Senioru kruīzs

29.09.2020.

Atklājiet jūras ceļojuma burvību un dodieties jaukām emocijām piepildītā Senioru kruīzā. Uz kuģa dejojiet dzīvās mūzikas pavadībā, dziediet līdzi skaistām melodijām un iedvesmojieties no aizraujošām šova izrādēm. Pasākumu kuplinās lustīgās māsas Legzdiņas, kuras uzstāsies kopā ar dāmu vokālo
ansambli Ilūzija. Par ballīti un jautru noskaņojumu vakara garumā rūpēsies grupa Zvaigžņu lietus. Ar īpašām sarunu spēlēm kruīzā piedalīsies Uzvediba.lv komanda, kas palīdz rast spēku ikdienā un arī sarežģītās situācijās, palīdz iepazīt senus draugus un satikt jaunus, māca atbalstīt un pateikt paldies.
Stokholmā komfortabls autobuss Jūs gaidīs Värtahamnen ostā, lai tālāk dotos interesantā ekskursijā uz slaveno Drotningholmas pili, kas ir Zviedrijas karaliskās ģimenes pastāvīgā rezidence. Skaisti un interesanti. Vairāk uzziniet ŠEIT. Ceļojums radīs daudz prieka un skaistas atmiņas – tajā satiksiet jaunus draugus un sarunu biedrus. 

 

Rezervējot ar kodu 80909, kruīzam automātiski tiek pievienotas vienas brokastis. Ceļojiet īpaši izdevīgi.

kruīza programma un cenas

pērc kruīzu


 
 

Ekskursija Stokholmā ar Drotningholmas pils apmeklējumu krievu valodā 30.09.

Stokholmā dodieties 5 stundu ekskursijā ar cenā iekļautu slavenās Drotningholmas pils apmeklējumu. Stokholmā Jūs redzēsiet pilsētas centru un nozīmīgākos rajonus. Zinošs gids pastāstīs par Stokholmas vēsturi, iedzīvotājiem un citām ievērojamām lietām. Jūs apmeklēsiet Drotningholmas pili, kas ir Zviedrijas karaliskās ģimenes pastāvīgā rezidence. Tā atrodas uz salas skaistā Melarena ezera krastā, desmit kilometrus no Stokholmas centra. Tās pirmā celtne tika uzbūvēta jau 16. gadsimta beigās, bet 17. gadsimta vidū pils tika pārbūvēta franču baroka stilā. Drotningholmas pilī ir krāšņi iekārtotas zāles, kurās redzama karaliska greznība un mājo romantiska noskaņa. Te ir arī pasaulē vienīgais 18. gadsimtā celtais teātris, kurš joprojām darbojas, un kura ēka, skatuve, dekorācijas un skatītāju telpas saglabātas oriģinālveidā. Pasakaini skaists ir plašais pils parks. Saulē mirdzoši vārti, platas alejas, ainaviska strūklaka, neparasts dārza labirints un īpašs Ķīniešu paviljons, kuru Jūs varat apmeklēt par papildu samaksu. Drotningholmas pils ir novērtēta arī starptautiskā mērogā un iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā.

Uzzini vairāk 
Norāde autobusa logā: "TALLINK LATVIJA".
Ekskursija no plkst. 11:00 līdz 16:00. Norādīts vietējais (Zviedrijas) laiks.
Komfortabls autobuss Jūs sagaidīs Värtahamnen ostā. Pēc nelielas ekskursijas Stokholmā dosimies uz Drotningholmas pili.
Ekskursijas cenā ir iekļauta ieejas biļete pilī. Pēc pils apmeklējuma autobuss Jūs aizvedīs atpakaļ uz ostu.

Cena par ekskursiju:
• Pieaugušajiem un jauniešiem vecumā no 12 gadiem: 35.00 €.
• Bērniem vecumā no 3-11 gadiem: 30.00 €.
• Bērniem līdz 2 gadu vecumam: bez maksas.
 

Ekskursijas cenā ietilpst:
Autobusa un gida pakalpojumi 11:00 – 16:00
Ieejas biļete Drotningholmas pilī
Uzkodu paciņa: sviestmaizīte, auglis un ūdens.
 

Grupa Zvaigžņu lietus

Grupa Zvaigžņu lietus aicina visus, kam patīk baudīt atpūtu, līdzi dziedāšanas prieku un jautru deju soli uz kārtīgu ballīti Baltijas jūrā. Grupa muzicē jau 25 gadus un ir izdevusi 6 mūzikas albumus, un nu ir sākusi darbu pie 25. jubilejas gada pārsteigumiem. Grupa ir piedalījusies dažādos šlāgermūzikas un populārās mūzikas konkursos un šovos. Uz kuģa varēsi dzirdēt “Roku man sniedz”, “Vasaras popūrijs”, “1000 laimes” un daudzas citas dziesmas.

Māsas Legzdiņas un vokālais ansamblis Ilūzija

Senioru kruīzu ar jautru un atraktīvu muzikālu programmu kuplinās muzikālā apvienība Māsas Legzdiņas, kas ir izveidojusies, pateicoties LNT šovam "Dziedošās ģimenes", un joprojām aktīvi darbojas muzicējot. Kopā ar māsām Legzdiņām uzstāsies arī dāmu vokālais ansamblis Ilūzija. Ceļojuma laikā dzirdēsim un kopā dziedāsim gan jaunas, gan visiem zināmas un tautā mīlētas dziesmas.