spec cena līdz 27.12.

Senioru kruīzs

02.04.

Atklāj jūras ceļojuma burvību un dodies jaukām emocijām piepildītā Senioru kruīzā. Uz kuģa dejo dzīvās mūzikas pavadībā, dziedi līdzi skaistām melodijām un iedvesmojies no aizraujošām šova izrādēm.

Pēc nokļūšanas Stokholmā komfortabls autobuss Tevi gaidīs Värtahamnen ostā, lai tālāk dotos ekskursijā uz Zviedrijas ceturto lielāko pilsētu Upsālu un visas dienas garumā apskatītu tās ievērojamākās vietas. Tā ir viena no Zviedrijas valstiskuma veidošanās stūrakmeņiem. Pilsētas centrā atrodas veikali, restorāni un parki, kamēr zaļajā zonā vietu radis Zviedrijas senākais botāniskais dārzs. Pilsētas parkā Stadsparken Tavam skatienam pavērsies skaisti dārzi un upe. Pilsētā apskatīsim arī katedrāli, pili un tās dārzu, Upsālas Universitāti, kas ir vecākā universitāte Skandināvijā. Ekskursija ir pieejama latviešu un krievu valodā, to vadīs profesionāls gids un pēc ekskursijas autobuss aizvedīs Tevi atpakaļ uz ostu, lai dotos mājup. Cena par ekskursiju uz Upsālu 25 € vienai personai.

Ceļojums radīs daudz prieka un skaistas atmiņas – tajā satiksi jaunus draugus un sarunu biedrus. Ceļo skaisti un atpūties!

Pērc līdz 27.12. par spec cenu – no 30 €.
Izmanto kodu 80909 un gūsti vairāk.
Cenā ir iekļautas vienas brokastis zviedru galda restorānā uz kuģa.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pērc ceļojumu