Megastar
Tallina-Helsinki
no 29.01.2017.

Megastar

Megastar – simbols jaunai paaudzei ātrgaitas prāmju servisā.

Tallink jaunās paaudzes LNG ātrgaitas prāmis Megastar uzsāks kursēt 2017. gada janvārī. Jaunais prāmis kuģos maršrutā starp Tallinu un Helsinkiem. Megastar ir 212,2 metrus garš ar 2850 pasažieru vietām.

Restorāni un bāri lielākoties ir izvietoti uz 8. un 9. klāja. Restorānu un bāru dizainu ir veidojis pazīstamais somu dizainers Vertti Kivi. 2800 kvadrātmetrus lielajā tax-free veikalā Traveller Superstore Jūs varat iegādāties stipro alkoholu, vīnu, alu, cigaretes, saldumus un pārtiku, populāru zīmolu kosmētiku un smaržas.

 

JAUNS PAKALPOJUMS – SITTING LOUNGE

Sitting Lounge ir jauns koncepts ātrgaitas prāmju servisā – klusa un norobežota telpa ar ērtiem atzveltnes krēsliem, gluži kā lidmašīnas biznesa klasē. Uzziniet vairāk par citām ceļošanas klasēm »

 

AUTOKLĀJI UN GARĀŽAS VIETAS

Uz prāmja ir 2 līmeņu transportlīdzekļu organizācija, ļaujot pasažieru transportlīdzekļiem un lielām kravas vienībām uzbraukt un nobraukt no kuģa dažādos līmeņos. Tādejādi šis process ir kļuvis ātrāks un ērtāks.

 

 

DELIGHT BUFFET

Delight Buffet atrodas kuģa priekšgalā un var uzņemt līdz 400 ceļotājus. No rītiem šeit var ieturēt sātīgas brokastis, bet ceļojot pa dienu un vakaros – atklāt bagātīgo zviedru galda ēdienu piedāvājumu. Maltītes cenā ir iekļauti arī atspirdzinošie dzērieni, kafija, tēja, alus un vīns. Restorāns atrodas uz 9. klāja.

The Chef's Kitchen

The Chef’s Kitchen ir domāts nesteidzīgai ēdienu, dzērienu, atmosfēras un lieliskas kompānijas baudīšanai. Restorānā ir atvērtā tipa virtuve un patīkamas cenas. The Chef’s Kitchen ēdienkartē ikviens atradīs ar ko palutināt savas garšas kārpiņas. Restorāns atrodas uz 9. klāja.

Fast Lane

Fast Lane ir domāts tiem, kas vēlas remdēt izsalkumu ar kādu gardu ēdienu, nepētot ilgi ēdienkarti. Jūs ērti varat baudīt svaigus salātus un gaļas bumbiņas Skandināvu gaumē. Un līdz pat vakaram šefpavārs Jums pagatavos gardus hotdogus. Restorāns atrodas uz 9. klāja.

BURGER RESTAURANT

Burger Restaurant piedāvā gardus svaigi ceptus burgerus. Restorāns atrodas uz 9. klāja.

COFFEE & CO.

Coffee & Co ir industriāla dizaina kafejnīca, kas piedāvā augstākās klases kafiju, atspirdzinošos dzērienus, gardas smalkmaizītes un kūkas. Restorāns atrodas blakus kuģa informācijas centram uz 9. klāja.

Victory Bar

Victory Bar piedāvā dažādus dzērienus, siltās sviestmaizes un aukstās uzkodas. Te atrodas lieli TV ekrāni, lai varētu sekot līdzi dažādiem sporta pasākumiem. Te ir izvietotas arī PAF spēļu automāti un spēļu istaba ar maksas arkādes spēlēm. Bārs atrodas uz 9. klāja.

Sea Pub

Sea Pub ir krodziņš ar īpašu atmosfēru. Krodziņā atrodas neliela skatuve, uz kuras uzstāsies dažādi mākslinieki. Krodziņš atrodas uz 9. klāja.

Traveller Superstore

Lielā iepirkšanās paradīze Traveller Superstore atrodas kuģa aizmugurējajā daļā uz 7. un 8. klāja. 2 800 kvadrātmetrus lielajā tax-free veikalā Traveller Superstore Jūs varat iegādāties stipro alkoholu, vīnu, alu, cigaretes, saldumus un pārtiku, populāru zīmolu kosmētiku un smaržas.

Veikalam ir vairākas ieejas, viena no tām ved tieši no autoklāja, kas atrodas uz 7. klāja. Iepriekš veikto pasūtījumu kase un tirdzniecības punkts liela apjoma pirkumiem atrodas uz 7. klāja.

Veikals nodrošina ātru un ērtu iepirkšanos – tajā kopā ir izvietotas 14 kases.

Veikals ir atvērts jau no rīta pirms pirmās kuģa atiešanas līdz pat beidzamajam vakara reisam, tāpat arī kamēr kuģis ir piestājis ostā.

Lobby Shop

Lai ietaupītu laiku, iegādājieties nepieciešamos ikdienas lietas Lobby Shop veikalā uz 8. klāja, kur iespējams atrast dažādus ēdienus, dzērienus, avīzes, žurnālus un suvenīrus. Šeit ir iespējams apskatīt un iegādāties akcijas Krāj un ietaupi preces.

BĒRNU ROTAĻU CENTRS

Bērni šeit var rotaļāties, skatīties multfilmas un izklaidēties ar PlayStation spēļu konsolēm. Bērnu rotaļu centrs ir izvietots 9. klāja priekšgalā, tieši pie restorāna Delight Buffet.

Sitting Lounge

Sitting Lounge ir pilnīgi jauns koncepts ātrgaitas prāmju servisā – klusa un norobežota telpa ar ērtiem atzveltnes krēsliem, gluži kā lidmašīnas biznesa klasē. Jūs šeit varat skatīties TV. Te ir izvietota arī mantu glabātava. Sitting Lounge atrodas uz 8. klāja.

Comfort Lounge

Comfort Lounge ir komfortabla nodalīta telpa, kurā pieejami papildu pakalpojumi, tai skaitā izvēle ar uzkodām un bezalkoholiskiem dzērieniem, laikraksti, TV, wifi un strāvas kontaktligzdas, lai pieslēgtu Jūsu elektroiekārtas. Comfort Lounge atrodas uz 8. klāja.

Business Lounge

Business Lounge ir klusa un eleganta telpa, kas piemērota biznesa ceļotājiem. Šeit ir pieejams premium wifi pakalpojumi, laikraksti, aukstie un siltie ēdieni un plašs dzērienu klāsts. Business Lounge ir paredzēts līdz pat 170 ceļotājiem. Business Lounge atrodas uz 8. klāja.

Drivers’ Lounge

Drivers’ Lounge ir domāts kravas autotransporta vadītājiem. Tā pakalpojumi jau ir iekļauti ceļojuma cenā. Drivers’ Lounge atrodas uz 11. klāja.

KAJĪTES

Kajītes atrodas uz 10. klāja. Kopā ir 47 kajītes, kas paredzētas 2-4 ceļotājiem. Ir arī speciālās kajītes, kas domātas cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem, pasažieriem ar alerģijām un tiem, kas ceļo ar mājdzīvniekiem.

Informācijas centrs

Informācijas centrs ir integrēts kopā ar kafejnīcu Coffee & Co, kur pieejama kafija, vieglas uzkodas un dzērieni. Te ir izvietotas gan sēdvietas, gan arī galdi. Netālu no informācijas centra ir arī bagāžas glabātava.

Tehniskā informācija

Uzbūvēts: 2017. gadā
Kuģu būvētava: Meyer Turku Oy, Somija
Pasažieru kapacitāte: 2 850
Kajīšu skaits: 152
Guļvietu skaits: 191
Klāju skaits: 12
Garums: 212,2 m
Platums: 30,6 m
Ātrums: 27 mezgli
Līnijmetri: 3 653
Ledus klase: 1A
Dzinēja jauda: 40 600 kW