SVINI LATVIJU

Latvijas simtgadi vērienīgi svinēsim uz mūsu kuģiem Isabelle un Romantika. Īpašajos svētku kruīzos novembrī ļausimies lieliskai mūzikai izcilu mākslinieku izpildījumā, kā arī griezīsimies jautrā deju solī. Novembra sākumā mūs izklaidēs rokmūziķis Fēlikss Ķiģelis ar grupu, bet nedēļu vēlāk notiks Lielie sadziedāšanās svētki ar jauniešu kori Balsis, kā arī karaoke ar Frīdi. Svētku mēneša turpinājumā par muzikālu baudījumu rūpēsies Antra Stafecka un Otra Puse, grupa Elektrofolk, bet novembra izskaņā notiks neparastais deju pasākums Silent Disco.

Pievienojies un iekuģosim Latvijas nākamajā simtgadē kopā!

 

02.11. Isabelle
Fēlikss Ķiģelis
Labākais piedzīvojums Latvijas svētku mēneša ievadā ir doties īpašā svētku kruīzā Liepājas rokmūzikas noskaņās. Mūziķis Fēlikss Ķiģelis ar grupu uz kuģa Isabelle atskaņos gan savus jaunos skaņdarbus, gan tautā iemīlētās, leģendārās Ērika Ķiģeļa dziesmas, gan arī citas melodijas. Dodies kruīzā un piedzīvo svētkus ar lielisku rokmūziku.

Pirkt ceļojumu

09.11. Romantika
Lielie sadziedāšanās svētki Baltijas jūrā
Par godu Latvijas simtgadei uz kuģa Romantika notiks Lielie sadziedāšanās svētki, kuru laikā tas tiks pieskandināts ar skaistām dziesmām. Kopā ar jauniešu kori Balsis radīsim Dziesmu svētku sajūtu un izdziedāsim visiem zināmās un sirdij tuvās latviešu dziesmas. Dziedāsim līdzi Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Renāra Kaupera un citu izcilu mākslinieku melodijām. Ikviens varēs kāpt arī uz karaokes skatuves, lai kopā ar brašo Frīdi parādītu, ka latvieši ir dziedāt mīloša tauta.

Pirkt ceļojumu

16.11. Isabelle
Virtuves Kabarē apvienība Gapoljeri
Svētku kruīzs uz kuģa Isabelle ar Virtuves Kabarē apvienību Gapoljeri. Tās aizsākumi meklējami nesenā pagātnē kāda komunālā dzīvokļa virtuvē, kurā topošie aktieri un mūziķi nodevušies studiju laika bohēmai, spēlējot, kā paši saka, to, kas skan tavā virtuves magnetofonā. Viņu repertuārā ir dziesmas par virtuvē visapspriestākajām tēmām. Gapoljeri bez ierobežojuma spēj sintezēt visu, kas pašiem ienāk prātā – gan šlāgeri, gan smago roku, gan popu.

Pirkt ceļojumu

17.11. Romantika
Antra Stafecka un Otra Puse
Skaistās un skanīgās balss īpašniece Antra Stafecka kopā ar grupu Otra puse Latvijas simtajā dzimšanas dienā uz kuģa Romantika pasažieriem sniegs izcilu muzikālu veltījumu. Grupa izpildīs skaņdarbus no savas īpašās svētku programmas, kurā ir iekļautas dažādas latviešu dziesmas, tai skaitā oriģināldziesmas. Vēlēsim Daudz laimes Latvijai ar liriskām un skanīgām kompozīcijām.

Pirkt ceļojumu

18.11. Isabelle
Elektrofolk
Dodies īpašā svētku kruīzā ar kuģi Isabelle ar plašus panākumus guvušo grupu Elektrofolk. Tajā apvienojas laikmeti – tautas dainu gudrība, mūsdienīga skaņa un galvu reibinoši sapņi, kurus atnes mūzikas, video un gaismas mākslas pasaule. Grupa koncertā piedāvās dažādas latviešu dziesmas mūsdienu skanējumā. Tas būs labākais piedzīvojums Latvijas dzimšanas dienā.

Pirkt ceļojumu

30.11. Isabelle
Silent Disco
Piedzīvo skaļāko klusāko ballīti Baltijas jūrā. Dodies īpašā kruīzā ar kuģi Isabelle un piedalies pavisam neparastajā Silent Disco pasākumā. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 skaņdarbiem un latviešu deju mūziku. Tev tikai jāizlemj, ko vēlies dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas azartiskām dejām.

Pirkt ceļojumu