Ekskluzīvi uz kuģa Romantika. Veltījums grupas Queen mūzikai, Tallink 30. jubilejai un kuģa Baltic Queen desmitgadei ar īpašo viesi, populāro dziedātāju un aktieri, daudzu slavenu mūziklu galveno varoni – Tony Vincent (ASV). Ceļo kruīzā ar kuģi Romantika 11.10. un atpakaļceļā no Stokholmas uz Rīgu, 12.10., dziedi līdzi leģendārajām grupas Queen roka melodijām, kuras izpildīs Tony Vincent, Tanja Mihhailova, Gerli Padar un grupa Showstoppers.


Par māksliniekiem
Tony Vincent ir ASV dziedātājs un aktieris, kurš ir spēlējis vadošās lomas Brodvejas un West End mūziklos – We Will Rock You, Jesus Christ Superstar, Rent un citos. 2009. gadā Tony Vincent Vanemuine teātrī Igaunijā uzstājās koncertuzvedumā Queen – The Doors of Time. 2002. gadā kopā ar leģendāro grupu Queen ASV mākslinieks izpildīja slaveno skaņdarbu Bohemian Rhapsody karalienes Elizabetes II valdīšanas 50 gadu jubilejā.


Tanja Mihhailova ir Igaunijas dziedātāja, aktrise un TV raidījumu vadītāja, kura izpildījusi vadošās muzikālās lomas tādos uzvedumos kā The Kiss of a Spider Woman, Cabaret, Fame un citos. 2014. gadā viņa pārstāvēja Igauniju Eirovīzijas dziesmu konkursā ar dziesmu Amazing.


Gerli Padar ir Igaunijas dziedātāja, aktrise un TV raidījumu vadītāja, kura uzstājusies mūziklos Cabaret, Chess, Sugar un citos. 2007. gadā viņa pārstāvēja Igauniju Eirovīzijas dziesmu konkursā ar dziesmu Partners in Crime.


Grupa Showstoppers ar lepnumu piedāvās īpašu, Tallink 30. jubilejai veltītu šovu. Viņu veidoto priekšnesumu raksturo humors, sapņi, drosme un mīlestība.


Kruīza datums: 11.10.
Pasākuma norises datums: 12.10.

pirkt ceļojumu