CLUB ONE PRIEKŠROCĪBAS Uz sauszemes
 

 

IEPAZĪSTIETIES AR SADARBĪBAS PARTNERU PIEDĀVĀJUMIEM LATVIJĀ.

Izklaides parks Avārijas Brigāde

Dinozauri, multfilmas varoņi, rūķi, princeses, velniņi un citi tēli Jūs gaida ciemos jaunajā izklaides parkā ģimenēm ar bērniem Avārijas Brigāde. Jau no 2017. gada jūnija parkā Jūs varat izstaigāt pirmo taku Latvijā ar kustīgiem dinozauriem, apmeklēt spēļu pilsētiņu, kas veidota pēc iecienītās latviešu animācijas filmas Avārijas Brigāde, kā arī iepazīt latviešu rakstnieku darbus Cālis.lv stāstu takā. Bērniem nebeidzamu jautrību sagādās lēkāšana uz lecam spilvena un rotaļas uz ūdens spilvena. Veiklību bērni var pārbaudīt, kāpelējot virvju trasē un braucot ar velokartiem.
10% atlaide ieejas biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu parka kasēs.
 

Atrakciju parks LIDOLANDE

Atrakciju parks LIDOLANDE priecē LIDO atpūtas centra apmeklētājus jau kopš 2011. gada. Sev piemērotas un interesantas atrakcijas atradīs jebkura vecuma apmeklētājs. LIDOLANDĒ ir karuseļi, batuti, velokarti, balvu atrakcijas, kā arī unikāla un neparasta piepūšamo atrakciju un objektu “pilsēta” ar piepūšamām atrakcijām, trasēm, vārtiem, ūdensbumbu baseinu un astoņkāji.

30% atlaide dienas biļetei darba dienās.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties no 1 līdz 3 biļetēm par īpašo cenu (vai vairāk, ja spējat dokumentāli pierādīt, ka visas iegādātās biļetes ir vienas ģimenes locekļiem).

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir viens no vecākajiem zoodārziem Eiropā. Šobrīd Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs aizņem aptuveni 20 hektāru platību un tā kolekcijā ir 405 sugu 3000 dzīvnieki (neskaitot kukaiņus un citus bezmugurkaulniekus), kas gaida apmeklētājus.

15% atlaide ieejas biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 3 biļetēm par īpašo cenu.

Rīgas laivas

Rīgas laivas piedāvā ikvienam iepazīt pilsētu no sev neierasta skatupunkta, airējot ar divvietīgām, drošām smailītēm pa pilsētas kanālu un Daugavas ūdeņiem. Izbraucieni sākas Andrejsalā, Jahtklubā „Andrejosta”. Dodieties maršrutā, kas ved caur 16 pilsētas kanāla tiltiem, ļauj izbaudīt Rīgas mūsdienīgo un senatnīgo arhitektūru un parkus, ved apkārt Vecrīgai, un noslēdziet ceļojumu pa Daugavu, aizpeldot līdz Andrejsalai. Šis maršruts ir īpaši skaists saulrieta laikā. Ja esat noskaņojušies garākam braucienam, aicinām aizairēties līdz Zundas kanālam, apkārt trim Vecrīgai tuvākajām Daugavas salām vai doties uz Ķīšezeru gar kuģu būvētavu, kuru apskatīt var vienīgi no ūdens puses.

15% atlaide laivu nomai.

Nomas cenā iekļauta divvietīga laiva, airi, drošības vestes, ūdensdroši maisi, kā arī lukturītis nakts braucieniem.

Stirnu buks 2017

Taku skrējiena seriāla Stirnu buks 2017 posmi notiks izcili ainaviskās vietās – Zilo kalnu, Smeceres sila, Veclaicenes apvidus, Pokaiņu meža, Milzkalna-Āžu kalna, Gaujas Nacionālā parka un Liepājas Karostas teritorijā. Piedaloties Stirnu buks sacensībās, Jūs varat baudīt gan skriešanas procesu, gan ainaviski bagātos meža ceļus un taciņas, neskaitāmos paugurus, pilskalnus, senču senās dabas svētvietas, pamestās slēpošanas trases, mežacūku vannas un citus Mammas Dabas izaicinājumus.
10% atlaide skrējienu dalības maksai.

Aizpildot reģistrācijas anketu, jāievada kods:CLUBONE_STB.
 

Latvijas Nacionālais teātris

Latvijas Nacionālais teātris dibināts 1919. gada 30. novembrī. Teātris pastiprināti pievērš uzmanību nacionālai dramaturģijai, iestudējot izrādes, rēķinās ar izcilām aktieru personībām, un tā veidojot aktieru spilgtās biogrāfijas. Ar savām izrādēm cenšas uzrunāt skatītāju par savu laiku un tā vispārcilvēciskām un sociālām problēmām šodienai atbilstošā teātra valodā. Nacionālais teātris veido izrādes visplašākajam skatītāju lokam saskaņā ar teātra pamatuzdevumu, nodrošināt daudzveidīgu repertuāru plašai mērķauditorijai.

10% atlaide teātra biļetei.

Atlaide tiek piemērota visām Latvijas Nacionālā teātra Lielās zāles repertuāra izrādēm.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties biļetes ar atlaidi ne vairāk kā 1 līdz 4 personām uz vienu izrādi.

Biļetes ar atlaidi iespējams iegādāties Latvijas Nacionālā teātra kasē, uzrādot derīgu Club One karti. 

Hermaņa Brauna Fonds

Aicinām apmeklēt Hermaņa Brauna Fonda organizēto starptautisko mūzikas un mākslas festivālu ARTISSIMO. Festivāls norisināsies Dzintaru koncertzālē Jūrmalā no 03.07. līdz 24.08. ARTISSIMO festivāls vienmēr atšķiras ar savu spožumu, žanru daudzveidību, ka arī ar rūpīgi sastādīto programmu. Baudiet klavieru kvarteta Janoska Ensemble no Slovākijas un Austrijas virtuozo priekšnesumu 23.08. un pievienojieties džeza, blūza un rokenrola gardēžu vakaram ar The Original Blues Brothers Band no ASV 24.08.

20% atlaide koncertu biļetēm.

Biļešu iegāde:
Biļešu Serviss tidzniecības vietās, uzrādot derīgu Club One karti, un
www.bilesuserviss.lv, norādot kodu - ClubOne.

Latvijas Operetes fonds

Latvijas operetes fonds dibināts 2013. gadā. Operetes trupa – gan populāri, gan jauni un talantīgi solisti, koris, dejotāji un orķestris iestudē pilnvērtīgas un krāšņas klasiskās operetes plašam klausītāju lokam un dažādām gaumēm. Ar speciāli bērnu auditorijai veidotām muzikālām un mūsdienīgām izrādēm uzrunā bērnu auditoriju. Fonda repertuārā ir pasaules klasikas slavenākie skatuves darbi. Izrādes ir ar pozitīvu dzirksti, par vispārcilvēciskām vērtībām, ar latvisku skatījumu un uzrunā klausītāju mūsdienu klausītājām saprotamā, muzikālā valodā dibinājis. Operete Latvijā ir jaunības žanrs!

10% atlaide koncertu un izrāžu biļetēm.

Biļešu iegāde:
Biļešu Paradīze tidzniecības vietās, uzrādot derīgu Club One karti, un
www.bilesuparadize.lv, norādot kodu - Club One.

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir dibināts 1922. gadā.Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija un augu mājas ir mājvieta 6000 dažādiem augiem un dažādu sugu tropu tauriņiem no eksotiskām zemēm. Šī pilsētas zaļā oāze ir viena no iecienītākajām pastaigu vietām, kur sev interesējošo atradīs gan dārzkopības un botānikas mīļotāji, gan tie, kuri vēlas doties nesteidzīgās pastaigās ziedu smaržā, lasīt grāmatu uz visskaistākā soliņa, vērot gadalaiku maiņas no pumpura līdz pirmajam sniegam un uzzināt ko jaunu. Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs zied un zaļo visu gadu!

30% atlaide ieejas biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu.

Atlaide netiek piemērota ieejas biļetēm uz Botāniskā dārza teritorijā rīkotajiem speciālajiem pasākumiem.

Piknikparks

Piknikparks ir vienīgais šāda veida ģimenes atrakciju parks Latvijā, kas piedāvā atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Piknikparks ir unikāla iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku ģimenes lokā, ar iespēju spēlēt dažādas spēles un piedalīties atrakcijās. Parkā ir mini zoodārzs, kur tuvumā var aplūkot dažādus mājdzīvniekus – zosis, aitas, trušus, vistas un kazas. Piknikparks - lauki pilsētā!

15% atlaide ieejas biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties no 1 līdz 5 biļetēm ar atlaidi.

Atlaide netiek piemērota Piknikparka piedāvātajai pārtikai, dzērieniem un dzīvnieku barībai. 

LASERDOG

Laserdog ir unikāls iekštelpu lāzerpeintbola parks, kas ir izveidots 1500m2 lielā telpu labirintā un atrodas pašā Rīgas centrā, agrākajā Preses nama ēkā. Lāzertags, saukts arī par lāzerpeintbolu, ir aizraujoša spēle ikvienam, kas mīl aktīvi atpūsties labā kompānijā. Spēles laikā būs jācenšas izpildīt dažādas misijas, piemēram, jānozog karogs no pretinieku komandas bāzes, vai jāizcīna stratēģiski svarīgs punkts spēles laukumā. Interesanti būs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

15% atlaide spēlei.

Uzrādot vienu Club One karti, atlaide spēkā visai spēlētāju grupai.
Minimālais spēlētāju skaits 4.
Spēles rezervācija jāveic iepriekš, zvanot pa telefonu 20000089.

 

Escape Room

Escape Room ir unikāls projekts, kvests realitātē, kas piedāvā jautri un interesanti pavadīt laiku nelielām grupām (2-4 cilvēki). Komanda tiek ieslēgta vairākās istabās, no kurām tā tiek ārā tikai tad, kad tiek atrisināti dažādi uzdevumi. Lai tos atrisinātu, nepieciešams pielietot loģiku, jābūt vērīgam un pacietīgam. Jūs domājat, ka tas ir viegli? Nāciet un izmēģiniet paši!
Intelektuālā spēle Escape Room pieejama arī uz kuģa Isabelle.

Īpaša cena ieejas biļetei uz kuģa Isabelle – 9.00 EUR/pers.

Līdz augusta beigām jauniešiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem ieeja bez maksas.

Find Exit

Find Exit tas ir aizraujošs piedzīvojums! Viss ir kā datorspēlē, bet tikai īstā telpā ar reāliem objektiem. Spēle jāspēlē komandā, kurā var būt no 2 līdz 4 personām. Uzdevums izkļūt no istabas, kurā jūs tiksiet ieslēgti. Lai sasniegtu mērķi, nepieciešams risināt mīklas, atrast slēptuves, izmantojot padomus, iegūt atslēgu un atvērt durvis. Spēles laiks 60 minūtes. Ja jūsu komanda 60 minūšu laikā neizkļūs no telpas, durvis tiks atvērtas jebkurā gadījumā un jums būs iespēja atgriezties, lai mēģinātu vēlreiz...

15% atlaide ieejas biļetei.

Look At Riga

Informatīvā mākslas telpa "Look at Riga" ar 5D tematisko kinoteātri piedāvā Latvijā veidoto pirmo daudzdimensionālo filmu "Look at Riga". Dinamisks un aizraujošs lidojums virs Rīgas ar klātbūtnes sajūtu un specefektiem – lidojuma kustības imitāciju, paātrinājumu, vēja brāzmām un ūdens šļakatām. Iepazīstiet Rīgu no putna lidojuma!

10% atlaide 5D kino biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu.

Rīgas Motormuzejs

Rīgas Motormuzejs ir Baltijā lielākais, daudzveidīgākais un tehnoloģiski modernākais seno spēkratu muzejs. Kremļa limuzīni, leģendāri sacīkšu auto, mūsdienu auto zīmolu vectētiņi – kopā vairāk nekā 100 eksponāti ar interaktīviem ekrāniem, videostāstiem, virtuālo realitāti un citām modernajām tehnoloģijām Jums piedāvā labi pavadīt laiku un uzzināt daudz interesantas lietas par auto uzbūvi un vēsturi.
25% atlaide ekspozīcijas un izstādes apmeklējumam Rīgas Motormuzejā.

Atlaide spēkā - pilngadīgai personai, bērnam no 7 gadu vecuma, skolēnam, studentam un senioram (persona, kas vecāka par 60 gadiem), uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Club One karti.  
 

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ir viens no vecākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā. Muzeja plašajā teritorijā ir uzstādītas un iekārtotas 118 senas celtnes no visiem vēsturiskajiem Latvijas novadiem. Muzejā strādā amatnieki, tiek svinēti tradicionālie gadskārtu svētki, izstāžu zālē var aplūkot tautas lietišķās mākslas studiju un muzeja krājuma ekspozīcijas.

Īpaša cena ieejas biļetei – 3.50 EUR.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 10 biļetēm par īpašo cenu.

Īpašā cena spēkā no 01.05. līdz 30.09.2017.

Latvijas Dabas muzejs

Latvijas Dabas muzejs ir vecākais kompleksais dabaszinātņu muzejs Baltijā un lielākā dabas bagātību krātuve Latvijā. Muzejs piedāvā lieliski pavadīt laiku, aplūkojot modernas un interaktīvas ekspozīcijas, daudzveidīgas izstādes ar dabas bagātību kolekcijām, ekskursijas gidu pavadībā, izzinošus vides izglītības pasākumus un dabas izpēti. Latvijas Dabas muzejs – tā ir daba pašā pilsētas sirdī!

20% atlaide ieejas biļetei.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu. 

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs ir lielākais medicīnas nozares muzejs Austrumeiropā un viens no trim lielākajiem pasaulē. Muzeja ekspozīcija atspoguļo medicīnas attīstību no tās pirmsākumiem līdz mūsu dienām. Šodien muzejs ir kļuvis par atraktīvu kultūrizglītojošu iestādi, kurā jebkura vecuma apmeklētājs var atrast sev tīkamu nodarbi.

33% atlaide ieejas biļetei.

Atlaide tiek piemērota ieejas biļetēm pieaugušajiem.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu.

Modes muzejs

Modes muzejs atrodas Vecrīgā, netālu no Melngalvju nama, senā ielā ar bagātīgu vēsturi, kas lieliski izjūtama arī muzeja telpās, kuru senākā daļa saglabājusies no 14. gadsimta. Muzejs sadarbojas ar Aleksandra Vasiļjeva fondu, tematiskajās izstādēs un pastāvīgajā ekspozīcijā piedāvājot apskatīt unikālus tērpus un aksesuārus no ievērojamā modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas. Tā ir viena no trim lielākajām privātajām tērpu kolekcijām pasaulē.

10% atlaide visa veida ieejas biļetēm un audio gidam.

Aldara alus darbnīca

Aldara alus darbnīca ir modernākais alus muzejs Baltijas valstīs un pirmais Latvijā, kas apmeklētājiem durvis vēra 2015.gada maijā. Aldara alus darbnīcas viesiem ir iespēja izzināt Latvijā un citviet pasaulē brūvēto alus šķirņu dažādību un šarmu, iepazīties ar alus brūvēšanas noslēpumiem, kā arī pašiem iemēģināt roku alus darīšanā.

Īpaša cena ieejas biļetei – 6.00 EUR.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties no 1 līdz 3 biļetēm par īpašo cenu.

Etnomuzejs
"Cepures pasaule"

Muzejā apmeklētājs var iepazīties ar pasaules tautu tradicionālajām cepurēm: seni apzeltītie "kokošņiki", kroņi, rotāti ar dārgakmeņiem, maģiskās afrikāņu ķiveres maskas un iespaidīgas Āzijas šamaņu cepures. Kolekcijas pamatlicējs ir slavenais Maskavas zinātnieks un ceļotājs Kirils Babajevs, kas uz Rīgu ir atvedis simtiem dažādu galvassegu, kas pārstāv daudzu izzudušo etnosu kultūru. Muzejā cepures var ne tikai aplūkot, bet arī tās nofotografēt un uzlaikot. Aicinām pieaugušos un bērnus apceļot pasauli etnomuzejā!

30% atlaide ieejas biļetei muzejā.
30% atlaide etnokvestam.

Uzrādot vienu Club One karti, ir iespējams iegādāties 
no 1 līdz 4 biļetēm par īpašo cenu. 

ESPA Rīga

ESPA Rīga ir moderns pieczvaigžņu SPA komplekss ar izsmalcinātu interjeru, kas izvietots sešos stāvos un unikāli pielāgots, lai sniegtu brīnišķīgu relaksāciju katram SPA viesim un klientam. SPA komplekss atrodas pašā Rīgas sirdī, pazīstamā latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna 19.gadsimta beigās veidotā jūgendstila ēkā, kas ietilpst „Radisson Blu Hotel Latvija" kompleksā.

15% atlaide procedūrām, kas ilgākas par 1,5 stundu.
10% atlaide standarta procedūrām.

Elizabetes SPA

Atpūtas un SPA centrs Elizabete SPA saviem klientiem piedāvā izjust to līdzsvaru, kas piemīt Latvijas dabas spēkiem. SPA iespējams izbaudīt gan izsmalcinātas piena un alus peldes koka kublā, rūpīgi pārdomātus ķermeņa labsajūtas rituālus gan vienam cilvēkam, gan romantiku un piedzīvojumus meklējošiem pāriem, gan arī citas procedūras. Sameklējiet brīdi sev un savai labsajūtai kopā ar Elizabetes SPA.

10% atlaide skaistumkopšanas pakalpojumiem.
20% atlaide Garra Rufa zivtiņu SPA apmaklējumam.

Bonitta Wellness

Salons Bonitta Wellness aicina parūpēties par šarmu, vitalitāti un sakoptību. Ieprieciniet sevi un savus mīļotos ar burvīgām, iedarbīgām procedūrām no dabas veltēm. Apmeklējiet salonu Bonitta Wellness un izmēģiniet dažādās skaistuma procedūras, kas tiek nodrošinātas ar modernām un nesāpīgām tehnoloģijām.
 
15% atlaide kosmētikas iegādei pēc procedūras.
10% atlaide skaistumkopšanas pakalpojumiem.

 

Park SPA

Park SPA piedāvā masāžas un procedūras, kurās apvienotas dažādās kultūrās gadsimtos krātās veselības atziņas ar veiksmīgākajām mūsdienu metodēm un izcilas kvalitātes kosmētikas produkciju. Park SPA ir kā veldzējošs „parks" – pilns miera, harmonijas un mājīguma, kur smaržo pēc svecēm, šokolādes un medus. Baudiet brīnišķīgu sajūtu buķeti!

15% atlaide skaistumkopšanas, ķermeņa kopšanas procedūrām un procedūru programmām.

Ma-Beauty

Salons Ma-Beauty piedāvā apmeklēt skaistuma un labsajūtas oāzi pašā Vecrīgas sirdī. Salons piedāvā profesionālu frizieru, kosmetologu, masāžas speciālistu, manikīra un pedikīra meistaru pakalpojumus. Ļaujieties mierpilnai relaksācijai SPA zonā, izmēģiniet prātu un ķermeni dziedinošās Thai Chi, Lomi Lomi, Thai Body, Thai feet masāžas, kā arī piedzīvojiet neaizmirstamas sajūtas un atklājiet Baltijas dzintaru ar tā īpašo iedarbību Dzintara terapijā.
10% atlaide skaistumkopšanas pakalpojumiem.
 

Beauty Zone

Salons – veikals Beauty Zone piedāvā friziera, manikīra / pedikīra un kosmetologa pakalpojumus, zemūdens masāžu, dažādas masāžas ar rokām, vaksāciju un aparātprocedūras. Meistari kosmetoloģijā strādā ar profesionālo franču kosmētiku Biologique Recherche. Frizētava strādā ar profesionālo matu kopšanas kosmētiku Paul Mitchell. Abus kosmētikus zīmolus var iegādāties arī salona veikalā.

15% skaistumkopšanas pakalpojumiem.
10% Paul Mitchell kosmētikas līdzekļiem.

Sporta un fitnesa klubs Veselības Fabrika

Divi atlētiski cilvēki – sieviete un vīrietis – tas ir fitnesa kluba Veselības Fabrika vizuālais simbols. Arī Veselības Fabrikas vizuālais veidols – vide un interjers, veidots tā, lai līdzās mūsdienu dizaina vienkāršajām formām un tīrajiem krāsu laukumiem tajā jaustos arī vecās fabrikas vēsturiskā noskaņa.

 

15% abonementa iegādei.

LatviaDental

Zobārstniecības klīnika LatviaDental atrodas Rīgas skaistajā jūgendstila rajonā. Klīnikā strādā labākie speciālisti, kuri pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un prasmes. Ārstu rīcībā ir vismūsdienīgākais aprīkojums, tehnoloģijas un materiāli. Galvenais mērķis, lai pacients būtu apmierināts ar darba rezultātu, kas ļauj dot garantiju par katru sniegto pakalpojumu. Klīnika nodrošina pievilcīgas pakalpojumu cenas, laipnu apkalpošanu un augstu darba kvalitāti.

 

10% atlaide stomatoloģiskajiem pakalpojumiem.

Dāvana - individuāli piemērota SPLAT zobu pasta, pierakstoties uz zobu higiēnas procedūru no 01.05. līdz 31.05.2017
 

VESELĪGA SKAISTUMA STUDIJU TĪKLS FIGURA LINE

Figura Line vairāk nekā 30 studijās klientiem piedāvā Latvijā radītu unikālu veselīga skaistuma konceptu. Tā pamatā ir limfas stimulācijas masāža veselības stiprināšanai un ķermeņa formas uzlabošanai. Masāža nodrošina dabīgu organisma attīrīšanās procesu, kas tiek papildināts ar ietīšanu dabīgo ēterisko eļļu saturošās maskās. Figura Line piedāvā arī sagatavot speciālu vingrojumu kompleksu un sniegt konsultācijas par sabalansētu uzturu.
30% atlaide pirmreizējam masāžas apmeklējumam.
Īpaša cena - 96.00 EUR kompleksajam piedāvājumam - 6 masāžas+3 pilnas ietīšanas problēmzonām.
 

Veselības centrs Krio

Krioprocedūra ir enerģijas impulss, kas noņems jebkuru nogurumu un sāpes ķermenī, kā arī atjaunos enerģiju. Krioprocedūra  apmeklējums uzlādēs ar pozitīvo enerģiju un patīkami atsvaidzinās turpmākajām 3 līdz 5 stundām. Visā pasaulē jau vairāk kā 20 gadus visa ķermeņa krioprocedūras izmanto kosmetoloģijā un medicīnā. Krio – tas ir Jūsu mirdzums, veselība un enerģija!

20% atlaide visa ķermeņa krioprocedūrai un lokālajām krioprocedūrām ķermenim.

Dr.Solomatina acu centrs

Dr. Solomatina acu centrs ir vadošais acu centrs Baltijā, kur strādā labākie speciālisti, un tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai uzlabotu Jūsu redzi. Dr. Solomatina acu centrs piedāvā 10 minūšu laikā iegūt brīvību no brillēm un kontaktlēcām, veicot redzes lāzerkorekciju. Parūpējies par savu acu veselību jau šodien un pierakstieties uz konsultāciju – un Jūs redzēsiet atšķirību!

Īpaša cena - 950.00 EUR (standarta cena - 1710.00 EUR) redzes korekcijai ar SUPER LASIK metodi, ar nakšņošanu 2 naktis viesnīcā Tallink Hotel Riga pēc nepieciešamības.
Īpaša cena - 36.00 EUR (standarta cena - 45.00 EUR) pirmreizējai acu ārsta konsultācijai.

AQUAFIT STUDIO & SPA [BREEZE}

Cilvēka dzīvības avots ir ūdens, kustība un dzīvotprieks. Balstoties uz šo pārliecību, tika veidota [B R E E Z E} – aquafit studija, kas apvieno visus šos trīs elementus. Šī ir Baltijā vienīgā Aquabike studija. Tā klientiem piedāvā lieliskā atmosfērā baudīt kustību ūdenī, procedūras veselam ķermenim un veselīga uztura bāra piedāvājumu.

Īpaša cena – 15.00 EUR Aquabike 30 minūšu nodarbībai.
15% atlaide no standarta cenas procedūrām ķermenim.

Tallink Hotel Riga

Modernā viesnīca Tallink Hotel Riga atrodas pašā pilsētas centrā. No rītiem viesi bez maksas var izmantot somu pirti (saunu), burbuļvannu un fitnesa telpu. Viesnīca atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā no Vecpilsētas un 2 km attālumā no Rīgas Pasažieru ostas.

Nakšņošana viesnīcā
10% atlaide no dienas labākās cenas (rezervējot un veicot apmaksu viesnīcā).

Restorāns Elements, kafejnīca Balanss un lobby bārs
10% atlaide no à la carte ēdienkartes (Club One kartes īpašniekam + 8 personām).
10% atlaide mājas vīnam un mājas dzirkstošajam vīnam.

Hotel Kolumbs

Viesnīcas ēkas senākā daļa, kura celta 1914.gadā, atspoguļo labākās sava laika celtniecības tradīcijas. Par tiekšanos uz mērķi un atklājumiem liecina jaunākā ēkas daļa, kura uzcelta 2006.gadā viesnīcas vajadzībām, lai kalpotu Jums un īstenotu Jūsu vēlmes atpūtā, darba procesā un izklaidē.

20% atlaide nakšņošanai viesnīcā.
10% atlaide restorānā.
10% SPA procedūrām.

Hotel Sigulda

Viesnīca „Sigulda" jau 125 gadu uzņem viesus savās viesmīlīgajās telpās. Tā atrodas pašā Siguldas – Vidzemes Šveices centrā – kur viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā. Viesnīcas ēka ir unikāls komplekss, ko veido 19.gadsimtā celta mūra ēka un mūsdienīgs semināru centrs.

15% atlaide nakšņošanai viesnīcā.
15% atlaide baseina un saunas apmeklējumam.

BALANSS

Kafejnīca Balanss ir lieliska tikšanās vieta, kur brīdi atvilkt elpu, papusdienot vai ātri izvēlēties ko līdzņemšanai. Izbaudiet siltus kafijas dzērienus, veselīgus augļu un dārzeņu kokteiļus, svaigi pagatavotus salātus, sendvičus un burgerus, kā arī gardas kūkas un desertus. Kafejnīca Balanss – ar mīlestību pagatavoti ēdieni un dzērieni!

 

10% atlaide.

ELEMENTS

Restorāns Elements savu nosaukumu aizguvis no četriem dabas elementiem – gaisa, zemes, uguns un ūdens. Tas aicina viesus nobaudīt šefpavāra pārsteidzošos un gardos ēdienus. Piedāvājumā Eiropas virtuves klasisko ēdienu à la carte ēdienkarte, ko papildina no vietējiem produktiem gatavoti ēdieni. Restorāns Elements ir vienīgais restorāns Rīgā, kas piedāvā viesiem pašiem pagatavot ēdienu uz karstajiem lavas akmeņiem. Jūs gūsiet īpašu garšas baidījumu – tieši tādu, kā iecerējāt!

10% atlaide no à la carte ēdienkartes un mājas vīniem.

Piedāvājums spēkā Club One kartes īpašniekam + 8 personām.

LOBBY BAR

Viena no labākajām vietām Rīgas centrā, kur iemalkot kādu dzērienu brīvajā laikā vai sarunāt biznesa tikšanos. Lobby bārs apmeklētājiem piedāvā lieliskus kokteiļus, karstos dzērienus un gardas uzkodas. Nedēļas nogalēs šī ir vieta ‘pre-party’ ballītēm ar DJ, labu mūziku un jauku atmosfēru.

 

10% atlaide.

The Oak Lounge

The Oak Lounge ir eleganti viskija bāri, kas atrodas Tallinā un Rīgā. Šajos franšīzes tipa bāros tiek piedāvāti vairāk nekā 50 dažādu veidu izsmalcināti viskiji no visas pasaules, kā arī portvīni, rumi un šampanieši. Tāpat ir pieejama arī lielākā cigāru izlase Baltijā ar vairāk nekā 100 dažādu cigāru veidiem, kas atšķiras pēc garšas, intensitātes un smēķēšanas laika. Cigārus ir iespējams baudīt uz vietas cigāru istabā vai iegādāties līdzņemšanai.
5% atlaide no dzērienu standarta cenas.
 

Zilā Govs

Restorāns "Zilā Govs" piedāvā izmēģināt vietējo ēdienu izsmalcinātā un vienlaikus tradicionālā veidā.  Restorāns mājo vienā no Vecrīgas šarmantākajiem viduslaiku namiem. Ēdienu pagatavošanā būtiska loma ir Latvijas zemnieku saimniecību produktiem, kas ir restorāna "Zilā Govs" koncepcijas pamats.

15% atlaide.

Fresko

Restorāns picērija ''Fresko'' piedāvā viesiem atpūsties mierīgā atmosfērā, nobaudot interesantus un pavisam neparastus ēdienus. Pateicoties īpaši izsmalcinātajai un pārdomātajai ēdienkartei, Jums ir brīnišķīga iespēja izbaudīt patiesi neaizmirstamas garšas: gan tradicionālas, gan arī pavisam neparastas picas ar interesantām piedevām un pēc šefpavāra receptēm gatavotām mērcēm.

20% atlaide.

Laura Ashley salonveikals

Laura Ashley ir mājas iekārtošanas un dzīvesveida zīmols, kas pārstāv klasisko angļu stilu un ir iecienīts visā pasaulē. Salons piedāvā pilnu risinājumu klāstu – no mēbelēm līdz pat aksesuāriem. Salona preču sortimentā atradīsiet mēbeles mājai un birojam, apgaismes ķermeņus, spoguļus, aizskaru audumus un aksesuārus, tapetes, paklājus, spilvenus kā arī gultas veļu un citus aksesuārus.

20% atlaide.

 

Zvaigzne ABC

Apgāds "Zvaigzne ABC" galvenie darbības virzieni ir mūsdienīgu mācību līdzekļu, uzziņu literatūras, saistošu bērnu grāmatu, kā arī pasaules bestselleru un oriģinālliteratūras izdošana. Apgāds ir izveidojis plašu grāmatnīcu tīklu pa visu Latviju – kopā 35 grāmatu veikali, no kuriem 10 veikali atrodas Rīgā. Zvaigzne ABC moto – "Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!"

XS rotaļlietas

„XS Rotaļlietas” veikali piedāvā augstas kvalitātes bērnu rotaļlietas un produktus, kuri tiek piedāvāti jaukā un draudzīgā atmosfērā. „XS Rotaļlietas” bērnu rotaļlietu veikalu ķēde ir pārstāvēta Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā un Gruzijā. Veikalā ir plašs rotaļlietu sortiments gan puišiem, gan meitenēm no tādiem zīmoliem kā Baby Born, Disney, Monopoly u.c.

10% atlaide.

Chicco

Chicco misija vienmēr ir bijusi likt bērnam smaidīt, kā arī palīdzēt mammām un tētiem bērna augšanas procesā. Chicco veikalos Jūs vienmēr atradīsiet visu, kas nepieciešams bērna pirmajos dzīves gados – barošanas pudelītes, ratiņus, bērnu rotaļlietas, modernus mazuļu apģērbus un daudz citas lietas. Laime ir ceļojums, kas sākas no bērnības.

10% atlaide.

IITTALA

Veikala IITTALA sortimentā ir trauki, galda piederumi, FISKARS virtuves / mājsaimniecības lietas un priekšmeti, stikla, metāla, ozolkoka, filca izstrādājumi, galda, grīdas portatīvie kamīni, bērnu galda priekšmetu Moomin kolekcija. Vērtība – dažādos laikos tapušo priekšmetu kombinētspēja gan svētkiem, gan patīkamai ikdienai. Pamats – talantīgākie dizaineri, meistari, kuri idejas pārvērš augstas kvalitātes priekšmetos. IITTALA – skandināvu dizaina un interjera priekšmeti – estētika, funkcionalitāte, kvalitāte.

15% atlaide.

Micars – Latvijas ražojumu veikals Rīgā

Micars ir mājīgs veikals, kurā ir iespējams iegādāties Latvijas ražotāju produkciju – daudzveidīgas, neparastas, oriģinālas un lieliskas dāvanas, kuras to saņēmēji atcerēsies un novērtēs. Veikals atrodas tikai 13 minūšu gājiena attālumā no Rīgas pasažieru ostas. Micars piedāvā gan amatniecības, gan pārtikas preces plašā klāstā.

10% atlaide.

Red Cab taksometri

Jaunums! Jau kopš 1948. gada “Rīgas Taksometru parks” AS piedāvā kvalitatīvus un uzticamus vieglo taksometru pārvadājumus. Red Cab jau vairākus gadus ir vadošais uzņēmums savā nozarē, kura pakalpojumus izmanto un atzīst par labiem kā pašmāju, tā ārzemju klienti. Red Cab piedāvā arī taksometrus, kas piemēroti bērniem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī liela izmēra bagāžas pārvadāšanai. Red Cab taksometros ir pieejams bezmaksas Wi-Fi internets.

Braucieniem pa pilsētu:
16% atlaide iekāpšanas maksai,
6% atlaide attāluma tarifam.

Braucieniem no lidostas:
23% atlaide iekāpšanas maksai,
15% atlaide attāluma tarifam.

Piedāvājums spēkā:
• Izsaucot taksometru pa tālruni un sarunas laikā informējot, ka klientam ir Club One karte, kā arī uzrādot karti taksometra vadītājam.
• Ja taksometrs tiek nolīgts uz vietas, Club One karte ir jāuzrāda taksometra vadītājam pirms brauciena sākuma. Nav iespējams mainīt brauciena tarifu, ja brauciens jau ir sācies vai noslēdzies.

Annels rotaļu istabas

Lai ikkatru ģimenes iepirkšanās tūri padarītu ērtāku vecākiem un jautrāku bērniem, Annels piedāvā apmeklēt bērnu rotaļu istabas lielākajos tirdzniecības centros Rīgā. Rotaļu istabas izplānotas tā, lai interesanti būtu dažāda vecuma apmeklētājiem. Papildus plašai rotaļu laukuma konstrukcijai un bumbiņu baseiniem rotaļu laukumos ir pieejamas dažādas spēles, rotaļlietas, mīkstās figūras, kā arī citas aktivitātes.

15% atlaide rotaļu laukuma apmeklējumam, ja bērns pavada rotaļu laukumā stundu vai vairāk.

Līdz 3 gadu vecumam rotaļu laukumu jāapmeklē kopā ar pieaugušo.

 • www.rotaluparks.lv
 • +371 28336652
 • info@annels.lv
 • t/k Spice, Lielirbes 29, Rīga
  t/p Alfa,Brīvības gatve 372, Rīga
  t/c Domina, Ieriķu 3, Rīga, slēgts no 27.06. līdz 20.07.
  t/c Dole, Maskavas 357, Rīga
  t/c Mols, Krasta 46, Rīga
  i/c Sky & More, Duntes 19a, Rīga

Sixt auto un velo noma

Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs un 4000 apkalpošanas vietās. Īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk kā 250 pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Sixt piedāvā arī pašapkalpošanās velosipēdu nomu Rīgā un Jūrmalā. Tallink klientu ērtībām Sixt velo noma pieejama arī Rīgas pasažieru ostā. Atklājiet sev jaunu Rīgu ar Sixt velo nomas velosipēdu vai dodieties ar Sixt nomas auto iepazīt Latviju!
 

Īpaša cena - 4.99 EUR velo nomas pakalpojumiem uz 24 stundām Rīgā un Jūrmalā.
Lai saņemtu īpašo cenu, ir jānorāda kods: 392392.

10% atlaide Sixt velo nomas abonementu iegādei.
Lai saņemtu atlaidi, ir jānorāda kods: 234325.

10% atlaide auto nomas pakalpojumiem Baltijā, GPS navigācijas noma un papildu vadītājs bez maksas.

 • Velo nomas rezevācijas internetā: www.sixt.lv
  Auto nomas rezervācijas internetā: www.sixt.lv

 • +371 67676780

  +371 67207121

Fresh Car

Fresh Car pēc vairāk nekā 1500 klientu domām ir viens no labākajiem auto nomas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas saviem klientiem sniedz tieši viņu vajadzībām paredzētus pakalpojumus. Fresh Car auto noma piedāvā pilnu autoparka spektru, sākot no ekonomiskās beidzot ar biznesa klases automašīnām. 

15% atlaide no auto nomas rezervācijas kopējās summas.

Veicot rezervāciju www.fcar.lv sadaļā kupona kods jānorāda – Club One.

Atlaide netiek piemērota drošības naudai.

Skrivanek Baltic

Uzņēmums „Skrivanek" ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. „Skrivanek Baltic" Latvijā darbojas no 2003. gada, saviem klientiem piedāvājot plašu augstas kvalitātes valodu pakalpojumu klāstu. 

 

10% atlaide valodu kursiem un bērnu angļu valodas nodarbībām sestdienās.