CLUB ONE REĢISTRA APRAKSTS
 

1. Reģistra kontrole

 AS Tallink Grupp (turpmākajā tekstā "Tallink")

2. Reģistra nosaukums
Club One klientu reģistrs
 
3. Reģistra mērķis
Club One pastāvīgo klientu dalības reģstrēšana
 
4. Personīgo datu reģistrs
Reģistrs izveidots Tallink klientu programmas Club One bonusa punktu reģistrācijai un regulēšanai, korespondences ar klientu un mārketinga materiālu izsūtīšanai. Tallink izmanto ārējo e-pastu sistēmas pakalpojumu mārketinga un klientu komunikācijai. Informācija, saglabāta reģistrā, tiek izmantota rezervāciju veikšanai un rēķinu izsūtīšanai.  
 
Klients, akceptējot Club One programmas noteikumus, piekrīt savu pirkumu reģistrēšanai. Club One programmas un dalības pamats ir Tallink resursi. Club One dalībnieks krāj bonusa punktus no rezervētajām ceļojumu biļetēm un uz kuģa veiktajiem pirkumiem. Pirkumi uz kuģa tiek reģistrēti pirkumu veikšanas brīdī.
 
5. Informācija reģistrā
5.1 Dalībnieka pamatinformācija:
Dalības reģistrācijas datums, uzvārds, vārds, mājas adrese, pasta indekss, pilsēta, dzimšanas datums, dzimums, mājas tālruņa numurs, darba tālruņa numurs, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, bērnu vārdi (pēc izvēles) un viņu dzimšanas datumi un dzimumi, izvēlētā valoda mārketinga materiālu saņemšanai. 
 
5.2 Hobiji (pēc izvēles aizpilda dalībnieks)
- Makšķerēšana
- Golfs
- Slēpošana
- Teātris
- Koncerti
- Dejošana
- Ēdiens un vīni
- Veselība un SPA pasākumi
 
5.3 Kartes un karšu informācija
Dalībnieka numurs, pēdējās kartes izgatavošanas datums un derīguma termiņš, kartes līmenis, kartes veids (vienkāršs, ceļojumu aģents, akciju turētājs, smagās mašīnas autovadītājs, darbinieks), punktu skaits un ceļojumu skaits kartes derīguma termiņa laikā. 
 
5.4 Punktu pelnīšana un izmantošana:
Visi nopelnītie un izmantotie punkti kartes derīguma termiņa laikā, pieejamie punkti. 
 
5.5 Informācija par ceļojumiem:
Informācija par Club One kartes izmantošanu: biļešu rezervēšana un pirkumi veikti uz kuģa, darījuma vieta, summa EUR, datums, darījuma veikšanas laiks. Informācija par ceļojumiem satur ziņas par kuģi, kursēšanas līniju, informāciju par ceļojumu veidu (ceļojums vienā virzienā vai kruīza ceļojums), kajītes klasi, pasažieru skaitu, valūtu, rezervēšanas datumu. Sistēmā iekļauta informācija par vietām, kur klients veicis rezervāciju.
 
5.6 Dalībnieka izvēlētie informācijas ierobežojumi:
Atteikšanās no vēstuļu saņemšanas, informācijas nodošanas korporatīvajiem klientiem, piekrišana īsziņu un e-pasta korespondencei. 
 
5.7 Pārtraukta dalība no Tallink puses:
Pēc sadarbības pārtraukšanas dalībnieka informācija tiek saglabāta noteiktā laika posmā, kas noteikts individuāli. 
 
6. Dati
Dalībnieka pamatinformācija, hobiji, piekrišana vai atteikšanās par informācijas saņemšanu tiek norādīti formas aizpildīšanas laikā vai informācijas atjaunošanas procesā. Adrese tiek pārbaudīta, izmantojot pasta pakalpojumus. 
 
Informācija par Club One kartes izmantošanu tiek saņemta apkopojot veiktās rezervācijas un reģistrētos pirkumus. Informācija par bonusa punktiem tiek apkopota Tallink sistēmā. 
 
7. Informācijas nodošana mārketinga ietvaros
Informācija netiek nodota trešai personai, ja nav norādīta legāla sadarbība. 
 
8. Dalībnieka tiesības
Dalībniekiem ir tiesības noskaidrot informāciju, kas reģistrēta Club One reģistrā. Norādītā informācija bez maksas var tikt pārbaudīta reizi gadā. Detaļu pārbaudes pieprasījumam ir jābūt parakstītam un nosūtītam uz adresi, norādītu 10. punktā. Pēc pieprasījuma saņemšanas, informācijas par dalībnieku tiek izsūtīta uz klienta norādīto dzīvesvietas adresi. 
 
Club One dalībniekam ir tiesības veikt izmaiņas savā kontaktinformācijā. Tādā gadījumā rakstiskajām iesniegumam ir jābūt nosūtītam uz Club One nodaļu.
 
9. Informācijas aizsardzība
9.1 Dati, ievesti manuāli:
Pieteikuma anketas, kā arī citi dokumenti ar personīgo informāciju pēc datu apstrādes tiek iznīcināti. 
 
9.2 Dati, saglabāti datorsistēmā
Tikai autorizēti Tallink darbinieki var izmantot Club One reģistru datorsistēmā. Datu bāzei ir dažādi līmeņi. Katram datorsistēmas lietotājam ir lietotāja vārds un parole, lai reģistrētos sistēmā. Sistēma ir aizsargāta ar Firewall, kas nepieļauj mēģinājumu atvērt datorsistēmas informāciju ārpus Tallink. 
 
10. Atbildīgie par Club One reģistra informāciju
AS Tallink Latvija
Eksporta iela 3a
LV-1010, Rīga
Latvija