IEPIRKŠANĀS BURZIŅŠ BALTIJAS JŪRĀ!

Ceļojumā ar kuģiem Isabelle un Romantika janvārī un februārī pievienojieties iespaidīgiem SuperSale piedzīvojumiem. Ceļojiet īpaši izdevīgi par SuperSale cenu no 20 EUR, iepērcieties kuģu veikalos līdz 50% izdevīgāk un apmeklējiet 14 muzejus Stokholmā pilnīgi bez maksas. Stokholmu pārņēmusi ziemas lielā izpārdošana, tāpēc pirkumi, iespējams, būs vēl izdevīgāki nekā Latvijā.
Kuģis ir īstā vieta, kur baudīt gardus ēdienus un atspirdzinošus dzērienus restorānos un kafejnīcās, kā arī ļauties plašām atpūtas un izklaides iespējām – apmeklēt saunas centru, dejot dzīvās mūzikas pavadījumā un DJ vadītā diskotēkā, dziedāt uz karaokes skatuves un izbaudīt aizraujošas vakara šova izrādes.
Tiekamies aizraujošā jūras ceļojumā!

$image.alt-text.data

Izdevīgas kruīzu cenas
 

Aicinām doties SuperSale kruīzā uz Stokholmu un baudīt jūras ceļojuma burvību par mūsu īpašajām cenām – no 20.00 EUR. Rezervējiet jau šodien un gūstiet ceļošanas prieku 41.5 stundu garumā!


Atklājiet vairāk »

$image.alt-text.data
līdz 50%

SuperSale uz kuģa


Šis ir laiks, kad kuģa veikalā kvalitatīvo zīmolu produktus un travel exclusive preces var iegādāties par ļoti izdevīgām cenām. Pirkumi uz kuģa – tas ir interesants piedzīvojums un saprātīgs risinājums!


Atklājiet vairāk »

$image.alt-text.data

Izpārdošana Stokholmā


Septiņas dienas nedēļā Zviedrijas galvaspilsētā ir atvērti gan pilsētas lielākie tirdzniecības centri, gan veikalu tīkli – ir laiks ikgadējai ziemas izpārdošanai. Meklējiet uzrakstus REA un SALE un iepērcieties pēc sirds patikas!


Atklājiet vairāk »

$image.alt-text.data

Muzeji ikvienai gaumei


Stokholma ir bagāta ar daudziem krāšņiem, interesantiem un izklaidējošiem muzejiem, kas aptver visdažādākās tēmas – no klasiskām vērtībām līdz neparastām lietām. 14 Stokholmas muzejus ir iespējams apmeklēt bez maksas.


Atklājiet vairāk »