AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Saistībā ar mūsu valstīs izsludināto ārkārtas stāvokli, mēs pašreiz saņemam lielu skaitu mūsu klientu pieprasījumu, kas nozīmē, ka mums var būt nepieciešams ilgāks laiks nekā ierasti, lai apstrādātu katras personas pieteikumu, bet mēs nodrošināsim risinājumu un atbildēsim uz katru saņemto pieprasījumu.

Mēs pašreiz steidzami risinām tās situācijas, kurās klienti ir iegādājušies biļeti ceļojumam laikā no 01.04. līdz 15.04.

Mūsu klienti arī var paātrināt šo situāciju, pārbaudot savu kontaktinformāciju viņu esošajā rezervācijā/biļetē, apmeklējot sadaļu "Mana rezervācija" mūsu mājaslapā. Šādi rīkojoties, Jūs nodrošināt, ka mēs varēsim ar Jums sazināties pēc iespējas ātrāk, kad tas nepieciešams.

Mēs jau iepriekš sakām Jums paldies par pacietību un sapratni šajā izaicinājumiem pilnajā laikā.
 
 • Jauns maršruts! Zasnica-Paldiski: kravu pārvadājumi
 • Rīga - Stokholma: apturēts
 • Helsinki - Tallina: kursē kuģis Megastar
 • Tallina - Stokholma: apturēts
 • Tallina (D Terminal) - Vuousāri: kravu pārvadājumi
 • Helsinki - Stokholma: apturēts
 • Turku - Stokholma: tikai kravu pārvadājumi un ceļotāji vienā virzienā ar atļaujām
 • Kapelšēra - Paldiski: kravu pārvadājumi

Tallink Grupp pārtrauc pasažieru kuģu pārvadājumus maršrutā Rīga-Stokholma no 2020. gada 16. marta

Lai rūpētos par pasažieru drošību un veselību Tallink Grupp paziņo, ka no 16.03. līdz turpmākam paziņojumam tika apturēta kuģu satiksme maršrutā Rīga - Stokholma.

Kuģa Romantika pēdējā pienākšana Rīgā bija 15.03. plkst.11:00. Kuģa Isabelle pēdējā pienākšana Rīgā bija 16.03. plkst.11:00., un tas reisā no Stokholmas uz Rīgu 15.03. uzņēma tikai ceļotājus vienā virzienā. Tallink sazinās ar pasažieriem, kuri ir veikuši rezervācijas.

No 15.03. uz noteiktu laiku ir apturēta kuģu satiksme maršrutā Tallina – Stokholma.

No 17.03. līdz 30.04.2020. ir apturēta kuģa Silja Europa satiksme maršrutā Tallina – Helsinki.
Kuģis Megastar kursē saskaņā ar regulāro grafiku. Savukārt no 19.03. kuģis Star kursē maršrutā starp Paldiski (Igaunija) un Zasnicu (Vācija), lai nodrošinātu kravu transportēšanu starp Igauniju un Rietumeiropu.

No 17.03. līdz 30.04.2020. ir apturēta arī pasažieru pārvadāšana ar kuģi Sea Wind maršrutā Mūga (Igaunija) – Vuosāri (Somija). Kravu transportēšana turpinās.

No 19.03. uz laiku ir apturēta kuģu Silja Serenade un Silja Symphony kursēšana maršrutā Helsinki – Stokholma.

No 23.03. kuģi Baltic Princess un Galaxy kursē ierastajā maršrutā Turku - Stokholma, lai nodrošinātu preču apriti starp Somiju un Zviedriju. Kuģi kursē caur Langnesas ostu Ālandu salās. Ar kuģiem var ceļot pasažieri, kas rezervē ceļojumu vienā virzienā ar nosacījumu, ja tiem ir atļauts ieceļot konkrētajā valstī.

 

No 19.03. notiek kravu pārvadājumi vairākos maršrutos

 • No 23.03. kuģi Baltic Princess un Galaxy kursē maršrutā Turku (Somija) – Stokholma (Zviedrija), lai nodrošinātu kravu pārvadājumus.

  Rezervācijas:
  cargo.booking@tallinksilja.com
  cargo@tallink.lv

 • No 19.03. kuģis Star kursē Paldiski – Zasnica maršrutā, lai nodrošinātu kravu pārvadājumus.
  Atiešana (spēkā līdz 18.04.)
  Zasnica – Paldiski: pirmdienas, trešdienas, sestdienas
  Paldiski – Zasnica: otrdienas, piektdienas, svētdienas
 • Kuģis Regal Star turpina kursēt Paldiski – Kapelšēra maršrutā, šobrīd nodrošinot arī automašīnu pārvadājumus.
 • Kuģis Sea Wind kursē maršrutā Tallina (D Terminal) (Igaunija) – Vuousāri (Somija).
   

  Rezervācijas:
  booking.cargo@tallink.ee
  cargo@tallink.lv

  Latvijas valstspiederīgajiem, kuri vēlas šķērsot Igaunijas Republiku, tranzītā atgriežoties uz Latviju, jautājumu gadījumā ir jāsazinās ar Ārlietu ministriju vai tās Konsulāro departamentu. Plašāka informācija www.mfa.gov.lv.

IZMAIŅAS ESOŠAJĀS UN TURPMĀKĀS CEĻOJUMU REZERVĀCIJĀS NO 27.03.2020.

No 12.03.2020. mēs nodrošinām mūsu klientiem lielāku elastību un sniedzam iespēju bez maksas* mainīt rezervācijas ceļojumiem, kas ir veiktas pirms 31.05.2020. un kas tiks veiktas līdz 31.05.2020. Izmaiņas var veikt ceļojuma periodam līdz 31.12.2020. 

Rezervācijas bez maksas var mainīt līdz 24 stundām pirms izbraukšanas visos Tallink Grupp maršrutos un uz visiem kuģiem.

Rezervāciju bez maksas pārcelšana minētajā laika periodā ir iespējama tikai vienu reizi.

* Rezervācijas maiņas nosacījumi un noteikumi no 27.03.2020.:

 • Nav jāveic papildu samaksa, ja tiek mainīta rezervācija, kas veikta ceļojumam līdz 31.05.2020. uz maiju, septembri, oktobri vai novembri 2020.gadā, ja ceļojums ir ar līdzīgiem nosacījumiem.
 • Būs nepieciešams segt cenas starpību, kura rodas aktīvās ceļošanas sezonas laikā, ja tiek mainīta rezervācija, kas veikta ceļojumam līdz 31.05.2020. uz jūniju, jūliju, augustu vai decembri 2020. gadā.

Vēršam uzmanību, ka mēs šobrīd saņemam ievērojami vairāk zvanu un vēstuļu. Atvainojamies, ka atbildes uz Jūsu jautājumiem aizņem ilgāku laiku nekā ierasti.
Pateicamies par sapratni! Mēs darām labāko, lai palīdzētu.