Senioru kruīzs

01.10.

Aicinām atklāt jūras ceļojuma burvību un atzīmēt Starptautisko senioru dienu – Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Uz kuģa baudi dejas dzīvās mūzikas pavadībā, dziedi karaokē un iedvesmojies no aizraujošajām šova izrādēm. Par neaizmirstamu šo ceļojumu noteikti padarīs muzikāls vakars kopā ar Olgu Dreģi. Galamērķī dodies īpašā visas dienas ekskursijā, kurā iepazīt Stokholmas skaistākās vietas un Millesgården skulptūras parku un mākslas muzeju. Senioru kruīzs radīs prieku un skaistas atmiņas. Uz tikšanos!

Pērc par spec cenu ar kodu 80909.
Cenā ir iekļautas vienas brokastis zviedru galda restorānā Grande Buffet uz kuģa.
Izmanto un gūsti vairāk.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pērc ceļojumu


 

EKSKURSIJA UZ MILLESGÅRDEN

EKSKURSIJA UZ MILLESGÅRDEN

02.10. dodies aizraujošā ekskursijā uz Millesgården skulptūras parku un mākslas muzeju, kas ir tēlnieka Karla Milles un viņa sievas mākslinieces Olgas Milles mājvieta. Parks ir izveidots uz terasēm, un tajā ir izvietots mākslas muzejs ar tēlnieka visievērojamākām skulptūrām. No parka paveras lielisks skats uz pilsētu. Ekskursijas laikā būs iespēja iepazīt arī vienu no Stokholmas salām – Lidingö, kā arī pašu karalisko Stokholmu un tās skaistākās vietas.

Atklāj vairāk
VAKARS AR OLGU DREĢI UN DRAUGIEM

VAKARS AR OLGU DREĢI UN DRAUGIEM

Izcilā un leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe šogad svin 80 gadu jubileju, un tam par godu tika rīkoti vērienīgi koncerti. 01.10. aktrise kopā ar draugiem, kolēģiem un ekrāna partneriem dosies Senioru kruīzā, lai tiktos ar saviem skatītājiem un kopā pavadītu brīnišķīgu vakaru.
Olga Dreģe: „Tas būs vakars, kurā kopā ar kolēģiem, uzticīgajiem skatītājiem un teātra mākslas cienītājiem ļausimies pieskārieniem manam dzīves skrējienam – cauri ilgām, sapņiem.”