Ģimenes ceļojums uz Somiju – bērni ceļo bez maksas

Pavadiet lieliskas ģimenes brīvdienas Somijā kopā ar bērniem. Tikai 2 stundas no Tallinas uz Helsinkiem ar pilnīgi jauno 2017. gada ātrgaitas prāmi Megastar, komfortablo prāmi Star vai 3,5 stundas ar Silja Europa – lielāko kuģi Baltijas jūrā.
Dodieties ģimenes ceļojumā ar savu auto un apskatiet Somiju, kā arī izmantojiet izdevīgo viesnīcu piedāvājumu Helsinkos un Turku.
Uzziniet vairāk →
 
Piedāvājums spēkā:

• vienas dienas kruīziem, ceļojumiem turp un atpakaļ un ceļojumiem ar viesnīcu, ja ceļojums sākas Tallinā,
• ceļojumiem klasē Star ar kuģiem Megastar vai Star un klāja biļetēm uz kuģa Silja Europa,
• ceļojumiem ar auto.
• bērniem vecumā līdz 12 gadiem, ja jūras ceļojumā dodas kopā ar vismaz vienu pieaugušo.
• ne vairāk kā 5 bērniem vienā rezervācijā.

1 CEĻOJUMS = 3 VALSTIS

Atmodiniet sevī ceļotāju un atklājiet Igauniju, Somiju un Zviedriju īpašā veidā – jūras ceļojumos ar dažādiem kuģiem. No Tallinas dodieties uz Helsinkiem – 2 st. ar pilnīgi jauno 2017. gada ātrgaitas prāmi Megastar, komfortablo prāmi Star vai 3,5 st. ar Silja Europa – lielāko kuģi Baltijas jūrā. Iedvesmojieties Helsinkos un tālāk ceļojiet ar kuģiem Silja Symphony vai Silja Serenade, kuru promenādes Jūs neatstās vienaldzīgu. Turpinājumā tveriet Stokholmas šarmu un dodieties mājup, baudot atpūtas un izklaides iespējas uz kuģiem Isabelle vai Romantika. Piedāvājumam 1 ceļojums = 3 valstis mēs Jums dāvinām īpašu cenu ar atlaidi līdz 70%!
Uzziniet vairāk →