Slidotprieks pilsētas centrā

Uzvelciet slidas un laidieties bezrūpīgā dejā pa ledus spoguli pašā Stokholmas centrā. Jums ir iespēja izbaudīt īstus ziemas priekus iecienītākajā Kungsträdgården slidotavā, kas atrodas netālu no Karaļa pils. Slidošanas tradīcijas Stokholmā ir aizsākušās jau tālajā 1884. gadā, kad pilsētas iedzīvotāji devās uz centrālo slidotavu, kas tolaik un arī šobrīd ir populāra tikšanās vieta.
 

Skandināvijas slēpošanas kūrorti

Pavadiet brīvdienas kādā no kaimiņu valstu slēpošanas kūrortiem un izbaudiet īstus ziemas priekus klātienē. Liels sniega daudzums, vareni kalni, pasakainas ainavas un draudzīga atmosfēra Zviedrijas kūrortu ÅRE un Somijas kūrortu HIMOS padara par ļoti iecienītiem galamērķiem ziemas aktīvā sporta cienītājiem. Ceļojot ar Tallink, slēpošanas un snovborda inventāru vediet līdzi bez maksas. Uzziniet vairāk »

Izpārdošana Stokholmā

Iepirkšanās ceļotāju galapunktu – Zviedriju – raksturo kvalitāte, dizains un mode. 7 dienas nedēļā Stokholmā ir atvērti pilsētas lielākie tirdzniecības centri un veikalu tīkli, kuros ir iespējams iegādāties gan preces par demokrātiskām cenām, gan ekskluzīvus produktus. Ir pienācis laiks ikgadējai ziemas izpārdošanai – meklējiet uzrakstus REA un SALE un iepērcieties pēc sirds patikas!
Uzziniet vairāk »

Ceļojums ar ekskursiju

Dodieties jūras ceļojumā ar kuģi pa Baltijas jūru un iepazīstiet ziemeļniecisko Stokholmu un tās vēsturi. Stokholmu vislabāk iepazīt kopā ar profesionālu gidu īpašā pilsētas ekskursijā – divu stundu braucienā ar autobusu pa Zviedrijas galvaspilsētas ievērojamākajām vietām un vienas stundas pastaigā pa krāšņo vecpilsētu. Karaliskā Stokholma spēj apburt ikvienā gadalaikā. 
Uzziniet vairāk »