Rīga - helsinki

21.08. UN 28.08. PIEKTDIENAS KRUĪZI AR KUĢI ROMANTIKA

Ņemot vērā lielo interesi par vasaras kruīziem uz Helsinkiem, piedāvājam doties papildu nedēļas nogales kruīzos ar kuģi Romantika uz Helsinkiem. Baudi izklaides programmu ar grupu Showstoppers, ieplāno izsmalcinātas vakariņas kuģa restorānos un sajūti vasaru uz kuģa atklātā klāja. Kuģis piestās ostā, kas atrodas pilsētas centrā - Olympiaterminal. Somijas galvaspilsētā Tev būs 5 stundas laika, lai apskatītu pilsētas ievērojamākās vietas un tūrisma objektus vai baudītu atpūtu pēc savas izvēles. Nepalaid garām iespēju izbaudīt vasaras kruīzus ar jauno galamērķi.

KURSĒŠANAS GRAFIKS

ĪPAŠĀ CENA
Kruīzs

B klases kajīte no 109 € (1-4 personām)
A klases kajīte no 129 € (1-4 personām)
Ceļojums vienā virzienā
B klases kajīte no 59 € (1-4 personām)
A klases kajīte no 109 € (1-4 personām)
Automašīnas pārvadājums
no 150 €


 

Fēlikss Ķiģelis

KRUĪZĀ 21.08.

Labākais roks uz kuģa. Ceļo uz Helsinkiem un izbaudi Fēliksa Ķiģeļa koncertu. Viņš ir viens no spilgtākajiem Latvijas rokmūzikas pārstāvjiem. Šoreiz mākslinieks uzstāsies ar divām atšķirīgām muzikālām programmām. Ceļā no Rīgas uz Helsinkiem Fēlikss ar grupu izpildīs savus populārākos skaņdarbus, tādus kā "Palaid mani vējā", "Lietus sašuj", "Melna saule" un daudzus citus, neiztiekot arī bez jaunākām kompozīcijām, kā piemēram, "Milijoniem gadu", kura šobrīd atrodas mūzikas topos.
Savukārt otrajā dienā Fēlikss ar grupu satricinās Baltijas jūru ar sava tēva, grupas "Līvi" līdera Ērika Ķiģeļa visu laiku izcilākajām dziesmām. Koncertā skanēs "Saldus saule", "Laika dziesmiņa", "Aprīļa pilieni", "Zīlīte" un daudzas citas dziesmas.

PĒRC ŠEIT

 

BERMUDU DIVSTŪRIS

KRUĪZS: 28.08.
PASĀKUMS: 28.08.
KUĢIS: ROMANTIKA

Ceļo ar kuģi Romantika no Rīgas uz Helsinkiem 28.08. un sajūti īstu ballīti Baltijas jūrā. Populārā grupa Bermudu Divstūris īpašā nedēļas nogales kruīzā no Rīgas uz Helsinkiem. Grupu veido divi ļoti simpātiski, neaprakstāmi talantīgi un neticami pievilcīgi brālēni - Biceps un Triceps. Brālēnus uz koncertiem pavada rajona bračkas - Snickers, Lee, Saldais un bungu pavēlnieks – Vicītis. Grupa ir sasniegusi ap 100 miljonus skatījumu YouTube, kā arī, ir ierakstīti divi albumi – BALLĒJAM NEGUĻAM un BALLPLĒSIS. 2019. gada decembrī grupa tika apbalvota ar YouTube balvu Silver Button. Bermudu Divstūris klajā laidis neskaitāmus ballīšu grāvējus, ieguvis godalgotas vietas un saņēmis daudz atzinīgu balvu. Pēdējais grupas jaunums ir dziesma "ne man Guchi ne man Nike".
Kruīzs būs lieliska atpūta un jauna iedvesma ģimenēm ar bērniem pirms mācību gada atsākšanas. Somijas galvaspilsētā Tev būs 6 stundas laika, lai apskatītu pilsētas ievērojamākās vietas un tūrisma objektus vai baudīt patīkamu atpūtu pēc savas izvēles.

UZZINI VAIRĀK
PĒRC ŠEIT

FUNKY GANG

KRUĪZS: 28.08.
PASĀKUMS: 29.08.
KUĢIS: ROMANTIKA

Atpakaļceļā no Helsinkiem uz Rīgu uzstāsies muzikālā apvienība FUNKY GANG, kuru raksturo trīs vārdi – DJ, bungas, šovmenis. Apvienība līdz šim ir paguvuši uzstāties dažāda mēroga pasākumos, sākot ar pilsētas svētkiem un naktsklubiem, līdz pat mūzikas festivālam SUMMER SOUND 2019 un BAUSKA TASTE 2018. Puiši savas uzstāšanās laikā spēlē tikai un vienīgi labāko latviešu un pasaules deju mūziku, populārākos radio hitus, visu laiku labākās dziesmas no mūzikas zelta fonda. Nakts kopā ar FUNKY GANG paliks atmiņā kā traka un skaļa ballīte, kuras laikā var ne tikai izdejoties, bet arī izdziedāties pie visiem zināmām dziesmām!

PĒRC ŠEIT

Helsinku apskates ekskursija krievu valodā 22.08., 29.08.

Dodies īpašā 2 stundu pilsētas ekskursijā un apskati Somijas galvaspilsētas ievērojamākās vietas un ainavas, kas vēsta par Helsinku pagātni un tagadni. Ekskursijas laikā Tu nokļūsi interesantākajās Helsinku apskates vietās – izbaudi vēsturiskā centra īpašo gaisotni, apskati skaistās pilsētas domes un parlamenta ēkas. Tevi pārsteigs arī lielais konferenču un pasākumu centrs Finlandia Hall, kā arī iespaidīgā un baltā Operas māja, kas lieliski iekļaujas pilsētas panorāmā.

Uzzini vairāk 
Ekskursijas 08.08., 29.08. no plkst. 11:45 līdz 13:45.
Ekskursija 22.08. no plkst. 12:00 līdz 14:00.
Ekskursija notiks krievu valodā.
Norāde autobusa logā: "TALLINK LATVIJA".
Komfortabls autobuss un gids Tevi sagaidīs Olympia ostā. Ekskursijas ilgums 2 stundas, noslēgums Senāta laukumā.
Nokļūšana ostā patstāvīgi.
Tallink patur tiesības atcelt ekskursiju, par to iepriekš paziņojot, ja grupā nokomplektējas mazāk kā 30 personas.

Cena par ekskursiju:
• Pieaugušajiem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem: 20.00 €.
• Bērniem vecumā no 6-11 gadiem: 15.00 €.
• Bērniem līdz 5 gadu vecumam: bez maksas.

Izklaide uz kuģa

Jūras ceļojumā baudi šova priekšnesumus spilgtu mākslinieku izpildījumā ar grupu Showstoppers. Izcila horeogrāfija, krāšņi skatuves tērpi un lieliska mūzika Tavam priekam un kruīza baudījumam. Kuģa krodziņā baudi dzīvo mūziku trubadūra izpildījumā ar pasaulslavenām dziesmām, gan arī paša sacerētām melodijām. Vai izmēģini savu veiksmi kruīza lielajā loterijā ar vērtīgām balvām. Dzīvespriecīgu atmosfēru un vasaras sauli vari izbaudīt uz kuģa atklātā klāja. Izklaides programma uz kuģa notiks, ievērojot visus nepieciešamos nosacījumus ceļotāju drošībai.

Ēdināšana

Gardi ēdieni un dzērieni ir viena no jūras ceļojumu neatņemamām sastāvdaļām. Mēs piedāvājam plašu restorānu izvēli, kuru piedāvājums pārsteigs jebkuru gardēdi. Ekskluzīvi šajā kruīzā. Iegādājoties vakariņas zviedru galda restorānā Grande Buffet, īpaša cena iepriekšpārdošanā – 26 € pieaugušajiem (parasti 34 €), 13 € jauniešiem vecumā no 12-17 gadiem un 9 € bērniem vecumā no 6-11 gadiem. Bērniem vecumā līdz 5 gadiem ēdināšana ir bez maksas. Izvēloties ceļojumu luksusa klases kajītēs, brokastis a la carte restorānā ir iekļautas kajītes cenā.

UZZINI VAIRĀK

ATKLĀJ HELSINKUS

Flying Cinema ar 50% atlaidi

Īpašs piedāvājums Helsinkos. Ceļo kruīzā Rīga – Helsinki 21.08. un 28.08. un nākamajā dienā ar 50% atlaidi dodies uz vienu no elpu aizraujošākajām vietām Somijas galvaspilsētā – Flying Cinema. Piedāvājums spēkā tikai šajos reisos. Lai saņemtu atlaidi, Tev jāuzrāda kuģa iekāpšanas kartiņa. Lūdzu, ņem vērā, ka īpašā atlaide nedarbojas apvienoto biļešu piedāvājumam, piemēram, Flying Cinema + Skywheel un Flying Cinema + Sealife.
Tādu Somiju Tu ieraudzīsi tikai šajā virtuālajā kino, kas ir veltījums Somijas pasakainajai dabai. Pacelies augstu gaisā virs Helsinku slavenākajiem apskates objektiem, atrakcijām un ēkām. Dažādi specefekti, ieskaitot vēju, miglu un sniegu, apvienojumā ar kustību, radīs neaizmirstamu 12 minūšu baudījumu un adrenalīnu. Piedzīvojums, kuru atcerēties!

UZZINI VAIRĀK →

Atrakciju parks Linnanmäki

Viena no populārākajām izklaides vietām Helsinkos ir atrakciju parks Linnanmäki, kur ikviens var atrast sev tīkamu nodarbi. Linnanmäki ir lieliska izklaides un atpūtas vieta visai ģimenei. Dažādas atrakcijas, spēles, īpašas izklaides programmas, mājīgi restorāni un kafejnīcas gādās par lieliski pavadītu laiku. Pērc izdevīgi un ērti, rezervējot kruīza ceļojumu.

Biļete Linnanmäki apmeklējumam
Aproci visiem Linnanmäki braucieniem iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Tallink online rezervēšanas sistēmā vai telefoniski/elektroniski sazinoties ar Tallink. Cena: 40 EUR/personai.
 
Nokļūšana uz Linnanmäki  
Nokļūšana no Olympia ostas: ar tramvaju nr. 3 līdz pieturai Linnanmäki pohj. (adrese Viipurinkatu 13) un 350m jeb aptuveni 6 min kājām Pietura pie pašas ostas. Lai nokļūtu uz Linnanmäki, nepieciešams izvēlēties tramvaju, kas kursē virzienā Olympiaterminaali – Meilahti Biļetes tramvajam var iegādāties biļešu automātā pie ostas (biļešu automāts atrodas ostas ēkas ārpusē pie ieejas, norēķināšanās ar maksājuma karti). Ieg ādātā biļete derīga 80 minūtēm.

Nokļūšana no Linnanmäki uz Olympia ostu: ar tramvaju nr. 3 no pieturas Linnanmäki pohj.(adrese Viipurinkatu 20). Līdz pieturai aptuveni 400m kājām. Lai nokļūtu uz Olympia ostu, nepieciešams izvēlēties tramvaju, kas kursē virzienā Meilahti – Olympiaterminaali. Biļetes tramvajam var iegādāties autostāvvietu biļešu automātā (tuvākais automāts atrodas Vesilinnankatu 31, norēķināšanās ar maksājuma karti). Iegādātā biļete derīga 80 minūtēm.
 

UZZINI VAIRĀK →

Sea life

Netālu no Linnanmäki atrakciju parka atrodas ūdens pasaules muzejs Sea Life. Ienirsti tropisku ūdeņu pasaulē vai iepazīsti ziemeļu jūru iemītniekus. Caurspīdīgs stikla tunelis ļaus izpētīt jūras faunu visā tās krāšņumā un daudzveidībā. Sea Life ūdens muzejā ir vairāk nekā 30 akvāriji, kuros mitinās aptuveni 100 dažādu sugu jūras dzelmju iemītnieki. Pērc izdevīgi un ērti, rezervējot kruīza ceļojumu.

Biļetes Sea Life apmeklējumam  
Biļetes Sea Life apmeklējumam iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Tallink online rezervēšanas sistēmā vai telefoniski/elektroniski sazinoties ar Tallink.
Jauniešiem no 15 gadiem un pieaugušajiem – 16€ (standarta cena 18.50€)
Bērniem no 3-14 gadiem – 13€ (standarta cena 15€)

Club One klientiem:
Jauniešiem no 15 gadiem un pieaugušajiem – 13€ (standarta cena 18.50€)
Bērniem no 3-14 gadiem – 11€ (standarta cena 15€)

Club One atlaide ir pieejama, iegādājoties iepriekšpārdošanā Tallink online rezervēšanas sistēmā vai telefoniski/elektroniski sazinoties ar Tallink, vai uz vietas muzejā, uzrādot Club One karti (uz vietas muzejā ar vienu Club One karti var iegādāties maksimums 5 biļetes ar atlaidi). Piedāvājums spēkā līdz 2020. gada beigām.

Lai muzeja apmeklējums būtu drošs un tajā varētu tikt ievērota nepieciešamā distance starp apmeklētājiem, Tev nepieciešams savlaicīgi rezervēt apmeklējuma laiku Sea Life mājaslapā www.sealife.fi.
Bez rezervēta apmeklējuma laika ieeja muzejā netiek nodrošināta.
 
Nokļūšana uz Sea Life  
Nokļūšana no Olympia ostas: ar tramvaju nr. 3 (līdz pieturai Linnanmaki (pohj.)) un 350m jeb aptuveni 6 min kājām Pietura pie pašas ostas. Lai nokļūtu uz Sea Life, nepieciešams izvēlēties tramvaju, kas kursē virzienā Olympiaterminaali – Meilahti Biļetes tramvajam var iegādāties biļešu automātā pie ostas (biļešu automāts atrodas ostas ēkas ārpusē pie ieejas, norēķināšanās ar maksājuma karti). Iegādātā biļete derīga 80 minūtēm.

Nokļūšana no Sea Life uz Olympia ostu: ar tramvaju nr. 3 no pieturas Linnanmaki pohj.(adrese Viipurinkatu 20). Līdz pieturai aptuveni 400m kājām. Lai nokļūtu uz Olympia ostu, nepieciešams izvēlēties tramvaju, kas kursē virzienā Meilahti – Olympiaterminaali. Biļetes tramvajam var iegādāties autostāvvietu biļešu automātā (tuvākais automāts atrodas Vesilinnankatu 31, norēķināšanās ar maksājuma karti). Iegādātā biļete derīga 80 minūtēm.
 

UZZINI VAIRĀK →

Zooloģiskais dārzs Korkeasaari 

Uz salas Korkeasaari Helsinku zooloģiskajā dārzā Tev ir iespēja doties ceļojumā apkārt pasaulei – no arktiskās tundras līdz tropiskajiem lietusmežiem, no kalnu virsotnēm līdz plašu purvāju klātiem līdzenumiem. Ceļojuma laikā iepazīsi vairāk nekā 150 dzīvnieku sugu un 1000 augu veidu gan no Somijas, gan arī citām pasaules valstīm. Lai saglabātu šo dabas bagātību un daudzveidību, zooloģiskā dārza darbinieki saudzē aizsargājamās sugas un nodrošina tām dabisku vairošanās vidi. 

UZZINI VAIRĀK →

Sky Wheel

Netālu no Katayanokka ostas uzstādīts 40 metru augstais rats. No pašas augšas paveras brīnišķīgs skats uz Helsinkiem. Uz rata ir 30 kabīnes, ieskaitot VIP kabīni.

Uzrādot kuģa iekāpšanas kartiņu vai Club One karti, saņem papildu atlaidi.
Cena ar atlaidi pieaugušajiem: 11 € , bērniem vecumā 3-11 gadiem: 8 €.
Biļešu iegāde uz vietas.

Piedāvājums ir spēkā 22.08. un 29.08., ja ceļo ar kuģi Romantika no Rīgas uz Helsinkiem kruīzos ar atiešanu 21.08. un 28.08.

UZZINI VAIRĀK →

Observatorijs

Observatorijā, kas atrodas kalna virsotnē, ir zinātniskais centrs, kur patiks maziem un lieliem. Šeit bērni un pieaugušie var tuvāk iepazīt astronomijas telpu, vēsturi un nākotnes akcentus.

UZZINI VAIRĀK →

Dabas vēstures muzejs

Dabas vēstures muzejs atrodas netālu no tirdzniecības centra Kamppi. Šeit apmeklētājiem tiek piedāvātas tematiskas izstādes “Somijas daba”, “Dzīvnieku izcelšanās vēsture” un “Kauli var runāt”. Te var "nolaisties" Baltijas jūras dzīlēs, apskatīt fosilos skeletus un milzu dinozauru kolekciju.

UZZINI VAIRĀK →

Olimpiskā stadiona tornis

Viena no pazīstamākajām vietām Helsinkos neapšaubāmi ir Olimpiskais stadions. Nozīmīgākais notikums stadiona vēsturē bija 1952. gada Vasaras olimpisko spēļu rīkošana. Stadiona torņa augstums ir 72 metri, no tā paveras skaists skats uz visu pilsētu.

UZZINI VAIRĀK →