grieķijas, Igaunijas, Kazahstānas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Somijas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Ungārijas un Zviedrijas zēnu un meiteņu basketbola līgas un to dalībniekus - jauniešus vecumā no 14 - 20 gadiem. Latvijas jaunie talanti piedalās starptautiskās sacensībās un pilnveido savu meistarību, lai kļūtu par augsta līmeņa basketbolistiem. Katru gadu Latvijā notiek aptuveni 30 turnīri, un katrā no tiem Tallink dāvā iespēju labākajam spēlētājam pēc veiksmīgi aizvadītās spēles doties atpūtas jūras ceļojumā.

Uzziniet vairāk »
 

 

Smiltenes balsis 2013

Projekta / pasākuma laiks: 12.10.2013.

"Visas bagātības ir tevī pašā! Dalies, ielaid, iepriecini pasauli ar tām…" Ar šādām emocijām 16 dažāda vecuma dziedātāji piedalījās Smiltenes novada Kultūras pārvaldes un Smiltenes pilsētas kultūras centra organizētajā vokālistu konkursā "Smiltenes balsis 2013". Labākie Smiltenes novada dziedātāji, kurus izvēlējās profesionāla žūrija, varēs no sirds izdziedāties karaoke un labi atpūsties uz kuģa jūras ceļojuma laikā.
 

Jaunie Rīgas sargi: Latvijas hronikas 2013

Projekta / pasākuma laiks: 11.10. - 08.11.2013.

Arī šogad ir iespēja piedalīties piedzīvojumu un izaicinājumu spēlē jauniešiem "Jaunie Rīgas sargi: Latvijas hronikas 2013", ko organizē biedrība "Media gids". Spēles mērķis ir atraktīvā un interaktīvā veidā izglītot jauniešus par Latvijas vēsturi, simboliem un politiku, kā arī iepazīstināt ar dažādiem lietderīgiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Ar spēles palīdzību tiek veicināta dažāda veida sociālo grupu jauniešu savstarpējā sadarbība, izpratne par demokrātisku sabiedrību, kā arī tiek veidota un stiprināta pilsoniskā apziņa un identitāte uz kopīgu vērtību pamata. Katrā pilsētā spēcīgākai un saliedētākai komandai būs iespēja doties ceļojumā uz Stokholmu!
 

Gada balva dizainā 2013

Projekta / pasākuma laiks: 04.10.2013.

"Gada balva dizainā" ir Latvijas Dizaineru savienības organizēts konkurss, kura mērķis ir noteikt labākos divu aizvadīto gadu dizaina sasniegumus, kā arī apzināt un popularizēt kvalitatīvākos dizaina projektu risinājumus Latvijā. Tas ir valstiskās nozīmes konkurss un viens no instrumentiem inovatīvas tautsaimniecības procesa veidošanā, konkurētspējīgu un eksportspējīgu preču un pakalpojumu radīšanā. Konkursā pieteiktie darbi ir šī brīža ekonomiskās situācijas spogulis un demonstrē Latvijas dizaina sasniegumus un tendences. Kopā ar mums uz Stokholmas mēbeļu mesi "Greenhouse 2014" dosies kategoriju "Grafiskais dizains", "Grafiskā identitāte", "Drukātie mediji" un "Studentu balvas" uzvarētāji.
 

Patversme "Dzīvnieku draugs"

Projekta / pasākuma laiks: 23.09.2013.

23. septembrī mēs, Tallink komanda, apmeklējām patversmes "Dzīvnieku draugs" iemītniekus, un pasniedzām īpaši viņiem sarūpētās dāvanas – dzīvnieku pārtiku un citas nepieciešamas lietas, kas bija iegādātas par atbalstītāju saziedotajiem naudas līdzekļiem. Ciemojāmies pie patversmes "Dzīvnieku draugs" iemītniekiem, palutinājām tos ar kārumiem, kā arī devāmies draudzīgā un jautrā pastaigā, cenšoties kaut uz brīdi iepriecināt tos, kuriem šobrīd nav īsta saimnieka.
Arī Jūs varat palīdzēt atrast dzīvniekiem viņu jaunās mājas!
 
Uzziniet vairāk »
 

Jūrniecības konkurss vidusskolēniem "Enkurs"

Projekta / pasākuma laiks: 13.09.2013.

2013. gadā Latvijas Jūras akadēmija jau astoto reizi organizē jūrniecības nozares konkursu vidusskolēniem "Enkurs". Konkursa laikā jaunieši reālos apstākļos – jūrnieku treniņu centros un uz kuģiem – veic atraktīvus uzdevumus, kā, piemēram, demonstrē savas prasmes kuģu un laivu vadīšanā, cietušo glābšanā, ugunsgrēku likvidēšanā un citās disciplīnās. Tā galvenais mērķis ir ieinteresēt vidusskolniekus par iespēju apgūt jūras virsnieka profesiju. Tallink konkursa atbalstīšanā iesaistījies jau no tā pirmsākumiem, nodrošinot balvas trim godalgotajām komandām.

Jaunieši var

Projekta / pasākuma laiks: 05.09. - 21.10.2013. 

Izglītības un zinātnes ministrija aicināja jauniešus vecumā no 13-25 gadiem radīt īsu video, animācijas vai cita formāta reklāmas klipiņu, kura uzdevums ir ieinteresēt jauniešus aktīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, piemēram, iesaistoties sporta aktivitātēs, brīvprātīgo darbā, uzņēmējdarbībā, interešu izglītībā, jaunatnes organizācijās, skolu un augstskolu pašpārvaldēs vai pašvaldību un valsts lēmumu pieņemšanas procesos. Projektā "Jaunieši var!" tika iesniegts 81 darbs, un labākie tika apbalvoti ar vērtīgām balvām. Konkursa uzvarētājiem balvā jūras ceļojums uz Stokholmu jaunas radošās iedvesmas meklējumiem.
 

 

Donoru diena

Projekta / pasākuma laiks: 05.09.2013. 

Tallink sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru 5. septembrī organizēja donoru dienu Rīgas pasažieru ostā. Šajā labdarības pasākumā piedalījās ne tikai Tallink uzņēmuma darbinieki, bet arī mūsu pasažieri un citi interesenti, kas vēlējās palīdzēt tiem, kam tas ir tik ļoti nepieciešams. Donoru dienā ikviens varēja arī atbalstīt Tallink labdarības akciju, kuras ietvaros aicinājām ziedot labestīgu naudas ziedojumu patversmes "Dzīvnieku draugs" iemītniekiem.
 

Zaļā punkta distance

Projekta / pasākuma laiks: 26.05. - 25.08.2013.

Jau otro gadu Tallink atbalsta organizāciju "Latvijas Zaļais punkts", lai izglītotu sabiedrību par atkritumu šķirošanas un pārstrādes jautājumiem. 
Sadarbībā ar organizāciju "Latvijas Zaļais punkts" tiek rīkota jautra un aizraujoša spēle "Zaļā punkta distance". Spēles mērķis ir izglītot cilvēkus par videi draudzīgu dzīvesveidu un mudināt viņus šīs zināšanas pielietot dzīvē. Spēle "Zaļā punkta distance" tiek organizēta svētkos un publiskos pasākumos dažādās pilsētās visā Latvijā. 
 

Video »
Uzziniet vairāk »

 

Nike Riga Run

Projekta / pasākuma laiks: 23.05. - 18.08.2013. 
 
Tallink atbalstīja lielāko sporta un labdarības pasākumu Latvijā „Nike Riga Run 2013". Naudas līdzekļus, kuri iegūti no dalības maksām un ziedojumu kastītēm pasākumā „Nike Riga Run", tiek novirzīti slimu bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai. Paldies visiem „Nike Riga Run" dalībniekiem, kas skrienot palīdzēja „Mazajām sirsniņām". Ikviens, kurš apmeklēja vismaz 15 treniņus brīvā dabā un piedalījās noslēguma skrējienā, savā īpašumā saņēma dāvanu karti ceļojumam ar kuģi uz Stokholmu. 

Uzziniet vairāk »
 

Valsts pārvaldes atvērto durvju diena

Projekta / pasākuma laiks: 23.03.2013.

27. septembrī Latvijā norisinājās Valsts pārvaldes atvērto durvju diena, kurā Tallink sadarbībā ar Latvijas Jūras administrāciju piedalījās ar kopīgi veidotu stendu. Vidusskolēni varēja saņemt informāciju par iespējām apgūt jūrnieka profesiju, uzzināt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, kā arī iemācīties daudz jauna, pat siet jūrnieku mezglus. Skolnieku iecienītākā aktivitāte bija atbilžu sniegšana uz speciāli sagatavotiem jautājumiem un dalība loterijā, kurā vairāki cilvēki laimēja iespēju doties jūras ceļojumā.