Apceļojiet Ziemeļvalstis
1 ceļojums = 3 valstis

Atmodiniet sevī ceļotāju un atklājiet Igauniju, Somiju un Zviedriju īpašā veidā – jūras ceļojumos ar dažādiem kuģiem.

Sāciet jūras ceļojumu kaimiņu zemes galvaspilsētā Tallinā un uz Helsinkiem dodieties ar pilnīgi jauno 2017. gada ātrgaitas prāmi Megastar, komfortablo prāmi Star vai arī ar lielāko kuģi Baltijas jūrā – Silja Europa. Helsinkos apskatiet tūristu iecienītākās vai pašu izvēlētās vietas un tālāk ceļojiet ar kuģiem Silja Symphony vai Silja Serenade, kuru promenādes Jūs apburs un neatstās vienaldzīgu. Turpinājumā tveriet karaliskās Stokholmas šarmu un Zviedrijas dabas skaistumu. Pēc 3 dažādu valstu apskates dodieties mājup, baudot atpūtas un izklaides iespējas uz kuģiem Isabelle vai Romantika.

Ceļot ir vienkārši – ar auto vai velosipēdu apskatot valstis brīvi un ērti kustībā vai ļaujoties pastaigām Baltijas jūras reģiona galvaspilsētās.

Piedāvājumam 1 ceļojums = 3 valstis mēs Jums dāvinām īpašu cenu ar atlaidi līdz 70%!
Zvaniet 67099700, rakstiet booking@tallink.lv vai nāciet ciemos uz Tallink ceļojumu birojiem Rīgā, un tiekamies piedzīvojumā!

Izmantojiet arī Club One sadarbības partneru īpašos piedāvājumus Jūsu jūras ceļojuma pieturpunktos – Igaunijā, Somijā, Zviedrijā. Ja vēl neesat draudzīgās klientu programmas Club One dalībnieks, tad pievienojieties – Jums būs iespaidīgas priekšrocības. Ar Club One ceļot vienmēr ir izdevīgāk!