AKTUĀLĀ CEĻOJUMU INFORMĀCIJA

 

CEĻO DROŠI UN ATBILDĪGI

Pasaule ir mainījusies, tāpat ir mainījušies jūras ceļojumi. Ceļo droši un atbildīgi!
Visiem pasažieriem visu ceļojuma laiku, kā arī uzkāpjot un nokāpjot no kuģa, obligāti jānēsā sejas aizsargmaska. Papildus tam uz visiem Tallink un Silja Line zīmola kuģiem ir ieviesti stingri higiēnas un dezinfekcijas noteikumi, lai ceļojuma laikā Tu justos droši. Uzzini vairāk šeit

Saskaņā ar grozījumiem Ministru Kabineta noteikumos Nr. 360, ir atļauts veikt starptautiskos pasažieru pārvadājumus uz un no valstīm, kur kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju divkārtīgi nepārsniedz vidējo rādītāju Eiropas Savienībā, Eiropas Ekonomikas zonā, Šveicē un Lielbritānijā. Līdz ar to pasažieru pārvadājumi Tallink pagaidu un regulārajos maršrutos ir atļauti visām personām. 

  •  

jaunumi

No 26.04.2021. uz kuģiem Star un Megastar maršrutā Tallina – Helsinki katru dienu tiks piedāvāta iespēja veikt Covid-19 antigēnu ātro testu.
UZZINI VAIRĀK ŠEIT

No 16.03.2021. Tallinas ostas D terminālā pasažieriem ir iespēja veikt Covid-19 antigēna testu un saņemt apliecinājumu par testa rezultātu, kas nepieciešams ieceļošanai Somijā un/vai Zviedrijā.
UZZINI VAIRĀK ŠEIT

No 23.02.2021. Tallink pieprasīs pasažieriem, kas no Tallinas un/vai Stokholmas ceļo uz Somiju, uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Tests jāveic ne agrāk kā 72 stundas pirms uzkāpšanas uz kuģa.
UZZINI VAIRĀK ŠEIT

 

PASAŽIERU ATBILDĪBA

  • IECEĻOJOT LATVIJĀ
    No 15.01.2021. pirms ieceļošanas Latvijā, nepieciešams uzrādīt apliecinājumu par negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Tests jāveic ne agrāk kā 72 stundas pirms iekāpšanas pārvadātāja transportlīdzeklī vai pirms Latvijas Republikas valsts robežas šķērsošanas. Papildus tam, COVIDPASS.LV vietnē nepieciešams aizpildīt elektronisko anketu, kurā jābūt atzīmei par negatīvu testa rezultātu. Apliecinājum anketa ir jāaizpilda ne ātrāk kā 48 stundas pirms Latvijas Republikas robežas šķērsošanas.
    APLIECINĀJUMA ANKETA ŠEIT

IECEĻOJOT SOMIJĀ 
Līdz 27.06.2021. ir noteikti stingrāki ceļošanas ierobežojumi uz Somiju. Ieceļošana valstī ir atļauta tikai neatliekamu ģimenes iemeslu dēļ un darba vajadzībām, kas saistīti ar sabiedrības darbības nodrošināšanu. Aicinām uzzināt vairāk par ceļošanas ierobežojumiem un nosacījumiem Somijas Robežsardzes dienesta mājaslapā un Igaunijas Ārlietu ministrijas starptautisko ceļojumu mājaslapā.

IECEĻOJOT IGAUNIJĀ 
Pirms ieceļošanas Igaunijā, aicinām iepazīties ar aktuālo informāciju un drošas ceļošanas noteikumiem Igaunijas Ārlietu ministrijas mājaslapā.

IECEĻOJOT ZVIEDRIJĀ 
No 06.02.2021. pirms ieceļošanas Zviedrijā, nepieciešams uzrādīt apliecinājumu par negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Tests jāveic ne agrāk kā 48 stundas pirms Zviedrijas valsts robežas šķērsošanas.
UZZINI VAIRĀK ŠEIT

 

INFORMĀCIJA PAR KUĢU SATIKSMI

RĪGA – HELSINKI

Visi reisi maršrutā Rīga - Helsinki ir atcelti.

RĪGA – STOKHOLMA

No 01.04.2022. maršrutā Rīga - Stokholma kursēs kuģis Romantika. 

 

 

 

TALLINA – STOKHOLMA

BALTIC QUEEN

No 09.07.2021. maršrutā Tallina - Stokholmā kursēs kuģis Baltic Queen.

 

 

TALLINA – HELSINKI

STAR UN MEGASTAR

Maršrutā Tallina - Helsinki kursē kuģi Star un Megastar.

No 23.02.2021. Tallink pieprasīs pasažieriem, kas no Tallinas vai Stokholmas ceļo uz Somiju, uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Tests jāveic ne agrāk kā 72 stundas pirms uzkāpšanas uz kuģa.

Līdz 27.06.2021. tiek noteikti stingrāki ceļošanas ierobežojumi uz Somiju. 

Uzzini vairāk šeit

TURKU – STOKHOLMA

BALTIC PRINCESS UN GALAXY

Līdz 31.12.2021. kuģi Baltic Princess un Galaxy kursē ierastajā maršrutā Turku - Stokholma saskaņā ar regulāro grafiku. Kuģi kursē caur Mariehamnu Ālandu salās.

No 06.02.2021. pirms ieceļošanas Zviedrijā, nepieciešams uzrādīt apliecinājumu par negatīvu Covid-19 testa rezultātu. 

Uzzini vairāk šeit

HELSINKI – STOKHOLMA

SILJA SERENADE UN SILJA SYMPHONY

No 13.08.2021. maršrutā Helsinki - Stokholma kursēs kuģi Silja Serenade un Silja Symphony.

 

PALDISKI – KAPELŠĒRA

REGAL STAR UN SAILOR

Līdz 31.12.2021. kuģis Sailor un Regal Star kursē maršrutā Paldiski (Igaunija) - Kapelšēra (Zviedrija) pēc regulārā grafika, nodrošinot pasažieru un transportlīdzekļu pārvadājumus ierobežotā apjomā. 

Rezervācijas: booking.cargo@tallink.ee

MŪGA – VUOSĀRI

SEA WIND

Līdz 23.12.2021. kuģis Sea Wind kursē maršrutā Mūga (Igaunija) - Vuosāri (Somija), nodrošinot tikai kravu pārvadājumus.

Rezervācijas: booking.cargo@tallink.ee

Jauni vasaras maršruti

Stokholma – Visbija un Stokholma – Īstada – Visbija

SILJA SYMPHONY

No 02.07. līdz 31.07.2021. kuģis Silja Symphony veiks iekšējos kruīzus Zviedrijā.
 

Tallina – Visbija
SILJA EUROPA

11.07., 25.07. un 08.08.2021. kuģis Silja Europa veiks speciālos kruīzus no Tallinas uz Visbiju.
 

HelsInki – Tallina un Helsinki – TALLINA – Ālandu salas

SILJA SERENADE

No 04.06. līdz 23.06.2021. kuģis Silja Serenade veiks speciālos kruīzus no Helsinkiem uz Tallinu bez nokāpšanas un/vai iekāpšanas Tallinā.

No 24.06. līdz 13.08.2021. kuģis Silja Serenade veiks speciālos kruīzus no Helsinkiem uz Ālandu salām caur Tallinu.