CEĻO IZDEVĪGI

02.01. – 14.02.2020.

Izvēlies savas mini brīvdienas kruīzā uz Stokholmu un ceļo izdevīgi no 20 eiro. Izbaudi jūras ceļojuma šarmu – daudzveidīgu atpūtas programmu ar dejām un mākslinieku uzstāšanos, šoviem, karaoke un citām izklaides iespējām. Palutini sevi ar lieliskiem pirkumiem kuģa veikalos. Tajos atrodams plašs pasaulslavenu un kvalitatīvu zīmolu preču piedāvājums par ļoti izdevīgām cenām. Ļaujies iedvesmojošai atpūtai karaliskajā Stokholmā un apmeklē daudzos bezmaksas muzejus.

kruīza programma un cenas

 

KRUĪZĀ IZDEVĪGI NO 20 €

Tavas brīvdienas kruīzā Rīga – Stokholma – Rīga tikai no 20 € vienam ceļotājam B klases kajītē. Izbaudi kruīza šarmu – daudzveidīgu atpūtas programmu ar dejām un mākslinieku uzstāšanos, šoviem, karaoke un citām izklaides iespējām. Ceļo arī īpašos kruīzos ar tematiskām aktivitātēm. Skaistajā Stokholmā ļaujies patīkamai atpūtai.

pērc kruīzu

Pērc kruīzu

IEPĒRCIES IZDEVĪGI -50%

Kuģu veikalos līdz pat 50% lētāk! Ar lielām atlaidēm pieejami īpaši Travel exclusive piedāvājumi un plašs populāru zīmolu produktu klāsts. Tikai 100% kvalitatīvas, ekskluzīvas un oriģinālas preces – parfimērija, luksus kosmētika, moderni apģērbi un aksesuāri, rotaļlietas bērniem un gardākie kārumi.

PIEDZĪVOJUMS STOKHOLMĀ

Stokholmā pieejamas skandināvu dizaina preces un produkti par sezonas izpārdošanas cenām labākajos zīmolu veikalos un lielākajos tirdzniecības centros. Apmeklē arī interesantākos muzejus – 14 no tiem bez maksas, un bagātini savu kulturālo izklaidi. Sajūti ziemas burvību patīkamās pastaigās pa vecpilsētu.