Pievienojieties Tallink komandai

AS Tallink Grupp ir vadošā kuģniecības kompānija pasažieru, transportlīdzekļu un kravu pārvadājumu jomā Baltijas jūras Ziemeļu reģionā. Kompānijas īpašumā ir 14 kuģi, kas kursē dažādos maršrutos starp Latviju, Zviedriju, Somiju un Igauniju. Prāmji kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu. Kompānija pārvalda arī viesnīcu ķēdi Tallink Hotels ar 3 viesnīcām Tallinā un 1 viesnīcu Rīgā. Tallink nodrošina darba vietas vairāk nekā 7 400 darbiniekiem. 2017. gadā kompānija apkalpoja vairāk nekā 9.8 miljonus pasažieru.

2006. gada aprīlī TALLINK atklāja pasažieru prāmja līniju Rīga – Stokholma. Līnijā kursē kuģi Isabelle un Romantika, nodrošinot ikdienas pasažieru, pasažieru transportlīdzekļu un kravas pārvadājumu jūras satiksmi starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām.

Ja Jums ir interese strādāt AS Tallink Latvija, bet neesam izsludinājuši konkursu uz amatu, ko Jūs gribētu veikt, aicinām sūtīt CV un pieteikumu uz e-pastu cv@tallink.lv. Jūsu dati pusgadu tiks saglabāti datu bāzē. Vakances gadījumā mēs ar Jums sazināsimies, ja Jūsu kandidatūra atbildīs konkrētā amata prasībām.

Aicinām iepazīties ar Tallink Grupp politiku par personas datu aizsardzību darbā pieņemšanas procesā un jūsu tiesībām šeit

PAR UZŅĒMUMU

KONTAKTI