ZIEMAS IZKLAIDES
STOKHOLMĀ UN SKANDINĀVIJĀ

 

Slidotprieks pilsētas centrā

Slidotprieks pilsētas centrā

Decembris ir īstais laiks, kad izbaudīt ziemas priekus. Uzvelciet slidas un laidieties bezrūpīgā dejā pa ledus spoguli pašā Stokholmas centrā, iecienītākajā Kungsträdgården slidotavā, kas atrodas netālu no Karaļa pils. Slidošanas tradīcijas Stokholmā ir aizsākušās jau tālajā 1884. gadā, kad pilsētas iedzīvotāji devās uz centrālo slidotavu, kas tolaik un arī šobrīd ir populāra tikšanās vieta.

Ceļojums ar ekskursiju

Dodieties jūras ceļojumā ar kuģi pa Baltijas jūru un iepazīstiet ziemeļniecisko Stokholmu un tās vēsturi. Stokholmu vislabāk iepazīt kopā ar profesionālu gidu īpašā pilsētas ekskursijā – divu stundu braucienā ar autobusu pa Zviedrijas galvaspilsētas ievērojamākajām vietām un vienas stundas pastaigā pa krāšņo vecpilsētu. Karaliskā Stokholma spēj apburt ikvienā gadalaikā. 

Iepirkšanās Stokholmā

Iepirkšanās ceļotāju galapunktu – Zviedriju – raksturo kvalitāte, dizains un mode. 7 dienas nedēļā Stokholmā ir atvērti pilsētas lielākie tirdzniecības centri un veikalu tīkli, kuros ir iespējams iegādāties gan preces par demokrātiskām cenām, gan ekskluzīvus produktus. Ziemas periodā noteikti nepalaidiet garām ikgadējo lielo ziemas izpārdošanu – meklējiet uzrakstus REA un SALE un iepērcieties pēc sirds patikas.

Ziemassvētku tirdziņi

Atklājiet svētku neparastās izjūtas tradicionālajos Ziemassvētku tirdziņos Stokholmā, kas jau no novembra beigām ar košiem rotājumiem un svētku smaržām vilinās apmeklētājus. Tur Jūs variet nobaudīt dažādus Skandināvu gardumus, nogaršot tradicionālo Glögg karstvīnu, iegādāties neparastas dāvanas tuvajiem un mīļajiem, kā arī priecāties par Ziemassvētku dziesmām zviedru koru izpildījumā.

SLĒPOŠANA ZVIEDRIJĀ

Zviedrijas slēpošanas kūrorts Åre ir viens no lielākajiem un populārākajiem Ziemeļvalstu slēpošanas centriem. Åre aktīvās ziemas atpūtas centru veido 3 ciematiņi: Duved/Tegefjäll, Åre By un Björnen. Åre aktīvā dzīve turpinās arī pēc pacēlāju izslēgšanas – bāri, krodziņi un nakts klubi, kā arī atpūta ūdens atrakciju parkā Holiday Club sniegs enerģiju jaunai dienai.

SLĒPOŠANA SOMIJĀ

Somijas slēpošanas kūrorts Himos ir slavens ar augstām nogāzēm un garām slēpošanas trasēm. Ja kalnu slēpošanai esiet pievērsušies nesen, Himos ir īstā izvēle. Himos slēpošanas centru veido 2 ciematiņi. Himos slēpošanas kūrortā var izbaudīt īstus ziemas priekus: izbraukumus ar sniega motocikliem, kvadraciklu safari, pārgājienus pa kalnu un mežu takām, peldi ledainā ūdenī un karstu somu pirti.