CLUB ONE PRIEKŠROCĪBAS Uz sauszemes

PIEVIENOJIES UN IZMANTO
 

 

IEPAZĪSTIETIES AR SADARBĪBAS PARTNERU PIEDĀVĀJUMIEM LATVIJĀ.

Jaunums! Golfa laukums Ozo Golf Club

Ozo Golf Club ir viens no tehnoloģiski modernākajiem laukumiem Ziemeļeiropā un pirmais 18 bedrīšu golfa laukums Latvijā. Laukuma arhitekts Robs Svedbergs idejas realizācijā pratis izmantot gan dzimtās Denveras (ASV) kalnainos motīvus, gan pielāgot spēlei plašo Ķīšezera krastu, izveidojot 16 mākslīgos dīķus un 50 smilšu bunkurus. Elegants Kluba restorāns ar burvīgu skatu uz ezeru ir iecienīts gan golfa spēlētāju, gan gardēžu vidū. Izbaudiet spēli gleznainajā Ozo golfa klubā, kas atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra!

Spec cena – 55.00 € golfa spēlei un transfēram

Transfērs no Rīgas centra līdz Ozo Golf klubam un atpakaļ.

IZKLAIDES PARKS AVĀRIJAS BRIGĀDE

Dinozauri, multfilmas varoņi, rūķi, princeses, velniņi un citi tēli Jūs gaida ciemos jaunajā izklaides parkā ģimenēm ar bērniem Avārijas Brigāde. Jau no 2017. gada jūnija parkā Jūs varat izstaigāt pirmo taku Latvijā ar kustīgiem dinozauriem, apmeklēt spēļu pilsētiņu, kas veidota pēc iecienītās latviešu animācijas filmas Avārijas Brigāde, kā arī iepazīt latviešu rakstnieku darbus Cālis.lv stāstu takā. Bērniem nebeidzamu jautrību sagādās lēkāšana uz lecam spilvena un rotaļas uz ūdens spilvena. Veiklību bērni var pārbaudīt, kāpelējot virvju trasē un braucot ar velokartiem.

-10% STANDARTA IEEJAS BIĻETEI
-10% SEZONAS ABONEmenTAM

Atlaide spēkā, pērkot biļeti kasē.
Club One kartes īpašniekam +3 personām.

 

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir viens no vecākajiem zoodārziem Eiropā. Šobrīd Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs aizņem aptuveni 20 hektāru platību un tā kolekcijā ir 405 sugu 3000 dzīvnieki (neskaitot kukaiņus un citus bezmugurkaulniekus), kas gaida apmeklētājus.

-15% ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +2 personām.

STIRNU BUKS 2018

Taku skrējiena seriāla Stirnu buks 2018 posmi notiks izcili ainaviskās vietās – Tērvetes mežā, Zilajos kalnos, Piebalgā, Kamparkalnā, Šlokenbekā, Gaiziņkalnā un Līgatnē. Piedaloties Stirnu buks sacensībās, varat baudīt gan skriešanas procesu, gan ainaviski bagātos meža ceļus un taciņas, neskaitāmos paugurus, pilskalnus, senču senās dabas svētvietas, pamestās slēpošanas trases, mežacūku vannas un citus Mammas Dabas izaicinājumus.

-10% skrējienu dalības maksai

Aizpildot reģistrācijas anketu, jāievada kods – CLUBONE_RUN.

Sporta komplekss 333

Sporta komplekss 333 ir multifunkcionāls autosporta un aktīvās atpūtas centrs, kas atrodas tikai 20 minūšu braucienā no Rīgas. Aktivitātes lieliem un maziem sporta kompleksā 333 norisinās visa gada garumā. Pieejami īres kartingi, drošas braukšanas poligons, 4x4 parks, sportiskās braukšanas apmācības, veikparks, ūdensmotocikli, motokrosa un enduro trase vai nesteidzīga atpūta pludmalē un priežu mežā. Sporta komplekss 333 – paradīze ātruma, adrenalīna un aktīvās atpūtas cienītājiem.
 

– 3.00 € atlaide 10min braucienam ar kartingu
– 3.00 € atlaide 1h veikbordam
– 10.00 € atlaide drošas braukšanas apmācībām
– 10.00 € atlaide “offroad” braucieniem un apmācībām

Piedzīvojumu parks Tarzāns

Piedzīvojumu parks Tarzāns piedāvā aktīvās atpūtas iespējas vairākos Latvijas reģionos – Siguldā, Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī. Visplašākās atpūtas un izklaides iespējas pieejamas Siguldas piedzīvojumu parkā – šķēršļu trase, rodeļu trase, bērnu autoskola un kartingi, katapulta un citas aizraujošas atrakcijas. Pārējos parkos ir izveidotas šķēršļu trases visām vecuma grupām.

-10% šķēršļu parka apmeklējumam

Parks atvērts no 01.05.2018. līdz 31.10.2018.

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir dibināts 1922. gadā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija un augu mājas ir mājvieta 6000 dažādiem augiem un dažādu sugu tropu tauriņiem no eksotiskām zemēm. Šī pilsētas zaļā oāze ir viena no iecienītākajām pastaigu vietām, kur sev interesējošo atradīs gan dārzkopības un botānikas mīļotāji, gan tie, kuri vēlas doties nesteidzīgās pastaigās ziedu smaržā, lasīt grāmatu uz visskaistākā soliņa, vērot gadalaiku maiņas no pumpura līdz pirmajam sniegam un uzzināt ko jaunu. Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs zied un zaļo visu gadu.

 

-30% ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +3 personām.
Atlaide netiek piemērota speciālajiem pasākumiem.

Atrakciju parks LIDOLANDE

Atrakciju parks LIDOLANDE priecē LIDO atpūtas centra apmeklētājus jau kopš 2011. gada. Sev piemērotas un interesantas atrakcijas atradīs jebkura vecuma apmeklētājs. LIDOLANDĒ ir karuseļi, batuti, velokarti, balvu atrakcijas, kā arī unikāla un neparasta piepūšamo atrakciju un objektu “pilsēta” ar piepūšamām atrakcijām, trasēm, vārtiem, ūdensbumbu baseinu un astoņkāji.

-30% dienas biļetei darba dienās

Club One kartes īpašniekam +2 personām.

Annels rotaļu istabas

Lai ikkatru ģimenes iepirkšanās tūri padarītu ērtāku vecākiem un jautrāku bērniem, Annels piedāvā apmeklēt bērnu rotaļu istabas lielākajos tirdzniecības centros Rīgā. Rotaļu istabas izplānotas tā, lai interesanti būtu dažāda vecuma apmeklētājiem. Papildus plašai rotaļu laukuma konstrukcijai un bumbiņu baseiniem rotaļu laukumos ir pieejamas dažādas spēles, rotaļlietas, mīkstās figūras, kā arī citas aktivitātes. 

-15% rotaļu istabu apmeklējumam

Apmeklējumam sākot no vienas stundas.

Līdz 3 gadu vecumam rotaļu istabas jāapmeklē kopā ar pieaugušo.
T/c  Domina rotaļu laukums līdz 4 gadu vecumam jāapmeklē kopā ar pieaugušo.

latvijas Nacionālais teātris

Latvijas Nacionālais teātris dibināts 1919. gada 30. novembrī. Teātris pastiprināti pievērš uzmanību nacionālai dramaturģijai, iestudējot izrādes, rēķinās ar izcilām aktieru personībām, un tā veidojot aktieru spilgtās biogrāfijas. Ar savām izrādēm cenšas uzrunāt skatītāju par savu laiku un tā vispārcilvēciskām un sociālām problēmām šodienai atbilstošā teātra valodā. Nacionālais teātris veido izrādes visplašākajam skatītāju lokam saskaņā ar teātra pamatuzdevumu, nodrošināt daudzveidīgu repertuāru plašai mērķauditorijai.

 

-10% teātra biļetei Lielās zāles repertuāra izrādēm

Club One kartes īpašniekam +3 personām.
Biļešu iegāde Latvijas Nacionālā teātra kasē, uzrādot Club One.
Atlaide nav spēkā kopprojektiem un īpašajiem komercprojektiem.

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas komplekss, kas atrodas Daugavpils cietokšņa bijušajā Artilērijas arsenāla ēkā. Tā ir vienīgā vieta Austrumeiropā, kur tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar pasaulslavenā mākslinieka, abstraktā ekspresionisma pamatlicēja Marka Rotko oriģināldarbiem. Mākslas centrā ir izvietota patstāvīgā ekspozīcija “Marks Rotko. Dzīve un māksla” ar Marka Rotko oriģināldarbiem, kā arī mainīgās ekspozīcijas ar Latvijas, Eiropas un pasaules mākslinieku darbiem. Rotko centrā tiek organizēti starptautiski simpoziji māksliniekiem, radošās darbnīcas un meistarklases.

Spec cena – 1.50 €/pers. ieejas biļetei mainīgajām izstādēm B, C ,D sektoros
Spec cena – 3.00 €/pers. ieejas biļetei izstādē „Marks Rotko. Dzīve un māksla”
Spec cena – 4.50 €/pers. visa Rotko centra apmeklējumam

LASERDOG

Laserdog ir unikāls iekštelpu lāzerpeintbola parks, kas ir izveidots 1500m2 lielā telpu labirintā. Atrodas Torņakalnā, bijušajā padomju laika apavu rūpnīcā “1. Maijs”. Lāzertags, saukts arī par lāzerpeintbolu, ir aizraujoša spēle ikvienam, kas mīl aktīvi atpūsties labā kompānijā. Spēles laikā būs jācenšas izpildīt dažādas misijas, piemēram, jānozog karogs no pretinieku komandas bāzes, vai jāizcīna stratēģiski svarīgs punkts spēles laukumā. Interesanti būs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

-15% spēlei

Atlaide spēkā visai spēlētāju grupai, minimālais spēlētāju skaits 4.
Spēles rezervācija jāveic iepriekš.

 

LOOK AT RIGA

Informatīvā mākslas telpa Look at Riga ar 5D tematisko kinoteātri piedāvā Latvijā veidoto pirmo daudzdimensionālo filmu – Look at Riga. Dinamisks un aizraujošs lidojums virs Rīgas ar klātbūtnes sajūtu un specefektiem – lidojuma kustības imitāciju, paātrinājumu, vēja brāzmām un ūdens šļakatām. Iepazīstiet Rīgu no putna lidojuma.

-10% 5D kino biļetei

Club One kartes īpašniekam +3 personām.

 

PIKNIKPARKS

Piknikparks ir vienīgais šāda veida ģimenes atrakciju parks Latvijā, kas piedāvā atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Piknikparks ir unikāla iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku ģimenes lokā, ar iespēju spēlēt dažādas spēles un piedalīties atrakcijās. Parkā ir mini zoodārzs, kur tuvumā var aplūkot dažādus mājdzīvniekus – zosis, aitas, trušus, vistas un kazas. Piknikparks - lauki pilsētā.

-15% ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +4 personām.

 

ESCAPE ROOM

Escape Room ir unikāls projekts, kvests realitātē, kas piedāvā jautri un interesanti pavadīt laiku nelielām grupām (2-4 cilvēki). Komanda tiek ieslēgta vairākās istabās, no kurām tā tiek ārā tikai tad, kad tiek atrisināti dažādi uzdevumi. Lai tos atrisinātu, nepieciešams pielietot loģiku, jābūt vērīgam un pacietīgam.
Intelektuālā spēle Escape Room pieejama arī uz kuģa Isabelle.

 

SPEC CENA – 9.00 €/PERS., spēlei uz kuģa Isabelle
-10% komandas spēlēm Rīgā

FIND EXIT

Find Exit – tas ir aizraujošs piedzīvojums. Viss ir kā datorspēlē, bet tikai īstā telpā ar reāliem objektiem. Spēle jāspēlē komandā, kurā var būt no 2 līdz 4 personām. Uzdevums – izkļūt no istabas, kurā jūs tiksiet ieslēgti. Lai sasniegtu mērķi, nepieciešams risināt mīklas, atrast slēptuves, izmantojot padomus, iegūt atslēgu un atvērt durvis. Spēles laiks – 60 minūtes. Ja jūsu komanda 60 minūšu laikā neizkļūs no telpas, durvis tiks atvērtas jebkurā gadījumā un jums būs iespēja atgriezties, lai mēģinātu vēlreiz.

-10% komandas spēlei

Latvijas Dabas muzejs

Latvijas Dabas muzejs ir vecākais kompleksais dabaszinātņu muzejs Baltijā un lielākā dabas bagātību krātuve Latvijā. Muzejs piedāvā lieliski pavadīt laiku, aplūkojot modernas un interaktīvas ekspozīcijas, daudzveidīgas izstādes ar dabas bagātību kolekcijām, ekskursijas gidu pavadībā, izzinošus vides izglītības pasākumus un dabas izpēti. Latvijas Dabas muzejs – tā ir daba pašā pilsētas sirdī!

-20% ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +3 personām.

 

ALDARA ALUS DARBNĪCA

Aldara alus darbnīca ir modernākais alus muzejs Baltijas valstīs un pirmais Latvijā, kas apmeklētājiem durvis vēra 2015.gada maijā. Aldara alus darbnīcas viesiem ir iespēja izzināt Latvijā un citviet pasaulē brūvēto alus šķirņu dažādību un šarmu, iepazīties ar alus brūvēšanas noslēpumiem, kā arī pašiem iemēģināt roku alus darīšanā.

SPEC CENA – 6.00 €/PERS

Club One kartes īpašniekam +2 personām.

RĪGAS MOTORMUZEJS

Rīgas Motormuzejs ir Baltijā lielākais, daudzveidīgākais un tehnoloģiski modernākais seno spēkratu muzejs. Kremļa limuzīni, leģendāri sacīkšu auto, mūsdienu auto zīmolu vectētiņi – kopā vairāk nekā 100 eksponāti ar interaktīviem ekrāniem, videostāstiem, virtuālo realitāti un citām modernajām tehnoloģijām Jums piedāvā labi pavadīt laiku un uzzināt daudz interesantas lietas par auto uzbūvi un vēsturi.

-25% ekspozīcijas un izstādes apmeklējumam

Atlaide spēkā – pilngadīgai personai, bērnam (no 7 gadiem), skolēnam, studentam un senioram (no 60 gadiem), uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Club One karti.

PAULA STRADIŅA MEDICĪNAS VĒSTURES MUZEJS

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs ir lielākais medicīnas nozares muzejs Austrumeiropā un viens no trim lielākajiem pasaulē. Muzeja ekspozīcija atspoguļo medicīnas attīstību no tās pirmsākumiem līdz mūsu dienām. Šodien muzejs ir kļuvis par atraktīvu kultūrizglītojošu iestādi, kurā jebkura vecuma apmeklētājs var atrast sev tīkamu nodarbi.

-33% ieejas biļetei pieaugušajam

Club One kartes īpašniekam +3 personām.

LATVIJAS ETNOGRĀFISKAIS BRĪVDABAS MUZEJS

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ir viens no vecākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā. Muzeja plašajā teritorijā ir uzstādītas un iekārtotas 118 senas celtnes no visiem vēsturiskajiem Latvijas novadiem. Muzejā strādā amatnieki, tiek svinēti tradicionālie gadskārtu svētki, izstāžu zālē var aplūkot tautas lietišķās mākslas studiju un muzeja krājuma ekspozīcijas.

Spec cena – 3.50 €/pers., no 01.05. līdz 30.09.2018. un no 01.05. līdz 30.09.2019.

Spec cena – 1.40 €/pers., no 01.10. līdz 30.04.2019. un no 01.10. līdz 31.12.2019.

Club One kartes īpašniekam +9 personām.

 

MODES MUZEJS

Modes muzejs atrodas Vecrīgā, netālu no Melngalvju nama, senā ielā ar bagātīgu vēsturi, kas lieliski izjūtama arī muzeja telpās, kuru senākā daļa saglabājusies no 14. gadsimta. Muzejs sadarbojas ar Aleksandra Vasiļjeva fondu, tematiskajās izstādēs un pastāvīgajā ekspozīcijā piedāvājot apskatīt unikālus tērpus un aksesuārus no ievērojamā modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas. Tā ir viena no trim lielākajām privātajām tērpu kolekcijām pasaulē.

-10% ieejas biļetei un audiogidam

Etnomuzejs Cepures pasaule

Muzejā apmeklētājs var iepazīties ar pasaules tautu tradicionālajām cepurēm: seni apzeltītie kokošņiki, kroņi, rotāti ar dārgakmeņiem, maģiskās afrikāņu ķiveres – maskas un iespaidīgas Āzijas šamaņu cepures. Kolekcijas pamatlicējs ir slavenais Maskavas zinātnieks un ceļotājs Kirils Babajevs, kas uz Rīgu ir atvedis simtiem dažādu galvassegu, kas pārstāv daudzu izzudušo etnosu kultūru. Muzejā cepures var ne tikai aplūkot, bet arī tās nofotografēt un uzlaikot. 

-30% ieejas biļetei
-30% etnokvestam

Club One kartes īpašniekam +3 personām.

Bonitta Wellness

Procedūras veselībai, skaistumam un labsajūtai. Ir kāda lieta šajā steidzīgajā pasaulē – tā kura liek just, uzrunā, iedvesmo, tā neatstāj vienaldzīgu. Tas ir cilvēka šarms, vitalitāte un sakoptība. Tas ir estētiskais valdzinājums, kas tik ļoti saista pārējos mums apkārt, kas liek pašam justies pilnvērtīgākam un laimīgākam. Iepriecini sevi un savus mīļotos ar burvīgām, iedarbīgām procedūrām no dabas veltēm. Ar modernām, nesāpīgām tehnoloģijām, ko piedāvā Bonitta Wellness.

 

-15% skaistumkopšanas pakalpojumiem
-15% kosmētikas iegādei pēc procedūras

MA-BEAUTY

Salons Ma-Beauty piedāvā apmeklēt skaistuma un labsajūtas oāzi pašā Vecrīgas sirdī. Salons piedāvā profesionālu frizieru, kosmetologu, masāžas speciālistu, manikīra un pedikīra meistaru pakalpojumus. Ļaujieties mierpilnai relaksācijai SPA zonā, izmēģiniet prātu un ķermeni dziedinošās Thai Chi, Lomi Lomi, Thai Body, Thai feet masāžas, kā arī piedzīvojiet neaizmirstamas sajūtas un atklājiet Baltijas dzintaru ar tā īpašo iedarbību Dzintara terapijā.

-10% skaistumkopšanas pakalpojumiem

Elizabetes SPA

Atpūtas un SPA centrs Elizabete SPA saviem klientiem piedāvā izjust to līdzsvaru, kas piemīt Latvijas dabas spēkiem. SPA iespējams izbaudīt gan izsmalcinātas piena un alus peldes koka kublā, rūpīgi pārdomātus ķermeņa labsajūtas rituālus gan vienam cilvēkam, gan romantiku un piedzīvojumus meklējošiem pāriem, gan arī citas procedūras. Sameklējiet brīdi sev un savai labsajūtai kopā ar Elizabetes SPA.

-10% skaistumkopšanas pakalpojumiem
-20% Garra Rufa zivtiņu SPA

I TAN STUDIO

I TAN STUDIO pieejami dažādām vēlmēm piemēroti labākie solāriji, sākot no saudzīgajiem līdz intensīvajiem solāriju modeļiem, kas palīdzēs iegūt perfektu iedegumu. Zeltaini brūns izsmidzināms iedegums ar Spray Tan, profesionāla sauļošanās kosmētika un masāžas.
 

-10% vienreizējam solārija apmeklējumam

 

 

Park SPA

Park SPA piedāvā masāžas un procedūras, kurās apvienotas dažādās kultūrās gadsimtos krātās veselības atziņas ar veiksmīgākajām mūsdienu metodēm un izcilas kvalitātes kosmētikas produkciju. Park SPA ir kā veldzējošs „parks" – pilns miera, harmonijas un mājīguma, kur smaržo pēc svecēm, šokolādes un medus. Baudiet brīnišķīgu sajūtu buķeti.

-15% skaistumkopšanas, ķermeņa kopšanas procedūrām un procedūru programmām

 

ESPA Rīga

ESPA Rīga ir moderns pieczvaigžņu SPA komplekss ar izsmalcinātu interjeru, kas izvietots sešos stāvos un unikāli pielāgots, lai sniegtu brīnišķīgu relaksāciju katram SPA viesim un klientam. SPA komplekss atrodas pašā Rīgas sirdī, pazīstamā latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna 19.gadsimta beigās veidotā jūgendstila ēkā, kas ietilpst Radisson Blu Hotel Latvija kompleksā.

-15% procedūrām, kas ilgākas par 1,5 stundu
-10% standarta procedūrām

BEAUTY ZONE

Salons – veikals Beauty Zone piedāvā friziera, manikīra / pedikīra un kosmetologa pakalpojumus, zemūdens masāžu, dažādas masāžas ar rokām, vaksāciju un aparātprocedūras. Meistari kosmetoloģijā strādā ar profesionālo franču kosmētiku Biologique Recherche. Frizētava strādā ar profesionālo matu kopšanas kosmētiku Paul Mitchell. Abus kosmētikus zīmolus var iegādāties arī salona veikalā.

-15% skaistumkopšanas pakalpojumiem
-10% Paul Mitchell kosmētikas līdzekļiem

Klīnika iVF Riga

iVF Riga – neauglības ārstēšanas un reproduktīvās ģenētikas klīnika, kas piedāvā dažādus izmeklējumus un ārstēšanu. Klīnika darbojas dakteres Violetas Fodinas, pazīstamas ekspertes reproduktīvajos jautājumos, vadībā. Klīnika iVF Riga ir sertificēta atbilstoši Eiropas (ISO 9001:2008; ISO 15189:2013) un Latvijas Republikas kvalitātes standartiem (ZVA). Katram pacientam - pareizi izvēlēta ārstēšanas metode, individuāla pieeja, jaunākās tehnoloģijas.

-5% visām procedūrām

Figura Line

Figura Line vairāk kā 20 studijās klientiem piedāvā Latvijā radītu unikālu veselīga skaistuma konceptu. Tā pamatā ir individuāli pielāgota limfas stimulācijas masāžas programma veselības stiprināšanai, ķermeņa aprišu uzlabošanai un cīņai ar celulītu. Rezultāti tiek sasniegti pateicoties dabīgam organisma attīrīšanās procesam. Masāža var tikt papildināta ar problēmzonu ietīšanām ar dabīgām, ēteriskās eļļas saturošām maskām. Figura Line piedāvā izmantot arī citus koncepta elementus – vingrojuma kompleksu, konsultācijas par sabalansētu uzturu, dabīgus produktus organisma attīrīšanai un ādas kopšanai..

 

-30% pirmreizējam masāžas apmeklējumam
spec cena – 96.00 € kompleksajam piedāvājumam – 6 masāžas un 3 pilnas ietīšanas problēmzonām

LatviaDental

Zobārstniecības klīnika LatviaDental atrodas Rīgas skaistajā jūgendstila rajonā. Klīnikā strādā labākie speciālisti, kuri pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un prasmes. Ārstu rīcībā ir vismūsdienīgākais aprīkojums, tehnoloģijas un materiāli. Galvenais mērķis, lai pacients būtu apmierināts ar darba rezultātu, kas ļauj dot garantiju par katru sniegto pakalpojumu. Klīnika nodrošina pievilcīgas pakalpojumu cenas, laipnu apkalpošanu un augstu darba kvalitāti. 

-10% stomatoloģiskajiem pakalpojumiem

Rīgas 1. slimnīcas ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA

Pacientiem saudzīgas, plaša profila ķirurģiskas manipulācijas ar mazinvazīvām metodēm un konvencionālu pieeju. Rīgas 1. slimnīcas Ķirurģijas klīnika piedāvā liekā svara samazināšanas operācijas, nierakmeņu slimību ārstēšanu, urīna nesaturēšanas operācijas, endokrīno ķirurģiju, u.c. Slimnīcas aprīkojumā modernākās medicīniskās iekārtas, kā arī ārstēšanā tiek izmantotas inovatīvas tehnoloģijas.

-12% noteiktiem pakalpojumiem
 

Pakalpojumu saraksts

Veselības centrs Krio

Krioprocedūra ir enerģijas impulss, kas noņems jebkuru nogurumu un sāpes ķermenī, kā arī atjaunos enerģiju. Krioprocedūra apmeklējums uzlādēs ar pozitīvo enerģiju un patīkami atsvaidzinās turpmākajām 3 līdz 5 stundām. Visā pasaulē jau vairāk kā 20 gadus visa ķermeņa krioprocedūras izmanto kosmetoloģijā un medicīnā. Krio – tas ir Jūsu mirdzums, veselība un enerģija.

-20% visa ķermeņa krioprocedūrai un lokālajām krioprocedūrām ķermenim

Dr.Solomatina acu centrs

Dr. Solomatina acu centrs ir vadošais acu centrs Baltijā, kur strādā labākie speciālisti, un tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai uzlabotu Jūsu redzi. Dr. Solomatina acu centrs piedāvā 10 minūšu laikā iegūt brīvību no brillēm un kontaktlēcām, veicot redzes lāzerkorekciju. Parūpējieties par savu acu veselību jau šodien un pierakstieties uz konsultāciju – un Jūs redzēsiet atšķirību.

spec cena – 950.00 € redzes korekcijai ar SUPER LASIK metodi, ar nakšņošanu 2 naktis viesnīcā Tallink Hotel Riga pēc nepieciešamības

AQUAFIT STUDIO & SPA [BREEZE}

Cilvēka dzīvības avots ir ūdens, kustība un dzīvotprieks. Balstoties uz šo pārliecību, tika veidota [B R E E Z E} – aquafit studija, kas apvieno visus šos trīs elementus. Šī ir Baltijā vienīgā Aquabike studija. Tā klientiem piedāvā lieliskā atmosfērā baudīt kustību ūdenī, procedūras veselam ķermenim un veselīga uztura bāra piedāvājumu.

spec cena – 15.00 € Aquabike 30 minūšu nodarbībai
-15% no standarta cenas procedūrām ķermenim

TALLINK HOTEL RIGA

Modernā viesnīca Tallink Hotel Riga atrodas pašā pilsētas centrā. No rītiem viesi bez maksas var izmantot somu pirti (saunu), burbuļvannu un fitnesa telpu. Viesnīca atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā no Vecpilsētas un 2 km attālumā no Rīgas Pasažieru ostas.

-20% nakšņošanai viesnīcā

Atlaide spēkā no dienas labākās cenas.

-10% svētdienas vēlajām brokastīm

Atlaide spēkā restorānā Elements.

-10% no à la carte ēdienkartes, mājas vīnam un mājas dzirkstošajam vīnam

Atlaide spēkā restorānā Elements, kafejnīcā Balanss un Lobby bārā.
Club One kartes īpašniekam +8 personām.

Hotel Sigulda

Viesnīca Sigulda kopš 1889.gada uzņem viesus savās viesmīlīgajās telpās. Tā atrodas pašā Siguldas – Vidzemes Šveices centrā – kur viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā. Viesnīcas ēka ir unikāls komplekss, ko veido 19.gadsimtā celta mūra ēka un mūsdienīgs semināru centrs.

-15% nakšņošanai
-15% baseina un saunas apmeklējumam

Hotel Kolumbs

Viesnīcas ēkas senākā daļa, kura celta 1914.gadā, atspoguļo labākās sava laika celtniecības tradīcijas. Par tiekšanos uz mērķi un atklājumiem liecina jaunākā ēkas daļa, kura uzcelta 2006.gadā viesnīcas vajadzībām, lai kalpotu Jums un īstenotu Jūsu vēlmes atpūtā, darba procesā un izklaidē.

-20% nakšņošanai viesnīcā
-10% viesnīcas restorānā

Meke

Viesnīca Meke tika atvērta 2016. gadā. Tā ir ierīkota 1867. gadā celtās Duntes skolas telpās. Šī ir viena no retajām viesnīcām, kuras dizains atbilst vintāžas stilam. Senā koka ēka ir aprīkota ar 7 dažādiem labiekārtotiem numuriem, atpūtas un semināru telpām. Viesnīcu ieskauj iekopts dārzs un 150 gadīgi dižkoki. Tā atrodas 3 kilometru attālumā no populārās Vidzemes akmeņainās jūrmalas.

-10% nakšņošanai
-10% no pamata cenas krodziņā Meke

Piedāvājums nav spēkā jūlijā.

Elements

Restorāns Elements savu nosaukumu aizguvis no četriem dabas elementiem – gaisa, zemes, uguns un ūdens. Tas aicina viesus nobaudīt šefpavāra pārsteidzošos un gardos ēdienus. Piedāvājumā Eiropas virtuves klasisko ēdienu à la carte ēdienkarte, ko papildina no vietējiem produktiem gatavoti ēdieni. Restorāns Elements ir vienīgais restorāns Rīgā, kas piedāvā viesiem pašiem pagatavot ēdienu uz karstajiem lavas akmeņiem. Jūs gūsiet īpašu garšas baidījumu – tieši tādu, kā iecerējāt!

-10% NO À LA CARTE ĒDIENKARTES, MĀJAS VĪNAM UN MĀJAS DZIRKSTOŠAJAM VĪNAM

Club One kartes īpašniekam +8 personām.

-10% svētdienas vēlajām brokastīm
 

BALANSS

Kafejnīca Balanss ir lieliska tikšanās vieta, kur brīdi atvilkt elpu, papusdienot vai ātri izvēlēties ko līdzņemšanai. Izbaudiet siltus kafijas dzērienus, veselīgus augļu un dārzeņu kokteiļus, svaigi pagatavotus salātus, sendvičus un burgerus, kā arī gardas kūkas un desertus. Kafejnīca Balanss – ar mīlestību pagatavoti ēdieni un dzērieni.

-10% NO À LA CARTE ĒDIENKARTES, MĀJAS VĪNAM UN MĀJAS DZIRKSTOŠAJAM VĪNAM

Club One kartes īpašniekam +8 personām.

Lobby bar

Viena no labākajām vietām Rīgas centrā, kur iemalkot kādu dzērienu brīvajā laikā vai sarunāt biznesa tikšanos. Lobby bārs apmeklētājiem piedāvā lieliskus kokteiļus, karstos dzērienus un gardas uzkodas. Nedēļas nogalēs šī ir vieta ‘pre-party’ ballītēm ar DJ, labu mūziku un jauku atmosfēru.

-10% NO À LA CARTE ĒDIENKARTES, MĀJAS VĪNAM UN MĀJAS DZIRKSTOŠAJAM VĪNAM

Club One kartes īpašniekam +8 personām.

Fabrikas Hercogs

Fabrikas Hercogs ir mājīgs ģimenes restorāns, kurš ideāli der gan lai noorganizētu tikšanos ar biznesa partneri, draugu vai mīļoto cilvēku, baudītu patīkamas vakariņas vai ieturētu maltīti kopā ar ģimeni. Darba dienās tiek piedāvātas plašas biznesa pusdienas, svētdienās – gardās vēlbrokastis. Fabrikas Hercogs restorāns atrodas Daugavas krastā, un no tā paveras pasakains skats, ko ir vērts baudīt ikvienā gadalaikā. Restorāns gaida viesus, ko iepriecināt ar gardiem ēdieniem un lielisku atmosfēru.
 

-10% no rēķina summas

Krogs Meke

Krogs Meke ir Latvijā un, iespējams, arī visā Skandināvijā vienīgais ceļmalas krogs, kurš ierīkots vairāk kā 100 gadu vecā guļbūves kūtī. Tas atrodas šosejas Rīga–Tallina 51. km, kur vienuviet saplūst lauku miers ar starptautiskās automaģistrāles steigu. Šai vietai piemīt laba aura, kas rada jaunu enerģiju turpmākiem ikdienas darbiem un vēlmi atgriezties. Ēdienu klāstā dominē mūsdienu latviskā virtuve. Vasaras sezonā ģimenes ar bērniem priecē kazlēni un truši. Ir rotaļlaukums un šūpoles lieliem un maziem.

-10% no pamata cenas

Club One kartes īpašniekam +3 personām.
Piedāvājums nav spēkā jūlijā.

Kolumbs

Restorāna Kolumbs, kas atrodas Liepājas viesnīcā Kolumbs, personāls parūpēsies, lai katrs Jūsu apmeklējums būtu kā svētki. Restorānā baudiet nesteidzīgu atmosfēru, laipnu apkalpošanu un gardas maltītes. Ēdienu gatavošanai tiek izmantotas Latvijā audzētas dabas veltes un vietējā ražojuma pārtikas produkti.

-10% no pamata cenas

THE OAK LOUNGE

The Oak Lounge ir eleganti viskija bāri, kas atrodas Tallinā un Rīgā. Šajos franšīzes tipa bāros tiek piedāvāti vairāk nekā 50 dažādu veidu izsmalcināti viskiji no visas pasaules, kā arī portvīni, rumi un šampanieši. Tāpat ir pieejama arī lielākā cigāru izlase Baltijā ar vairāk nekā 100 dažādu cigāru veidiem, kas atšķiras pēc garšas, intensitātes un smēķēšanas laika. Cigārus ir iespējams baudīt uz vietas cigāru istabā vai iegādāties līdzņemšanai.

-5% no dzērienu standarta cenas

Zilā govs

Restorāns Zilā Govs piedāvā izmēģināt vietējo ēdienu izsmalcinātā un vienlaikus tradicionālā veidā. Restorāns mājo vienā no Vecrīgas šarmantākajiem viduslaiku namiem. Ēdienu pagatavošanā būtiska loma ir Latvijas zemnieku saimniecību produktiem, kas ir restorāna Zilā Govs koncepcijas pamats.

-15% ēdieniem

Laura Ashley salonveikals

Laura Ashley ir mājas iekārtošanas un dzīvesveida zīmols, kas pārstāv klasisko angļu stilu un ir iecienīts visā pasaulē. Salons piedāvā pilnu risinājumu klāstu – no mēbelēm līdz pat aksesuāriem. Salona preču sortimentā atradīsiet mēbeles mājai un birojam, apgaismes ķermeņus, spoguļus, aizskaru audumus un aksesuārus, tapetes, paklājus, spilvenus kā arī gultas veļu un citus aksesuārus.

-20% no pamata cenas

XS ROTAĻLIETAS

XS Rotaļlietas veikali piedāvā augstas kvalitātes bērnu rotaļlietas un produktus, kuri tiek piedāvāti jaukā un draudzīgā atmosfērā. XS Rotaļlietas bērnu rotaļlietu veikalu ķēde ir pārstāvēta Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā un Gruzijā. Veikalā ir plašs rotaļlietu sortiments gan puišiem, gan meitenēm no tādiem zīmoliem kā Baby Born, Disney, Monopoly u.c.

-10% no pamata cenas

CHICCO

Chicco misija vienmēr ir bijusi likt bērnam smaidīt, kā arī palīdzēt mammām un tētiem bērna augšanas procesā. Chicco veikalos Jūs vienmēr atradīsiet visu, kas nepieciešams bērna pirmajos dzīves gados – barošanas pudelītes, ratiņus, bērnu rotaļlietas, modernus mazuļu apģērbus un daudz citas lietas. Laime ir ceļojums, kas sākas no bērnības.

-10% NO PAMATA CENAS

IITTALA

Veikala IITTALA sortimentā ir trauki, galda piederumi, FISKARS virtuves / mājsaimniecības lietas un priekšmeti, stikla, metāla, ozolkoka, filca izstrādājumi, galda, grīdas portatīvie kamīni, bērnu galda priekšmetu Moomin kolekcija. Vērtība – dažādos laikos tapušo priekšmetu kombinētspēja gan svētkiem, gan patīkamai ikdienai. Pamats – talantīgākie dizaineri, meistari, kuri idejas pārvērš augstas kvalitātes priekšmetos. IITTALA – skandināvu dizaina un interjera priekšmeti – estētika, funkcionalitāte, kvalitāte.

-15% no pamata cenas

Zvaigzne ABC

Apgāda Zvaigzne ABC galvenie darbības virzieni ir mūsdienīgu mācību līdzekļu, uzziņu literatūras, saistošu bērnu grāmatu, kā arī pasaules bestselleru un oriģinālliteratūras izdošana. Apgāds ir izveidojis plašu grāmatnīcu tīklu pa visu Latviju – kopā 35 grāmatu veikali, no kuriem 10 veikali atrodas Rīgā. Zvaigzne ABC moto – "Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!"

-10% no pamata cenas

Irve apģērbu tīrītava un veļas mazgātava

Irve ir apģērbu tīrītava un veļas mazgātava ar vairāk nekā 20 gadu darbības pieredzi Latvijas tirgū. Uzņēmums piedāvā apģērba, citu tekstilizstrādājumu un ādas izstrādājumu tīrīšanu, veļas un kreklu mazgāšanu, apģērbu remontu. Visas Irvē izmantotās iekārtas, materiāli, mazgāšanas un kopšanas līdzekļi ir starptautiski sertificēti un pilnīgi droši. Irvei ir plašs pieņemšanas punktu tīkls gan Rīgā, gan arī visā Latvijā.

-20% apģērbu tīrīšanai un veļas mazgāšanai

Piedāvājums spēkā pieņemšanas punktos - 
Rīgā: Satekles 5/7, Hipokrāta 28 (Sky), Kaļķu 28 (Hotel Roma), Krasta 56 (Sky), Elizabetes 10a, Nīcgales 2 (t/c Minska), Ulmaņa gatve 122 (Sky), K.Ulmaņa gatve 88A (Maxima), Lielirbes 29 (t/c Spice), Duntes 19a (Sky&More).
Ķekavā: Rīgas 22a (t/c Liiba).
Ventspilī: Lielais prospekts 3/5 (t/c Tobago).

SKRIVANEK BALTIC

Uzņēmums Skrivanek ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Skrivanek Baltic Latvijā darbojas no 2003. gada, saviem klientiem piedāvājot plašu augstas kvalitātes valodu pakalpojumu klāstu.

Jaunums! -7% bērnu dienas nometnēm vasarā
-5% tulkošanas pakalpojumiem
-10% valodu kursiem
-10% bērnu angļu valodas nodarbībām sestdienā

RED CAB TAKSOMETRI

Jau kopš 1948. gada Rīgas Taksometru parks AS piedāvā kvalitatīvus un uzticamus vieglo taksometru pārvadājumus. Red Cab jau vairākus gadus ir vadošais uzņēmums savā nozarē, kura pakalpojumus izmanto un atzīst par labiem kā pašmāju, tā ārzemju klienti. Red Cab piedāvā arī taksometrus, kas piemēroti bērniem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī liela izmēra bagāžas pārvadāšanai. Red Cab taksometros ir pieejams bezmaksas Wi-Fi internets.

-16% iekāpšanas maksai braucieniem pa pilsētu
-6% attāluma tarifam braucieniem pa pilsētu

-23% iekāpšanas maksai braucieniem no lidostas
-15% attāluma tarifam braucieniem no lidostas


Noteikumi →


Piedāvājums spēkā:
Izsaucot taksometru pa tālruni un sarunas laikā informējot, ka klientam ir Club One karte, kā arī uzrādot karti taksometra vadītājam.
Ja taksometrs tiek nolīgts uz vietas, Club One karte ir jāuzrāda taksometra vadītājam pirms brauciena sākuma.
Nav iespējams mainīt brauciena tarifu, ja brauciens jau ir sācies vai noslēdzies.

SIXT AUTO UN VELO NOMA

Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs un 4000 apkalpošanas vietās. Īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk kā 250 pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Sixt piedāvā arī pašapkalpošanās velosipēdu nomu Rīgā un Jūrmalā. Tallink klientu ērtībām Sixt velo noma pieejama arī Rīgas pasažieru ostā. Atklājiet sev jaunu Rīgu ar Sixt velo nomas velosipēdu vai dodieties ar Sixt nomas auto iepazīt Latviju!

spec cena – 4.99 € velo nomai uz 24 stundām Rīgā un Jūrmalā

Lai saņemtu īpašo cenu, ir jānorāda kods: 392392.

-10% velo nomas abonementu iegādei

Lai saņemtu atlaidi, ir jānorāda kods: 234325.

-10% auto nomai Baltijā, GPS navigācija un papildu vadītājs bez maksas

Jaunums! COUNTRY BAUSKA FESTIVĀLS
no 13.07. līdz 14.07.

Country Bauska festivāls svin 20. jubileju. Gadu laikā tas izaudzis par ievērojamu un starptautisku notikumu. Šogad Bauskas Pilskalna estrādē gaidāmas vērienīgas svinības ar kantri pasaules leģendas, pasaulē labākas stīlģitāristes Sāras Džorijas un “The Netx Level” šovu. Tāpat pie mums viesosies kantrīroka vēstneši “Country Hell” no Krievijas, “Music Road Pilots” no Nīderlandes, “Creedence Tribute” no Lietuvas un “Willie Jones Band” no ASV. Līnijdejotājus ar nepārtrauktu popūriju priecēs “Higway 40” no Zviedrijas. Festivāls nav arī iedomājams bez labāko pašmāju mūziķu dalības – “Klaidonis”, “Dakota”, “Sestā Jūdze”, “Tequila Band” un citi. Būs arī konkursi, pārsteigumi, telšu pilsētiņa un gards ēdiens – viss, kas nepieciešams lieliskai atpūtai vasaras vidū!

-20% Divu dienu biļetei NO PAMATA CENAS

Biļešu iegāde: Biļešu paradīze kasēs, uzrādot derīgu Club One karti un www.bilesuparadīze.lv, norādot kodu – Club One.

OLGAI DREĢEI 80 Jubilejas koncerti

05.08., 24.08.

2018. gada martā 80 gadu jubileju svinēja izcilā un leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe. Šim zīmīgajam notikumam par godu tiek organizēti jubilejas koncerti kopā ar mākslinieces skatuves partneriem no neskaitāmām filmām un teātra izrādēm, kas šajos gados nospēlētas. Koncerts būs kā saruna par piedzīvoto, pārdzīvoto sapni – no pagātnes līdz šodienai. Būs dziesmas, skatītāju vēstules, daudz humora un prieka!” Koncerti notiek Krustpils kultūras namā, Liepājas koncertzālē Lielais dzintars, Madonas Kultūras namā, Alūksnes Kultūras centrā, Ventspils Teātra namā Jūras vārti, VEF Kultūras pilī, Dobeles Ķestermeža estrādē, Saulkrastu brīvdabas estrādē.

-20% BIĻETĒM NO PAMATA CENAS

Biļešu iegāde: Biļešu paradīze kasēs, uzrādot derīgu Club One karti un www.bilesuparadize.lv, norādot kodu – Club One.

TOBĀGO!
10.08., 11.08., 17.08.

Atzīmējot vairākus ievērojamus gadskaitļus: komponista Ulda Marhileviča 60 gadu jubileju, dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes 65 gadu jubileju, kā arī 15 gadus kopš abu autoru traģikomiskās dziesmuspēles Tobāgo! pirmizrādes Dailes teātrī, tiek uzvesta atjaunotā Tobāgo! versija. Izrādes režisors ir Valdis Liepiņš, kā arī visās izrādēs pie klavierēm būs pats mūzikas autors – komponists Uldis Marhilevičs. Tobāgo! ir traģikomiska dziesmuspēle 2 daļās, kas neapšaubāmi ir viens no skaistākajiem un arī skumjākajiem latviešu tautas likteņstāstiem. “Ir izaugusi vesela paaudze, kas šo izrādi, ko tolaik noskatījās tūkstošiem cilvēku, nav redzējusi, un man liekas – ja vēl nav redzēta Tobāgo!, tad šīs izrādes varētu būt labs iemesls to izdarīt,” saka izrādes libreta un dziesmu tekstu autore – dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte.

-20% BIĻETĒM NO PAMATA CENAS

Biļešu iegāde: Biļešu paradīze kasēs, uzrādot derīgu Club One karti un www.bilesuparadize.lv, norādot kodu – Club One.

Jaunums! Operete Jautrā Artaitne
26.09.

Franča Lehāra „Jautrā atraitne” ir operete, ko nevar tā vienkārši noskatīties – tā skatītājam liek domāt un līdzpārdzīvot. Lai arī izrādē netrūkst jautru un ironisku notikumu, tomēr ir arī brīži, kad acīs riešas asaras. Ne velti tieši „Jautrā atraitne” tolaik 35-gadīgajam Lehāram atnesa pasaules slavu un neskaitāmus apbalvojumus. Vēlāk tā tulkota vairākās valodās, daudzkārt ekranizēta, iestudēts arī balets. Operetes notikumu centrā, protams, skaists mīlas stāsts, pēc kura noskatīšanās skatītājs nevar nenoticēt, ka mīlestība, pār kuru nav varas ne laikam, ne naudai, noteikti nav tikai pasaka. Šīs sezonas vienīgā izrāde tiks uzvesta VEF kultūras pilī.

-10% BIĻETĒM NO PAMATA CENAS

Biļešu iegāde: Biļešu paradīze kasēs, uzrādot derīgu Club One karti, un www.bilesuparadize.lv, norādot kodu – Club One.

Jaunums! Operete Balle Savojā
15.10.

Nonākt pašam savu melu gūstā - kas gan var būt vēl muļķīgāk jaunajam marķīzam Aristīdam Stenvudam? Viņš taču ir izcilākais melu un izdomas meistars! Tomēr, esot blakus skaistulei Madlēnai, jaunā cilvēka veiklība zūd kā nebijusi. Varbūt pie vainas ir mīlestība? “Balle Savojā” – tā ir brīnišķīga, humora un kaislību piepildīta izrāde, kas sevišķi patiks jauniešiem. Tā ir stilīga, krāšņa un tik aizraujoša, ka, lai arī atrodaties skatītāju piepildītā zālē, tomēr jūtaties kā īstā ballē, kur netrūkst ne klasiskā Vīnes valša, ne kaislīga tango, ne arīdzan mūsdienīgi džezisku motīvu.
Izrāde tiks uzvesta VEF kultūras pilī.

-10% BIĻETĒM NO PAMATA CENAS

Biļešu iegāde: Biļešu paradīze kasēs, uzrādot derīgu Club One karti, un www.bilesuparadize.lv, norādot kodu – Club One.

LATVIJĀ

IZKLAIDES PARKS AVĀRIJAS BRIGĀDE

Dinozauri, multfilmas varoņi, rūķi, princeses, velniņi un citi tēli Jūs gaida ciemos jaunajā izklaides parkā ģimenēm ar bērniem Avārijas Brigāde. Jau no 2017. gada jūnija parkā Jūs varat izstaigāt pirmo taku Latvijā ar kustīgiem dinozauriem, apmeklēt spēļu pilsētiņu, kas veidota pēc iecienītās latviešu animācijas filmas Avārijas Brigāde, kā arī iepazīt latviešu rakstnieku darbus Cālis.lv stāstu takā. Bērniem nebeidzamu jautrību sagādās lēkāšana uz lecam spilvena un rotaļas uz ūdens spilvena. Veiklību bērni var pārbaudīt, kāpelējot virvju trasē un braucot ar velokartiem.

-10% STANDARTA IEEJAS BIĻETEI
-10% SEZONAS ABONEmenTAM

Atlaide spēkā, pērkot biļeti kasē.
Club One kartes īpašniekam +3 personām.

 

Atrakciju parks LIDOLANDE

Atrakciju parks LIDOLANDE priecē LIDO atpūtas centra apmeklētājus jau kopš 2011. gada. Sev piemērotas un interesantas atrakcijas atradīs jebkura vecuma apmeklētājs. LIDOLANDĒ ir karuseļi, batuti, velokarti, balvu atrakcijas, kā arī unikāla un neparasta piepūšamo atrakciju un objektu “pilsēta” ar piepūšamām atrakcijām, trasēm, vārtiem, ūdensbumbu baseinu un astoņkāji.

-30% dienas biļetei darba dienās

Club One kartes īpašniekam +2 personām.

Piedzīvojumu parks Tarzāns

Piedzīvojumu parks Tarzāns piedāvā aktīvās atpūtas iespējas vairākos Latvijas reģionos – Siguldā, Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī. Visplašākās atpūtas un izklaides iespējas pieejamas Siguldas piedzīvojumu parkā – šķēršļu trase, rodeļu trase, bērnu autoskola un kartingi, katapulta un citas aizraujošas atrakcijas. Pārējos parkos ir izveidotas šķēršļu trases visām vecuma grupām.

-10% šķēršļu parka apmeklējumam

Parks atvērts no 01.05.2018. līdz 31.10.2018.

Sporta komplekss 333

Sporta komplekss 333 ir multifunkcionāls autosporta un aktīvās atpūtas centrs, kas atrodas tikai 20 minūšu braucienā no Rīgas. Aktivitātes lieliem un maziem sporta kompleksā 333 norisinās visa gada garumā. Pieejami īres kartingi, drošas braukšanas poligons, 4x4 parks, sportiskās braukšanas apmācības, veikparks, ūdensmotocikli, motokrosa un enduro trase vai nesteidzīga atpūta pludmalē un priežu mežā. Sporta komplekss 333 – paradīze ātruma, adrenalīna un aktīvās atpūtas cienītājiem.
 

– 3.00 € atlaide 10min braucienam ar kartingu
– 3.00 € atlaide 1h veikbordam
– 10.00 € atlaide drošas braukšanas apmācībām
– 10.00 € atlaide “offroad” braucieniem un apmācībām

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir viens no vecākajiem zoodārziem Eiropā. Šobrīd Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs aizņem aptuveni 20 hektāru platību un tā kolekcijā ir 405 sugu 3000 dzīvnieki (neskaitot kukaiņus un citus bezmugurkaulniekus), kas gaida apmeklētājus.

-15% ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +2 personām.

STIRNU BUKS 2018

Taku skrējiena seriāla Stirnu buks 2018 posmi notiks izcili ainaviskās vietās – Tērvetes mežā, Zilajos kalnos, Piebalgā, Kamparkalnā, Šlokenbekā, Gaiziņkalnā un Līgatnē. Piedaloties Stirnu buks sacensībās, varat baudīt gan skriešanas procesu, gan ainaviski bagātos meža ceļus un taciņas, neskaitāmos paugurus, pilskalnus, senču senās dabas svētvietas, pamestās slēpošanas trases, mežacūku vannas un citus Mammas Dabas izaicinājumus.

-10% skrējienu dalības maksai

Aizpildot reģistrācijas anketu, jāievada kods – CLUBONE_RUN.

Jaunums! Golfa laukums Ozo Golf Club

Ozo Golf Club ir viens no tehnoloģiski modernākajiem laukumiem Ziemeļeiropā un pirmais 18 bedrīšu golfa laukums Latvijā. Laukuma arhitekts Robs Svedbergs idejas realizācijā pratis izmantot gan dzimtās Denveras (ASV) kalnainos motīvus, gan pielāgot spēlei plašo Ķīšezera krastu, izveidojot 16 mākslīgos dīķus un 50 smilšu bunkurus. Elegants Kluba restorāns ar burvīgu skatu uz ezeru ir iecienīts gan golfa spēlētāju, gan gardēžu vidū. Izbaudiet spēli gleznainajā Ozo golfa klubā, kas atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra!

Spec cena – 55.00 € golfa spēlei un transfēram

Transfērs no Rīgas centra līdz Ozo Golf klubam un atpakaļ.

LATVIJAS ETNOGRĀFISKAIS BRĪVDABAS MUZEJS

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ir viens no vecākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā. Muzeja plašajā teritorijā ir uzstādītas un iekārtotas 118 senas celtnes no visiem vēsturiskajiem Latvijas novadiem. Muzejā strādā amatnieki, tiek svinēti tradicionālie gadskārtu svētki, izstāžu zālē var aplūkot tautas lietišķās mākslas studiju un muzeja krājuma ekspozīcijas.

Spec cena – 3.50 €/pers., no 01.05. līdz 30.09.2018. un no 01.05. līdz 30.09.2019.

Spec cena – 1.40 €/pers., no 01.10. līdz 30.04.2019. un no 01.10. līdz 31.12.2019.

Club One kartes īpašniekam +9 personām.

 

SKRIVANEK BALTIC

Uzņēmums Skrivanek ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Skrivanek Baltic Latvijā darbojas no 2003. gada, saviem klientiem piedāvājot plašu augstas kvalitātes valodu pakalpojumu klāstu.

Jaunums! -7% bērnu dienas nometnēm vasarā
-5% tulkošanas pakalpojumiem
-10% valodu kursiem
-10% bērnu angļu valodas nodarbībām sestdienā

ZVIEDRIJĀ

Jaunums! Ocean Bus

Ocean Bus ir autobuss – amfībija, kas ļaus Jums iepazīt citādāku Stokholmu. Apskatiet galvaspilsētas ievērojamākos objektus, braucot pa pilsētas ielām un peldot pa tās kanāliem. Jūs pārņems neaprakstāmas sajūtas brīdī, kad iespaidīgais autobuss iebrauks ūdenī un uzsāks ceļojuma aizraujošāko daļu. Ocean Bus piedzīvojuma iespaidus papildinās atraktīvā gida stāsti un joki.

-10% ekskursijas biļetei

Club One kartes īpašniekam +1 bērnam līdz 18 gadu vecumam.
Club One karte jāuzrāda pirms ekskursijas sākuma.

 

Millesgården mākslas muzejs, skulptūru parks

Millesgården ir tēlnieka Karla Milles un viņa sievas mākslinieces Olgas Milles mājvieta, kur tagad ir izvietots mākslas muzejs ar skulptūru parku. Parks ir izveidots uz terasēm, kur ir izvietotas tēlnieka Karla Milles visievērojamākās skulptūras. Studijā iespējams aplūkot mākslinieka orģinālos darbarīkus, savukārt galerijā aplūkojami dažādi mākslas darbi.

-20.00 SEK ieejas biļetei

GRÖNA LUND ATRAKCIJU PARKS

Gröna Lund izklaides parks ir jautrākā vieta visā Stokholmā! Parkā laiks paskrien nemanot, gatavojieties pavadīt parkā visu dienu – izbaudiet neaizmirstamās izjūtas, ko sniedz augstākais brīvais kritiens Eiropā, amerikāņu kalniņi un katapulta, noskatieties neaizmirstamu izrādi un izmēģiniet laimi loterijā! Iepazīstiet Gröna Lund, noskatoties video.

-10.00 SEK ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +4 personām.
 

100 POINT CHALLENGE PILSĒTAS IEPAZĪŠANAS SPĒLE

100 Point Challenge ir sacensības, spēle un viktorīna. Šis ir viens no jautrākajiem veidiem, kā iepazīt un izjust Stokholmu. Atrisiniet pavedienus, izpildiet izaicinājumus un dodieties piedzīvojumā cauri visai pilsētai. 100 Point Challenge ir 2 stundu piedzīvojums skaistajā Stokholmā. Jums būs iespēja izvēlēties starp dažādām spēlēm, kas paredzētas izaicinājuma meklētāju atšķirīgajām gaumēm. Vai esat gatavs spēlei?

-15% spēlei

Rezervējiet spēli šeit, izmantojot kodu - SILJA15.

Skansen brīvdabas muzejs

Skansen muzejs, dibināts 1891. gadā, ir viens no galvenajiem tūristu apskates objektiem Stokholmā. Tajā var aplūkot vairāk nekā 150 dažāda tipa celtnes no atšķirīgiem Zviedrijas reģioniem - nabadzīgo zaldātu mājas, darbnīcas, muižas un pilis atspoguļo Zviedrijas dzīvi no 16. gadsimta līdz 20. gadsimta sākumam. Skansen ir arī zoodārzs, kurā mīt visi Zviedrijā sastopamie dzīvnieki.

-10.00 SEK ieejas biļetei

Club One kartes īpašniekam +1 pieaugušajam un 2 bērniem.

Kungsbyns dzīvnieku parks

Kungsbyns dzīvnieku parks ir lieliska atpūtas un izklaides vieta visai ģimenei. Bērni tvers pozitīvas emocijas, pieaugušie iegūs interesantu un izglītojošu informāciju. Kungsbyns dzīvnieku parkā Jūs sastapsiet gan savvaļas dzīvniekus, gan lauku sētas iemītniekus – govis, cūkas, trušus, aitas, ēzeļus, aļņus un mežacūkas. Jūs sagaida arī izjādes ar ponijiem, aļņu barošana un terārijs ar čūskām un ķirzakām. Dzīvnieku parks gaida ciemos dzīvnieku draugus.

-15% ieejas biļetei

Gårdsjö Älgpark Aļņu parks

Aļņu parks Gårdsjö Älgpark piedāvā labāk iepazīt majestātiskos aļņus, kas Zviedrijā tiek uzskatīti par meža karaļiem. Aļņu parkā Jūs satiksiet arī unikālo cilvēku–alni, kas Jums atklās daudz interesantu un neparastu faktu par šiem lielajiem un varenajiem meža dzīvniekiem. Parka apmeklējuma laikā Jums ir iespēja aļņus satikt klātienē un, iespējams, pat noglāstīt.

-10% ieejas biļetei

Igaunijā

Jaunums! LOTES ZEME

Lotes ciems – 8 stundas aizraujošas aktivitātes visai ģimenei lielākajā tematiskajā parkā Baltijā, Igaunijā. Lotes ciemā atklājiet pasakaino Izgudrotāju ciemu, kurš paslēpies Pērnavas piekrastes mežos. Vairāk nekā 100 atrakcijas – mehānismi, spēles, tematiskās mājas, piedzīvojumu takas, planetārijs, slidkalniņš, skatu tornis, labirints, spēļu māja un citi pārsteigumi. Tu varēsi sastapt arī Loti, Bruno, Albertu un citus iemīļotos ciema iedzīvotājus no Lotes multiplikācijas filmām, mūzikliem un grāmatām. Dienas laikā tiek organizēti dažādi šovi un spēles, ir iespēja nodarboties ar mākslu un amatniecību kopā ar Lotes tēti Oskaru, klausīties vecā ceļotāja Klausa stāstus par tālajiem ceļojumiem, skriet maratonu un pat lidot pāri Lotes ciemam.

SPEC CENA – 15.00 €/pers


Piedāvājums spēkā no 09.06. līdz 24.06. un no 12.08. līdz 31.08.2018.
Īpašā cena spēkā iegādājoties biļetes kasēs Lotes zemē.
Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties biļetes visai ģimenei.

Igaunijas brīvdabas muzejs

Dodieties pastaigā, ieelpojiet svaigu gaisu un iepazīstieties ar vēsturiskām būvēm un tradīcijām. Brīvdabas muzejā Jūs atradīsiet gan lauku sētas un saimniecības, gan arī skolu, kapelu, krodziņu, veikalus, kā arī gūsiet priekšstatu par īstenu lauku dzīvi. Apskatiet dažādus muzejā dzīvojošos mājdzīvniekus vai arī dodieties izjādē ar zirgiem vai izbraucienā ar velosipēdiem un motorolleriem.

-10% ieejas biļetei

TALLINN CARD

Pilsētas apskates karte Tallinn Card piedāvā ieeju vairāk nekā 40 labākajos Tallinas muzejos un apskates objektos, kā arī iespēju izmantot sabiedrisko transportu bez maksas. Turklāt karte nodrošina arī atlaides dažādos restorānos, kafejnīcās, veikalos, izklaides vietās un īpašu cenu pilsētas ekskursijām.

-2.00 € no pamata cenas pieaugušajam
-1.00 € no pamata cenas bērnam

Piedāvājums spēkā iegādājoties Tallinn Card Tallinas tūrisma informācijas centrā un Tallink Hotels viesnīcās Tallinā.

Lietuvā

PAKROJAS MUIŽAS DZĪVAIS MUZEJS

Katru nedēļas nogali Pakrojas muižā ir iespējams iejusties sapņainajā un muižai īpaši nozīmīgajā 1896. gadā. Piedzīvojiet vēsturiskus brīžus, izgreznojieties ar muižas tērpiem un atklājiet tā laika valdzinājumu un eleganci. Tāpat Jūs varēsiet arī iepazīt vaļinieka dzīvi, savām acīm skatīt vagara piktumu un ar baronu apspriest muižas lietas. Apmeklējiet Pakrojas muižu un atklājiet tās noslēpumus.

 

-10% muzeja apmeklējumam un izklaides programmai

Pakrojas muižas Centrālā ēka

Klasicisma stilā celtajā Pakrojas muižas Centrālajā ēkā ir iekārtotas 11 barona istabas viesiem, kuri vēlas baudīt elpu aizraujošu vēsturisku greznību. Pati baronese ir veidojusi niansēto „boutique” stila interjeru, kamēr barons uzraudzīja, lai rezultāts atbilstu visām viņa muižnieciskajām iegribām.

-10% nakšņošanai viesnīcā

Pakrojas muižas Dzirnavnieka māja

Krojas upes krasta izveidotā, ar savu apkārtni un interjeru valdzinošā viesnīcā ir gluži kā patvērums un miera oāze no lielpilsētas kņadas. Pakrojas muižas Dzirnavnieka mājā ir ierīkoti 22 mājīgi numuriņi, un katrs no tiem ir unikāls un atšķirīgs. Šī ir lieliska vieta, kur sajust vēsturisko atmosfēru un baudīt atpūtu ar mīļoto, draugiem, ģimeni vai kolēģiem.

-10% nakšņošanai viesnīcā