CEĻOJUMU KOMPLEKTI

Ceļojums ar ekskursiju

Dodieties jūras ceļojumā ar kuģi pa Baltijas jūru un iepazīstiet viesmīlīgo Stokholmu un tās aizraujošo vēsturi īpašā ekskursijā kopā ar gidu. Karaliskā Stokholma spēj apburt ikvienā gadalaikā!

Piedāvājums gardēžiem

Gardi ēdieni un atspirdzinoši dzērieni ir viena no kruīza neatņemamām sastāvdaļām. Iesakām iegādāties kādu no bagātīgajiem ēdināšanas piedāvājumiem iepriekšpārdošanā – tā Jūs ietaupīsiet daudz vairāk!

Lukss ceļojums

Pārsteidziet un ieprieciniet savu mīļoto – dodieties jūras ceļojumā divatā un izbaudiet īpašu atmosfēru De Luxe, Junior Suite vai Suite klases kajītē. Ceļojums, kas bagāts skaistām atmiņām un romantiskiem mirkļiem.

Ceļojums ar ģimeni

Ceļojiet ar ģimeni un izbaudiet kopā būšanas prieku. Atpūta uz kuģa – tā Jūsu ģimenei ir iespēja atpūsties no ikdienas rutīnas un ļauties patīkamām emocijām. Uz kuģa interesanti būs kā lieliem, tā maziem.

Uz Skandināviju ar auto

Tā ir iespēja bez steigas atklāt Ziemeļvalstis un pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Jūs pats nosakāt maršrutu un pieturpunktus, kurus vēlaties izzināt. Ceļot ar auto ir ērta un praktiska izvēle.

Kopā ar draugiem

Aiciniet draugus ceļojumā pa Baltijas jūru un ļaujieties piedzīvojumiem uz kuģa – skanīga karaoke, dejas, īpaši koncerti, BNN un jautrība līdz rītam. Laiks zvanīt draugiem un izvēlēties datumu.