Rīga - Ālandu salas

KRUĪZS 18.07.

 • Vasarā īpašs jūras ceļojums no Rīgas uz neparastajām Ālandu salām Somijā. Dodies kruīzā un velti 9 stundas Ālandu salu apskatei. Ņem līdz savu velosipēdu, motociklu vai auto un izbaudi gleznaino ainavu Ālandu salu arhipelāgā. Tikai šobrīd velosipēda pārvadājumam 50% atlaide.

  Ālandu salas atrodas Baltijas jūrā starp Zviedriju un Somiju, un tās sastāv no apmēram 6700 saliņām. Ālandu salas ir raksturīgas ar savu mieru, lielu sakoptību un rūpēm par vidi. Zila jūra, zilpelēkas klintis, sūnas, ķērpji, koši ziedi, meži un ezeri ir salu galvenā burvība.

  Izvēlies drošu galamērķi savam ceļojumam un izbaudi vasaras piedzīvojumu uz kuģa!

  Atiešana no Rīgas 17:00, pienākšana Ālandu salās (Mariehamna) 09:00.
  Atiešana no Ālandu salām (Mariehamna) 18:00, pienākšana Rīgā 11:00.

  Kuģis Romantika neatradīsies Mariehamnas ostā laikā no 12:30 – 15:30. Šajā laikā uzkāpšana un atrašanās uz kuģa nav iespējama.

  Kruīzs no 199 € par B klases kajīti (1-4 personām).

  Izmanto Club One lojalitātes karti un saņem atlaidi.

  Ja vēl neesi Club One, pievienojies šeit.

Izklaide uz kuģa

Jūras ceļojumā baudi šova priekšnesumus spilgtu mākslinieku izpildījumā. Izcila horeogrāfija, krāšņi skatuves tērpi un lieliska mūzika Tavam priekam un kruīza baudījumam. Arī karaoke skatuve uz kuģa gaidīs ciemos ikvienu dziedātgribētāju. Kuģa krodziņā baudi dzīvo mūziku trubadūra izpildījumā ar pasaulslavenām dziesmām, gan arī paša sacerētām melodijām. Vai izmēģini savu veiksmi kruīza lielajā loterijā ar vērtīgām balvām. Dzīvespriecīgu atmosfēru un vasaras sauli vari izbaudīt uz kuģa atklātā klāja. Izklaides programma uz kuģa notiks, ievērojot visus nepieciešamos nosacījumus ceļotāju drošībai.

Ēdināšana

Gardi ēdieni un dzērieni ir viena no jūras ceļojumu neatņemamām sastāvdaļām. Mēs piedāvājam plašu restorānu izvēli, kuru piedāvājums pārsteigs jebkuru gardēdi. Tikai ekskluzīvi šajā kruīzā. Iegādājoties vakariņas zviedru galda restorānā Grande Buffet, īpaša cena iepriekšpārdošanā – 26 € pieaugušajiem (parasti 34 €), 13 € jauniešiem vecumā no 12-17 gadiem un 9 € bērniem vecumā no 6-11 gadiem. Bērniem vecumā līdz 5 gadiem ēdināšana ir bez maksas. Izvēloties ceļojumu luksusa klases kajītēs, brokastis a la carte restorānā ir iekļautas kajītes cenā.

Ālandu apskates ekskursija krievu valodā 19.07.

Dodies interesantā un izzinošā ekskursijā Ālandu salās krievu valodā runājoša gida pavadībā. Tu varēsi apskatīt salas ievērojamākās vietas, iepazīt vēstures liecības un sajust Mariehamnas valdzinājumu. Vispirms dosimies uz Mariehamnas observatorija skatu laukumu, kur pilnā krāšņumā saredzams pilsētas skaistums, kam sekos Eckerö provinces apmeklējums, kas ir bijis būtisks satiksmes mezgls starp Stokholmu un St.Pēterburgu jau kopš 17. gadsimta. Būs iespēja apskatīt arī divas slavenas cietokšņu drupas - Bomarsundas, kuru Krimas kara laikā izpostīja britu un Francijas karavīri, un Kastelholmas, kura celta 13. gadsimtā un bijusi iemīļota vieta Zviedrijas karalim Gustavam Vāsam. Netālu atrodas Jana Karlsgārdena brīvdabas muzejs un Cietuma muzejs. Ekskursija noslēgsies Mariehamnā, kur Tev būs iespēja noklausīties interesantu stāstījumu par pašu pilsētu.
Lūdzu, ņem līdzi ērtus apavus, ūdeni un ģērbies atbilstoši laikapstākļiem. Maksas muzeju apmeklējums ekskursijas cenā nav iekļauts.

Uzzini vairāk 
Norāde autobusa logā: "TALLINK LATVIJA".
Ekskursija pieejama no plkst. 09:30 līdz 13:00 vai no plkst. 13:30 līdz 17:00. Komfortabls autobuss un gids Tevi sagaidīs ostā. Ekskursijas ilgums 3.5 stundas, tās noslēgums būs Mariehamnā (rīta ekskursijai) vai ostā (dienas ekskursijai).

 

Cena par ekskursiju:
• Pieaugušajiem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem: 29.00 €.
• Bērniem vecumā no 3-11 gadiem: 15.00 €.
• Bērniem līdz 2 gadu vecumam: bez maksas.

Velo diena Ālandu salās

Kopīgs un aizraujošs velobrauciens pa klusiem un drošiem Ālandu salu ceļiem ar pieredzējušu brauciena vadītāju – Velomens. Kopējais brauciena laiks būs 7 stundas, kurā iekļautas arī atpūtas pauzes. Maršruts vedīs gan pa asfalta, gan grants seguma ceļiem, tādēļ Tev nepieciešams tūrisma vai kalnu velosipēds. Brauciena temps būs mierīgs ar kopējo distanci līdz 60 kilometriem. Tehnisku problēmu gadījumā brauciena vadītājs Tev sniegs nepieciešamo palīdzību.
Ierodoties Ālandos brauciena vadītājs Tevi sagaidīs pie kuģa, un kopīgi pavadīsi visu dienu interesantā galamērķī pie dabas un vakarā kopīgi dodies atpakaļ uz kuģi. Visas dienas laikā Tev ne par ko nav jāuztraucas, tikai jābauda skaistā Ālandu salu daba.
Rezervējot internetā izvēlies ekskursiju – Velo diena Ālandu salās.
Tikai šobrīd velosipēdiem 50% atlaide. Pasteidzies un pērc tagad!
Mēs rekomendējam ņemt līdzi ķiveri pārbraucienam Ālandu salās Tavai drošībai.

Ekskursijas laiks: 9:30-16:30.
Cena: 15 € vienai personai.

MARIEHAMNA UN APKĀRTNE

Galvenā sala Ālande, uz kuras atrodas arī lielākā pilsēta Mariehamna, ir salas kultūras un tūrisma centrs. Lielo salu var ar automašīnu izbraukt vienas dienas laikā, bet, ceļojot ar velosipēdu būs nepieciešamas vismaz divas dienas. Uz salas ir senas un skaistas baznīcas, iecienītais observatorijas skatu lakums, kur pilnā krāšņumā saredzams pilsētas skaistums. Meža vidū paveras akmeņu lauki – vikingu apbedījumu un kulta vietas. Lielākās salas ir savstarpēji savienotas ar tiltiem tik nemanāmi, ka vari arī nepamanīt, ka jau atrodies uz nākamās salas.

UZZINI VAIRĀK

CIETOKŠŅI UN MUZEJI

Dodies uz Ālandu jūrniecības muzeju. Interesanti eksponāti, aizraujošas aktivitātes un personiski stāsti padara apmeklējumu par atmiņā paliekošu notikumu. Apskati Kastelholmas pili, kas celta 14.gadsimtā, un ir bijusi daudzu Zviedrijas karaļu rezidence arhipelāgā un ir vienīgā viduslaiku pils Ālandu salās. Netālu atrodas Jana Karlsgārdena brīvdabas muzejs, kurā iespējams iepazīties ar seno Ālandu salu dzīvesveidu. Blakus atrodas arī sens karaliskais cietums, kas pārveidots par cietuma muzeju. Iespaidīgs ir Bomarsundas cietoksnis, kuru gandrīz pilnībā iznīcināja Krimas kara laikā.

UZZINI VAIRĀK

APCEĻO ĀLANDU SALAS AR VELO

TOP galamērķis velo entuziastiem ar 176 dažādiem sagatavotiem velo maršrutiem. Ceļo ar velo un apskati skaistās Ālandu salas sev piemērotā tempā. Dodies aizraujošā izbraucienā ar velosipēdu un izbaudi priekšrocības, ko piedāvā izcila attīstītā velo infrastruktūra.

Tikai šobrīd velosipēda pārvadājumam 50% atlaide. Pasteidzies un pērc tagad!

UZZINI VAIRĀK

MAKŠĶERĒŠANA

Ālandu salas ar saviem līcīšiem un salām ir makšķernieku paradīze. Te ir ļoti daudz līdakas, asari, taimiņi, laši un zandarti. Izbaudi makšķerēšanas piedzīvojumu ar Ālandu salu tipisko mieru un dabas valdzinājumu.

Ceļo no Rīgas uz Ālandu salām un ieplāno garākas makšķerēšanas brīvdienas. Dodies atpakaļceļā izvēloties maršrutu Ālandu salas – Tallina

UZZINI VAIRĀK