Senioru kruīzs

11.04.

Aicinām atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Romantika un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, dziediet karaoki un iedvesmojieties no aizraujošajām šova izrādēm. Galamērķī dodieties īpašā visas dienas ekskursijā, kurā iepazīsiet nedaudz Stokholmu, kā arī Zviedrijas pilsētu Upsālu un Veco Upsālu. Senioru kruīzs radīs prieku un skaistas atmiņas.

Pērciet par spec cenu ar kodu 80909.
Cena spēkā, ja rezervācijā ir vismaz viens seniors. Cenā ir iekļautas vienas brokastis zviedru galda restorānā uz kuģa.
Izmantojiet un iegūstiet vairāk.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pirkt ceļojumu


 

EKSKURSIJA UZ UPSĀLU

EKSKURSIJA UZ UPSĀLU

12.04. dodieties ekskursijā uz Upsālu. Ekskursijas sākumā neliels ieskats pavasarīgajā Stokholmā, un tālāk jau autobuss vedīs uz Zviedrijas 4. lielāko pilsētu Upsālu. Apskatīsim katedrāli, pili un tās dārzu, kā arī pilsētas centrālo daļu. Turpinājumā dosimies arī uz Veco Upsālu, lai skatītu Upsālas templi, vikingu apbedījumu kalnus. Komfortabls autobuss Jūs sagaidīs Värtahamnen ostā. Ekskursija latviešu valodā (izpārdota) un krievu valodā (ir pieejamas brīvas vietas).

UZZINIET VAIRĀK
SESTĀ JŪDZE

SESTĀ JŪDZE

Latvijas titulētākā kantri mūzikas grupa Sestā Jūdze priecēs ceļotājus uz kuģa Romantika ar jestru dziesmu programmu. Sestā Jūdze parūpēsies par īpašu deju vakaru, kurā dziesmas, dejas un jautrība sitīs augstu vilni. Uz kuģa grupa spēlēs tādas labi zināmas dziesmas kā Rabarberu vīns, Ievai, Emigrants, Gan jau. Sestā Jūdze aicina Jūs uz zaļumballi Baltijas jūrā.