Velokruīzs

30.05.

Pievienojies jautram jūras ceļojumam. Jau piekto gadu sadarbībā ar ekspertiem no GANDRS baudīsim aizraujošu atpūtu ar velobraucienu un veloorientēšanos Zviedrijas galvaspilsētā un dažādām interesantām veloaktivitātēm uz kuģa. Ceļo ar ģimeni un draugiem. Ņem līdzi velosipēdu bez maksas.
Tavs labākais piedzīvojums vasaras sākumā.

Aktuālos jaunumus par Velokruīzu vienmēr ātri un ērti uzzini arī Facebook kontā ŠEIT.

Ja vēlies, mēs varam Tev piedāvāt iespēju iegādāties arī atsevišķu vietu kajītē.
Šim nolūkam vispirms nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pirkt ceļojumu


 

Vairāk par aktivitātēm Velokruīzā, kā arī velobraucienu un veloorientēšanos Stokholmā, uzzini kruīza programmā šeit→

VELOBRAUCIENS PA STOKHOLMU 31.05.

VELOBRAUCIENS PA STOKHOLMU 31.05.

Sadarbībā ar veloekspertiem no uzņēmuma Gandrs piedāvājam aizraujošus velobraucienus divos dažādos maršrutos pa Stokholmu –
20 km un 40 km. Īsākā distance ir lieliski piemērota ģimenēm ar bērniem, kuras vēlas nesteidzīgā tempā iepazīt krāšņo Stokholmu. Otra distance ir domāta velobraucējiem, kuriem patīk mērot garākus maršrutus. Velobrauciens pa Stokholmu ļaus Tev iepazīt Zviedrijas galvaspilsētu no pavisam cita skatu punkta. Braucienu grupas vadīs pieredzējuši vadītāji, kas kopā ar riteņbraucējiem dosies pa karaliskās pilsētas interesantākajām vietām. Katrs dalībnieks ir pilnībā atbildīgs par savu drošību velobrauciena laikā.

VELOORIENTĒŠANĀS STOKHOLMĀ 31.05.

VELOORIENTĒŠANĀS STOKHOLMĀ 31.05.

Sadarbībā ar veloekspertiem no uzņēmuma Gandrs piedāvājam īpašu veloorientēšanos Stokholmā. Šis būs aizraujošs piedzīvojums un lielisks izaicinājums ikvienam, kas paša spēkiem ar velosipēdu vēlas iepazīt Stokholmu. Veloorientēšanās sacensības ir piemērotas aktīvai atpūtai un kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai. Pārbaudi savas orientēšanās spējas nezināmā apvidū un iepazīsti Zviedrijas galvaspilsētu vēl labāk. Varēsi iegūt arī vērtīgas balvas.