Senioru kruīzs

KRUĪZS RĪGA–STOKHOLMA–RĪGA NO 01.10. LĪDZ 03.10.2019.

CENA NO 30 € VIENAI PERSONAI ČETRVIETĪGĀ KAJĪTĒ AR IEKĻAUTĀM VIENĀM BROKASTĪM

Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību Senioru kruīzā. Mēs esam parūpējušies, lai Jums būtu ērti, patīkami un interesanti. Uz kuģa Romantika jūs priecēs senioriem veltīta programma ar īpašo viesi, mūziķi Ivaru Pētersonu un pavadošo grupu, kā arī jautra dejošana un dziedāšana ar grupu Dabasu Durovys. Stokholmā zinoša gida pavadībā izbaudiet ekskursiju uz Zviedrijas Vēstures muzeju un Etnogrāfijas muzeju. 

Izbaudiet kruīza šarmu – daudzveidīgu atpūtas programmu ar dejām un mākslinieku uzstāšanos, krāšņām šova izrādēm, karaoke un citām aizraujošām izklaides iespējām. Aicinām Jūs arī piedalīties loterijā un laimēt vērtīgas balvas.

EKSKURSIJA AR GIDU UZ VĒSTURES UN ETNOGRĀFIJAS MUZEJIEM – 25 € VIENAI PERSONAI

Papildus kruīza ceļojumam piedāvājam doties arī interesantā ekskursijā Stokholmā. Zviedrijas Etnogrāfijas muzejā varēsiet apskatīt vairāk nekā 6000 eksponātus, tas būs piedzīvojums, kas raisīs zinātkāri ikvienam. Savukārt Zviedrijas vēstures muzejā varēsiet uzzināt vairāk par kareivīgajiem vikingiem un apmeklēt istabu, kurā atrodas 52 kg zelta un 200 kg sudraba. Šajā muzejā atrodas objekti, sākot no akmens laikmeta līdz pat viduslaikiem. Komfortabls autobuss Jūs sagaidīs Stokholmas ostā un pēc ekskursijas nogādās atpakaļ uz kuģi, lai dotos mājup uz Rīgu.

Lai saņemtu īpašo cenu, veicot pirkumu Tallink mājaslapā, ievadiet kodu 80909 un izvēlieties kajīti. Ar šo īpašo kodu Jums automātiski tiks pievienotas vienas brokastis Jūsu ceļojumam. Ja ceļojumam vēlaties pievienot otras brokastis vai vakariņas, Jums tas ir jāizdara papildus.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pērc ceļojumu


 

ĪPAŠAIS VIESIS IVARS PĒTERSONS

ĪPAŠAIS VIESIS IVARS PĒTERSONS

Ivars Pētersons plašākai sabiedrībai zināms arī kā latviešu Elvis Preslijs. Viņš kopā ar grupu izpilda dziesmas rokenrola un rokabilly stilā, popularizējot leģendārās ASV rokzvaigznes mūziku. Viņš repertuārā iekļauj populāras un klausītāju iemīļotas pagājušā gadsimta piecdesmito un sešdesmito gadu dziesmas, sākot no liriskām mīlas balādēm līdz pat rokenrola klasikai.

GRUPA DABASU DUROVYS

GRUPA DABASU DUROVYS

Dabasu Durovys ir 2006. gada sākumā Daugavpilī izveidota Latvijas rokgrupa. Lielākā daļa dziesmu tekstu ir latgaliešu valodā, taču atsevišķas dziesmas tiek izpildītas latviešu un angļu valodā. Dabasu Durovys ir viena no pirmajām un nedaudzajām grupām, kas sāka dziedāt rokmūziku latgaliešu valodā. Dabasu Durovys izdevusi četrus studijas albumus un uzstājusies daudzos festivālos arī ārpus Latvijas.