AKTUĀLĀ CEĻOJUMU INFORMĀCIJA

 

CEĻO DROŠI UN ATBILDĪGI

Pasaule ir mainījusies, tāpat ir mainījušies jūras ceļojumi. Ceļo droši un atbildīgi!
Visiem pasažieriem visu ceļojuma laiku, kā arī uzkāpjot un nokāpjot no kuģa, obligāti jānēsā sejas aizsargmaska. Papildus tam uz visiem Tallink un Silja Line zīmola kuģiem ir ieviesti stingri higiēnas un dezinfekcijas noteikumi, lai ceļojuma laikā Tu justos droši. Uzzini vairāk šeit

Saskaņā ar grozījumiem Ministru Kabineta noteikumos Nr. 360, ir atļauts veikt starptautiskos pasažieru pārvadājumus uz un no valstīm, kur kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju divkārtīgi nepārsniedz vidējo rādītāju Eiropas Savienībā, Eiropas Ekonomikas zonā, Šveicē un Lielbritānijā. Līdz ar to pasažieru pārvadājumi Tallink pagaidu un regulārajos maršrutos ir atļauti visām personām. 

  •  

PASAŽIERU ATBILDĪBA

  • IECEĻOJOT LATVIJĀ

    No 15.01.2021. pirms ieceļošanas Latvijā, nepieciešams uzrādīt apliecinājumu par negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Tests jāveic ne agrāk kā 72 stundas pirms iekāpšanas pārvadātāja transportlīdzeklī vai pirms Latvijas Republikas valsts robežas šķērsošanas. Papildus tam, COVIDPASS.LV vietnē nepieciešams aizpildīt elektronisko anketu, kurā jābūt atzīmei par negatīvu testa rezultātu. Apliecinājum anketa ir jāaizpilda ne ātrāk kā 48 stundas pirms Latvijas Republikas robežas šķērsošanas
    APLIECINĀJUMA ANKETA ŠEIT

IECEĻOJOT SOMIJĀ 
Pirms ieceļošanas Somijā, FINENTRY.FI vietnē aicinām iepazīties ar aktuālo informāciju, drošas ceļošanas norādījumiem un, ja nepieciešams, saņemt nosūtījumu Covid-19 testa veikšanai.
UZZINI VAIRĀK ŠEIT

IECEĻOJOT IGAUNIJĀ 
Pirms ieceļošanas Igaunijā, Igaunijas Ārlietu ministrijas mājaslapā aicinām iepazīties ar aktuālo informāciju un drošas ceļošanas noteikumiem.
UZZINI VAIRĀK ŠEIT

INFORMĀCIJA PAR KUĢU SATIKSMI

RĪGA – HELSINKI

ISABELLE

No 30.04.2021. līdz 30.08.2021. maršrutā Rīga – Helsinki kursēs kuģis Isabelle. 01.05.2021. notiks pirmais reiss no Rīgas uz Helsinkiem.
 

 

RĪGA – STOKHOLMA

 

Biļešu pārdošana ceļojumiem maršrutā Rīga – Stokholma uz laiku tiek pārtraukta.


 

TALLINA – STOKHOLMA

VICTORIA I, BALTIC QUEEN

No 01.06.2021. maršrutā Tallina – Stokholma kursēs kuģi Victoria I un Baltic Queen.

TALLINA – HELSINKI

STAR UN MEGASTAR

Maršrutā Tallina - Helsinki kursē kuģi Star un Megastar.

Maršrutā no Tallinas uz Helsinkiem ir atļauti ceļojumi tikai darba un citām būtiskām vajadzībām. Pirms ieceļošanas Somijā, vietnē FINENTRY.FI aicinām iepazīties ar aktuālo informāciju, drošības norādījumiem un, ja nepieciešams, saņemt nosūtījumu Covid-19 testa veikšanai. 

Uzzini vairāk šeit

TURKU – STOKHOLMA

BALTIC PRINCESS UN GALAXY

Līdz 31.12.2021. kuģi Baltic Princess un Galaxy kursē ierastajā maršrutā Turku - Stokholma saskaņā ar regulāro grafiku. Kuģi kursē caur Mariehamnu Ālandu salās.

MŪGA – VUOSĀRI

SEA WIND

No 03.01. līdz 23.12.2021. kuģis Sea Wind kursē maršrutā Mūga (Igaunija) - Vuosāri (Somija), nodrošinot tikai kravu pārvadājumus.

Rezervācijas: booking.cargo@tallink.ee

PALDISKI – KAPELŠĒRA

REGAL STAR UN SAILOR

Līdz 31.12.2021. kuģis Sailor un Regal Star kursē maršrutā Paldiski (Igaunija) – Kapelšēra (Zviedrija) pēc regulārā grafika, nodrošinot pasažieru un transportlīdzekļu pārvadājumus ierobežotā apjomā. 

Rezervācijas: booking.cargo@tallink.ee

HELSINKI – STOKHOLMA

Kuģu Silja Serenade un Silja Symphony regulārā satiksme maršrutā Helsinki - Stokholma ir apturēta.

No 01.06.2021. maršrutā Helsinki - Stokholma kursēs kuģi Silja Symphony un Silja Serenade.

IZMAIŅAS ESOŠAJĀS UN TURPMĀKĀS CEĻOJUMU REZERVĀCIJĀS

Mainot biļetes, kas iegādātas ceļojumiem ar kuģiem, un kuri atcelti līdz 2021. gada 31. maijam, piemēro šādus principus:

  • Ceļojuma datuma maiņa 2020./2021. gada sezonai (janvāris, februāris, marts, aprīlis, maijs, septembris, oktobris, novembris) ir bezmaksas, nepiemērojot līgumsodu.
  • Mainot ceļojuma datumu 2020./2021. gada sezonai (jūnijs, jūlijs, augusts un decembris), ceļojuma izmaksas ir augstākas. Klientam ir nepieciešams segt cenas starpību, un līgumsods netiek nepiemērots.

Vēršam uzmanību, ka mēs šobrīd saņemam ievērojami vairāk pieprasījumu no klientiem. Atvainojamies, ka atbildes uz Taviem jautājumiem aizņem ilgāku laiku nekā ierasti.
Pateicamies par sapratni! Mēs darām labāko, lai palīdzētu.