Pārējā Zviedrija

Zviedrija ir viena no lielākajām valstīm Eiropā ar daudzveidīgām un skaistām dabas ainavām. Zviedrijā ir pārsteidzoši mazs iedzīvotāju skaits attiecībā pret tās ģeogrāfiskajiem izmēriem, bet tā ir ieguvusi vispasaules atzinību par saviem sasniegumiem dizainā, mūzikā, informācijas tehnoloģijās, sportā, modē un gastronomijā.
Atklājiet Zviedrijas elpu aizraujošās dabas ainavas un kultūru! 

Uzziniet vairāk »
Vairāk par Stokholmu »
Vasaras brīvdienas Zviedrijā »

1 ceļojums = 3 valstis »

Club One partneru piedāvājumi Zviedrijā »

 

EKSKURSIJA UZ UPSĀLU 12.04.

12.04. dodies ekskursijā uz Zviedrijas pilsētu Upsālu. Ekskursijas sākumā neliels ieskats pavasarīgajā Stokholmā, un tālāk jau autobuss vedīs uz Zviedrijas ceturto lielāko pilsētu Upsālu. Vēsturiski šī pilsēta ir pazīstama kā viena no Zviedrijas valstiskuma veidošanās centriem. Upsālā apskatīsim katedrāli, pili un tās dārzu, kā arī pilsētas centrālo daļu. Turpinājumā dosimies arī uz Veco Upsālu, kura pazīstama ar Zviedrijas galveno svētvietu – Upsālas templi, vikingu apbedījumu kalniem un faktu, ka pirmie Zviedrijas karaļi ir nākuši tieši no Upsālas dinastijas. Komfortabls autobuss Tevi sagaidīs Värtahamnen ostā. Ekskursija latviešu un krievu valodā.

Uzzini vairāk
 
Ekskursijas datums: 12.04.2018.

5 stundu ekskursija ar gidu latviešu vai krievu valodā. Ekskursijai norāde autobusa logā: "TALLINK LATVIJA". Ekskursijas sākums plkst. 11:00.

Komfortabls autobuss Tevi sagaidīs Värtahamnen ostā un pēc ekskursijas atvedīs atpakaļ uz kuģi tieši laikā, lai dotos mājup no Stokholmas uz Rīgu.

Cena par ekskursiju:
• 25.00 € vienai personai.
• Bērniem līdz 5 gadu vecumam: bez maksas.

Ekskursija uz Sigtunu piektdienās no 18.05. līdz 31.08.

Aicinām Tevi doties aizraujošā ekskursijā uz Zviedrijas senāko pilsētu Sigtunu kopā ar gidu. Tevi gaida skaists ceļojums uz pirmo Zviedrijas pilsētu, kuras pirmsākumi meklējami 10. gadsimtā. Tā ir klusa un mājīga pilsētiņa, kas atrodas Melarena ezera krastā. Pilsētas ielu un māju plānojums tika izstrādāts tālajā 970. gadā, un tas ir aktuāls vēl šodien. Pirmās Zviedrijas monētas tika kaltas tieši Sigtunā. Līdz mūsdienām ir saglabājusies dominikāņu klostera Sv. Marijas baznīca, kurā regulāri notiek dievkalpojumi. Sigtuna – īsts paradīzes stūrītis mūsu steidzīgajā dzīvē!

Uzzini vairāk 
 
5 stundu ekskursija uz Sigtunu krievu valodā notiks: 18.05., 25.05., 01.06., 08.06., 15.06., 22.06., 29.06., 06.07., 13.07., 20.07., 27.07., 03.08., 10.08., 17.08., 24.08. un 31.08.2018.
Ekskursijai krievu valodā norāde autobusa logā: "Стокгольм-Сигтуна".
 

Ekskursijas sākums plkst. 11:00. Komfortabls autobuss Tevi sagaidīs Värtahamnen ostā un atvedīs atpakaļ uz kuģi tieši laikā, lai dotos mājup no Stokholmas uz Rīgu. Norādīts vietējais (Zviedrijas) laiks.

Cena par ekskursiju:
• 25.00 € vienai personai.
• Bērniem līdz 5 gadu vecumam: bez maksas.

Papildu informācija:

Ņemot vērā Zviedrijas atbildīgo institūciju, tai skaitā Association of Qualified Tourist Guides of Stockholm, Sertificēto Tūrisma Gidu Asociācijas, un Stockholms Visitors Board, Stokholmas Tūrisma informācijas centra, prasības par tūrisma gidu sertifikāciju, ekskursijas Zviedrijas Karalistē drīkst nodrošināt tikai un vienīgi sertificēti gidi. Sakarā ar to, ka Zviedrijas atbildīgās institūcijas nevar nodrošināt pietiekamu skaitu gidu, kas vada ekskursijas latviešu valodā, šobrīd ekskursiju pa Zviedriju piedāvājam krievu valodā.

 

Kruīzs Tallina-Visbija-Tallina

Vasarā kruīza kuģis Silja Europa dosies ceļojumā uz pasakaino Gotlandes salu, kuras satriecoši skaistā daba aizraus un iepriecinās gan mazos, gan lielos ceļotājus. Plašās atpūtas un izklaides iespējas jūras ceļojuma laikā uz kuģa un viesmīlīgā sala ļaus visai ģimenei piedzīvot ko jaunu un interesantu. Izvēlies ekskursiju kopā ar gidu pa pilsētu vai uz Fårö salu, pavadi dienu jautrībā un smieklu virpulī Pepijas Garzeķes atrakciju parkā vai dodies pastaigā pa apbrīnojamo viduslaiku Visbiju un papildini savu fotoalbumu ar skaistām bildēm.

Kruīzā ar Silja Europa uz Visbiju Tu vari doties 01.07., 22.07., 29.07. un 05.08.2018.

Uzzini vairāk

Piedzīvojumi Parken Zoo

Parken Zoo atrodas 115 km no Stokholmas un ir viens no populārākajiem ģimenes vasaras brīvdienu ceļojumu galamērķiem.
Šeit gan bērni, gan pieaugušie atklās pārsteigumiem pilno dzīvnieku pasauli. Parken Zoo sastapsiet dažādus dzīvniekus, tai skaitā arī reti sastopamos baltos tīģerus un ļoti lielus varānus, sauktus arī par Komodo pūķiem. Ļaujieties dzīvespriekam un aizraujošām aktivitātēm arī Parken Zoo atrakciju parkā. Spoku zemē apmeklējiet galvaskausu alu un izbaudiet iespēju apsēsties valdnieka tronī. Apciemojiet kapenes, kur apglabāti spoku pirmsenči un atklājiet Bagātību istabu. 

Parken Zoo - neskaitāmi piedzīvojumi!
 
Parks atvērts tikai vasaras sezonā.
 

Kolmården izklaides parks

155 km attālumā no Stokholmas atrodas Kolmården zooloģiskais dārzs un safari parks. Kolmården izklaides parkā ir simtiem dažādu
atrakciju, pārsteidzoša ūdens pasaule un Zviedrijā lielākais zooloģiskais dārzs. Fantastisks ceļojums pieaugušajiem un bērniem
dzīvnieku pasaulē!
Viena no apmeklētākām vietām parkā ir delfinārijs, kur iespējams noskatīties elegantu un pārsteidzošu delfīnu šovu. Savukārt tīģeru mājā varat iepazīties ar šo majestātisko dzīvnieku ikdienas dzīvi. Zooloģiskajā dārzā mitinās arī Zviedrijas karaļa ziloņi.

Kolmården parks ir ideāla vieta, kur iepazīt dzīvniekus no visas pasaules! 
 
Parks atvērts tikai vasaras sezonā.
 

Uzziniet vairāk »

izklaides centrs Tom Tits experiment

Tom Tits Experiment ir aizraujošs piedzīvojums gan bērniem, gan arī viņu vecākiem. Šis zinātnes centrs, kas atrodas 40 km attālumā no Stokholmas, ar vairāk nekā 600 eksperimentiem pārsteigs pašus zinātkārākos prātus. Piedaloties eksperimentos, uzzināsiet daudz ko jaunu un interesantu par skaņu, ūdeni, vēju, dabas spēkiem, cilvēka ķermeni, prātu un daudzām citām parādībām.
 
Tā ir lieliska iespēja ieraudzīt, sajust un pat nogaršot!
 

Uzziniet vairāk »

 

Vimmerby

300 km no Stokholmas kopā ar bērniem atgriezieties bērnībā - Astrīdas Lindgrēnas pasaulē, kurā vienmēr valda jautrība.
Vimmerby ciematiņā mīt pasaulē stiprākā meitene Pepija Garzeķe un Karlsons, kas dzīvo uz jumta, Lenenbergas Emīls un citi tik ļoti iemīļotie grāmatu varoņi. Iespējams, Lāčalā satiksiet Ronju Laupītāja meitu ar savu labāko draugu Birki. Iepazīstieties ar Trokšņu ciema bērniem un neaizmirstiet iegriezties arī Ērkšķrožu ielejā un pasveicināt Jonatanu un Sausiņu.
 
Rotaļas un jautrība nerimsies visu dienu!
 
 

Motociklu muzejs

Motociklu muzejs pārsteidz ar plašu motociklu daudzveidību – kopumā muzejā ir vairāk nekā 100 eksponāti. Muzejs iepazīstina ar motociklu vēsturi un sarežģītām konstrukcijām, kuras attīstījās jau no 19. gadsimta līdz pat mūsdienām. Jau pie ieejas muzejā Jūs ievērosiet leģendāro 1894.gada Hildebrand & Wolfmüllers motociklu. Muzeja pirmajā stāvā ir apskatāmi vēsturiskie motocikli, savukārt otrajā stāvā Jums ir iespēja baudīt mūsdienu dizaina klasiku. Muzeja eksponāti ir no Kristers R Chistensson un Ove Johansson personīgās kolekcijas. 

Uzziniet vairāk »

 

Scandic Norrköping Nord

Rāma un nomaļa vieta Noršēpingas tuvumā.
Ja vēlaties aplūkot Noršēpingu  vai kopā ar ģimeni apmeklēt Kolmardenas zooloģisko dārzu, šī viesnīca noteikti būs piemērota Jums! Viesi bez maksas var izmantot trenažieru zāli, baseinu un saunu, pieejams arī bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Viesnīcas restorānā tiek piedāvāti tradicionālie skandināvu virtuves ēdieni.
Viesnīca atrodas 3 km attālumā no Noršēpingas centra un 30 minūšu brauciena attālumā no Kolmardenas zooloģiskā dārza.

Scandic Uppsala Nord

Scandic Uppsala Nord ir sertificēta kā videi draudzīga viesnīca.
Numura cenā ir iekļauti bezmaksas sporta zāles un saunas apmeklējumi, kā arī bezvadu interneta pieslēgums
Viesnīca atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no Upsalas Centrālās stacijas, Fyrishov ūdensparka un 16. gadsimta Upsalas pils. 

Uzziniet vairāk »

Brīvdienas Zviedrijā ar divriteni

Ceļojums ar divriteni Zviedrijā ir aizraujošs piedzīvojums gan velosipēdistiem, kas iecienījuši kalnu takas, gan ceļotājiem, kuri izvēlas braukt pa šoseju. 
Viena no populārākajām velosipēdistu atpūtas vietām Zviedrijā ir Gotlande.  Tā ir Zviedrijas sala ar 1000 gadu senu kultūras notikumu vēsturi. Gotlandes panorāma pārsteidz ar savu daudzveidību: stāvas klintis, lapu koku meži, pļavas, kilometriem garas pludmales. Gotlandes pludmales ļaus izbaudīt veloprieku un jūras gaisu , sniedzot Jums īstu brīvdienu sajūtu.
Ņemiet līdzi savu velosipēdu ceļojumā uz Zviedriju vai arī izīrējiet to uz vietas!
Ceļojums ar prāmi no Nynäshamn līdz Visby ilgst 3 stundas. Nynäshamn atrodas 58 km attālumā no Stokholmas.

 

Arboga

Arboga ir gleznaina viduslaiku pilsēta, kurā vēsture satiekas ar mūsdienām. Arbogā sastopamas daudzas lietas, kas atgādina par pilsētas bagāto vēsturi. Labi saglabājusies pilsētas "sirds": bruģakmens ieliņas, celtnes, baznīcas – tas viss veido pilsētas īpašo atmosfēru. Augustā Arbogā notiek viduslaiku dienas, kad visapkārt ir redzami bruņinieki un meitenes viduslaiku tērpos. Arbogā ir arī dažādi interesanti un neparasti muzeji. Alus brūvēšanas muzejā ir iespējams apskatīt vienīgo Zviedrijā vēl saglabājušos koka alus darītavu, kanālu muzejā uzzināt par kanālu vēsturi un to lielo nozīmi un robotu muzejā atklāt par tehnikas vēsturi no 1940. gada, kā arī izmēģināt lidojumu simulatoru.

Vastmanland

Vastmanland reģions ir bagāts ar dabas veltēm, skaistām ainavām, mežiem, ezeriem, upēm un ir ideāli piemērots atpūtai pie dabas krūts. Vestmanland atrodas tikai 90 minūšu braucienā no Stokholmas un piedāvā plašas atpūtas iespējas tūristiem. Šī reģiona lielākā pilsēta Vasterosa ir ar vairāk nekā tūkstoš gadu senu vēsturi. Tajā nesen tika atvērts Kokpunkten – pats lielākais akvaparks Zviedrijā. Vastmanland reģionā Jūs varat arī apmeklēt Vikingu pilsētu ar unikālu kuģu floti, nolaisties 155m dziļā sudraba rūdas šahtā, doties pastaigā pa alņu parku un satikt nepārspējamo cilvēku–alni un nakti pavadīt neparastajā Kolarbyn eko–hotelī.