Senioru kruīzs

02.04.

Atklāj jūras ceļojuma burvību un dodies jaukām emocijām piepildītā Senioru kruīzā. Uz kuģa dejo dzīvās mūzikas pavadībā, dziedi līdzi skaistām melodijām un iedvesmojies no aizraujošām šova izrādēm.

Pēc nokļūšanas Stokholmā komfortabls autobuss Tevi gaidīs Värtahamnen ostā, lai tālāk dotos ekskursijā uz Zviedrijas ceturto lielāko pilsētu Upsālu un visas dienas garumā apskatītu tās ievērojamākās vietas. Tā ir viena no Zviedrijas valstiskuma veidošanās stūrakmeņiem. Pilsētas centrā atrodas veikali, restorāni un parki, kamēr zaļajā zonā vietu radis Zviedrijas senākais botāniskais dārzs. Pilsētas parkā Stadsparken Tavam skatienam pavērsies skaisti dārzi un upe. Pilsētā apskatīsim arī katedrāli, pili un tās dārzu, Upsālas Universitāti, kas ir vecākā universitāte Skandināvijā. Ekskursija ir pieejama latviešu un krievu valodā, to vadīs profesionāls gids un pēc ekskursijas autobuss aizvedīs Tevi atpakaļ uz ostu, lai dotos mājup. Cena par ekskursiju uz Upsālu 25 € vienai personai.

Ceļojums radīs daudz prieka un skaistas atmiņas – tajā satiksi jaunus draugus un sarunu biedrus. Ceļo skaisti un atpūties!

Izmanto kodu 80909 un gūsti vairāk.
Cenā ir iekļautas vienas brokastis zviedru galda restorānā uz kuģa.

KRUĪZA PROGRAMMA UN CENAS

pērc ceļojumu


 

Aktieris Jānis Paukštello

Aktieris Jānis Paukštello

Aicinām uz skaistu tikšanos ar tautā mīlēto dziedošo aktieri Jāni Paukštello. Ceļā no Rīgas uz Stokholmu mākslinieks piedāvās nelielu koncertstāstu "Vidū pašai dzīvībai", kas sevī ietvers komponista Gaita Lazdāna dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju. Savukārt atpakaļceļā no Stokholmas baudīsim koncertu ar nosaukumu "Tiem, ko mīlēsim arvien…", kurā skanēs dziesmas un tiks lasīta dzeja par dzīvi, par draugiem un mīlestību. Sirsnīgas sarunas, joki un skaistas melodijas.

Grupa CountrySide

Grupa CountrySide

Grupa CountrySide ir dibināta nesen, šobrīd pilnveidojusi skanējumu un muzikālo izvēli veikusi par labu Country rock mūzikas žanram, kas plašu popularitāti ieguvis ASV. Taču mūziķi labprāt izpildīs arī tautā iemīļotas šlāgermūzikas dziesmas, kas liks griezties raitā deju solī. Grupas mērķis ir klausītājiem radīt pozitīvas emocijas, kārtīgu ballīti, kā arī pārsteigt visus ar jau pazīstamām melodijām jaunā skanējumā.