• Pievienojieties Tallink komandai

  Pievienojieties Tallink komandai

  AS Tallink Grupp ir vadošā kuģniecības kompānija Baltijas jūrā pasažieru pārvadājumu jomā. Nodrošinot augstas kvalitātes kruīza ceļojumus un pasažieru pārvadājumus, TALLINK ir arī stabils jūras kravas satiksmes dalībnieks Baltijas jūrā. Kompānijas īpašumā ir 16 kuģi, kas kursē dažādos maršrutos starp Latviju, Zviedriju, Somiju un Igauniju. Prāmji kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu. Kompānija pārvalda arī viesnīcu ķēdi Tallink Hotels ar 4 viesnīcām Tallinā un 1 viesnīcu Rīgā. Tallink nodrošina darba vietas aptuveni 7 000 darbiniekiem Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Krievijā un Vācijā.

  2006. gada aprīlī Tallink atklāja prāmja līniju Rīga–Stokholma. Šobrīd līnijā kursē kuģi Isabelle un Romantika, nodrošinot ikdienas pasažieru, pasažieru transportlīdzekļu un kravu pārvadājumu jūras satiksmi starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām.
   

  AS TALLINK LATVIJA aicina pievienoties savai komandai:

  • DARBAM KRASTĀ

  PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU LIETUVAS TIRGŪ

  CEĻOJUMU KONSULTANTU/-I

  • DARBAM UZ KUĢA

  APSARGU/-DZI

   

  Ja Jums ir interese strādāt AS Tallink Latvija, bet neesam izsludinājuši konkursu uz amatu, ko Jūs gribētu veikt, aicinām sūtīt CV un pieteikumu uz e-pastu cv@tallink.lv. Jūsu dati pusgadu tiks saglabāti datu bāzē. Vakances gadījumā mēs ar Jums sazināsimies, ja Jūsu kandidatūra atbildīs konkrētā amata prasībām.
   

  AS Tallink Latvija
  Rīgas pasažieru osta, Eksporta iela 3a, Rīga
  Tālrunis: +371 670 997 05; fakss: +371 670 997 01; e-pasts: cv@tallink.lv